Kurs przyciągania pieniędzy - warsztaty pracy z podświadomością cz. I

Ciągle martwisz się o pieniądze? Nie wiesz jak sprawić, by w końcu żyć w dostatku? Nie wiesz co zrobić, by przestać kłócić się z partnerem o pieniądze lub jak zrezygnować z nielubianej pracy? Stresuje Cię brak innych perspektyw?

 

Zapraszam Cię na 4 tygodniowy kurs online, podczas którego
poprzez pracę ze swoją podświadomością, nauczysz się jak pozbyć się blokujących Cię w rozwoju wzorców oraz przyciągnąć DOBROSTAN.

? Spotkania odbywają się ……………. (o kolejnej edycji poinformujemy na naszych social media)

Przyciągnij DOBROSTAN – przyciągnij sukces zawodowy i pieniądze!

 

Kurs przyciągania pieniędzy to podróż przez rozpoznanie i uwolnienie się od dawnych, ograniczających schematów, przez spotkanie się ze sobą i, co najważniejsze, zauważeniem siebie i swoich wzorców dotyczących pieniędzy i poczucia bogactwa.

Na kurs zapraszam osoby, które są już zmęczone błądzeniem, chodzeniem w kółko, tym które nie czują spełnienia, albo są pełne blokad.

 Zapraszam tych, którzy już wiedzą, że czas na TRANSFORMACJĘ i rozpoczęcie prawdziwego przyciągania dobrostanu.

Przed Tobą 4 spotkania, na których:

R

Rozpoznasz jaki prawdziwy wpływ miało to, co w Twoim dzieciństwie mówiono o pieniądzach.

R

Zadecydujesz, które komunikaty dotyczące uwag o osobach bogatych Cię wspierały, a które zapadły Ci w pamięć i do dziś Cię blokują.

R

Nauczę Cię wyłapywać i pracować z tymi przekonaniami, które cię blokują w przyciąganiu obfitości.

R

Wspólnie zbudujemy Twój plan na rozpoczęcie przyciągania pieniędzy.

R

Wykonamy odpowiednie ćwiczenia, testy, medytacje i rytuały, byś miał/a konkretną wiedzę o sobie. Te elementy będą dostosowane do potrzeb GRUPY, będziemy bowiem pracować warsztatowo.

R

Pokażę Ci jak zbudować finansową pewność siebie

R

Nauczę Cię dobrze zarządzać swoim czasem.

R

Pokażę Ci jak dobrze zarządzać Twoim codziennym budżetem.

R

Wytłumaczę, dlaczego czasami w życiu coś nie idzie po Twojej myśli.

R

Dowiesz się jak zbudować swoje bezpieczeństwo finansowe.

R

Dowiesz się jak pracować ze swoją Podświadomością.

R

Przeanalizujemy elementy Twojego Portretu Numerologicznego pod kątem Twojego wrodzonego potencjału i wyznaczymy Twoje mocne strony m. in. przez liczby

R

Przez odpowiednie pytania (indywidualnie dla Ciebie) znajdziesz prawdziwe źródło zablokowania Twojej mocy sprawczej.

R

Na ostatnich zajęciach napiszemy scenariusz Twojego życia, jak będzie ono wyglądało po tym kursie i przygotujemy Cię do jego realizacji.

Poczuj ulgę i przestań martwić się o pieniądze!!!

Naszą moc przyciągania dobrostanu i dobrobytu, buduje wiele składowych. Wielu z nich jesteś zupełnie nieświadomy

Na początku warto pomyśleć jakie informacje zostały w nas zapisane w okresie 0-7/12 lat w czasie obecnego wcielenia. Okazuje się, że to właśnie ludzie, którzy mieli wówczas z nami najczęstszy albo najbardziej intensywny (emocjonalnie) kontakt, zbudowali część naszej osobowości. Oni właśnie przekazali nam wiele przekonań dotyczących zdobywania majątku.

Kolejnym momentem było przechodzenie w dorosłość, czyli cały etap dojrzewania. Innymi słowy weryfikacja tego, co mówili nam „w domu”, z tym co mówi „świat zewnętrzny”.

Łatwo zauważyć, że przez około pierwszych 20 lat naszego życia byliśmy programowani i przeprogramowywani przez innych.

Gdzie w tym wszystkim jesteś TY?

Otóż to, jak jest naprawdę? „Coś” odzywa się do nas codziennie, o ile jesteśmy dostatecznie uważni i otwarci.

Dziś, jako dorośli ludzie, mamy do dyspozycji mnóstwo obiektywnych narzędzi, które pomagają nam określić nasz potencjał i nasze lekcje i w końcu zacząć normalnie zarabiać.

Żyjemy w tak pięknych czasach, że możemy przyciągać legalnie, oficjalnie i skutecznie takie kwoty jak tylko chcemy.

Warsztaty przyciągania pieniędzy odmienią twoje myślenie o pieniądzach, o sobie i zaczniesz w końcu czuć własne bezpieczeństwo finansowe.

Twój pierwszy krok do zmiany – jak przyciągnąć pieniądze?

Warsztaty przyciągania pieniędzy, poprzez odpowiednie ćwiczenia dla Twojej podświadomości, pomogą Ci przestać definiować się przez pryzmat innych. W końcu zdefiniujesz swoją życiową rolę i rolę pieniędzy w Twoim życiu w pozytywny sposób.  

Podczas warsztatów będziemy aktywnie pracować z energią pieniądza w sposób warsztatowy, reagując na potrzeby grupy. W pełni zrozumiesz, że za swój dobrobyt i dobrostan odpowiadasz tylko ty i to jest wspaniała wiadomość.

Zbuduj swoją inteligencję finansową w ujęciu zarówno duchowym jak i mentalnym.

Możesz sobie samodzielnie dać to o czym marzysz. Już czas.

Narzędzia i metody pracy

Narzędzia, z których będę korzystać podczas kursu: Reiki, Numerologia, Kroniki Akaszy i podstawy Numeroterapii. Podczas warsztatu będziemy też korzystać ze skali przekonania i emocji Hawkinsa. Są to narzędzia, z których ja korzystam przygotowując kurs – nie jest konieczna wiedza kursantów na ich temat.

Forma warsztatowa zajęć pozwoli nam przeanalizować elementy portretów numerologicznych uczestników kursu, dzięki czemu indywidualnie podejdziemy do potrzeb uczestników. W trakcie naszych spotkań nie będziemy opierać się na schematycznych zadaniach – zostaną one dostosowane do energii grupy. 

Twoja inwestycja

 

Koszt kursu to 699 zł

UWAGA! Planujemy kolejne części warsztatów pracy z podświadomością w lutym i w marcu, które dotyczyć będą przyciągania miłości oraz przyciągania zdrowia.

Jeśli planujesz zapisać się na wszystkie 3 edycje – RABAT! 

Zamiast 2097 zł za 3 kursy zapłacisz tylko 1899 zł! Zapisz się na wszystkie 3 kursy i zaoszczędź prawie 200 zł!

Dla kogo? 

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

L

Chcesz zrozumieć i zbudować zdrową i obfitą relację z pieniądzem w Twoim życiu.

L

Rozwijasz się i przyda Ci się dodatkowe wzmocnienie tego rozwoju w aspekcie zarówno duchowym jak i materialnym.

L

Pragniesz otworzyć się i doświadczać szeroko rozumianej obfitości

L

Czujesz, że błądzisz i chodzisz w kółko. Chcesz dowiedzieć się co Cię powstrzymuje przed działaniem i jak usunąć te przeszkody.

L

Brakuje Ci poczucia spełnienia, Twoje sukcesy Cię nie cieszą.

L

Masz w sobie gotowość do pracy nad swoimi problemami oraz otwartość na wsparcie Wszechświata

L

Chcesz odkryć co powoduje w Tobie poczucie braku oraz dowiedzieć się jak zbudować w sobie poczucie bezpieczeństwa i dostatku.

UWAGA! Z racji tego, że każdy uczestnik przejdzie podczas kursu swoją TRANSFORMACJĘ,  liczba miejsc jest mocno ograniczona

Na tę edycję mamy miejsca tylko dla 20 osób!!

Dołącz do kursu

  • Spotkania odbywają się online, w 4 kolejne wtorki stycznia o godzinie 17:00 i spędzamy ze sobą około 3h. Zaczynamy 3 stycznia.
  • Pomiędzy spotkaniami macie dostęp do kursowej, zamkniętej grupy na Facebooku, nagrań ze spotkań oraz dodatkowych materiałów, z którymi pracujemy.
  • Dostęp do nagrań z kursu otrzymujesz na 3 miesiące, więc możesz przerabiać podróż wgłąb siebie w swoim tempie.

Masz moje wsparcie

Spotkania w kursie prowadzę online na żywo – widzimy się i słyszymy wszyscy. Rozmawiamy i wspólnie przechodzimy przez kolejne tematy. Pogłębiając te, które Wy – uczestnicy potrzebujecie pogłębić. Właśnie dlatego nie jest to typowy kurs, a WARSZTAT.

N

Przeprowadzę Cię właściwą drogą

Z tygodnia na tydzień staniesz się bardziej świadomy/a, poprowadzę Cię przez podróż w głąb siebie właściwą drogą.  Dostaniesz narzędzia, których będziesz mógł/mogła używać jeszcze długo po zakończeniu kursu.

w

Energia grupy

Uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość omawiania rezultatów ćwiczeń na specjalnie przygotowanej dla nich grupie na Facebooku. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli się wspierać w rozwoju. 

Kurs już się odbył i aktualnie nie prowadzimy zapisów na kolejną edycję

Zapisz się do naszego NUMEROLETTERA oraz śledź nasze social media, aby dowiedzieć się o kolejnej edycji kursu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą indywidualną w zakresie przyciągania pieniędzy w ramach numeroterapii, skontaktuj się z nami tutaj.