Zarządzanie Energią Pola – co to jest i na czym polega?

.

Co to jest i na czym polega zarządzanie energią pola? Zapraszam na materiał.

Co to jest energia w człowieku według Kronik Akaszy?

Bardzo często, praktycznie może 9 na 10 razy, dostajemy pytanie w Kronikach “jaki jest cel mojej duszy? Jaka jest ścieżka mojego rozwoju?” itd. Bardzo ważne jest to, żeby zrozumieć kim my tak naprawdę jesteśmy i po co myśmy tutaj przyszli. Oczywiście każdy dostanie inną odpowiedź.

Natomiast jest grupa ludzi, którzy przyszli tutaj na ziemię w jakimś konkretnym celu:

  • po to, aby przepracowywać swoje lekcje karmiczne, 
  • po to, żeby odrabiać w ogóle lekcje, 
  • po to, aby się oczyszczać, 
  • po to, aby jeszcze bardziej rozumieć prawo przyczyny i skutku
  • po to, aby uwalniać ego

Gdy widzę człowieka w Kronikach Akaszy, pokazuje mi się on jako pole energii i światła. Nawet jeśli ktoś pyta o związek to bardziej to czuję w energiach, w intencjach, w sile lub braku siły, czy człowiek jest bardziej dawcą czy biorcą, ale ja to czuję bardziej z poziomu energii, w której ten człowiek przebywa.

Można by tu zadać pytanie:

Jak przepływa zdrowa energia w człowieku i jaki ma wpływ na otaczającą go rzeczywistość?

Oczywiście ważne jest to, żeby nauczyć się czym jest ta energia pola i jak nią zarządzać. Mamy część tej energii w sobie i część tej energii jest jakby trochę na zewnątrz.

Nieważne co jest na zewnątrz, a co wewnątrz, i tak to wszystko jest ze sobą połączone. Temat czyszczenia pola energetycznego jest na kursie czytania Kronik Akaszy dla zaawansowanych.

Czyli najpierw trzeba skończyć kurs podstawowy Czytania Kronik, który odbędzie się w marcu 2023, to będzie 10 edycja.

Po tym kursie dajemy sobie czas i mamy kurs dla zaawansowanych. Tam uczę jak korzystając z energii, z punktu zerowego Kronik Akaszy, pobudzając w pełni świadomość swojego umysłu, wyczyścić pole. Sobie trudno jest wyczyścić pole, jednak na kursie poznajecie ludzi, zaprzyjaźniacie się i możecie sobie nawzajem czyścić. Zresztą w ramach warsztatów, my to też robimy. 

Stan świadomości umysłu człowieka, a praca z energią

Jak rozpoznać zdrową energię?

Wyobraźmy sobie, że zdrowa energia ma kolor biały, a energia niskich wibracji ma kolor czarny. To będzie proste. Jak sobie wyobrazisz, że według skali Hawkinsa emocje, które mają wibrację poniżej 200, to tak jakby być najpierw w kolorze, który zmienia się od szarego w czarny im niższa emocja.

Aby być w zdrowej energii, białej, energii błogości, lekkości i co ciekawe szybkiego manifestowania się rzeczy, trzeba się pooczyszczać z tej czarnej energii. Okazuje się, że stan świadomości umysłu człowieka jest połączony z energią, która w tym człowieku jest. Jeżeli jesteśmy wypełnieni energią czarną to są zjawiska współtworzące. Chodzi o to, że jeżeli jesteś w czarnej energii (często mówimy jestem w czarnej dziurze), w punkcie kiedy jest mi ciężko, warto ten punkt przejść i popracować z energią.

Jak poprawić swoje zdrowie ciała, a duszę utrzymać jak najdłużej w młodości?

Warto jest to zrobić i energią i głową, ale taką rzeczą, która na pewno pomoże na trudną sytuację jest medytacja. Pod warunkiem, że naprawdę usiądziesz, zamkniesz drzwi, odetniesz się i pozwolisz, żeby ta czarna energia, ten trudny stan po prostu z ciebie mógł wypłynąć. I tym samym sposobem możesz poprawić kondycję swojego ciała.

Znam – może nie osobiście – tybetańskich mnichów, lamów, którzy całe życie medytują. Mają dużo lat, a wcale nie wyglądają na tyle. To są mężczyźni, więc nie podejrzewam ich o botoks albo o inne rzeczy.

Medytacja przez takie uwalnianie się od ogólnie pojętego stresu powoduje, że pobudzamy wewnętrzną energię człowieka, wzmacniamy się energetycznie, a w szczególności tak działa medytacja w Kronikach Akaszy, którą ćwiczymy na kursach.

Każdy pobyt w Kronikach Akaszy to już pewnego rodzaju medytacja i on może przynieść uzdrowienie na wielu poziomach. Pewnie na początku zauważysz, że w znaczący sposób poprawił ci się nastrój. 

Warto z tych metod korzystać, ponieważ jak nauczysz się robić medytację uwalniającą, i do tego będziesz ją robić w Kronikach Akaszy, w prosty sposób jesteś w stanie w realnie pomóc sobie na praktycznym poziomie w życiu.

Energetyczne Prawo Wzrostu

Pomyślmy sobie tak szczerze: kto miałby czas, energię i chęć zajmować się energią i pracą z energią, jak to by się nie przekładało na nasze życie. To by było bez sensu.

I dlatego warto jest poobserwować ludzi, którzy poszli w rozwój osobisty, którzy pracują nad sobą, którzy medytują i wyciągają wnioski, oczyszczają to pole wzmacniają siebie, sprawdzają czy nie mają obciążeń w polu, itd: i jak się ich życie układa, a jak się układa życie bardzo przyziemnych ludzi? Moim zdaniem różnica jest bardzo prosta. Ci którzy pracują nad sobą, w pewnym momencie swojego życia stają się spokojniejsi, bardziej zdystansowani, rozumieją i przestają się buntować. Jeśli mają odpowiednio dobrane narzędzia.

Natomiast ludzie, którzy nie zastanawiają się nad wieloma rzeczami, idą, awanturują się, chcą rządzić, nie dają im rządzić itd. bardzo często mają takie momenty w życiu, że odbijają się od ściany. I oni pójdą dalej i będzie identyczna ściana i oni będą się dalej od niej odbijać. Popełnią tyle błędów, np. w biznesie, aż zrozumieją, że chciwość to ta czarna energia, że aby przyciągać pieniądze to trzeba mieć jak najmniej chciwości.

Trzeba być zmotywowanym, trzeba rozumieć dlaczego ta usługa jest ważna, jaką potrzebę zabezpiecza itd. ale bardzo ważne jest to, aby uwalniać się od chciwości.

Zastanówmy się teraz:

Co osłabia Twoją energię?

Energia stresu w codziennym życiu

Dokładnie wprost. Każdy człowiek, niezależnie czy jest bardziej w rozwoju czy mniej, wie, że stres nam nie służy. Nawet jak pójdziecie do lekarza i on stwierdzi jakieś choroby to mówi: “proszę się mniej stresować”. Mam ochotę w takiej sytuacji poprosić o receptę. I na tej recepcie powinno być napisane: medytacja, praca nad sobą, akceptowanie faktu, że nawet jak ci się wydarza trudna rzecz, to jest tylko lekcja.

Niewyrażone emocje w ciele

Uwaga na pułapkę cywilizacyjną jaką są niewyrażone emocje. Bardzo często mogą o sobie dać znać np. w ciele poprzez choroby. Mogą dać znać o sobie też jako ogromna zmiana w sposobie funkcjonowania, która niesie za sobą dalsze konsekwencje, np. jesteś bardzo spokojny i nagle bum, stajesz się osobą nerwową, trudną; ludzie zaczynają narzekać, związek się rozsypuje, zwalniają cię z pracy, bankrutujesz. Bankructwo oznacza, że masz się zastanowić nad sobą, nad ścieżką w którą idziesz.

Negatywne emocje, jako energia blokująca dostęp do informacji z Kronik Akaszy

Takie negatywne emocje mogą powodować wokół ciebie energię, która blokuje wręcz dostęp do Kronik Akaszy. Teoretycznie wszyscy mamy tam dostęp, niektórzy są bardziej świadomi, inni mniej. Jeśli chcesz wejść w Kroniki Akaszy, gdy jesteś zły, to ta energia może powodować, że tam nie wejdziesz. 

Pewnie nie powiem nic nowego: mniej stresu więcej błogości.

Pamiętaj, że ciało i umysł są od siebie nieoddzielne, a jeszcze dodatkowo tworzymy wokół siebie pole.

Niektórzy nazywają to pole aurą, ja je widzę troszeczkę inaczej (widzę bardziej pole na orbitach). Nieważne jak to jest nazwane. Tak naprawdę dla ciebie najważniejsze jest to, aby napełnić się energią, która będzie na ciebie wpływała pozytywnie. Nie chodzi o to, żebyś powtarzał pozytywne myśli, a bardziej o to, abyś uwalniał tą czarną energię z siebie. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też