3 cykle rozwoju człowieka i wibracje między nimi.

.

3 cykle wibracji w rozwoju człowieka i wzajemne zależności między nimi. Zapraszam na materiał. 

Dzisiaj znowu przychodzę do Was z informacją o tym, jakie liczby na nas wpływają. Będziemy korzystać z wiedzy, którą wyciągniemy, przeanalizujemy, zobaczymy w dobrze zbudowanym krysztale życia. 

Kryształ życia

Zaczniemy od tego, że zbudujemy sobie kryształ życia dla osoby urodzonej np. 4 sierpnia 1984 roku. Aby zbudować kryształ życia, musisz pamiętać, że robimy to w troszkę innej kolejności niż jest wpisana data urodzin. Mianowicie na pierwszym miejscu w pierwszym kwadracie wpisujesz miesiąc urodzin. To bardzo ważne, bardzo dużo osób popełnia błąd, bo wpisuje dokładnie tak jak ma podane w dacie urodzenia. Trzeba jednak pamiętać o tym małym szczególe. Czyli tutaj będzie 8, bo mamy miesiąc ósmy. Ten punkt działa do 28 roku życia.

Dzień urodzenia, czyli czwarty. I na trzecim miejscu wpisujemy zredukowaną sumę roku. Suma roku 1984 wychodzi nam 22, czyli po redukcji 4.

Z mojego doświadczenia pracy z ludźmi oraz z NUMEROTERAPII, w której pracowałam z nimi jakiś czas i dokładnie widziałam jak ich życie pokrywa się z tym, co mówi o nich kryształ życia, wynika, że w krysztale życia sumujemy i redukujemy do końca. Nie zwracamy uwagi ani na liczby mistrzowskie, ani na liczby karmiczne. Dlaczego? Jak zaraz się przekonasz, punkty w krysztale życia decydują, wpływają, inspirują nas przez określony czas. Byłoby to sprzeczne z definicją karmy, gdybyśmy uznali, że karma, że liczba karmiczna działa na nas przez określony czas, bo tak nie jest. Karma działa tak długo, aż świadomie ją uzdrowisz, odpracujesz i uwolnisz. 

Punkty zwrotne w Krysztale życia

Wracając do kryształu życia, następny krok, który robimy to budujemy kryształ do góry, sumując. Pierwsza suma to jest 8 dodać 4 czyli 12, 12 po redukcji, czyli 3.

I tutaj mamy pierwszy punkt zwrotny. Pierwszy punkt zwrotny działa na nas tak długo, jak wynika to z naszej wibracji numerologicznej, głównej wibracji numerologicznej, czyli np. u numerologicznych dziewiątek będzie ten punkt trwał do 27 roku życia, u ósemek do 28, u siódemek numerologicznych do 29 i tak dalej. Czyli najdłużej ten punkt zwrotny będzie trwał u jedynek numerologicznych. Wszystko dokładnie opisałam w mojej książce. 

Następnie sumujemy dzień, bo pamiętamy, że tu wpisaliśmy dzień i rok, czyli wychodzi nam drugi punkt zwrotny 8 (4+4=8). Drugi punkt zwrotny działa przez 9 lat od momentu, w którym kończy na nas działać pierwszy punkt zwrotny.

Następnie sumujemy te dwa punkty, czyli 3 dodać 8, to jest 11. Redukujemy 11, czyli 1+1=2 i mamy trzeci punkt zwrotny. I tak jak wspominałam, nie bierzemy pod uwagę, że to wynika z jedenastki. Naprawdę uważam, że to jest skrajne nadużycie informacji o liczbach mistrzowskich, jeżeli ktokolwiek twierdzi, że w krysztale życia one coś więcej oznaczają ponad talizman. Fajnie, że tu jest 11, tylko że to nie jest ta 11, którą my znamy z opowiadań o tym, jak ktoś jest mistrzowską jedenastką spod wibracji np. 29 czy 38, albo ktoś jest urodzony 11, albo jak w czyimś imieniu wibruje 11, to jest mistrz. A tutaj po prostu przez jakiś czas ma talizman i tak sobie do tego podchodźcie. 

Trzeci punkt zwrotny również trwa 9 lat od momentu, jak się skończy drugi.

Natomiast ostatni punkt, najwyższy, to jest suma miesiąca i roku, czyli 8 + 4 daje 12, po redukcji 3 (1+2=3). Znowu 3, znowu bo taka sytuacja miała już miejsce w pierwszym punkcie zwrotnym. Ten punkt zwrotny trwa u nas do końca, czyli skończy się trzeci punkt zwrotny i zaczyna się najwyższy punkt zwrotny..

Ten ostatni punkt zwrotny w połączeniu ze zredukowaną sumą roku (4) tworzą naszą numerologiczną emeryturę.

W tych 3 miejscach (8, 4 i 4) mamy cykle życia i one trwają u wszystkich tak samo, Czyli pierwszy trwa do 28 roku życia, drugi trwa od 28 do 56 roku życia, a trzeci trwa powyżej 56 roku życia, czyli to jest nasza numerologiczna emerytura.

Wyzwania w Krysztale Życia

Kryształ Życia to nie tylko budowanie do góry, ale również budowanie do dołu i tu już odejmujemy, czyli od liczby większej odejmujemy mniejszą lub jak ktoś woli ująć to bardziej matematycznie – bierzemy wartość bezwzględną z różnicy dwóch kolejnych liczb.

I tak: 8 odjąć 4 daje nam 4, 4 odjąć 4 daje nam zero – magiczne zero w krysztale życia – i 4 odjąć 0 daje nam 4. I te informacje pod linią wyznaczającą cykle życia, informują nas o tym, jakie mamy w życiu wyzwania. O ile ta część jest zaplanowana na konkretne okresy w naszym życiu, tak w tym przypadku, w numerologii mówi się, że przez pewien okres będzie się opiekować Tobą jakaś liczba. Można to porównać do astrologii, gdzie mówi się, że przez jakiś tam okres będzie się Tobą opiekować jakaś planeta. Każda liczba ma jakiś dar, w czymś pomaga, ale czegoś wymaga. Jednak najbardziej wymagające liczby znajdują się na dole i to są właśnie nasze wyzwania.

I z tego przykładowego kryształu czytamy, że osoba ta będzie miała w życiu do odrabiania lekcję pracy. I to nie jest to, że ona będzie miała karmę pracy, bo z daty urodzenia nie wychodzi nigdzie 13. Jak wyzwanie pojawia się podwójnie i jeszcze to jest wspierane zerem, to ta osoba będzie mogła wykazać się w pracy. Zero pokazuje, że ta osoba najprawdopodobniej ma pierwiastek geniuszu, którym będzie mogła się wykazać.

Liczby w Krysztale Życia – co oznaczają?

Tak jak wspomniałam wcześniej, to jest sytuacja do wyliczenia.

Biorąc pod uwagę wibrację główną, trzy cykle trwają u wszystkich w określony sposób. Natomiast te informacje u góry kryształu zmieniają się w zależności od tego jaką mamy wibrację główną. Tak więc albo trwają do 27, albo do 28, albo do 29, albo do 30 itd. roku życia.

1 cykl życia w numerologii

W szkole numerologii zaznaczamy, że ta część jest odpowiedzialna za nasze dzieciństwo: pierwszy punkt zwrotny, pierwszy cykl i pierwsze wyzwanie. Czytając z tej części kryształu życia możemy pomyśleć co się działo w dzieciństwie i jeżeli widzimy ósemkę, bo osoba jest urodzona w sierpniu albo wynika jej ósemka, to będzie to oznaczać, że osoba w dzieciństwie mogła odrabiać lekcje z budowania relacji z pieniądzem. Oczywiście tak to ładnie nazywam, bo wiadomo, że lekcje w dzieciństwie są czasami straszne i nie mamy nawet za bardzo mocy, wiedzy i pomysłu jak je przetrwać. Natomiast trójka akurat tej osoby mówi, że mimo, że mogło być trudno, że było wyzwanie pracy, czyli osoba od najmłodszych lat mogła musieć uczyć się pracować, to jest trójka, która w krysztale życia jest taką szczęśliwą, opiekującą się gwiazdą. Taka jak trójka numerologiczna, co do zasady z natury optymistyczna. 

2 cykl życia w numerologii

Kolejny etap kryształu, czyli drugi i trzeci punkt zwrotny, drugi cykl i drugie i trzecie wyzwanie.

Optymistycznie zakładamy, że osoba będzie odrabiać zadane z wyzwań lekcje na bieżąco, regularnie i wtedy te wyzwania będą mogły się odbywać i nie będą przechodzić na następne cykle. Jeżeli nie odrobimy tych lekcji, to one będą przechodzić.

Druga część, to jest dorosłość, cykl produktywny. Widzimy, jaka liczba daje wtedy fundament, jaka liczba będzie wspierać nas w tym momencie dorosłości, jakie będą punkty zwrotne. Liczba określająca drugi cykl to jest nasz fundament, a te punkty zwrotne informują nas o tym, jakie dodatkowe sytuacje mogą się dziać, na co warto zwrócić uwagę. Czyli jak się domyślacie, czwórka z dnia będzie dążyła do swojej finansowej niezależności, będzie pracowita i ta czwórka – tak jak widzimy z kryształu życia – będzie ją tutaj wspierać. I oprócz tego w pewnym okresie, przez dziewięć lat, będzie z ósemką. Czyli ósemka dodatkowo będzie pomagała w tym, żeby zbudować to zabezpieczenie finansowe.

Warto zwrócić uwagę, że ósemka była w pierwszym cyklu życia i jest w trzecim punkcie zwrotnym, czyli jeżeli w dzieciństwie osoba zrozumiała na czym polegają lekcje finansowe, budowanie zabezpieczeń finansowych, gospodarowanie pieniędzmi, to w dorosłym życiu znowu przyjdzie ósemka. I tutaj ona już mówi “no dobrze, to tego się nauczyliśmy, to tutaj już budujemy dobry portfel inwestycyjny albo budujemy dobrze firmę”. Ósemka wspiera wszystkie działania biznesowe.

I później u tej osoby przychodzi czas na dwójkę akurat, więc czas na lekki relaks. Mimo, że dalej jest czwórka w fundamencie, to ta dwójka będzie powodowała, że osoba nie będzie miała tyle motywacji do pracy, co przy opiekującej się ósemce, ale będzie bardziej otwarta na to, żeby tworzyć związki, żeby się zakochiwać. 

3 cykl życia w numerologii

Emerytura numerologiczna, czyli te dwa ostatnie punkty: najwyższy punkt zwrotny i trzeci cykl. U tej osoby będzie praca, no bo ta czwórka dalej trzyma, bo jest zarówno z dnia, jak i z roku, więc praca dla tej osoby będzie ważna przez całe życie, ale będzie lżej, bo trójka daje dobre zbiegi okoliczności. 

Jak wykorzystać zmianę cykli i zmieniające się punkty zwrotne w swoim życiu? 

Przede wszystkim je znać. Już teraz weź sobie kartkę i wylicz co u Ciebie, gdzie i jak wychodzi. Kiedy, jaka liczba ma się Tobą opiekować i co to tak naprawdę oznacza. Nie kop się z koniem, bo to nie ma sensu. Otwórz się na to, żeby zrozumieć, co dana liczba, w danym momencie ma Ci do przekazania i podążaj za tym. Wykorzystaj potencjał opiekującej się Tobą w danym okresie życia liczby. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też