6 najważniejszych informacji o Kronikach Akaszy

.

Zastanawiasz się czym Kronikami Akaszy i skąd czerpać informacje na ten temat? Mówi się, że z pola Akaszy korzystali doceniani naukowcy tego świata: Albert Einstein, Nicola Tesla, Ervin Laszlo, Gregg Braden, Bruce Lipton. Właśnie dzięki Kronikom Akaszy możemy poznać prawdę zarówno o naszej sytuacji, jak i możliwościach, jakie mogą być rozwinięte w przyszłości. Dowiedzmy się więcej – zachęcam Cię do lektury tekstu lub obejrzenia filmu.

Czym są Kroniki Akaszy? Gdzie szukać informacji?

Powiedzmy to wprost – istnieją dowody naukowe na to, że istnieje coś takiego jak pole zerowe energii Akaszy, które występuje około 30 cm nad naszą głową. Nazywamy je naszą 8 czakrą. Więcej o tym możecie przeczytać w książce Ervina Laszlo (książka jest niestety tylko w wersji angielskojęzycznej, dlatego polecam ją osobom, które są zaznajomione z tym językiem). Właśnie z tego miejsca sczytujemy informacje na temat tego, co jest w nas, co jest w świecie, co o nas. Mówi się, że są tam zapisy wszystkiego co było i wszystkiego co jest teraz, a więc można dokładnie dowiedzieć się co tu i teraz się nam wydarza. Temat przyszłości jest oczywiście tematem kontrowersyjnym, poruszę go w innym filmiku, do którego już teraz oczywiście cię serdecznie zapraszam (jeśli subskrybujesz mój kanał na Youtube to na pewno go nie przegapisz).

To jednak nie jedyne źródło, z którego możecie korzystać w poszukiwaniu informacji o Kronikach Akaszy. Jeśli chodzi o książki, które polecam to oczywiście już wspomniana przeze mnie wyżej książka Ervina Laszlo. Natomiast jest taka książka, która u mnie rozpoczęła w zasadzie przygodę z Kronikami – jest to książka Gabrielle Orr “Kroniki Akaszy. Jedyna prawdziwa miłość”. Książka jest cieniutka, zawiera różne ćwiczenia i zawiera przede wszystkim modlitwę otwarcia Kronik, także jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana to tak naprawdę inwestujesz parę groszy i książka jest twoja, a ja zdecydowanie polecam tą autorkę!

Ponieważ ja bardzo głęboko zajmuje się Kronikami Akaszy, prowadzę różne kursy, robię bardzo dużo odczytów dla osób, które mnie o to proszą, to przyciągam wciąż nowe informacje na ten temat. Kolejną pozycją, które mogę Ci polecić jest książka Lindy Hove „Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisaną w kronika Akaszy”.

Polecam Ci lekturę wszystkich tych 3 książek, by dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, czym są i jak wejść w Kroniki. Zapraszam Cię również na kursy i szkolenia z czytania Kronik Akaszy, które prowadzę – dla zaawansowanych, ale również dla początkujących.

Kto korzystał z Kronik Akaszy? Dlaczego warto czytać Kroniki samodzielnie?

Mówi się, że do Kronik Akaszy mieli dostęp już takie osoby jak Albert Einstein, czy naukowiec Ervin Tesla, o którym już wspomniałam. Również Bruce Lipton. Jak możecie się domyślać, jest to bardzo ciekawe, bo tak naprawdę jakby to, co oni odkryli, to co oni pokazali, możemy w 100% zaufać, że pochodziło z Kronik, że oni dostawali po prostu pewne pomysły, pewne informacje i wskazówki, które pokierowały ich na skuteczne rozwiązania.

Mówi się też o takim śpiącym proroku, który żył w XIX wieku, do którego przychodzili ludzie z problemami, a on z nimi rozmawiał, po czym odmawiał modlitwę wejścia w Kroniki Akaszy, zasypiał… i rano budził się już z odpowiedziami na ich pytania. To wszystko na pewno wydaje Ci się być niezwykle interesujące i oczywiście zachęcam wszystkich do tego żeby próbować wchodzić w swoje Kroniki samodzielnie! W książce Gabriel Orr znajdziecie już wcześniej wspomnianą przeze modlitwę (znajdziecie ją również tutaj: Modlitwa wejścia w Kroniki Akaszy). W książce znajdziecie dodatkowo takie wstępne ćwiczenia i gorąco zachęcam Cię do tego żeby spróbować. Modlitwa nie jest zwykłą medytacją. Jest to medytacja, w której otwiera się tarczę miłości i światła, która Cię chroni, która powoduje, że możesz się czuć zupełnie bezpiecznie w przestrzeniach Kronik Akaszy.

Jeśli natomiast wolałbyś, żeby ktoś odczytał i dał Ci odpowiedzi od Twoich Mistrzów z Kronik – polecam Ci skorzystanie z certyfikowanych konsultantów, bo są to osoby, które umieją to robić. Natomiast próbujcie sami, jak najbardziej próbujcie – korzystajcie z kursów i uczcie się. Do Kronik Akaszy każdy teoretycznie ma dostęp i ja każdego namawiam do tego żeby próbować.

Jak jesteśmy na kursie Kronik Akaszy to ja przygotowuję to w kilku etapach. Zawsze mam przygotowane medytacje, dobrane specjalnie dla tej grupy, która powstaje w trakcie kursu. I powolutku, powolutku przechodzimy tam, na te poziomy bardziej większego wtajemniczenia, aż w końcu moi uczniowie potrafią wykonać te odczyty zupełnie sami. 

Czy każdy może wejść w Kroniki Akaszy? Czy odpowiedzi z Kronik są prawdziwe?

Takie pytanie dostaje bardzo często. Odpowiedź brzmi oczywiście: TAK! Tylko nie każdy potrafi zauważyć, że tam jest. Jeśli pojawia się problem to zazwyczaj spowodowane jest to przez nasze ego.

Czasami bywa też tak, że tak bardzo chcemy uzyskać odpowiedź na jakieś pytanie, tak bardzo chcemy się dowiedzieć, że “ten Jaś Kowalski to na pewno kocha”, że wchodzimy w te Kroniki i chcąc tak mocno usłyszeć, że tak jest, wydaje nam się, że rzeczywiście tak jest i taką słyszymy odpowiedź – a może być naprawdę różnie, bo wtedy ta odpowiedź, która do nas przychodzi, może nie pochodzić od Mistrzów i Przewodników albo Nauczycieli czyli od Energii z Kronik Akaszy, tylko może pochodzić z naszego ego. Dlatego właśnie na kursach pokazuję, jak uwalniać się od swojego EGO i odczytywać rzeczywiste przekazy od Twoich Mistrzów.

Natomiast bardzo fajnie jest być ciebie siebie świadomym, wiedzieć jakie odpowiedzi mogłyby popłynąć z nas, a jakie odpowiedzi mogłyby popłynąć z Kronik. Najlepiej jest oczywiście jak odpowiedzi z Kronik mogą nas zaskoczyć, bo wtedy niejako utwierdzamy się w przekonaniu, że to nie NASZE odpowiedzi, ktore chcemy po prostu usłyszeć. Pamiętam jak kiedyś na jednym kursie jedna z uczestniczek, gdy wyszliśmy już po którymś ćwiczeniu z Kronik powiedziała: “No, takie informacje popłynęły, że to na pewno było od Mistrzów, bo ja bym w życiu na to nie wpadła!”. Cóż, wywołało to wtedy dużo zdziwienia, ale wtedy macie już jakby gwarancję tego, że to nie było “wasze”, tylko że to co się pojawiło lub co poczuliście było z właśnie z Kronik.

Problem jest wtedy kiedy to się nakłada, kiedy nam się coś wydaje – wtedy nie wiemy czy to Mistrzowie powiedzieli, czy to jest w nas. Dlatego zawsze na moim kursie na ostatnich zajęciach pokazuję również chętnym jak czytać dla kogoś Kroniki. Później się ludzie ze sobą zaprzyjaźniają i mogą sobie wzajemnie próbować czytać, co jest momentem kiedy ich dusze mogą się w sobie zakochać! Przy Kronik Akaszy powstają wspaniałe przyjaźnie i jakby wspólnie można czerpać z dobrodziejstwa tej mądrości.

Warto jest też pamiętać, że odczyt z Kronik to nie tylko pytania i odpowiedzi, ponieważ w trakcie odczytu wydarza się dużo rzeczy, których nie widzimy. To jest piękny przepływ energii!

O co można pytać w Kronikach Akaszy?

Podczas sesji Kronik Akaszy możemy pomóc sobie lub innym w odpowiedzi na różnorodne pytania jak chociażby: \

✨ Jaki jest plan naszej Duszy?

✨ Dlaczego mamy wrażenie, że stoimy w miejscu?

✨ Dlaczego mamy pewne blokady (np. w relacjach czy finansowe)?

✨ Co powinniśmy wiedzieć o zmianie partnera lub ścieżki zawodowej?

✨ Co powinniśmy wiedzieć o naszych relacjach z bliskimi?

Pytać można o wszystko. Czasami w ogóle jest tak, że jak ja rozpoczynam z kimś sesję, bo jestem czynnym konsultantem Kronik Akaszy, i na przykład ktoś przychodzi do mnie to ja mówię “Okej, Kroniki są otwarte i już płyną odpowiedzi” i kilka razy zdarzyło mi się tak, że ktoś jeszcze nie zdążył zadać pytania, a już przyszła tak obszerna i tak długa odpowiedź, że ta osoba, która poprosiła mnie o odczyt stwierdza: “No dobrze, to ja już właściwie wszystko wiem!” – takie rzeczy się też zdarzają.

Ważną informacją jest też to, że w Kronikach Akaszy można odczytywać informacje z kilku przestrzeni. Kiedyś przyszła do mnie taka osoba, która powiedziała, że ona nie chciałaby usłyszeć, że wszystko ma uzdrowić miłością do siebie, bo ona wie, że to jest potrzebne, ona wie, że tak powinna zrobić itd., natomiast czy jest taka możliwość żeby sczczytać bardziej praktyczne informacje? I bardzo często się to udaje! Naprawdę, ludzie dostają praktyczne, konkretne informacje!

Jeśli obserwujecie mój kanał na Youtube to często na moich LIVE z gośćmi ktoś mówi, że jestem “matką chrzestną” jakiegoś biznesu – ale to nie tyle ja, co po prostu posczytywałam różne rzeczy tym ludziom z Kronik, więc jak się okazuje – nawet na tym poziomie biznesowym Mistrzowie są chętni do tego, żeby nam podpowiadać rozwiązania.

Wasza ósma czakra wasza jest otwarta na to żeby dawać wam informacje na wielu płaszczyznach.

Jak wygląda sesja odczytu z Kronik Akaszy?

Ja prowadzę odczyty Kronik Akaszy nawet przez Skype. Wysyłacie do nas e-mail, moja asystentka wysyła wam informację jak się przygotować do takiej sesji, czyli np. że dzień wcześniej nikt nie pije alkoholu, nie bierzemy narkotyków i przygotowujemy się do tego naprawdę niesamowitego wydarzenia na poziomie energetycznym.

Jak się łączymy to najpierw jeszcze chwilkę rozmawiamy, ale nie za długo, bo jak kogoś nie znam to łatwiej tak naprawdę się czyta Kroniki dla osób, którymi nie mam żadnych relacji. Więc nie wchodzimy w jakieś szczegóły.

Co jest ciekawe – ja zawsze jak wchodzę w Kroniki to zaczynam… ziewać! To oczywiście śmiesznie wygląda w kamerce, więc zawsze uprzedzam mojego klienta, że będę ziewać, bo nie chcę żeby ktoś sobie pomyślał, że jestem niewyspana czy nieprzygotowana, bo ja się oczywiście do tych sesji też muszę odpowiednio przygotować, dlatego tutaj ten element ziewania się pojawia zawsze u mnie – uprzedzam! 😉

Żeby wejść w Kroniki, ja mówię modlitwę otwarcia: raz głośno i dwa razy po cichu i wchodzę w Twoją ósmą czakrę, po czym sczytuje informacje dokładnie dla ciebie, odpowiedzi, kto®e otrzymuję od Twoich Mistrzów na Twoje pytania. Zawsze mówię, że jestem tylko “kablem do telefonu” – ja tego wszystkiego nie interpretuję. Ja przekazuje te informacje tak, jak one mi się w Kronikach pokazują, a od klienta zależy jak bardzo o coś dopytujemy.

Co jest również ciekawe – nigdy nie można założyć, że dana sytuacja u kogoś jest łatwa do zinterpretowania, bo bp. mam już jakieś doświadczenia w tej materii i tak dalej – nie, nie, nie, nie, nie! Tutaj jest tak, że za każdym razem robimy to bardzo indywidualnie, to jest odczyt jeden do jednego, w związku z tym jest to spersonalizowane dokładnie dla ciebie!

Jak czytać w Kronikach? Czy można się zapisać na odczyt?

Zapraszam Cię do próbowania i do testowania. Modlitwę otwarcia i instrukcję korzystania możesz otrzymać pisząc tutaj.

W razie dodatkowych pytań piszcie komentarze. Jeśli macie już swoje doświadczenia – podzielcie się nimi! Chętnie w komentarzach odpowiem też na pytania.

Jeśli natomiast chciałbyś/chciałabyś umówić się indywidualnie ze mną na odczyt – napisz proszę mail na biuro@olgastepinska.pl

Zapraszam Cię również na grupę na Facebooku, gdzie ciągle coś ciekawego robimy i omawiamy.

Ściskam mocno!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

18 komentarzy
 1. Dzień dobry
  Jestem pani obserwatorka na You Tube
  Mogę prosić o modlitwę wejścia w Kroniki Akaszy?
  Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
 2. Dzień dobry,

  Poproszę o Modlitwę Otwarcia oraz instrukcję korzystania

  Pozdrawiam
  Marza

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Wszystkie informacje na temat pobrania modlitwy wraz z instrukcją zostały wysłane na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry
   Czy mogłabym prosić o modlitwę wejścia do Kronik Akaszy?
   Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 3. Dzień dobry, Chciałabym prosić o modlitwę otwarcia i instrukcję korzystania na maila.
  Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Wszystkie informacje na temat pobrania modlitwy wraz z instrukcją zostały wysłane na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 4. Proszę o przeslanie Modlitwy otwarcia i instrukcji korzystania.
  Z góry dziękuje.
  Pozdrawiam
  Mariusz

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Informacje na temat modlitwy i instrukcji zostały wysłane na Pani maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry
   Proszę o otrzymanie instrukcji i Modlitwy Otwarcia Kronik Akaszy. Dziękuję 🙂

   Pozdrawiam serdecznie,
   Granishka

 5. Witam serdecznie, powyżej jest napisane “Modlitwę otwarcia i instrukcję korzystania możesz otrzymać pisząc tutaj” Czy mogę prosić o przesłanie na mój e-mail. Bardzo dziękuję.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani mailem.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry,
   Bardzo prosze o przeslanie modlitwy otwarcia i instrukcje korzystania.

  • Witam serdecznie, proszę o przesłanie modlitwy i instrukcji otwarcia Kroniki Akaszy. Z góry dziękuję

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też