Cyfry sukcesu – czym są i co symbolizują?

Liczby sukcesu – czym są i co symbolizują? Zapraszam na materiał. 

Dzisiaj poruszę kilka, powiedziałabym, prawie magicznych kwestii, które pomagają tak zakląć rzeczywistość, żeby wszystkie energie świata działały na naszą korzyść. 

Numerologia daty podpisania umowy

Na początek jedna z najważniejszych: data. My, w numerologii, mówimy o tym, że cyfra wyznaczająca datę w np. otwarcia działalności, ma ogromne znaczenie dla ciebie. Dużo osób popełnia błąd licząc wibrację daty. Bierze np. 5 kwietnia 2023, jak to wszystko doda, wychodzi określona wibracja. I to jest fajnie, że to umiesz dodać i to Ci wychodzi, ale to jest wibracja światowa. Natomiast nie ma ona dla ciebie aż takiego znaczenia jak twoja data osobista.

Do obliczenia dobrej dla siebie daty, musisz znać swój rok osobisty, musisz znać swój miesiąc osobisty, rok numerologiczny, miesiąc numerologiczny i obliczyć jakim dniem osobistym jest dla ciebie dany dzień w roku. Jeżeli nie wiesz, jak to robić to zapraszam cię na mój kanał YouTube, tam w jednym z filmików znajdziesz dokładne wyjaśnienie, jak to zrobić. Zapraszam cię też do Szkoły Numerologii, gdzie ten proces robimy w sposób bardzo uporządkowany. Uczymy się tam ustawiać w odpowiednich wibracjach całą firmę.

Pierwszym punktem jest właśnie informacja jaki dzień w kalendarzu w roku jest którym dniem dla ciebie. Musisz to wiedzieć o sobie, jeżeli chcesz korzystać z energii wspierających. Jeśli nie korzystasz, albo nie wiesz jak, to być może np. podpiszesz bardzo ważną dla ciebie umowę w dziewiątym dniu osobistym, co nie wróży dobrze. Bardzo dużo biznesów, które znam, były otwierane w dziewiątym roku numerologicznym właściciela, przez co stwarzają problemy. Nie mówię, że wszystkie padły, ale stwarzają problemy.  

Najlepsza liczba w numerologii

Czasami dostajemy pytanie jaka jest najlepsza liczba w numerologii. Oczywiście nie ma czegoś takiego jak najlepsza liczba, dlatego, że mamy 9 podstawowych wibracji i już patrząc na ludzi widzimy, że każda wibracja ma pewne plusy i pewne minusy. Każdą osobę możemy zdefiniować według numerologii pozytywnie i w negatywnie. Daje nam to bardzo dużo informacji o człowieku.

Natomiast tak naprawdę, nie powinniśmy w ogóle zadawać takich pytań czy lepiej jest być czwórką, czy lepiej być szóstką, czy lepiej być piątką. Nie masz wyboru, jesteś już jakąś liczbą. Natomiast masz wybór co do tego: jak wibruje twoja kombinacja, jaki masz potencjał. Są takie miejsca w portrecie numerologicznym, gdzie masz możliwość zmiany.

Według mnie to jest bardzo ważne, żeby móc zmienić to co wychodzi ci niekorzystnie. I my to robimy przez nadanie imion wzmacniających na przykład. Oczywiście też się tego uczymy w Szkole Numerologii. Możesz ustawić sobie porządnie kanały w potencjale, możesz sobie zrobić dobrą kombinację i dzięki temu z poziomu numerologicznego już będzie harmonijnie. Przełoży się to oczywiście na to, że w twoim życiu zacznie być harmonijnie.

Także nie ma czegoś takiego jak najlepsza liczba. Jeżeli chodzi o numerologię wynikającą z horoskopu to każdy dzień jest na coś. Znaczenie każdej wibracji tego dnia dobrze jest wykorzystać w planowaniu. W numerologii planujemy rok w sierpniu. Siadamy wtedy z naszym teamem i ustalamy jakie działania będziemy podejmować w kolejnym roku, ponieważ we wrześniu wszystkim nam się zaczyna rok numerologiczny. W ciągu roku oczywiście, rok osobisty się zmienia każdemu (chyba, że masz takie szczęście jak ja i jesteś urodzony we wrześniu i wtedy wszystko zmienia się razem). W związku z tym bardzo ważne jest, żeby wiedzieć co, w którym miesiącu warto zrobić.

Jeżeli ja mam na przykład piąty miesiąc numerologiczny, to wtedy nie podpisuję żadnej umowy absolutnie. Tak ustawiam cały świat wokół mnie, żeby w tym miesiącu nie musieć podpisywać żadnej umowy. To jest ważne i cały mój team wie, że ja tego przestrzegam. Zawsze mówię albo miesiąc wcześniej albo miesiąc później, że tak będzie. Wszystkie liczby, które cię otaczają czy to z horoskopu, czy to z kryształu życia, mają znaczenie w kontekście twojego sukcesu. Czasami nie zbawi cię, że tak powiem, jak poczekasz miesiąc czy dwa miesiące w tą czy w tą. A z poziomu energii już będzie lepszy układ wokół ciebie i korzystniej będzie poczekać na konkretny dzień.  

Numerologia biznesu

Nie tylko nasze imiona i nazwiska wibrują w określony sposób. Mianowicie, bardzo ważnym elementem okazuje się być wibracja firmy. Wibracja firmy powinna być dobrana do klientów tej firmy. Gdy spotykamy się na konsultacjach biznesowych, to najważniejsze jest dla nas, żeby się dowiedzieć, jakich klientów ta nazwa ma do firmy przyciągać.

W numerologii jest powiedziane, że jeżeli chcesz mieć klientów, którzy przyjdą do ciebie i kupią wycieczkę w biurze podróży to trzeba tak zwibrować nazwę. Jeżeli chcesz otworzyć gabinet terapeutyczny czy astrologiczny, czy numerologiczny, czy jakiś inny, to nazwa powinna przyciągać klientów, którzy będą otwarci na te usługi, i którzy tak naprawdę będą sobie już uświadamiać, że tego typu mają problemy. Jeżeli chcesz mieć firmę, która zajmuje się projektowaniem wnętrz, to musisz ją mieć zwibrowaną właśnie w zależności jakim projektowaniem się zajmujesz. Jeśli projektujesz wnętrza domowe i przyciągasz klientów indywidualnych, że tak powiem Kowalskich, którzy przychodzą do ciebie po to, żeby mieszkać w pięknym i miłym otoczeniu, to nazwa powinna wibrować w zupełnie inny sposób niż wtedy, gdy zajmujesz się projektowaniem hoteli i twoimi klientami będą deweloperzy. Wtedy nazwa firmy musi być inaczej zwibrowana, bo to inny klient.

W tym temacie już z podstaw marketingu wiemy, że inną ofertę robimy dla klienta indywidualnego a inną dla komercyjnego. Nazwę firmy dokładnie dobieramy według tej samej zasady. Numerologia w biznesie to jest w ogóle bardzo ciekawe zagadnienie. Uwielbiam ten temat, ponieważ tam stawiamy w energiach całą firmę, czyli wyznaczamy dobre daty dla właściciela, czy dla właścicieli, wyznaczamy dobrą nazwę, wyznaczamy dobre daty marketingowe. Przy okazji konsultacji numerologicznej biznesowej robimy zawsze taki dodatek w postaci odczytu z Kronik Akaszy dla tej osoby, która otwiera firmę, także to jest taki bonusik.

Z Kronik bardzo często płyną do nas podpowiedzi. Musicie wiedzieć, że numerologia w biznesie to jest naprawdę bardzo szeroki dział. Dobierając odpowiednio zwibrowaną nazwę zawsze proponujemy kilka nazw, bo to nie jest tak, że my wybieramy jedną nazwę. Swoją nazwę musi mieć strona internetowa (dzisiaj raczej nie ma firm, które nie mają strony internetowej), musimy mieć dobrego maila, musimy mieć dobrą domenę, musimy mieć dobre social media. Tak wygląda dzisiejszy świat. Jeżeli chcesz gdziekolwiek zaistnieć, to będziesz wcześniej czy później korzystał właśnie z takich narzędzi jak internet. 

Czy wyznaczamy daty sukcesu z numerologii? 

Oczywiście, że tak. Mówimy, kiedy nie rozpoczynać pewnych przedsięwzięć, a kiedy jest ten dzień, kiedy np. wprowadzić produkt na rynek, kiedy powiedzieć światu o tym czym ty się zajmujesz (to jest data marketingowa). Jakim kolorem się wtedy wesprzeć i w jakim dniu podpisać umowę, a w jakim dniu absolutnie tego nie robić. Znawcy numerologii umieją dobrze zwibrować firmę i to już jest naprawdę lepszy start. To nie spowoduje, że nic nie będziesz robił, a firma sama się będzie prowadzić. Trochę trzeba popracować, żeby do takiego etapu dojść. Jednak na sam początek masz lepszy start, bo w odpowiednim momencie wstrzelasz się w rynek.

Zawsze tłumaczę w Szkole Numerologii, na zajęciach z numerologii w biznesie, że to jest tak jakbyś stał autem i chciał się włączyć do ruchu. Musisz to zrobić w odpowiednim momencie i ten moment jest bardzo istotny. Nawet z poziomu prawa o ruchu drogowym wynika, jak źle się włączysz to jest tragedia. Podobnie jest w biznesie, że musisz w dobrym momencie, dobrze się ustawić i jechać dobrym samochodem. I my to robimy właśnie z numerologii. A gdzie ty dojedziesz swoim samochodem, jak szybko będziesz jechał i co przy okazji zwiedzisz albo co załatwisz, to już kwestia kierowcy. My robimy wszystko dookoła. 

Numerologia dnia i wibracja nazwy tworzą razem liczbę przeznaczenia. To też jest bardzo ważne, żeby ta liczba przeznaczenia nie była równa 9, bo wtedy jest, taka bym powiedziała, kiepska wróżba. 

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska