Czy kolor może nas wesprzeć. Numerologia i kolory.

Kolory w naszym życiu odgrywają nie tylko estetyczną, ale też głęboko symboliczną i energetyczną rolę. W dzisiejszym artykule przeprowadzę was przez fascynujący świat kolorów w kontekście numerologii, ukazując ich moc i znaczenie w codziennym życiu. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego w danym dniu ciągnęło cię do konkretnego koloru? Może to była podświadoma reakcja na wibracje dnia czy twojej osobistej liczby.

Kolory a numerologia – współzależność

Odpowiemy sobie dzisiaj na pytanie czy kolor i data urodzenia ma coś wspólnego? Od razu odsłonimy więcej kart. Tak, ma to znaczenie. Powiemy sobie o tym jakie kolory, w jakim czasie nas wspierają. Powiemy sobie jaki kolor jest przypisany do danej wibracji głównej. W sumie od tego zaczniemy. Przedstawię wam połączenie pomiędzy liczbą a kolorem. 

Liczba drogi życia a kolor. Co liczba mówi o twojej aurze?

Wibracja główna 1 i jej kolor

Wibracji głównej równej 1 odpowiada kolor czerwony. Co to dla nas oznacza? Mianowicie to, że osoby, które są jedynkami numerologicznymi, dobrze, żeby pamiętały w ważnych dla siebie momentach, wspierać swoją moc rozpoczynania, bycia pionierem, swoją jedynkowatość. Warto, żeby pamiętały, że będzie je wspierał w tym kolor czerwony. Robiąc horoskopy numerologiczne i wyznaczając dzień osobisty, to podkreślamy, aby dzień osobisty 1 wspierać kolorem czerwonym. Gdy np. otwieramy z kimś firmę i wskazujemy najlepszy dzień na rejestrację w KRS czy tam w CEIDG, to sugerujemy, aby mieć na sobie coś czerwonego. Sama żyję zgodnie z horoskopem numerologicznym więc mój strój jest zawsze dobrany do dnia numerologicznego, w którym jestem. Wyjątkiem są dni, kiedy rozdaję dyplomy albo robię inicjacje Reiki, bo wtedy ubieram się na biało. Wtedy zakładam jakiś drobny element garderoby w kolorze dnia. Natomiast co do zasady jak nie mam jakiegoś funkcyjnego stroju to staram się, żeby na przykład w pierwszym dniu osobistym mieć jakieś dodatek czerwonego. Wam również oczywiście to serdecznie polecam. 

Wibracja główna 2 i jej kolor

Dwójka to kolor pomarańczowy. Wspieramy drugi dzień osobisty tym kolorem, kiedy współtworzymy, kiedy stawiamy na to, żeby budować w grupie, kiedy nie mamy w sobie tyle sprawczości co w pierwszym dniu. Dlatego też drugiego dnia raczej nie otwieramy żadnych biznesów. Natomiast w drugim dniu mamy ogromne szanse, żeby się dogadać i wtedy będzie nas wspierał kolor pomarańczowy. Oczywiście analogicznie, jak przy pierwszym, wibracja główna 2, jeżeli chce wspierać swoje naturalne cechy, które ma, swój potencjał i chcę go bardziej użyć, to dobrze, żeby się wspierała kolorem pomarańczowym. 

Wibracja główna 3 i jej kolor

Trójka, czyli radość. W numerologii jest to kolor żółty. Gdy układam horoskopy i mówię, żeby wspierać się w tym dniu kolorem żółtym, to ktoś mówi, że ten żółty kolor jest taki nie twarzowy dla niego. Natomiast ja twierdzę, że jest tyle odcieni żółtego, że na pewno jakiś żółty dla siebie znajdziesz. Poza tym nie musisz mieć bluzki żółtej, możesz mieć skarpetki w tym kolorze, których nikt nie widzi. A tutaj chodzi o to, żeby wykorzystać energię tego koloru, żeby w tym trzecim dniu osobistym cię wspierała. Oczywiście wibracyjne trójki też mogą podbijać swoją radość, swój naturalny potencjał właśnie nosząc kolor żółty.  Niezaburzone trójki (bo jak wiecie, w portrecie numerologicznym jest wiele punktów, które na nas wpływają, nie tylko jest to wibracja główna) mają w sobie bardzo dużo tej radości i chcą ją pokazywać innym. Oczywiście zdarzają się trudne dni, wtedy na te trudne dni też może warto będzie się otoczyć kolorem żółtym.  

Wibracja główna 4 i jej kolor

Wibracja 4 i czwarty dzień osobisty, to jak się domyślacie praca. Wspiera nas w tym kolor zielony. Ten kolor pomaga nam zasiać nasiona czegoś co w dalszej perspektywie da nam szansę na plony. Siejemy z takim pomysłem na przyszłość. Czyli jeżeli chcecie zacząć kopać fundamenty, chodzi tutaj nie tylko o wasz dom, to dobrze jest to zacząć robić w czwartym dniu osobistym i wspierać się kolorem zielonym. Natomiast czwórki, jeżeli uważacie, że potrzebna jest wam energia pracowitości to otaczajcie się kolorem zielonym. 

Wibracja główna 5 i jej kolor

Kolor niebieski będzie zarezerwowany dla kreatywności, dla wiatru we włosach, dla podróży, czyli dla wibracji 5. Tak samo jak dla wibracji głównej 5, tak samo w piątym dniu osobistym, warto wspierać swoją kreatywność, warto dbać o swój wygląd w tym dniu. Może pójść do fryzjera? Po prostu dbać o to, żeby być prawdziwą, piękną piątką. Wtedy ślicznie się wygląda w kolorze niebieskim. 

Wibracja główna 6 i jej kolor

Wibracja numer 6 to kolor indygo. Jak pamiętacie szóstka to jest rodzina. Numerologiczne szóstki to są osoby, które dbają o to, żeby było ciepło w rodzinie, dbają o ognisko domowe, dbają, żeby wszyscy się czuli zaopiekowani, żeby było im dobrze. Kolor indygo będzie wspierał nas właśnie w takich działaniach. Dlatego jeżeli czujesz, że masz do odbycia rozmowę rodzinną, masz do załatwienia sprawy rodzinne, to zdecydowanie polecam wspierać się kolorem indygo. Zarówno, jeśli jesteś szóstką numerologiczną, jak i wtedy, gdy nie jesteś szóstką. Poczekaj wtedy na swój szósty dzień osobisty, bo wtedy będzie najwygodniej ci się wszystkim zająć, wspierając się właśnie kolorem indygo. 

Jaki kolor ma liczba 7?

Wibracja koloru siódmego, czyli jak ubrać się w siódmym dniu osobistym i jak wspierać swój naturalny potencjał, kiedy jesteś siódemką numerologiczną? Myślę, że nikogo nie zaskoczę, jeśli powiem, że jest to kolor fioletowy. Jest to kolor czakry korony, czyli kolor, który będzie nas wspierał w momencie, kiedy chcemy głębiej wejść w medytację, kiedy chcemy dostać głębsze informacje od wszechświata, kiedy chcemy spotkać się ze swoją podświadomością, kiedy chcemy zacząć odbierać na innych częstotliwościach. Kiedy chcemy połączyć się z kanałem mądrości wtedy właśnie wspieramy się kolorem fioletowym.  

Wibracja główna 8 i jej kolor

Za wibracją 8, czyli taką wibracją przedsiębiorczości, podpisywania dokumentów, ustalania zasad współpracy, zasad gry. Tam, gdzie trzeba wydobyć przedsiębiorczość, stanowczość. Również w 8 dniu osobistym, polecamy wtedy podpisywać różnego rodzaju dokumenty, dogadywać się w takich sprawach, gdzie faktycznie potrzebna będzie ci zdrowa, piękna asertywność, albo jeżeli jesteś wibracją 8 i chcesz wspierać swój naturalny potencjał, to kolor różowy. Naprawdę jest coś magicznego w tym kolorze. Jeżeli idziesz np. podpisać ważną umowę i nie możesz założyć różowej bluzki, załóż różową bransoletkę, której być może nikt nie będzie widział, albo różową bieliznę. 

Wibracja główna 9 i jej kolor

Kolor wibracji 9 to są kolory pastelowe albo brązowe. Polecamy w ten sposób ubierać się w dziewiątym dniu osobistym. Kiedy planujesz coś skończyć, kiedy właśnie już kończy się pewien cykl. Jak wiecie my ciągle żyjemy w systemie dziewiątkowym, czyli mamy 9 lat osobistych, 9 lat numerologicznych, po 9 lat trwają nam cykle w krysztale życia i dni też liczymy co 9. Mamy dziewięć od pierwszego do dziewiątego dnia osobistego, później mamy kolejny cykl 9. Czasami nam się wyliczy wibracja mistrzowska natomiast i tak mamy to w cyklach 9 dniowych. Dlatego ważne jest, żeby tą dziewiątkę wykorzystać i absolutnie, jeśli to tylko możliwe, to nie rozpoczynać nic nowego w tym dniu. Bardzo fajnie się kończy w tym dniu. Jeżeli jakiś proces czy projekt długo się nie może domknąć, to poczekaj na dzień 9 i zdecyduj wtedy, że go zamykasz.  

Kolor aury 11, 22 i 33 – wibracje mistrzowskie

Mamy jeszcze wibracje mistrzowskie i mówi się, że dla jedenastek poleca się srebro albo jeżeli chodzi o dzień osobisty to polecamy połączenie czarno-białe jak widzicie u mnie czarno-białą bluzkę to najprawdopodobniej jestem wtedy w dniu osobistym właśnie 11. 22 Polecamy kolor złoty. A dla 33, wibracji chrystusowej, polecamy kolor biały. 

Jak poznać podstawowy kolor aury 

Musicie wiedzieć, że temat aury jest tematem wielokrotnie złożonym. Aura to nie jest jeden kolor i ja jako numerolog właściwie na tym powinnam skończyć swoją wypowiedź. W związku z tym, że znam specjalistki od rysowania aury (sama miałam robiony kilka razy portret aury), bardzo polecam, bo możesz się o sobie bardzo dużo dowiedzieć. Natomiast aura to nie jest jeden kolor. Aura nam się składa z różnych warstw. Bliżej, dalej, w każdej warstwie ten kolor co innego nam oznacza. To jest już bardzo złożone zagadnienie i wymaga eksperta od aury. Dlatego zachęcam cię do zrobienia tego u specjalisty. Nie jest łatwo zrobić portret aury samodzielnie. Może się okazać, że zczytasz z siebie jedną warstwę, źle to zinterpretujesz i zupełnie niepotrzebnie się będziesz tym denerwować. Pamiętaj oczywiście o tym jaką jesteś drogą życia, jaki kolor będziecie wspierał i pamiętaj o tym, że żeby mieć piękną aurę to warto jest dbać po prostu o harmonię wewnętrzną i o to, żeby być w zgodzie ze sobą, żeby być w zgodzie ze światem, żeby mieć dobre cele i je realizować i żeby, oczywiście, jak najwięcej medytować. Nieważne jaki masz dzisiaj kolor aury, bo on się może zmienić w każdej chwili, ważne jest żebyś nakłonił sam siebie, zaczął być w porozumieniu ze sobą, żebyś zadbał o siebie, o swoje myśli. Tym samym, twoja aura bez względu na to jaką jesteś wibracją numerologiczną, będzie mogła zachowywać się bardzo cię wspierająco.

Kolor i data urodzenia – jakim kolorem jesteś?

Pamiętaj również, że portret numerologiczny to 17 punktów, więc nie tylko mówimy o wibracji głównej, bo jeszcze trzeba znać wibracje dnia urodzenia, trzeba wiedzieć jaki masz potencjał, trzeba wiedzieć jakie realizujesz cele życia. To wszystko też nam może podpowiedzieć o tym jakimi kolorami powinniśmy się wspierać. Gdy widzę potencjał w portrecie numerologicznym i widzę, że tam jest mało trójek, czyli ktoś może mieć problem z odczuwaniem radości, to oczywiście sugeruje, żeby dołożył sobie gdzieś koloru żółtego.  

Jak czytać kolory aury i jakie wykorzystywać w swoim życiu?  

Oczywiście zapraszam do tego, żeby pójść do specjalisty, który wam narysuję portret aury, albo opowie wam o warstwach swojej aury. Możemy wiedzieć jaki kolor ma liczba 7 czy jaki kolor ma liczba 33, ale to traktuj naprawdę tak zdrowo rozsądkowo, że te informacje mają cię wspierać. Jeżeli chcesz być określony, to idź do specjalisty, który tak jak my robi portrety numerologiczne, tak on będzie robił portret aury. Bardzo dużo się dowiesz wtedy o sobie. Natomiast to co my możemy powiedzieć od strony numerologicznej, absolutnie nie przekraczając naszych kompetencji, to to jakim kolorem możesz wspierać siebie jako wibracje główna i siebie w danym konkretnym dniu osobistym. 

Jeżeli mowa o planowaniu to pojawił się Numeroplaner na rok 2023/2024. Mamy ich zdecydowanie ograniczoną ilość, więc jeśli jeszcze jest dostępny, to oczywiście zapraszam do zakupu. W numeroplanerze dokładnie korzystamy z tego, jaka jest wibracja dnia, jakim kolorem się trzeba wspierać. Z całego serca zapraszam do tego, żeby porządnie sobie wszystko przeliczyć, zaplanować i żyć zgodnie z energią wszechświata, a nie działać pod prąd.  

Natomiast jak obliczyć swój dzień osobisty znajdziesz na moim kanale YouTube. Nagrałam już kilka filmów o tej tematyce. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska