Numerologiczna 8.

Ósemki numerologiczne to osoby, od których świat wymaga najwięcej. Przeanalizujmy więc ósemkę numerologiczną i dowiedzmy się skąd w nich ta siła i energia do działania.

Ósemka ma niewątpliwie dużą i szybko działającą siłę sprawczą, moc i odznacza się wytrwałością. Bywa jednak tak, że ósemka osadzona w rodzie bierze na siebie nieproporcjonalnie za dużą odpowiedzialność. Wtedy mimo swojej wiedzy, swojego doświadczenia, mimo tego, że jest całą sobą silna, ma problem z podejmowaniem decyzji, czym zadziwia cały świat. Ludzie pytają: “jak to, ty nie wiesz?”, bo są przyzwyczajeni do tego, że ósemka to niezwykle silna osobowość.

Mówi się też, że ósemki świetnie przyciągają pieniądze, dobrze prowadzą biznes…

Co jeszcze można powiedzieć o 8 numerologicznej?

Czym charakteryzuje się numerologiczna ósemka? Zobacz film!

1. Czy ósemki numerologiczne przyciągają pieniądze? Organizacja i autorytet nie zawsze w parze z pieniędzmi.

Ósemka to zdystansowany prezes, który potrafi zarządzać z pozycji dyrektora. Wyobraźmy sobie taką korporację, w której prezes siedzi na najwyższym piętrze i żeby się do niego dostać to właściwie trzeba mieć znajomości u jego sekretarki. Mój były mąż jest ósemką numerologiczną i kiedy prowadziliśmy razem firmę to śmialiśmy się, że szybciej się zapisać wg NFZ niż spotkać się z Markiem.  

Ósemka często posiada naturalny autorytet na płaszczyźnie materialnej. Fakt, że ósemki są dobrze zwibrowane z energią pieniądza, nie oznacza jednak, że każda z nich buduje majątek, natomiast trzeba przyznać, że większość ósemek jest gospodarna i dobrze sobie radzi finansowo. Ósemka to bowiem praktyczny organizator i naprawdę nie ma tendencji do kupowania zbytków. Zazwyczaj każdy zakup ma przemyślany, niektóre ósemki kupują wręcz tylko to, co w razie czego łatwo będzie można sprzedać.  

2. Rozsądek i ambicja, które mogą prowadzić do skąpstwa u ósemki

Ósemka ma zdecydowanie energię biznesową i zmysł do robienia interesów, a oprócz intuicji bazuje przede wszystkim na swoim rozsądku. Zdarza się jednak, że ósemka tak bardzo chce pieniędzy, że aż ucieka się do lichwiarstwa. Bywa skąpa i jest przebiegła, w naprawdę mało empatyczny sposób – mówiąc delikatnie.

Gdy 8 numerologiczna jest zbyt materialna, to mogą pojawiać się u niej wypadki i złamania. Ósemka to władza nad materią, ale jeśli będzie źle wibrować i np. oszukiwać ludzi może doświadczyć również bankructwa.

3. Problem z akceptowaniem innego zdania u ósemek numerologicznych

Numerologia zakłada, że ósemka niestety jest mało tolerancyjna i miewa duży problem z akceptowaniem faktu, że ktoś może mieć odmienne zdanie.

Mówi się, że ósemki to dawni szamanie, terapeuci i mistycy, zatem jak można się spodziewać stąd ich siła i energia. Zastanówmy się więc – jeśli komuś towarzyszy taka duża siła i duże możliwości, a do tego jest inteligentny, to co może się wydarzyć gdy taka osoba ma zły dzień? Niestety, może się wtedy okazać mściwa, cyniczna, niewspółczująca i obojętna. A przynajmniej takie wrażenie może robić na innych.  

4. Zdolność pracy z energią – ósemka jako “stara dusza”

Na szczęście, w przeciwieństwie do tych źle wibrowanych ósemek, większość ósemek ma zdolności bioenergoterapeutyczne i chęć pomagania innym. Mówi się, że przy siódemkach i dziewiątkach, również ósemki to tak zwane “stare dusze”. 

Bardzo często przyciągam na sesje terapeutyczne właśnie osoby z wibracją 8 i uwielbiam z nimi pracować. To jest zdecydowanie praca zadaniowa, czyli wyznaczamy sobie cele i powoli je realizujemy. Często jest tak, że ja mówię do ósemki: “Zobacz się moimi oczami – pełną nieograniczonych możliwości”.

5. Ósemka zaciśnie zęby i idzie dalej

Osoby z wibracją 8 mają zdolność do szybkiej regeneracji, ale często starają się po prostu zacisnąć zęby i przetrzymać jakoś trudniejsze chwile. Natomiast kiedy zabraknie im już cierpliwości – stają się egoistyczne i egocentryczne. Ósemka ma umiejętność panowania nad sobą, ale musi pamiętać, aby nie zamykać się w sobie i nie wycofywać się. Emocje wyparte, to tak naprawdę problem zamieciony pod dywan. 

Osoby o wibracji osiem bywają więc często bardzo napięte. Obserwujemy tzw. napięcia podprogowe, czyli panuje trudna atmosfera, ale ósemka nic nie mówi. Ogarnia ją taka trudna cisza. Nikt nie wie o co chodzi, bo skąd ma wiedzieć?

Dlatego właśnie, Drogie Ósemki, warto popracować nad waszą komunikacją. To ułatwi wiele spraw.

6. Idealne zawody dla ósemki numerologicznej

Ósemka to dobry szef, ponieważ zapewnia poczucie bezpieczeństwa pracownikom. Ludzie lubią pracować dla ósemek, bo czują, że w firmie kierowanej przez ósemkę nie powinno być problemów finansowych.

Ósemka może też spróbować swoich sił jako polityk czy np. wojskowy przywódca. 

Współpraca z ósemką może sprawiać trudności. Ósemki są godne zaufania i konkretne – o ile ktoś gra z nimi w jednej drużynie. W przeciwnym wypadku, stają się trudne dla przeciwnika, bywają okrutne i bezlitosne.

7. Ósemka ma trudności z podejmowaniem decyzji

Wróćmy do faktu podejmowania wyzwań i określania własnego zdania.

Jest to zadziwiające dla osób obserwujących, że ósemka tak długo i dogłębnie podejmuje jakąś decyzję. Czasami wręcz widzimy jak ósemka długo bardzo na coś pracuje, stara się a potem nie kończy tak dokładnie przemyślanych projektów. W takim przypadku ich analityczność i ambicja może je sprowadzić na manowce.

8. Trudności w komunikacji – jakie są związki z ósemką?

Ósemka ma  ciekawy temperament, ale jej upór i twardość powodują trudności w relacjach, które budują. Ósemki bywają różnymi partnerami i ciężko określić jaka ósemka jest w związkach. Z jednej strony daje poczucie bezpieczeństwa, przez to, że ma wiedzę nie tylko z tego życia. Mają również pamięć podprogową i dużo zapisów w podświadomości magazynującej. Jednak prawie każda ósemka ma problem z komunikowaniem tego, co jest dla niej ważne. Dlatego ósemka jest z jednej strony dobrym partnerem, ale z drugiej – trudnym. Osoby, które przebywają z ósemkami – pamiętajcie, by być dla nich cierpliwym i wyrozumiałym. Na dłuższą metę to się opłaci!

9. Lekcje dla ósemki numerologicznej

Osoby z wibracją 8 muszą nauczyć się sublimować wartości materialne, by odnaleźć ścieżkę duchowego rozwoju. Kochane ósemki! Mądrze używajcie władzy i naprawdę doceńcie, że macie ogromny potencjał.  Warto go odkryć i mądrze wykorzystać. Pokazujcie innym, że solidna praca i wytrwałość naprawdę się opłacają. 

Drogie ósemki, życzę Wam wykorzystania możliwości, aby połączyć to, co materialne, z tym co niematerialne.  Jeżeli jakaś ósemka jest nastawiona na pracę i na swój biznes – to oczywiście życzymy spełnienia i osiągnięcia zamierzonych celów! 

Podwibracje numerologiczne dla ósemki

Z jakich pod wibracji może powstać ósemka?

Podwibracja 17

17 to liczba otwierająca na wsparcie sił kosmosu. Mówiąc wprost – wiele ułatwia w życiu.

Podwibracja 26

26 czyli liczba karmiczna. Liczba 26 to karma ciała i niewolnictwa – jeżeli jesteście tym zainteresowani to odsyłam was do mojego filmu o karmicznej 26, gdzie mówię więcej na ten temat.

Podwibracja 35

Ósemka może powstać z 35 czyli połączenia piątki i trójki. Nie mówimy tam wówczas o obciążeniach i można się spokojnie otworzyć na to, żeby się spełniać. Równocześnie taka podwibracja otwiera ósemki na bycie w grupie i czerpanie z tego radości. Łatwiej im będzie komunikować się z innymi, co jak wiemy jest bardzo potrzebne nie tylko w biznesie.

Podwibracja 44

Podwibracja 44 to liczba magiczna, wibracja mistrzowska czyli panowanie ducha nad materią. Znam jedną osobę o tej podwibracji i ona jest naprawdę magiczną duszą. Wie i widzi więcej. Niestety – ma problem z poczuciem własnej wartości, jak prawie każda ósemka.

Numerologia ciąg dalszy – wibracje dnia urodzenia dla Ósemki

Jaki wpływ na ósemkę ma dzień urodzenia? 

Jeżeli ósemka urodziła się w 1,10,19,28 dniu miesiąca, wówczas jest duża szansa, że uwidocznią się jej zdolności przywódcze. 

Kiedy dzień urodzenia redukuje się do liczb 3 albo 5 to pomoże to pielęgnować część artystyczną ósemek.

Jeżeli natomiast w dniu urodzenia mamy liczbę, która redukuje się do liczby parzystej  2, 4, 6 albo 8, to będzie to pogłębiać u ósemki bycie w dystansie.

Jeżeli dniem urodzenia jest liczba redukująca się do siódemki, wówczas taka ósemka może mieć predyspozycje do spełniania się w praktykach medytacyjnych.

Natomiast kombinacja ósemki i dziewiątki z dnia urodzenia to duże prawdopodobieństwo, że taka osoba będzie chciała uczyć innych.

Zapisz się do Szkoły Numerologii! Półroczny kurs online live!

Podsumowanie – 8 w Numerologii

Zalety Ósemki: moc, siła sprawcza, wytrwałość, temperament, zdolność regeneracji, władza nad materią, zmysł do interesów, dobra organizacja, rozsądek, analityczność, energia, terapeuta, mistyk, szaman, szef, polityk, przywódca, ambicja, pragnienie postępu, godny zaufania, konkretny


Druga strona Ósemki: skąpstwo, przebiegłość, nietolerancyjność, egoizm, niecierpliwość, mściwość, cynizm, nieczułość, problemy z podejmowaniem decyzji, upór, twardość, oschłość, wycofanie, zamknięcie w sobie, napięcie nerwowe, stres, nieskończone sprawy

Dowiedz się jak obliczyć Twoją główną wibrację!

Kolor wpierający 8

Jakim kolorem pobudzać energię ósemek, czyli w co się ubierać w 8 dniu osobistym? Kolory: beżowy, różowy  albo diamentowy.

Autor: Olga stępińska

Komentarze (24)

 1. Alexa pisze:

  Bliska mi osoba ma 8 z liczby 44 ale też 13 z dnia urodzenia i 19 ze sumy liczb dnia i miesiąca. Chciałabym aby osoba ta dowiedziała się o swoim potencjale ale ciężko dotrzeć do tej osoby. Czy powinnam przedstawić jej tą wiedzę Czy chce Czy nie?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   możesz przedstawić tej osobie analizę, ale to, co z nią zrobi – zależy już tylko od niej. Możliwe, że się zainspiruje i będzie chciała szukać dalszych informacji, ale może być też tak, że absolutnie nie będzie chciała przyjąć tej wiedzy. Każdy z nas ma swoją drogę.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 2. Maria pisze:

  Dzień dobry,
  Jestem 8, urodziłam się 01.06.1999 . Ostatni rok zaczęłam sporo poznawać w sobie. Interesuje mnie strona relacji , jak i kto lepiej pasuje dla mnie, mam z tym sporo wątpliwości w obecnym związku.

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   zapraszamy na indywidualną konsultację z Olgą opartą na portrecie numerologicznym Pani oraz drugiej osoby. W sprawie terminu proszę pisać na biuro@olgastepinska.pl.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 3. Angelika pisze:

  Hej. Jestem numerologiczna 8. Jaki wpływ na mnie ma dzień urodzenia 31.07.1995

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   31 to dzień, który może pogłębiać u ósemki potrzebę trzymania dystansu zarówno emocjonalnego, jak i towarzyskiego. Ale z kolej Ósemka z podwibraji 35 to ósemka bez żadnych karmicznych blokad i zobowiązań; taka podwibracja otwiera większość drzwi i daje dużo możliwości.
   Więcej informacji znajdzie Pani w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 4. Barbara pisze:

  Dzień dobry, jestem numerologiczna 8 z podwibracją 35 i dniem urodzenia 28.02.1967 i jestem w trakcie zmiany w moim życiu, czy mogłabym prosić o informację na co mam zwrócić uwagę.

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Ósemka powinna dbać o wartości materialne, ale jednocześnie odnaleźć ścieżkę duchowego rozwoju — a także mądrze używać władzy i pokazywać innym, że solidna i wytrwała praca popłaca. Podwibracja 35 otwiera Ósemce większość drzwi i daje dużo możliwości, natomiast 28 dzień miesiąca urodzenia będzie wzmacniać jej przywódcze cechy osobowości.
   Więcej informacji znajdzie Pani w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 5. Erthwindandfire pisze:

  Niesamowite- gdy właśnie na dniach podjęłam decyzję, ze wreszcie zajmę się swoim ciałem, z oddaniem, i bedzie to dla mnie priorytet, a niegdy nie był- przeciwnie, bez odpoczynku pędziłam, aż do zupełnego wyczerpania, i tak w kółko dla to właśnie przesłuchałam Pani opis podwibracji 26….

  Bardzo dziękuję, w imieniu wszystkich 26

  1. Kasia 8 pisze:

   Dzień dobry, jestem 8 urodzoną 17 dnia miesiąca. Prowadzę własny biznes i zastanawiam się nad przeorganizowaniem go w zupełnie niezależną firmę. Jednocześnie zastanawiam się nad rozstaniem z partnerem, który również jest 8, urodzony 14 dnia miesiąca. Czy ma Pani jakieś rady? Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego

  2. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   Najlepiej sprawdzi się u Pani odczyt w Kronikach Akaszy. Wszystkie informacje na ten temat znajdzie Pani na naszej stronie:
   https://szkolanumerologii.pl/jesli-nie-wiesz-co-zrobic-zapytaj-w-kronikach-akaszy/
   https://szkolanumerologii.pl/sklep/odczyt-w-kronikach-akaszy/
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

  3. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   zapraszamy na indywidualną konsultację z Olgą opartą na portrecie numerologicznym Pani oraz partnera. W sprawie terminu proszę pisać na biuro@olgastepinska.pl. Natomiast w kwestii firmy – zapraszamy na konsultację biznesową. Wszystkie informacje znajdzie Pani tutaj: https://szkolanumerologii.pl/sklep/konsultacja-biznesowa/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

  4. Bożena pisze:

   Dobry wieczór, jestem numerologiczną 8 podwibracją 26, urodzoną 16.01.1980 Tworzę swoją firmę, wiem co powinnam robić a mimo to się wacham. Na co mam zwrócić większą uwagę.

  5. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   Zapraszamy do zamówienia konsultacji biznesowej z Olgą – tutaj znajdzie Pani wszystkie odpowiedzi: https://szkolanumerologii.pl/sklep/konsultacja-biznesowa/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

  6. Paulina pisze:

   Dzień dobry, ja również jestem numerologiczna 8, urodzona 05.05.1987 rok, godz. 12:50. Rzeczywiście jestem strasznie niezdecydowana????Stoję wlasnie przed bardzo trudnym wyborem-rodzice i dalsza rodzina czy powrót za granice do swojego domu i pracy (dodam że mieszkałam 13 lat na obczyźnie i powrot do Polski był zawsze moim marzeniem, a teraz się wacham czy to dobra decyzja, czy nie wyjechac znowu..),mam troje dzieci, męża. Podpowie coś Pani, bo mąż już wariacji ze mną dostaje ????????

  7. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   zapraszamy na indywidualną konsultację z Olgą opartą na Pani portrecie numerologicznym. W sprawie terminu proszę pisać na biuro@olgastepinska.pl.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 6. Monika pisze:

  Witam jestem numerologiczną 8 z 26 i karmą 16 w dniu urodzenia…. Po śmierci córki zaczęłam szukać swojej drogi. Czy moglabym prosić o wskazówki żeby upewnić się że jestem na dobrym torze…?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   jeśli ósemka urodziła się 16 dnia miesiąca, to jest ogromne prawdopodobieństwo, że będzie medytować i pracować z energią. 16 jest też karmą rodziny.
   Jest to karma najtrudniejsza do zdefiniowania, gdyż spektrum jej działania jest ogromne. Może utrudniać założenie rodziny, spotkanie partnera, zajście w ciążę. Natomiast podwibracja 26 niesie ze sobą karmę ciała i niewolnictwa – jest to jedyny dług, jaki w poprzednim życiu został zaciągnięty wobec własnego ciała. Mówimy, że osoby o karmie 26 w poprzednim życiu były niewolnikami albo żołnierzami.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 7. Megi8 pisze:

  Numerologiczna 8 zgłasza się! U mnie jest taki problem ze bardzo lubię pieniądze.. ale nie cierpię pracować,marzy mi się jakaś praca w internecie byle nie chodzić do pracy na etat z ludźmi

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   dziękujemy za komentarz. Może to wynikać z Pani wewnętrznych blokad lub może mieć na to wpływ dzień urodzenia. Niektóre dni mogą pogłębiać u ósemki potrzebę trzymania dystansu społecznego, inne – blokować na kontakty z innymi, co skutecznie utrudnia wejście w świat pieniędzy.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie

 8. Malgorzata pisze:

  Witam serdecznie.
  Jestem numerologiczna 8.
  Moim największym jak dla mnie pro problemem jest podej.owanke decyzji i trzymanie się jej. Do tego dochodzi wyrażanie swoich potrzeb.
  Ściskam.
  Małgosia

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry.
   Może to wynikać z blokad, które niesie ze sobą Pani portret numerologiczny. Więcej o tych blokadach oraz sposobach ich przepracowania może się Pani dowiedzieć na sesji: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie.

  2. Ewa pisze:

   Witam, jestem numerologiczna 8 z 3 i 5 urodzona w 16 dniu miesiąca, od roku interesuje się tematyką rozwoju osobistego i czuje, że nie poszczęściło mi się w miłości i mam ogromną nadzieję, że się to zmieni

  3. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Ósemki z podwibracji 35 nie mają żadnych karmicznych blokad i zobowiązań; taka podwibracja otwiera większość drzwi i daje dużo możliwości. Jeśli ósemka urodziła się 16 dnia miesiąca, to jest ogromne prawdopodobieństwo, że będzie medytować i pracować z energią. 16 jest też liczbą karmiczną, dlatego osoby urodzone tego dnia mogą mieć problem z okazywaniem uczuć, gdyż z natury są powściągliwe i zdystansowane. Mają do przepracowania dług karmiczny, dlatego powinny otwierać się i budować związki, nawet jeśli początkowo wydaje się to trudne. Warto też, by czasami dały sobie wolne od ciągłego analizowania samych siebie oraz otaczających je zjawisk.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska