Czy warto wykorzystać horoskop do planowania w życiu? 

.

Czy warto wykorzystać twój własny horoskop do planowania twojego życia? Jeśli interesujesz się tematem horoskopów, to ten materiał jest dla Ciebie – zapraszam.

Czym jest horoskop numerologiczny?

Czym jest horoskop numerologiczny i czym horoskop numerologiczny różni się od horoskopu?

Zawsze jak robimy horoskop numerologiczny, z pełną starannością obliczamy rok numerologiczny, rok osobisty, miesiąc osobisty, miesiąc numerologiczny. Na życzenie klienta ewentualnie specjalne dni, czyli dni osobiste: dni dobre na rozpoczynanie, dni dobre na zakończenie, niedobre na pracę w domu i tak dalej i tak dalej. Zawsze dajemy taką adnotację, że to jest potencjał, to są możliwości, które daje ci określony układ liczb, który w danym dniu, w danym miesiącu, w danym roku wpływa na ciebie. Co ty z tym zrobisz? Twój wybór.

Tak jak wspominałam w poprzednich wpisach z tego cyklu, na dłuższe okresy wpływ liczb wyliczamy sobie z kryształu życia budując go i w górę i w dół.

Zapraszam do poprzednich materiałów.

Natomiast dzisiaj skupimy się głównie na tym, żeby pokazać jaka informacja płynie do ciebie z twojego horoskopu numerologicznego.

Jak obliczyć horoskop numerologiczny? 

Pierwsze czego potrzebujesz to informacji na temat swojego roku numerologicznego. Zapraszam cię do mojego filmiku na kanale YouTube, który nagrałam we wrześniu (zawsze jak zaczyna się Nowy Rok numerologiczny to nagrywam o tym filmik, dlatego dla każdej wibracji ten rok jest inny).

Tak więc, pierwsza informacja to jest twój rok numerologiczny określany według wibracji głównej, którą jesteś.

Druga rzecz to jest rok osobisty, który liczymy od daty ostatnich urodzin. Musisz wziąć pod uwagę czy urodziłeś się już w tym roku kalendarzowym czy jeszcze poprzednim, dodać dzień urodzenia, dodać miesiąc urodzenia i rok kalendarzowy, w którym miałeś ostatnie urodziny.

Następna rzecz to miesiąc osobisty, żeby obliczyć miesiąc osobisty musisz znać swój rok osobisty i miesiąc kalendarzowy. Musisz policzyć to dokładnie w tej kolejności, którą ja ci tutaj opisuję, żeby wiedzieć, że na przykład marzec to twój piąty miesiąc osobisty. Jeżeli chcesz wiedzieć jak to wyliczyć to zapraszam do mojego skryptu gdzie bardzo dokładnie, mam nadzieję, opisałam z przykładami i wyjaśniłam co w jakim miesiącu, co w jakim roku mogłoby się u ciebie wydarzyć.

Kolejny punkt to jest miesiąc numerologiczny, żeby go wyliczyć, trzeba znać swoją wibrację główną, plus wibracje roku kalendarzowego, plus realizowane cele życiowe, plus miesiąc kalendarzowy. Wibracje główną znasz, wibracje roku kalendarzowego znasz. Teraz jesteśmy na przykład w wibracji roku 7 bo materiał powstaje w roku 2023. Cele życiowe wyliczamy analizując całą wibrację, nazwę, czyli wszystkie imiona, wszystkie nazwiska, ewentualne przezwiska. Na koniec miesiąc kalendarzowy, to umówmy się, najprostsza sprawa.

Tak naprawdę biorąc pod uwagę jeszcze kryształ życia, z którego masz dwie informacje dotyczące cyklu i punktu zwrotnego, do tego kolejną informację dotyczącą roku numerologicznego i kolejną informację dotyczącą roku osobistego – masz już cztery informacje dotyczące roku.

Następnie dodajemy informacje dotyczące miesiąca, czyli kolejne dwie, czyli już masz 6 informacji. Masz wiedzę o sześciu liczbach, które w danym momencie, w danym miesiącu mają na ciebie wpływ.

Możesz w ten sposób ułożyć sobie horoskop miesięczny, możesz w ten sam sposób ułożyć sobie horoskop tygodniowy. A jeśli kochasz numerologię tak bardzo jak ja, to jeszcze będziesz miał dzień osobisty i wyznaczysz energię na konkretnie, dany dzień i do tego jest ci potrzebny miesiąc osobisty plus dzień miesiąca. Znasz swój miesiąc osobisty no to np. weźmy datę 15 marca. Jeśli ustalisz wcześniej, że twój miesiąc osobisty to 5, to zamiast 3 wpisujesz 5: 

1+5+5=11/2

Wtedy wiesz że 15 marca to twój drugi dzień osobisty.

Jak planować ścieżkę życia w zgodzie z horoskopem numerologicznym?

Przede wszystkim musisz wiedzieć jakie liczby, kiedy się tobą opiekują. Oprócz tego, że wiesz jaką jesteś wibracją główną, kim jesteś z dnia i co to dla ciebie oznacza, musisz wiedzieć co wynika z kryształu życia, z roku numerologicznego, z roku osobistego, to tak globalnie. A im bardziej szczegółowo chcesz wiedzieć, im bardziej cię interesuje np. kiedy będzie dobry dzień na otwarcie działalności, tym musisz wykonać kolejne obliczenia.

Horoskop numerologiczny partnerski

To jest pojęcie bardzo szerokie. Najprościej powiem to na przykładzie. Kiedy przychodzi do mnie ktoś, żebym wyznaczyła datę ślubu, w takim momencie muszę znać te wszystkie punkty, dokładnie dwóch osób zainteresowanych. Sprawdzam te daty, te miesiące. Najczęściej ktoś prosi mnie o wyznaczenie najlepszego miesiąca i wtedy ja sprawdzam jakim miesiącem osobistym, jakim miesiącem numerologicznym jest dany miesiąc zarówno dla pani młodej jak i dla pana młodego. Wtedy, jak widzę, że te miesiące dobrze ze sobą reagują, czyli na przykład żaden nie jest dziewiątką, bo w dziewiątym miesiącu osobistym, ani numerologicznym to nie polecam brać ślubu. Np. pani wibruje w trójce, pan wibruje w szóstce, idealnie albo odwrotnie albo gdzieś się pojawia jedynka, to też dobrze.

Jednak są takie miesiące, gdzie unikamy brania ślubu np. piąty miesiąc numerologiczny, wtedy w ogóle nic nie podpisujemy.

Wracając do tematu horoskopu partnerskiego, warto znać swój horoskop i horoskop partnera, żeby wspólnie układać różnego rodzaju plany, realizować pomysły.

Również jak ludzie tworzą spółki, to polecam, żeby znali swoje wzajemne horoskopy, aby wspólnicy, gdy mają po równo, nawet jeśli na papierze jest inaczej, to nie otwierali nic nowego w 9 roku numerologicznym, bo to strzał w kolano już na początku. Nawet jeżeli u drugiego ten rok będzie czwórką czy trójką, a u jednego ze wspólników będzie dziewiątką to i tak i tak to będzie powodowało spowolnienia. Jak tworzymy analizy biznesowe to zawsze dajemy horoskop na najbliższe trzy miesiące, żeby można było dobrze zaplanować działania, biorąc pod uwagę wszystkich zaangażowanych w energię firm.

Szczęśliwe dni w horoskopie – co warto o nich wiedzieć?

Warto wiedzieć, że czy dzień jest szczęśliwy czy nie, zależy od tego jak wstaniemy. Polecam książkę “Fenomen poranka”, gdzie autorzy przekonują – uważam, że w niesamowicie fajny sposób – o tym jak ważne jest to, by dobrze rano wstać.

Niemniej jednak liczby też nam wiele mogą podpowiedzieć. I to jest ten ostatni punkt kiedy obliczamy już dzień osobisty. Jak się domyślacie jest ich 9, ewentualnie 11 czy 12 jeżeli wychodzi nam z obliczeń. Każdy dzień ma swój określony kolor, którym powinniśmy się wspierać w tym dniu, i każdy dzień jest przeznaczony na coś innego.

Są dni kiedy rewelacyjnie będzie podpisać umowy biznesowe, kiedy będzie dobrze coś zacząć, a są dni kiedy właśnie tego nie robimy, bo jesteśmy w dziewiątym dniu osobistym. 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat dni osobistych to odsyłam cię do mojego filmiku na kanale YouTube pod tym właśnie tytułem. Zapraszam cię do znalezienia na moim kanale filmików, które nakręciłam już parę lat temu, bo uważam, że to jest niesamowicie praktyczna wiedza. Każdy może do niej mieć dostęp i każdy może zaplanować życie tak, żeby było zgodne z liczbami, bo po co kopać się z koniem ????

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też