Dlaczego warto poznać swój portret numerologiczny? Poznaj 10 powodów

Kim jesteś? I jak ciebie i twoich bliskich, wszechświat zapisał w liczbach? Wszystkiego można
się dowiedzieć robiąc analizę portretu numerologicznego.


Interpretacja portretu numerologicznego


Jeśli oglądasz mój kanał na You Tobie, to wiesz, że zajmuję się numerologią bardzo dogłębnie. Zaczęłam
zajmować się numerologią, ponieważ w moim życiu wydarzały się trudne rzeczy i niebardzo
rozumiałam, dlaczego. Okazało się, że odpowiedzi są w liczbach.

Pełen osobisty portret numerologiczny

Kiedy robimy analizę daty urodzenia, kiedy zastanawiamy się jaki wpływ na wibrację główną ma dzień urodzenia; kiedy analizujemy całą wibrację imion i nazwisk… to jest kopalnia wiedzy!

Jak się komuś robi portret numerologiczny to to są coraz większe oczy, a później osoba przyprowadza swojego partnera, partnerkę, znajomych, i okazuje się, że każdy jest mocno zdziwiony tym co można wyczytać w liczbach.

W portrecie numerologicznym skupiamy się na tym co jest wpisane w osobowość, badamy kombinacje,
badamy potencjał
, ale również mamy taki moment, gdzie wyliczamy cykl numerologiczny. To jest podstawa kryształu numerologicznego. Już o tym wspominałam w filmikach na moim kanale na You Tubie i tutaj na blogu, więc tylko przypomnę. Weźmy sobie taką przykładową datę: 5.04.1990 rok.

Cykl numerologiczny

Kryształ budujemy w ten sposób, że pierwszy punkt w krysztale to jest liczba odpowiadająca za miesiąc, druga liczba jest odpowiedzialna za dzień, a potem jest liczba, która jest uproszczeniem (po redukcji) liczby odpowiedzialnej za rok, czyli w naszym przykładzie będzie to:
4, 5 i 1 (po redukcji z 28, czyli 10, czyli 1)


I ten kryształ buduje się w górę i w dół, to też już kilka razy wyjaśniałam, możesz znaleźć to m.in. tutaj:

https://szkolanumerologii.pl/czym-jest-cykl-numerologiczny/


Analiza portretu numerologicznego – czego się o sobie dowiesz?

W pierwszym punkcie kryształu mamy informację jakie energie wpływają na człowieka do 28
roku życia.

W drugim punkcie mamy informację jakie energię wpływają między 29 a 56 rokiem życia.

A w trzecim punkcie jaka energia jest na numerologicznej emeryturze.

Czyli osoba urodzona 5 kwietnia 1990 roku na emeryturze będzie miała czas na budowanie i odkrywanie siebie. To jest w perspektywie tylu lat, do góry budujemy perspektywy na 9-letnie cykle, na dole budujemy informację o tym jakie i kiedy prawdopodobnie wydarzą się lekcje zaplanowane na to życie. I tutaj musimy sobie przypomnieć o tym, że mamy „Cykl Życia” według Gladys Lobos, według innych źródeł jest to po prostu „Rok Numerologiczny”, nagrałam cały materiał o tym, jeśli chcesz wiedzieć więcej – znajdziecie go na moim kanale na YouTube.

Świętujemy co roku Nowy Rok Numerologiczny, który się zaczyna we wrześniu. Numerolodzy zaczynają nieco wcześniej, bo lubimy być na wszystko przygotowani i świętujemy we wrześniu Nowy Rok Numerologiczny.
Analizując portret spędza się nad tym dużo czasu jaka jest liczba życia, czyli wibracja główna,
czyli suma wszystkich liczb w dacie urodzenia. Suma daje podwibracje i jak to się wyredukuje
to daje wibrację główną.

Dlaczego warto mieć swój portret numerologiczny?

Dlaczego warto znać swój portret? Dlatego, że wtedy wiesz jakie masz lekcje do odrobienia, czy masz karmę, czy masz mistrzostwo… Wiesz jaka jest kombinacja, czyli jakie robisz pierwsze wrażenie. Znając swoje kanały numerologiczne, z potencjału, wiesz jak np. nadać sobie imię wzmacniające, albo ktoś
może to zrobić. Biorąc pod uwagę to wszystko, ten cały ogrom wiedzy, który tam jest, po
prostu poznajesz siebie.

Każdy człowiek jest tutaj z jakimś potencjałem. I właśnie po to robi się portrety numerologiczne, aby dokładnie powiedzieć do czego dana osoba jest predysponowana. Moich studentów uczę, że robimy portret aby wskazać te aspekty, nad którymi warto popracować, na podstawie rzeczy jakie się u ciebie wydarzają, oraz te mocne strony, w których jesteś super, masz potencjał. I ty jako liczba życia, wibracja główna taka i taka, jesteś predysponowany do… i tutaj jesteśmy w stanie powiedzieć dokładnie do czego.

Na przykład, gdy ktoś wykonuje jakąś pracę i nie spełnia się w niej, możemy wskazać co może robić po godzinach żeby się spełnić. Często numerologicznym trójkom doradzam: bądź twórcza, coś rób. Natomiast jeśli czwórka ma pracę, w której musiałaby się wykazywać dużą twórczością, to tu byłby problem i wtedy zastanawiamy się co z tym zrobić, może coś innego, jakąś inną pracę?


To wszystko znajduje się w analizie portretu numerologicznego. Jeśli jesteś zainteresowany
to zapraszam do mnie na konsultacje
.


Jeżeli natomiast jesteś typem „Zosi Samosi” to napisałam o tym książkę: „Prawda zaklęta w liczbach,
podręcznik numerologiczny”, który jest podręcznikiem dla moich studentów w szkole
numerologii
i możesz zrobić taki portret samemu. Do czego oczywiście serdecznie zachęcam.

Możesz również kupić skrypt do stworzenia horoskopu numerologicznego, który jest u mnie w sklepie.

Zapraszam Cię też do mojej Szkoły Numerologii, gdzie przez pół roku uczymy się jak interpretować liczny.

A poza tym? Znajdźmy się na Instagramie, subskrybuj mój kanał na YouTube – jeśli interesuje Cię numerologia, to jestem przekonana, że tematy, które tam poruszam również Cię zaciekawią.

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska