Czym jest cykl numerologiczny?

.

Co można wyliczyć w sprawie twojej przyszłości, tak żebyś już nie musiał iść pod prąd? Chcesz wiedzieć jak zaplanować swoje przedsięwzięcia, żeby wszechświat Ci pomagał? Dowiedz się czym są cykle numerologiczne.

Cykl numerologiczny – co to jest?

Często w rozmowie z moimi podopiecznymi i kursantami mówię, że numerologia nie jest po to, by przewidzieć przyszłość. Numerologia skupia się na przeszłości, jednak umożliwia poznanie predyspozycji i sprzyjającej energii. Dzięki obliczeniom cyklu życia możesz sprawdzić kiedy jest dobry moment na założenie firmy, wyjście za mąż czy zmianę pracy.

Według szkoły, na podstawach której uczę (a więc połączenie nauk Gladys Lobos, Nataszy Czarmińskiej, Emmy Lang – co ciekawe w każdej szkole coś inaczej się wylicza i interpretuje), opowiem Wam dzisiaj jak wygląda i jak się wylicza cykl numerologiczny, jak ja tego używam i jak ja to widzę.

Żeby określić sobie dokładnie co się u ciebie w życiu dzieje, a właściwie trochę zobaczyć co się działo albo zobaczyć na co kiedy będą sprzyjały energię (bo ja zawsze powtarzam, że przyszłość nie istnieje, przyszłość sobie tworzymy i my możemy tylko wyliczyć i zobaczyć jakie energie kiedy będą się nami opiekować), warto jest znać swój cykl numerologiczny.

Tak jak w astrologii mówi się, że mamy jakąś planetę opiekującą się nami, tak w numerologii analogicznie mówimy, że opiekują się nami jakieś liczby. Ta informacja jest nam potrzebna po to, żeby wiedzieć kiedy jest większa szansa, że się zakochasz, kiedy warto wyjść za mąż, kiedy będziesz miał na przykład rok ósemki czyli rok gdzie warto jest ryzykować finansowo, a kiedyś rok czwórki, kiedy właśnie nie wolno ryzykować…

Cykl numerologiczny to jest zbiór wszelakich informacji, które nam właśnie mówi o tym, jak można sobie zaplanować życie. Czyli to nam nie mówi do końca o tym co się wydarzy, natomiast możemy się dowiedzieć jakie energie kiedy i na co będą nam sprzyjać. Naturalnie, to Ty musisz zdecydować czy chcesz z nich korzystać czy nie. Możesz mieć świetny rok na kasę i przeleżeć go w domu i w ogóle nic a nic się tym nie przejmować i z ej energii nie skorzystać – wtedy ta energia ci przeminie, ucieknie ci ta okazja i trudno… ale dzięki cyklom numerologicznym będziesz wiedział jak sobie wyliczyć, kiedy taka sprzyjająca energia się pojawi.

Co składa się na cykl numerologiczny? Jak obliczyć cykle życia?

Lata osobiste

Według szkoły, której ja uczę, na cykl numerologiczny składają się po pierwsze lata osobiste – tu na moim blogu znajdziesz sobie jak obliczyć rok osobisty – w skrócie napiszę tutaj, że bierzemy pod uwagę datę swoich urodzin i to się liczy od urodzin do urodzin. Jak robisz u kogoś portret numerologiczny to my to wyliczamy w portrecie, więc dostaniesz też na ten temat informację. Czyli pierwszą rzeczą w cyklu są właśnie lata osobiste – to jest to, co ma na ciebie wpływ, a więc na twoją motywację wewnętrzną.

Lata numerologiczne

Drugi punkt to są lata numerologiczne, czyli wpływ tak zwanych sił zewnętrznych. Zgłębiając ten temat okazuje się, że nie ma sił zewnętrznych i wewnętrznych, bo jesteśmy jednością, ale dlatego żeby jakoś to nam ułatwić zrozumieć, to w numerologii przyjmuje się takie założenie, że to te zjawiska, które się nam STWARZAJĄ i ustalamy że one są takie trochę zewnętrzne (chociaż wiemy, że tak naprawdę to my to przyciągamy), natomiast to, co się dzieje wewnątrz, to są te zjawiska motywujące wewnętrznie. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak obliczyć rok numerologiczny to zapraszam Cię na ten wpis na moim blogu.

Oczywiście żeby wiedzieć w jakim jesteś roku numerologicznym to trzeba najpierw wiedzieć jaką jesteś liczbą, czyli jaki masz fundament osobowości, a więc jaką jesteś wibracją główną. To obliczysz jak zsumujesz wszystkie swoje liczby w dacie urodzenia i wtedy będziesz mógł sobie obliczyć też lata numerologiczne.

Kryształ życia

Jest jeszcze jedna rzecz, którą ja tu zawsze dokładam, czyli tzw. kryształ życia. Jak go obliczyć? Weźmy sobie np. taką datę urodzenia jak 5 kwietnia 2005.

Kryształ życia budujemy w 3 etapach:

Wypisujemy miesiąc, dzień i sumę liczb z roku urodzenia. Następnie na górze dodajemy liczby do tych z daty urodzenia, a na dole odejmujemy (zawsze od większej liczby odejmujemy tę mniejszą) według poniższego schematu (jeśli nie jest to dla Ciebie do końca czytelne to obejrzyj film zamieszczony na początku tego postu).

Kryształ życia dla daty urodzenia 5 kwietnia 2005

Każda z liczb w Krysztale Życia coś oznacza.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, w których latach, które liczby ci działają i chciałbyś zgłębić temat kryształu życia to polecam Ci przeczytanie mojej książki o numerologii – ja tam bardzo dokładnie wszystko opisuję.

Tutaj tak w skrócie i jak najbardziej ogólnie to część z tych liczb mówi nam o naszym dzieciństwie, część mówi nam o naszym życiu dorosłym, a dwie z tych liczb to taka nasza “numerologiczna emerytura”.

Generalnie dzięki kryształowi życia wiemy, na co kiedy będą nam sprzyjać liczby i to w którym momencie życia jaka liczba się nami opiekuje.

Co oznaczają poszczególne cykle numerologiczne?

Dzięki temu wszystkiemu wyznaczają nam się odpowiednio 9-letnie cykle numerologiczne. Żeby dokładnie wiedzieć jaki masz cały cykl numerologiczny (według szkoły, którą ja pracuję i której ja uczę) to musisz znać na dany moment właśnie te 3 elementy: swój kryształ życia czyli jakie liczby się tobą opiekują, swój rok numerologiczny i swój rok osobisty.

Jeżeli jesteś jeszcze bardziej zainteresowany to zapraszam cię do sklepu gdzie możesz zakupić mój skrypt “Jak tworzyć horoskopy numerologiczne” i będziesz wiedział jak planować swoje działania, z dokładnością do miesiąca a nawet dnia!

Ja tej wiedzy używam najczęściej wtedy, kiedy robię konsultacje biznesowe, kiedy już jesteśmy po tej całej ceremonii wyznaczania i dobierania nazwy, wyliczania wszystkiego, to trzeba zrobić właśnie takie obliczenia żeby wiedzieć KIEDY dla tej osoby dobrze będzie np. rozpocząć swój biznes, kiedy będzie TEN DZIEŃ.

Zachęcam Was więc – dobrze liczcie, dobrze planujcie, korzystajcie z tego, że Wszechświat może was prowadzić. Wyobraźcie to sobie jako rzekę, do której po prostu wejdziecie i będziecie płynąć z prądem, a nie pod prąd! Dlatego żeby wiedzieć, to trzeba sobie to po prostu wyliczać…

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

3 komentarze
 1. Co jesli komus wychodzi na samym dole 0 tu gdzie w filmiku dolne 1 i 2 ja mam te same cyfry wiec odjete od siebie daj nam 0

  Odpowiedz
 2. Dzień dobry, czy mogłaby Pani wskazać dobrą datę ślubu oraz zaręczyn? Każda data, którą liczę nie jest korzystna. Wydaje mi się, że najlepsza data ślubu to 06.08.2022 r. ale chlopak jest w 5 roku numerologicznym, a ja wtedy będę w 5 roku osobistym. Niestety od listopada przyszłego roku chłopak będzie w 9 roku osobistym, ale w 6 numerologicznym.

  Proszę o informację, czy mogłaby Pani wyznaczyć właściwe daty oraz ile by to kosztowało.

  Z góry dziękuję.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz, ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Karma 26 w numerologii

Karma 26 w numerologii

Dzisiejszy wpis będzie w formie rozmowy, wraz z Moniką N Tokarską-Kuniszewską porozmawiam o karmie 26. Monika posiada karmę 26 już w dniu urodzenia, a 4 z całości. W związku z taką numerologią...

Karma w numerologii

Karma w numerologii

Karma - jak to tak naprawdę działa, o co w tym wszystkim chodzi? Jeśli ciekawi Cię ten temat - zapraszam serdecznie do przeczytania i posłuchania. https://www.youtube.com/watch?v=6eoXO1U9XFo...

Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

Jak odnaleźć prawdziwą miłość i czym ona tak naprawdę jest? Zapraszam na materiał. https://youtu.be/Bucl4jr5wwo Co oznacza “prawdziwa miłość” w sferze duchowej? Przeczytałam kiedyś przepiękną...