Jak obliczyć rok numerologiczny?

.

Dzień dobry moi drodzy. Po Waszych komentarzach pod postami dotyczącymi numerologii na różnych portalach społecznościowych postanowiłam stworzyć serię, w której pokażę Wam krok po kroku, jak obliczyć rok numerologiczny, rok osobisty, miesiąc osobisty i dzień osobisty. Także przed Wami seria czterech materiałów poruszających dogłębnie temat numerologii

Dzisiaj jako pierwszy, opiszę rok numerologiczny. Pokażę, jak w prosty sposób można go obliczyć, podając na to prosty wzór matematyczny. Opowiem, jakie znaczenie ma ta wiedza oraz jak w praktyczny sposób można ją wykorzystać. A także scharakteryzuję każdy rok osobisty z osobna oraz towarzyszące mu energie.

Zapraszam na filmik oraz na obszerny kurs numerologii, który przygotuje Cię do pracy jako numerolog.

Do przeczytania:

Rok numerologiczny zaczyna się wcześniej i stąd często jest problem, żeby go dobrze obliczyć. Jeżeli rok kalendarzowy zaczyna się pierwszego stycznia, to rok numerologiczny zaczyna się już we wrześniu, a konkretniej we wrześniowy nów. W roku 2020 był to 17 września .

Każdy rok ma inną wibrację, która może nam sprzyjać lub wręcz przeciwnie, wszystko zależy od tego, jaką jesteśmy wibracją główną. Aktualny rok ma wibracje piątki. Wynika to z tego, że zawsze dodajemy do siebie wszystkie cyfry danego roku, a uzyskany wynik wskazuje liczbę, pod której patronatem wibracyjnym znajdujemy się w danym roku.

Mamy rok 2021 więc 2021 to 2+0+2+1= 5.   

Aby określić, w jakim jesteś aktualnie roku numerologicznym lub jaki rok Cię czeka, musisz najpierw wiedzieć, jaka jest Twoja wibracja główna. Jeżeli jeszcze nie wiesz, a chcesz to sobie w prosty sposób obliczyć, zapraszam Cię do wpisu na moim blogu, w którym pokazuję jak łatwo można to zrobić.

Skoro już wiesz, jaka cyfra opisuje Twoją wibrację główną, zapraszam Cię teraz poniżej, gdzie opiszę każdą liczbę z osobna oraz opowiem, w jakim aktualnie roku osobistym się znajduje. Główna zasada jest taka, że dodajemy swoją główną wibrację do roku numerologicznego, który nas interesuje.

Na przykład, jeśli Twoja wibracja główna to 4, aktualny rok ma wibrację 5 więc Twój rok osobisty w 2021 to 9. Wynika to z tego, że dodajemy do siebie te dwie liczby więc 4 + 5 = 9. W momencie, gdy wynik jest dwucyfrowy, np. 12 wtedy musimy dodać między sobą 1+2 i dopiero wtedy wiemy, że nasz rok osobisty to 3. Dzieje się tak dlatego, że zakres liczb w cyklu lat osobistych jest od 1 do 9, wszystko co ponad musimy dodać między sobą, by uzyskać właściwy wynik.

1 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 6

Numerologiczna jedynka od września zeszłego roku jest w szóstym roku osobistym. Czyli w roku, w którym będzie na pierwszym planie rodzina, spokój i harmonia. To idealny moment, aby nauczyć się w pełni doceniać nasze relacje międzyludzkie, pielęgnować je, rozwijać, uczynić z nich jedno z podstawowych źródeł szczęścia. Warto zaznaczyć, że o ile rok szósty sprzyja pogłębianiu relacji, o tyle inwestowanie mnóstwa energii w osoby, które są zamknięte na dialog i nie reagują na nasze próby w oczekiwany sposób, nie jest wskazane. Nawet jeśli to nasza rodzina. Zainwestowana w ten sposób energia nie zwróci się. Zatem do nas należy decyzja, czy naprawdę warto.

2 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 7

Numerologiczna dwójka wchodzi w rok siódemki, więc będziecie mieć wolny czas. Na przykład na rozwój duchowy, dzięki energii która będzie przychodziła do Was z zewnątrz. Zatem w tym roku, będzie przychodzić do Was dużo ciekawych możliwości. To idealny czas na odkrywanie siebie, rozplątywanie skłębionych w naszej psychice supłów, wyganianie wewnętrznych demonów a więc na generalne mentalne porządki. Pojawią się ważne, egzystencjalne pytania i pragnienie odkrycia większego dobra. Waszym najważniejszym przewodnikiem w tym roku, powinien być Wasz „wewnętrzny głos”. Wibracja pobudzi Waszą intuicję, pomagając tym samym podejmować bardziej świadome decyzje oraz odnaleźć się w natłoku obowiązków i emocji.

3 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 8

Numerologiczna trójka, wchodzi w ósmy rok osobisty, czyli będzie otwierać się na pieniądze, bo ósemka to przede wszystkim płaszczyzna pieniędzy. Więc jak macie ochotę otworzyć jakiś biznes albo zrobić jakąś fajną inwestycję, to tutaj pojawi się na to sprzyjająca przestrzeń i okoliczności zewnętrzne. Spodziewajcie się wielkiego zastrzyku pozytywnej energii i szczęścia. Pamiętaj, by dzielić się tym z innymi. Jest to najlepszy rok do tego, by stać się dla kogoś inspiracją i pomóc takiej osobie znaleźć własną drogę życia. 

4 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 9

Numerologiczna czwórka wchodzi w dziewiąty rok osobisty. Jest to bardzo dobry czas na dokończenie zaległych spraw z tego względu, że dziewiątka kończy cały cykl i za rok czwórka numerologiczna wejdzie od nowa w pierwszy rok osobisty, rozpoczynając tym samym nowy cykl. Warto więc ten rok poświęcić na podsumowania. Sporządzenie bilansu ostatnich lat, uwolnienie się od wszelkich obciążających nas długów karmicznych, zaniedbanych zobowiązań, niezdrowych relacji itp. Bardzo potrzebujemy tego rodzaju oczyszczenia, aby w nowy cykl wejść z czystą kartą.

5 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 1

Numerologiczna piątka zaczyna w tym roku nowy cykl więc wchodzi w swój pierwszy rok osobisty, który bardzo sprzyja planowaniu. Zatem robimy plan, najlepiej na 9 lat. Planujemy tak, jak robimy mapę marzeń, co oczywiście bardzo Wam polecam. Pamiętajcie, że wszystko co zasiejecie teraz, będzie dawać wspaniałe owoce w przyszłości. Zatem nowy cykl powinniście rozpocząć w nastroju nastawionym na działanie i z dużą dawką entuzjazmu. Niech wszystko to, co robisz, będzie wypełnione pozytywną energią i zawsze angażuj się w stu procentach. Od tego roku w dużej mierze zależy, jak będzie wyglądać następne 8 lat życia. 

6 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 2

Numerologiczna szóstka znajdzie się w drugim roku osobistym czyli w roku odpoczynku. Pierwszy rok dość często jest bardzo męczący dla niektórych wibracji , w tym szóstek. Wtedy drugi rok numerologiczny jest po to, żeby odpocząć. Warto wybrać się na zasłużony urlop gdzieś daleko, gdyż niestety realizacja wszelkich projektów i rozwijanie kariery będzie w tym roku znacznie trudniejsza niż w zeszłym. Jeśli w poprzednim cyklu wzięliście się za rozwijanie biznesu i wszystko szło jak po maśle, w tym mogą wystąpić komplikacje. Pojawią się przeszkody, a nieżyczliwi ludzie mogą rzucać Wam kłody pod nogi.

7 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 3

Numerologiczne siódemki w trzecim roku będą odczuwały energie, które będą Was chciały wyciągnąć z domu. Wasze naturalne, lekko zamknięte usposobienie może nie pozwolić wyciągnąć się ze swojej bezpiecznej jaskini. Dlatego bądźcie czujni oraz otwarci na energię, która będzie w trzecim roku pobudzać Was do działania. To doskonały okres, aby wrócić do porzuconych przed laty pasji i zainteresowań. Ze zdwojoną mocą zaczniecie rozwijać swoją kreatywność i oddawać się zajęciom, które kiedyś dawały mnóstwo radości, a o których z biegiem czasu zapomnieliście.

8 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 4

Numerologiczna ósemka wchodzi w czwarty rok, a to jest rok pracy. Natomiast nie bierzcie kredytów i unikajcie trudnych niepewnych inwestycji, głównie na poziomie finansowym i bądźcie ostrożni. Czwórka spowoduje, że będziecie mieć więcej pracy, w waszym przypadku to dobrze motywująca energia, zwłaszcza po ubiegłym roku trójki, który mógł być dla Was lekko wykańczający. Kluczem jest, by nie zapominać, że pracujecie na swoją przyszłość więc nie zrażajcie się, gdy nie zaobserwujecie rezultatów Waszych działań. Pamiętajcie, że one w końcu nadejdą. Więc tym bardziej inwestujcie swoją energię w stopniową realizację swoich planów.

9 numerologiczna : dla was aktualny rok (2021) to numerologiczny rok 5

Dziewiątka numerologiczna wchodzi w piąty rok osobisty, a piątka jest bardzo ruchliwą wibracją. Zatem będziecie podróżować oraz będzie chciało się Wam więcej przemieszczać. Jeżeli jesteście dobrze zwibrowani z tą energią, to będzie ona Was fantastycznie popychać do działania. Warto wykorzystać piętrzące się w nas pokłady energii i dobrze ją zainwestować. Doświadczenie powinno Wam podpowiedzieć, jak oddzielić „ziarno od plew”, czyli z kim warto się trzymać i jak lokować zainteresowania oraz finanse. Żeby odpowiednio wykorzystać nadarzające się okazje, musisz wykazać się pewnością siebie, asertywnością, odwagą, ale przede wszystkim spokojem i zdrowym rozsądkiem.

Podsumowanie

Zawsze warto przy okazji zmiany roku numerologicznego zaplanować jakąś budującą decyzję, która zaowocuje w przyszłości. Na przykład otwarcie firmy, zapisy na wszelakie kursy, by podnieść swoje umiejętności, zmiana pracy, zakończenie toksycznego związku itd. Warto się również zastanowić, co można jeszcze zrobić w starym roku numerologicznym, który właśnie się kończy by wykorzystać w 100% sprzyjające nam energie. To samo dotyczy planowania na przyszłość, warto wziąć pod uwagę, jakie energię będą nam sprzyjać w nadchodzącym roku osobistym, by nasz rozwój oraz realizacja zamierzonych planów mogła przebiegać jak najlepiej. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też