Jak poznać swoje poprzednie wcielenia? Kroniki Akaszy, a poprzednie inkarnacje twojej duszy.

.

Jak rozpoznać swoje poprzednie wcielenia i po co nam ta wiedza? Jeśli ciekawi Cię ta droga – zapraszam na materiał.

Posiadanie pieniędzy, samochodu jest fajne, ale nie da wam prawdziwego szczęścia. Wielokrotnie to już podkreślałam. Natomiast duchowe spełnienie jest tym co daje spokój. 

Jednym z punktów, które mogą pomóc osiągnąć ten stan jest temat reinkarnacji, omawiany bardzo często podczas odczytu w Kronikach Akaszy. Temat znaczenia naszych poprzednich żyć dla naszego obecnego.

Wędrówka twojej duszy poprzez wcielenia

Uwielbiam pracę z poprzednimi życiami. Dopiero tam w poprzednich życiach, poznając jaka była nasza ścieżka przed tą obecną inkarnacją, rozpoznając tamte życia, co się w nich wydarzyło – bo oczywiście świadomie nie pamiętamy – dopiero wtedy jesteśmy w stanie niesamowicie dobrze zrozumieć ścieżkę naszej duszy. Zrozumieć dlaczego dziś mamy zmierzyć się z takimi rzeczami z jakimi właśnie się mierzymy.

I to jest taki pełny rozwój duchowy.

Fajnie, gdy poznamy swoje liczby życia, swoją numerologię, swój portret, warto poznawać siebie, to jest super. Teraz żyjemy w pięknych czasach, to daje nam masę możliwości i mnóstwo narzędzi.

Jednak nie możemy pominąć tego, że nie istniejemy tylko teraz. My istniejemy od niemającego początku czasu. Jedni twierdzą, że jesteśmy wynikiem wielkiego wybuchu, inni twierdzą, że mamy Stwórcę, jeszcze inni twierdzą jeszcze inne rzeczy. To nie ma znaczenia. Wszyscy ludzie, którzy zrozumieli prawdziwą istotę rozwoju duchowego wiedzą, że istnieje coś takiego jak życie po śmierci. Istnieje też życie przed urodzeniem. I to jest bardzo istotne.

Kroniki Akaszy – archiwum wiedzy o przeszłych wcieleniach

Jak poznać te swoje poprzednie życia, poprzednie wcielenia?

Można zamiennie używać tych dwóch określeń. Możemy sobie zrobić głęboką autohipnozę, sami. Możemy zrobić sobie głęboką medytację, podróż w poprzednie wcielenia. Możemy pójść na hipnozę. Można też sobie zrobić odczyt w Kronikach Akaszy, samodzielnie lub skorzystać z pomocy w tym zakresie.

W takiej podróży w poprzednie życia, widzimy co się wydarzyło i jaki ma to wpływ na inkarnację twojej duszy dziś. Poprzednie życia to temat bardzo szeroki, ale to co nas interesuje z poprzednich żyć to tamte wydarzenia, które wpływają na obecne życie. Pracujemy dzisiaj ze skutkami tamtych decyzji, wyborów.

Twoja dusza odbyła już całą wędrówkę przez różne wcielenia, w różnych wymiarach. Jak czytacie sobie Kroniki Akaszy, do czego zachęcam wiele osób po kursie, gdy czytacie sobie nawzajem, mówimy zawsze o tym, żeby pracując z poprzednimi wcieleniami sprawdzać nie tylko ziemski wymiar. 

Taką sesję Kronik Akaszy przeznaczoną na wędrówkę można porównać do wejścia do archiwum wiedzy o przeszłych wcieleniach.

Może się okazać, że miałeś wcielenie, w którym byłeś generałem, byłeś biedakiem, miałeś wcielenie, w którym byłeś księżniczką, ale również możesz sprawdzić, że miałeś wcielenie, w którym byłeś bogatym paniczem.

Jeśli w tym życiu masz problemy ze związkami to możemy wejść w to wcielenie i możesz zobaczyć jak źle traktowałeś kobiety. Nawet jeśli dzisiaj jesteś kobietą to w twojej podświadomości magazynującej może być tak zwany dług karmiczny.

Numerologia również podpowiada gdzie tych długów szukać, możesz więc mieć dług karmiczny i ze względu na to nie móc ruszyć, nie móc czegoś zdziałać ponieważ masz długi do spłacenia. Twoja podświadomość mówi wtedy “nie, nie, nie, to ja nie będę w to iść bo mam długi”. Może być też tak, że wydarza się coś takiego w poprzednich życiach w wyniku czego masz lęki, byłeś bardzo bogaty, zostałeś w tego powodu zamordowany, a twoja podświadomość blokuje ci teraz zdobycie dużych pieniędzy, bo uważa, że będzie to dla ciebie niebezpieczne. 

Jak uzyskać dostęp do Kronik Akaszy?

Jeśli jesteście ciekawi jak to zrobić samodzielnie możecie wziąć udział w kursie. Mamy 3-4 takie kursy w roku. Na kursie uczymy się wchodzić w Kroniki, uczymy się pracować w Kronikach nad sprawami tak zwanymi bieżącymi, uczymy się pracować nad podświadomością, ale na ostatnich zajęciach udajemy się w podróż w nasze poprzednie życia.

Możecie sobie również zamówić u kogoś odczyt w Kronikach jeśli nie czujecie, że macie już na tyle wytrenowane połączenie, aby móc mu zaufać. Możecie pójść na odczyt do mnie lub do któregoś z konsultantów ,których polecam i wiem, że otoczą was odpowiednią opieką.

My to robimy na miesięcznym kursie – 4 tygodniowym. Jeśli czujesz, że chcesz to zrobić samodzielnie możesz poczekać na moją książkę, którą właśnie piszę o Kronikach Akaszy. 

Możesz skorzystać z książki Gabriele Or albo poszukać na mojej stronie instrukcji wejścia oraz modlitwy.

Na kursie dopiero na czwartych zajęciach wchodzimy w plan poprzednich wcieleń, sprawdzamy inkarnację duszy w formie fizycznej.

Robimy to na ostatnich zajęciach, żeby najpierw nauczyć się przebywać w Kronikach, oswoić się z nimi, nauczyć się pracować z emocjami. I na końcu wchodzimy w poprzednie życia.

Poznaj swoje poprzednie wcielenia. Inkarnacja duszy w ciele fizycznym

Po co wchodzimy w poprzednie życia?

Jest to szansa na odmienienie ciebie i twojego nastawienia do życia. Pamiętam jak nie mogłam zrozumieć dlaczego niektóre osoby tyją. Pamiętam moment w którym zrozumiałam, że możesz mieć taką pamięć z poprzednich żyć. Może być tak, że wcześniej byłeś zawodnikiem sumo i teraz będziesz tył za każdym razem, gdy idziesz na “wojnę”.

Może to być oczywiście “wojna” w przenośni, w dzisiejszych czasach raczej nie idziemy na wojnę dosłownie. Wiem, że nasi sąsiedzi i przyjaciele teraz muszą to robić, ale my przez wiele wiele lat nie musieliśmy i nie musimy.

Twoje ciało reaguje więc przesadnie do sytuacji, bo ma wpis z poprzedniego życia, że żeby wygrać wojnę/bitwę/walkę to trzeba być dużym. Albo masz w pamięci to życie kiedy byłeś zwierzęciem i tylko duże zwierzę może przeżyć i dlatego “musisz” być duży, aby przeżyć –  wtedy tyjesz. Oczywiście to działa również w drugą stronę i mogłeś mieć takie życia gdzie mogłeś przeżyć tylko wtedy kiedy byłeś chudy. I wtedy są osoby, które w sytuacjach stresowych chudną. Nie chcą zaznaczyć swojego terytorium tylko robią się malutkie, bo niektóre zwierzątka mogły przeżyć tylko wtedy, gdy były malutkie i mogły się schować. 

Szanse na odmienienie Twojej codzienności kryją się w Kronikach Akaszy – sesje indywidualne

W Kronikach Akaszy od razu dowiesz co masz w tym zrobić. I za to kocham to narzędzie całym sercem.

Otrzymasz informację czy masz afirmować, robić medytacje, wizualizacje czy masz przeczytać jakąś książkę. 

Jeśli jesteś zainteresowany jak sobie radzić na co dzień nie tylko wiedząc o poprzednich życiach, ale ogólnie dowiedzieć się więcej, to zachęcam całą sobą, aby robić regularnie odczyty z Kronik Akaszy. Jak się nauczysz robić to samodzielnie na moim kursie to masz taką możliwość, że zawsze kiedy potrzebujesz – masz pomoc.

A jak nie to zapraszam na odczyty do mnie albo do moich uczniów. 

Poznaj swoje życia jeśli uważasz, że ma to dla ciebie znaczenie, a moim zdaniem – raczej ma. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też