Jak usunąć blokady energetyczne? ✧ Kroniki Akaszy

.

Czy wiesz, że istnieje narzędzie, dzięki któremu z łatwością możemy usunąć wszystkie blokady energetyczne? Dowiedz się jak wykorzystać Kroniki Akaszy i znaleźć informację jak poradzić sobie z tym, co cię blokuje.

Jak usunąć blokady energetyczne? ✧ Kroniki Akaszy

Co to jest blokada energetyczna? Skąd się biorą blokady energetyczne?

Pomyślałam sobie, że warto jest się dzielić dobrymi wiadomościami i mówić o tym, jak w bardzo łatwy sposób, można usunąć blokady energetyczne. Jesteśmy coraz bardziej świadomi, coraz częściej wiemy, że możemy mieć w polu energetycznym klątwy, złorzeczenie, możemy mieć konsekwencje karmiczne swoich poprzednich żyć, działań w poprzednich życiach. Takie blokady energetyczne, można, a nawet powinno się oczyścić.

Blokady energetyczne – jak się ich pozbyć?

Oczywiście jest wiele metod, jak zdjąć z kogoś urok, jak oczyścić kogoś z działania klątwy, jak oczyścić pole energetyczne. Ja używam do tego Kronik Akaszy.

W trakcie sesji/odczytu Kronik Akaszy, mam wgląd w całe czyjeś pole. Pokazuje mi się to na orbitach, na przykład widzę, że Krysia, która jest u mnie na portrecie, na piątej orbicie ma klątwę. Dostajemy informację, jak tą klątwę można zdjąć, najczęściej wydarza się to w trakcie sesji.

Takich odczytów zazwyczaj się nie pamięta, choć zdarzają się tak niesamowite i ciekawe, że zostają w pamięci konsultanta Kronik Akaszy. Na kursie zaawansowanym Kronik Akaszy uczę jak to robić i jak to oczyszczać. Z takich ciekawych, które pamiętam: była osoba, która mówiła, że ma duże trudności finansowe, mimo, że jest pracowita, ma firmę w branży rozwijającej się, która powinna prosperować, a ona ogłasza bankructwo. Co się okazało?

Podczas oczyszczenia spaliłam cztery palo santo i okazało się, że ta osoba ma taki „gadzi ogon” i to była jej klątwa. Zdjęłyśmy tą klątwę w trakcie odczytu i muszę przyznać, że to było okropne przeżycie i myślałam tak naprawdę, że zwymiotuję. Moją metodą jest poproszenie o wsparcie energii wszechświata. Każdy może to robić inaczej, nie mówię czy bardziej czy mniej skutecznie, bo nie wiem. Nigdy nie robię tego sama, łączę się z odpowiednimi energiami wszechświata, które mogą pomóc i tak też było w tym przypadku. Zdjęłam tą klątwę, ta osoba dostała dekret z Kronik Akaszy, w którym było podane przez ile dni powinna powtarzać ten dekret. W tym przypadku, ta osoba, miała powtarzać konkretny dekret do pierwszego dnia wiosny.

Można spokojnie robić oczyszczanie blokad energetycznych w Kronikach Akaszy, pod warunkiem, że ktoś się tego nie boi. A nie boimy się tego wtedy, jeśli osoba, która ma się tego podjąć ma wsparcie, pomoc w kimś, żeby móc oczyszczać. Fajnie jest “mieć plecy”, fajnie jest mieć znajomości, żeby móc oczyszczać.

Rodzaje blokad energetycznych

Niektórzy pytają „jak moja relacja z Misiem?” (partnerem). To akurat robię na fantomach. Patrzę jak te energię się zachowują względem siebie i bardzo często widać, co można oczyścić w połączeniach energetycznych między dwojgiem istot, żeby ten związek zaczął być przyjemniejszy, łatwiejszy, żeby osoby mogły bardziej korzystać ze swoich potencjałów, żeby łatwiej się przerabiało lekcje.

Często mamy pytania o karmę. Mamy kilka rodzajów karm. Oprócz tego co mówi numerologia, na temat liczb karmicznych, mamy jeszcze karme jeden do jednego. Ta karma jest trochę przereklamowana, czasami denerwuje nas kolega z pracy i mówimy: „pewnie w poprzednim życiu odbiłem ci żonę, albo zabrałem ci majątek” – co nie musi być prawdą. Opcji jest bardzo dużo. Czasami ta osoba nic do nas nie ma i odrabiamy z nią jakąś naszą lekcję i to wszystko, a my myślimy, że to może być karma z tą konkretną duszą. Może, ale nie musi.

Dlatego właśnie, każde takie pytanie analizujemy w Kronikach Akaszy, bo to narzędzie jest globalne, obiektywne i stamtąd dowiemy się najwięcej co z tym zrobić?

Narzędzia do usuwania blokad energetycznych

Myślę, że gdybym poszła do kogoś i dowiedziała się, że mam klątwę lub proces złorzeczenia i ktoś by mi tylko tyle powiedział, że mam i nic więcej to świetnie, tylko co ja mam z tym zrobić? Dlatego narzędzia, których używam: numerologia i Kroniki Akaszy, są po to, aby nie tylko postawić diagnozę, ale również nakierować, powiedzieć co dalej z tym zrobić.

Bardzo często jest tak, że się wchodzi w kroniki i już czuć gdzie są obciążenia w ciele, już nie tylko w polu pozacielesnym, ale też w ciele. To jest bardzo fajnie i przydatne jak możemy to udrożnić, jak możemy to doenergetyzować, jak możemy sprawić żeby to ciało zaczęło funkcjonować prawidłowo. Ciało daje znać, że gdzieś są nieprzepracowane emocje i ciało boli. W kronikach Akaszy można się dowiedzieć dlaczego regularnie mamy alergie skórne i skąd to się bierze. Często trafiają do mnie ludzie, który już byli na testach i to nie dało spektakularnego efektu. Spektakularnego czyli człowiek dalej nie wie co mu jest. Tacy ludzie trafiają między innymi potem na odczyty Kronik… I w końcu się dowiadują. 

 

Kroniki Akaszy a oczyszczanie z blokad

Zapraszam do używania tego narzędzia częściej. Jeśli chcesz sam poczytać sobie ze swoich kronik to tu znajdziesz link do modlitwy wejścia z całą instrukcją. Zapraszam do samodzielnego testowania. A jeśli chcesz, żeby ktoś ci zrobił odczyt, to zapraszam do mnie lub do kogoś z moich uczniów. Robię regularnie warsztaty, najpierw podstawowe, kurs czytania Kronik Akaszy dla siebie. A później warsztaty dla zaawansowanych z czytania Kronik Akaszy, gdzie właśnie ćwiczymy oczyszczanie.

Jeżeli czujesz, że jesteś gdzieś zablokowany, że jakaś energia przeszkadza ci osiągnąć sukces i spełnienie, to polecam sprawdzić to przy użyciu narzędzia Kronik Akaszy. Tam, oprócz tego że się dowiesz czy tak jest czy nie, to od razu będzie szansa żeby to usunąć.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też