Jak zadawać pytania w Kronikach Akaszy?

Często dostaję od Was pytania JAK PYTAĆ W KRONIKACH AKASZY. Przygotowałam więc kilka wskazówek dla was, które pomogą Wam uzyskać odpowiedzi od Waszych Mistrzów, Nauczycieli i Umiłowanych Istot w Kronikach.

Bardzo otwarte pytania w Kronikach Akaszy to podstawa

Pierwszą ważną rzeczą jest to, żeby pytania były jak najbardziej otwarte. Czyli na przykład pytanie “Czy dostanę pracę w firmie xyz, 13 kwietnia o 15:00 na rozmowie?” to jest pytanie nieotwarte. Przykładem otwartego pytania będzie: “Co mam wiedzieć na temat zmiany pracy?” albo “Co mam wiedzieć na temat energii firmy xyz? Czy moja energia się tam nadaje? Czy ja się nadaje do tej pracy?”. Inne przykłady, niezwiązane z pracą: “Co mam wiedzieć na temat mojej relacji z Adasiem?”, “Co mam wiedzieć na temat…. (tutaj podaj)”. Czyli należy pytać tutaj o konkretną rzecz, ale w taki jak najbardziej otwarty sposób, dlatego że wtedy macie ogromną szansę usłyszeć odpowiedź (czy zobaczyć lub poczuć) faktycznie z Kronik Akaszy, a nie waszą własną odpowiedź. Co to znaczy? Otóż, jeżeli np. chcielibyście z kimś bardzo być i zapytacie się w Kronikach “Czy Jaś Kowalski mnie zdradza?” to w sercu macie nadzieję, że NIE i później możemy mieć do czynienia z konfliktem – naprawdę nie? Czy jest to odpowiedź ode mnie czy jest to odpowiedź z Kronik?Prowadzę kursy Kronik Akaszy regularnie i uczę ludzi jak wchodzić w swoje Kroniki, a później dla zaawansowanych organizuję warsztaty dla konsultantów, którzy chcą czytać Kroniki innym, a nie tylko sobie. Jeśli jesteś zainteresowany – to oczywiście zapraszam cię na kurs czytania Kronik Akaszy – na mojej stronie znajdziesz zawsze aktualne informacje na ten temat.

Czy odpowiedzi z Kronik Akaszy to tylko moja wyobraźnia?

Odwieczny problem kursantów na pierwszych i drugich zajęciach to pytanie czy odpowiedzi są ode mnie czy to z kronik? Oczywiście wykonujemy całą serię ćwiczeń na to, żeby mieć jasność sytuacji. Natomiast tutaj bardzo ważne jest to, żeby już na etapie konstruowania pytania, stworzyć takie pytanie, żeby dostać odpowiedź. Np. “Co mam wiedzieć na temat tej relacji?”. A następnie pozwolić sobie na to, żeby poczuć coś w ciele albo żeby obraz się pojawił.

Możemy też pytać o swoją podświadomość, czyli np. “Jaki mam wzorzec podświadomości, który blokuje mi przyciąganie pieniędzy?”.

W jaki sposób otrzymujemy odpowiedzi w Kronikach Akaszy?

Odpowiedź może się wam wyświetlić w wewnętrznym oku, może się Ci wyświetlić film, z którego będzie wynikało dlaczego macie jakiś wzorzec.

Możecie pytać o biznes, np. “Co mam wiedzieć na temat tego mojego pomysłu biznesowego?”. Ja jestem aktywnym konsultantem Kronik Akaszy i czasem udzielam również właśnie konsultacji biznesowych. Sprawdzamy wtedy czy ten biznes, w tym miejscu, ma na tyle wysoką energię, że ma szansę się udać. Oczywiście ja nigdy nikomu nie zagwarantuje tego, że mu się coś uda, nie sprawdzam też numerów totolotka na to – no nie robimy takich rzeczy… Natomiast możemy dać wskazówki.

Pamiętam jak kiedyś konsultowałam taki projekt i widziałam odpowiedzi – to był budynek i ten budynek miał być przystosowany pod tą działalność. Ja dostałam informację z Kronik, że w tym miejscu coś jest nie tak. I teraz wyobraźmy sobie tę sytuację – przychodzi do mnie człowiek z planami, ja tam etap po etapie sprawdzałam w kronikach o co chodzi (w takiej sytuacji należy wejść w Kronikę miejsca, ale oczywiście można się tego nauczyć) i wchodząc w Kroniki Akaszy ja weszłam w to miejsce i wyłapaliśmy na poziomie Kronik Akaszy, że faktycznie był zrobiony błąd. Konsultacja zaoszczędziła więc mojemu podopiecznemu wiele nieprzyjemnych i kosztowych sytuacji przy odbiorze przez sanepid.

Dopytuj! Pytaj do skutku!

Zawsze mówię na sesji żeby ktoś dopytywał. Dla mnie jako dla konsultanta odpowiedź może być niejasna, mogę w ogóle nie wiedzieć o co chodzi, a klient może wiedzieć. Wielokrotnie mam takie sytuacje. Natomiast w momencie jak dla klienta coś jest niejasne, to należy dopytywać!

Ja zawsze mówię – pytamy tak długo aż będziesz zadowolony z odpowiedzi, tak długo jak dla klienta coś jest niejasne, to należy dopytywać. Ja nie wiem co Mistrzowie powiedzą, ja nie wiem czy ta odpowiedź będzie zgodna z tym, co ty chcesz usłyszeć, ale masz mieć jasność tej odpowiedzi.

Najłatwiej czytać Kroniki dla osób, których nie znamy

Kolejna rzecz to kwestia tego, że najłatwiej się czyta Kroniki dla kogoś, kogo się nie zna.

Ja przeszłam trening czytania dla mojego tamtejszego partnera, wtedy jak się uczyłam czytać, to czytałam Kroniki wtedy mojemu ówczesnemu partnerowi i mojej mamie, bo stwierdziłam, że jak już dla nich przeczytam, to już nigdy w życiu nie będzie dla mnie żadnych trudności przy czytaniu komuś Kronik, no bo tam trzeba było przekopać się przez to, co ja uważam o danej sytuacji i wczuć się w to, co sytuacja chce im powiedzieć. Także polecam też zrobić podobnie, jeśli ktoś już czyta Kroniki i chce czytać dla kogoś, to są na to świetne ćwiczenia, niemniej jednak przyznaję, że najłatwiej się czyta osobom, których się kompletnie nie zna.

Nie ulegaj pokusie nadinterpretacji

Bardzo istotne żeby nie ulec pokusie interpretacji. Ja na moich kursach zawsze uczę, że w trakcie odczytu kronik nie ma terapeuty, nie ma! Terapeuta idzie sobie wtedy na kawę. Tutaj ktoś kto czyta Kroniki, ktoś kto jest konsultantem, jest zaledwie “kablem do telefonu”. To klient dzwoni, a my tylko podajemy informacje jak przez telefon. My, konsultanci czy jak sam sobie czytasz to podobnie – nie interpretuj nic samodzielnie, nawet jak sam sobie czytasz Kroniki.

Nie ulegaj tej pokusie, dlatego że to będzie już twoje, to nie będzie od nich, tylko twoje. To jest bardzo ważne – żeby nie popłynąć za daleko. Czyli idziemy krok po kroku, dlatego czasami ten odczyt długo trwa i długo trzeba poczekać, te informacje tak nie płyną, bo trzeba poczekać żeby one popłynęły -różnie u różnych ludzi to bywa – czasem po prostu odpowiedź płynie tak, że jeszcze nigdy nie zostało zadane pytanie, a już mamy na wszystko odpowiedzi, także nie ma na to reguły. Ale trzeba się wystrzegać przed pokusą do interpretowania.

Odpowiedź może cię zaskoczyć albo nie. Jeżeli ty uważasz coś na dany temat, to mistrzowie mogą ci to potwierdzić albo mogą ci powiedzieć na przykład coś kompletnie zaskakującego.

Zaskakujące odpowiedzi w Kronikach Akaszy

Kiedyś robiłam odczyt dla dziewczyny, która pisze książki, ale na tym nie zarabiała. I ona oczywiście zapytała dlaczego. Otrzymała odpowiedź, że to dlatego, że masz takich wdruk w podświadomości, że w Polsce na książkach nie da się zrobić. Po prostu!

Uwielbiam pytania o poprzednie życie. Ja w ogóle uważam, że w naszych poprzednich życiach jest zapisane większość naszych problemów, więc zachęcam każdego żeby sobie sprawdzać poprzednie życia. Już kiedyś o tym pisałam, ale jeszcze przypomnę, że zawsze możemy pytać o to, z jakiego powodu mamy karmę, dlaczego mamy jakieś trudności, albo możemy pytać o to, jaki w poprzednich życiach mieliśmy potencjał i o sukces poprzednich żyć. Z reguły nie pamiętam moich odczytów dla kogoś, ale czasem jak pojawia się taka wisienka na torcie i jeszcze później z kimś o tym rozmawiam, ponieważ np. taka osoba jest ze mną w terapii, albo po prostu mamy ze sobą kontakt. I kiedyś miałam taką sytuację, że ja podczas odczytu sczytałam dla mojej klientki, że była kiedyś generałem na statku w Hiszpanii i uwielbiała młode kobiety. I wtedy ta moja klientka mi powiedziała: “Aha! To dlatego tak lubię hiszpańską muzykę i nie cierpię wina hiszpańskiego, w ogóle nie cierpię wina i lubię młodych mężczyzn!”. Także bardzo tam miałyśmy pole do radości i to się tak fajnie wszystko można dzięki temu połączyć.

Pytaj o swoje lęki

To może być problemem, może to być nasze chciejstwo, nasze ego, ale jeżeli mamy dużo lęków w sobir na jakiś temat, to w Kronikach Akaszy mogą się nam one pokazać. I wtedy warto zapytać w Kronikach jak np. pracować z takim lękiem, albo wręcz powiedzieć w Kronikach: “Odczuwam dużą złość na mojego partnera i co mam zrobić, żeby go nie zabić?” – hahahaha!

Oczywiście żartuję – nikt tak nie pyta w Kronikach, ale na pewno jakbyście zadali tak pytanie, to też byście dostali jakąś odpowiedź. Konsultant dobrze wykwalifikowany powinien Wam pomóc z pytaniami – to tak przy okazji.

Co z pytaniami o sny?

Możecie zapytać dlaczego wam się coś śniło albo “co dla mnie oznacza taka informacja ze snu…?”. W Kronikach takie rzeczy również możemy się dowiedzieć.

Każdy odczyt jest bardzo indywidualny – już o tym mówię wzdłuż i wszerz, natomiast tak naprawdę jest.

Kto będzie miał problem z odczytem Kronik?

Ludzie, którzy mają problemy z czakrą serca, którzy nie potrafią w tej przestrzeni serca przebywać, którzy mają problem z miłością, albo np. ktoś jest konsultantem i ma problem sami ze sobą, to takie osoby mogą mieć problem z odczytywaniem Kronik. Wszyscy mamy tu lekcje do odrobienia, natomiast tutaj chodzi o to, że jednak o czakrę serca naprawdę ponad wszystko trzeba dbać, bo tylko bezpośrednio będąc w tej czakrze można w tym polu serca zrobić dla siebie czy dla kogoś prawdziwy odczyt, bo to naprawdę wszystko stamtąd płynie.

Czy wszystkiego się można dowiedzieć z Kronik Akaszy?

Teoretycznie tak. Praktycznie – czasem mistrzowie dają po prostu wskazówki gdzie znaleźć odpowiedź. Jak pracuję z kimś na wzorcach podświadomości (bo wiecie, że podświadomość to jest mój konik – uwielbiam rozkminiać z ludźmi dlaczego mają jakieś wzorzec i uwalniać, i cała numeroterapia jest właśnie o tym), to wolę żeby klient sam znalazł sobie te wzorce poprzez różne testy i tak dalej, natomiast jeśli już nam to nie idzie – no to wtedy wchodzimy w Kroniki Akaszy. i

I albo dostajemy tam konkretne informacje, albo dostajemy kolejne ćwiczenie, w wyniku którego klient sobie to zobaczy.

Podsumowanie

Kochani, to wszystko jeśli chodzi o pytania do Kronik Akaszy, natomiast na moim kanale na Youtube znajdziecie serię filmików o Kronikach Akaszy i różne ćwiczenia, dlatego śmiało tam zaglądaj i korzystaj z tej wiedzy. Zapraszam również na odczyty robione przeze mnie: biuro@olgastepinska.pl

Autor: Olga stępińska

Komentarze (1)

  1. Patrycja pisze:

    Bardzo przydatny artykuł, szczególnie jeśli chodzi o podanie przykładów konkretnych pytań. Przyznam szczerze, że sama nie do końca wierzę w moc takich przepowiedni, jednak w moim życiu tyle się dzieje, że chyba warto byłoby spróbować. Dostałam od znajomej książki ezoteryczne i widziałam też kilka Tik Toków na kanale Synergie, które przyciągnęły moją uwagę. Tylko czy warto zaburzać swoją strefę komfortu, być może dowiadując się złych na temat swojej przyszłości rzeczy?

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska