Jeśli nie wiesz co zrobić: Zapytaj w Kronikach Akaszy!

.

Cześć. Dzisiaj wprowadzę Was w temat Kronik Akaszy. Opowiem, kiedy i dlaczego warto z nich korzystać oraz jakie korzyści wnoszą do naszego życia. Opiszę zasadę ich działania a także przytoczę Wam ciekawe przykłady oraz niesamowite przypadki. Przedstawię Wam Mistrzów/Przewodników duchowych, którzy są strażnikami Kronik Akaszy oraz opowiem, jak bardzo są pomocni przy wznoszeniu nas na wyższy poziom świadomości.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Czasami jest tak, że nie wiesz, czy idziesz w dobrą stronę, czy podejmujesz dobrą decyzję. Czasami jest tak, że nie wiesz, co myśleć o danej sytuacji. Wtedy warto jest wejść w Kroniki Akaszy i sprawdzić, co mistrzowie, nauczyciele i umiłowane istoty mają Tobie do przekazania. 

Jak wygląda sesja?

Sesja polega na tym, że łączę się z Tobą na przykład przez Skypie. Następnie Twoim mistrzom oraz Twoim przewodnikom duchowym zadaję Twoje pytania. Podczas tej sesji nie ma terapeuty, jest tylko ktoś, kto jest Waszym łącznikiem. Możesz pytać o wszystko, co jest związane z Tobą. Możesz spytać, jaka ścieżka duchowa jest dla Ciebie najlepsza. Możesz pytać o to, co masz wiedzieć na temat Twojej ścieżki zawodowej. Możesz pytać o relacje z mamą, partnerką/em. A możesz również pytać najzwyczajniej o rzeczy biznesowe. Bardzo często mam sesje nastawione właśnie na pytania biznesowe, co świadczy o niezwykłej trafności odpowiedzi oraz instrukcji udzielanych przez Mistrzów.

Dla kogo są?

Są dla wszystkich otwartych ludzi. Jeśli pracujesz z energią albo długo medytujesz i masz już jakieś doświadczenia, to dużo łatwiej być otwartym na wyczytanie informacji z 8 czakry czyli z przestrzeni Kronik Akaszy. Jednak często jest tak, że osoby które nigdy w życiu nie medytowały albo nie miały nic wspólnego z energią, są tak pięknie pootwierane, że po prostu wchodzą w kroniki i zaczynają w nich pracować.

Kroniki są najlepszą opcją, kiedy nie wiesz co dalej. Kiedy czujesz, że twoja głowa jest tylko przestrzenią pytań i totalnego braku odpowiedzi. Kroniki Akaszy to idealne miejsce, by sprawdzić swoje poprzednie życia, aby dowiedzieć się, dlaczego właśnie w tym życiu mam konflikt akurat z tą osobą. Albo, dlaczego właśnie w tym życiu, wykonuję taki zawód a nie inny.

Wszystkie tego typu informacje zapisane są w naszych Kronikach Akaszy oraz mają swoją przyczynę karmiczną. Przy pomocy Mistrzów możemy dowiedzieć się, co to za przyczyna oraz co trzeba oczyścić, aby ją rozpuścić. Oczywiście już w trakcie odczytu można zrobić oczyszczenie, uzdrowienie problemu lub uzdrowienie relacji. Jest to bardzo skuteczna technika, której pozytywne skutki oraz wyraźną ulgę możemy poczuć niezwłocznie po jej wykonaniu.

Kroniki są najlepszą opcją, kiedy nie wiesz co dalej i kiedy czujesz, że twoja głowa jest tylko przestrzenią pytań i totalnego braku odpowiedzi.

Odczyty

Każdy odczyt jest inny, ja niestety nie pamiętam odczytów osób, którym je wykonuję. Dlatego zawsze doradzam, żeby klienci nagrywali sesje, w których czytam z ich Kronik Akaszy. Wszystkie odczyty są bardzo ciekawe, tak samo jak reakcje ludzi, którym je wykonuję.

Czasami zdarza się tak, że ktoś przychodzi do mnie i pyta, co ma wiedzieć na temat swojej pracy zawodowej. Wtedy na przykład, pokazuje mi się dyrektor tej osoby. Gdy opisuję tej osobie to, co widzę, robi to na niej naprawdę ogromne wrażenie. Trafność opisów oraz prawda w nich zawarta jest naprawdę niezwykła. Możemy mieć też inne sytuacje, kiedy na przykład mamy Mistrzów, którzy często zwracają się do nas używając przenośni.

Przyznam szczerze, że dla mnie jako dla czytającego, czasami przekazy są dosyć dziwne i niezrozumiałe. Natomiast klient Wie dokładnie, o co chodzi. To jest naprawdę niesamowite, w jaki doskonały sposób przekaz od Mistrzów jest dopasowany do odbiorcy. Odpowiedzi oraz porady są idealnie skrojone, niczym garnitur szyty na miarę.

Niesamowitość

Jednym z najbardziej niesamowitych doświadczeń związanych z Kronikami Akaszy, była sytuacja, gdy przyszła do mnie kiedyś moja koleżanka. Były to moje początki z Kronikami Akaszy. Kiedy zaczęłam je dla niej czytać , usłyszała od swoich Mistrzów (poprzez moją osobę) , kawałek piosenki z dzieciństwa, którą śpiewała jej babcia. Nie znałam tej piosenki więc musiałam się dobrze wsłuchać. Później Mistrzowie genialnie mnie poprowadzili krok po kroku, abym mogła podać przekaz jak najdokładniej. Gdy zanuciłam tę piosenkę mojej koleżance, zaczęła płakać ze wzruszenia, tak silne i trafne było to doznanie. Dlatego do dzisiaj je pamiętam.

Niesamowite jest to, że Mistrzowie bardzo często dają rozwiązanie trafione idealnie w punkt. Na przykład, Mistrzowie prowadzą kogoś w oczyszczeniu więc ta osoba dostaje dekret, czyli zbiór afirmacji lub modlitwę. Po czasie okazuje się, że akurat te afirmacje oraz te modlitwy były idealnie dobrane ponieważ po krótkim czasie było wyraźnie widać progres oraz pozytywne skutki tych działań. 

Niesamowite jest to, że Mistrzowie bardzo często dają rozwiązanie trafione idealnie w punkt.

Kiedy warto stosować?

Bardzo często stosuję czytanie z Kronik Akaszy zarówno u siebie jak i u ludzi, których prowadzę w treningu podświadomości. Czasami jest tak, że dochodzimy do pewnego momentu, w którym już nie mam pomysłu, co może się dalej wydarzyć oraz dlaczego dalej mogą być blokady. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest odczyt z Kronik Akaszy. Działa to tak, jakby ktoś udostępnił mi swoją indywidualną bazę Google, która ma wgrane odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zdarza się, że mamy bardzo trudną relację z kimś i nie potrafimy z niej wyjść. Na przykład nie możemy uwolnić się od trudności i cierpienia wywołanego końcem związku albo wywołanego tym, że ten związek trwa i jest toksyczny.

Często przychodzą do mnie osoby i pytają mnie o swoje przypadłości, których nie rozumieją. Dlatego tym osobom polecam czytanie właśnie z Kronik Akaszy ponieważ tam znajdują się najlepsze odpowiedzi, a co więcej, znajduje się tam również instrukcja, jak sobie z tym poradzić.

Mistrzowie zawsze przekażą Ci najtrafniejsze instrukcje, które wzniosą Cię na wyższy poziom świadomości.

Podsumowanie

Kroniki Akaszy to Twoje indywidualne źródło informacji o Tobie tu i teraz, o Tobie z przeszłości czyli o Twoich poprzednich wcieleniach, a także o wszystkim, co jest z Tobą związane. Zawsze znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie, nawet te najbardziej nurtujące pytania. Mistrzowie zawsze przekażą Ci najtrafniejsze instrukcje, które wzniosą Cię na wyższy poziom świadomości.

Zatem serdecznie zapraszam Cię już dziś do podjęcia decyzji, aby zrobić milowy krok na ścieżce swojego rozwoju, do rozwiania swoich wątpliwości oraz dogłębnego oczyszczenia poprzez sesję czytania zTwoich Kronik Akaszy.

Napisz do mnie lub dołącz do kolejnej grupy kursu Czytania Kronik Akaszy dla Siebie

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

8 komentarzy
 1. Ile kosztuje sesja ?
  Jak ją zamówić ? Slyszałam,że pytania muszą być poprawnie zadane, czy dostanę jakąś instrukcję? Dziękuję za odpowiedź.Anita

  Odpowiedz
 2. Dzień dobry.Jak cena jest za sesje odczytu Akaszy?Pozdraiwam

  Odpowiedz
 3. Witam mam pytanie jaki koszt jest takiej sesji?

  Odpowiedz
  • Zapraszam do kontaktu na biuro@olgastepinska.pl – na maila podsyłamy wszystkie informacje o sesjach indywidualnych i tak się można umówić 🙂

  • Witam, chętnie zarezerwuje sobie sesje. Pozdrawiam ? ?

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też