Kurs Czytania Kronik Akaszy – na czym polega?

.

Na rynku znajdziesz różne opcje kursów. Czym one się różnią? Jak wybrać ten, który będzie odpowiedni dla Ciebie? Zobacz na czym polegają i kiedy odbywają się Kursy Kronik Akaszy w Szkole Numerologii.

Jak czytać Kroniki Akaszy?

Akasza to energia, która służy do zapisywania informacji w Kronikach, tworząca Wszechświat. To czysta miłość! Uważa się, że Kroniki Akaszy istniały od początku kontinuum czasoprzestrzennego planety Ziemia.

W tym wpisie opowiem Ci o kursie Kronik Akaszy, do którego serdecznie Cię zapraszam. Dowiesz się jak prowadzę kurs, jak Kroniki Akaszy mogą mieć wpływ na Twoje życie i jak możesz wykorzystać energię w codziennych czynnościach.

Świadomość, którą zyskasz podczas kursu pomoże Ci podnieść własną wibrację, oczyści Cię z trudnych emocji i otworzy na wykorzystanie Twojego potencjału. Na kursie nauczysz się też jak czytać Kroniki Akaszy drugiej osobie. Jeśli po przeczytaniu tego tekstu wciąż będziesz miał/a pytania – zamieść je w komentarzu – na pewno odpowiem.

Ja wygląda Kurs Kronik Akaszy?

Jest wiele opcji kursów dotyczących Kronik Akaszy na rynku, ja natomiast mogę wam powiedzieć co ja robię i co mam sprawdzone w praktyce. 

Zbiera się grupa zainteresowanych i zwyczajowo spotykamy się w piątki pomiędzy 18:00 a 20:00. Dodatkowo mamy swoją zamkniętą grupę na Facebooku, gdzie przez cały czas trwania kursu jesteśmy oczywiście dla siebie dostępni, wymieniamy się opiniami, spostrzeżeniami… Dla każdej edycji układam medytacje i ćwiczenia wykorzystując energię powstałej grupy – podchodzę do tego bardzo indywidualnie. Mamy także kilka medytacji i ćwiczeń stałych, które mają już wyrobioną swoją energetykę, dlatego bardzo lubię z nich korzystać.

Jak się można domyślać każdy kurs jest inny! Są ludzie, którzy byli już u mnie na trzech edycjach i za każdym razem mówili mi, że czuli się inaczej. Dzieje się tak dlatego, że za każdym razem mamy inną energetykę grupy, więc i ćwiczenia są dobierane właśnie pod tę grupę.

Kroniki Akaszy – kurs podstawowy i dla zaawansowanych

Co jest najwspanialsze na naszych kursach, to fakt, że cała przestrzeń jest bezpieczna i jest nam razem dobrze. Często jest tak, że ludzie się zaprzyjaźniają i utrzymują kontakt nawet po skończonym kursie.

Na ostatnich zajęciach podaję informację jak czytać Kroniki Akaszy dla kogoś i dzięki temu ludzie mogą sobie to trenować.  I jak już uczestnicy tak trenują i trenują, to często przychodzą do mnie ponownie i to są osoby, które na przykład chciałaby być konsultantami. Wtedy robimy warsztaty dla zaawansowanych z czytania Kronik Akaszy dla kogoś. Są to już wtedy zajęcia bardzo zaawansowane.

Podstawowy kurs Kronik trwa natomiast miesiąc, najczęściej spotykamy się w popołudniowe piątki.  Podczas spotkań wchodzimy wspólnie, dla większości pierwszy raz w Przestrzeń Akaszy.  Zawsze jest medytacja wprowadzająca.  

Dodatkowo, ponieważ jak wiecie z wykształcenia i z charakteru jestem nauczycielem, więc zapewniam różnego rodzaju prace domowe, ćwiczenia, które są zawsze dobierane dla grupy, która się utworzyła na dany kurs.

Jeśli jesteś tym zainteresowany to oczywiście zapraszam cię do śledzenia na bieżąco informacji o organizowanych kursach – znajdziesz je na moim Facebooku, a dodatkowo możesz zapisać się do naszego Numerolettera, żeby zawsze być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Czego nauczysz się na kursie czytania Kronik Akaszy? Jak się zapisać?

Co jest dla ciebie najważniejsze? Żeby przystąpić do jakiego kursu musisz się zdecydować, że chcesz pracować nad sobą i dowiedzieć się więcej o sobie. Na początku składamy sobie właśnie taką piękną obietnicę mówiącą o tym, że pozwalamy sobie na miłość i prawdę.  

Ja prowadzę te kursy na żywo, ale jeśli kogoś nie ma – to nagrania są dostępne przez następne trzy miesiące. Oczywiście medytacje, które dla was nagrywam też można sobie pobrać. Nawet jeśli na kursie coś Ci umknie to później masz szansę do tego wrócić i wiem, że ludzie z tego korzystają.

Nagrałam całą serię filmików na temat Kronik Akaszy, więc obserwuj kanał Szkoła Numerologii na YouTube, bo wiele z nich już jest na moim kanale, niebawem pojawią się też nowe filmy.

 Jeśli masz jakiekolwiek pytania – pisz proszę w komentarzach. Jestem bardzo ciekawa jakie masz przemyślenia. Jeśli już czytasz w Kronikach – daj znać jakie są Twoje doświadczenia.

Jeżeli chcesz otrzymać modlitwę z instrukcją wejścia kliknij tutaj:  

Modlitwa i instrukcja wejścia w Kroniki Akaszy

Polecam też oczywiście książkę Gabriel Orr „Kroniki Akaszy. Jedyna prawdziwa miłość”. Są tam ćwiczenia i modlitwa.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też