Lekcja karmiczna: Karma 14

Witam ponownie. Przed nami kolejny materiał z serii lekcji karmicznych, dotyczący tym razem Karmy 14, potocznie zwanej karmą zdrady. W serii o lekcjach karmicznych opowiadam, czego dane karmy dotyczą, czym się charakteryzują oraz skąd się wzięły. Pokazuję również, jak w łatwy sposób można je z siebie zdjąć za pomocą prostych ćwiczeń oraz afirmacji.

 Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Podczas robienia portretu numerologicznego nieraz okazuje się, że niektóre osoby mają obciążenia karmiczne. Oznacza to, że w tym życiu mamy jakąś lekcję karmiczną do odrobienia. Nie wszyscy mamy obciążenia karmiczne, ponieważ nie wszystkie dusze narzucają na siebie karmę.

W lekcjach karmicznych chodzi o to, że w naszych poprzednich żywotach czegoś nie zrobiliśmy lub czegoś nie dopilnowaliśmy. Bardzo możliwe też, że mogliśmy komuś zrobić przykrość, nawet wielokrotnie. Każda liczba karmiczna określa inny rodzaj długu, który ma do spłacenia. 

Karma 14 jako Karma zdrady

Karma 14 powstała u nas dlatego, że w poprzednim wcieleniu w zły sposób używaliśmy naszych zmysłów, przez co raniliśmy tym innych. Mogliśmy to robić na wiele sposobów, na przykład nie byliśmy wierni, oszukiwaliśmy lub ograniczaliśmy czyjąś wolność. Dlatego ludzie obciążeni tą karmą w tym życiu mają problem z zazdrością albo same zdradzają. To nie oznacza, że każda osoba, która pozwala sobie na skok w bok ma karmę 14. Natomiast osoby z tą karmą są o wiele bardziej podatne by być zdradzanym lub samemu zdradzać. Dodatkowo mają dosyć spory problem z zazdrością. 

Osoby z karmą 14 mają również podatność na przyciąganie osób typu Casanowy. Na przykład kobiety często trafiają właśnie na takiego Casanowę, który je zdradza oraz ich nie szanuje, ale gdy on zakocha się w innej kobiecie, przestaje być casanową. Dlatego jest to mocno zastanawiające dla czternastek karmicznych, dlaczego nie potrafią stworzyć normalnego związku, tylko przyciągają same złe rzeczy właśnie w tej dziedzinie życia.  

Afirmacje rozpuszczające Karmę 14

Na szczęście z karmą 14 tak samo jak z każdą inną karmą można pracować. Na przykład poprzez afirmacje, takie jak: 

Ja (podajemy swoje imię) szanuję swoją i Twoją wolność. 

Jeśli wymagamy tego, żeby ktoś był wobec nas uczciwy, nie zdradzał nas oraz aby był dla nas otwarty, to musimy od siebie dać dokładnie to samo.

Kolejna afirmacja to: 

Ja (podajemy swoje imię) jestem tolerancyjny.

Często jest tak, że osoby obciążone karmą 14 mają tendencję do tego, żeby narzucać komuś swoją opinię, dlatego wtedy trzeba popracować właśnie nad tolerancją.

Trzeba również zadbać o poczucie godności ponieważ jak Wy nie dacie go sobie, to nikt Wam go nie da. Dlatego, że przy karmie 14 musimy kłaść duży nacisk na to, żeby uczyć się dawać po równo. Zatem jeżeli szanuję moją godność, to Twoją też. 

OPIS NUMEROLOGICZNY RODU RODZINNY

Karma 14 jako nadmiar zmysłów

Ogólnie 14 muszą nauczyć się dobrze panować nad swoimi zmysłami, ponieważ są to osoby, które mają bardzo duży dostęp do swoich zmysłów. Bierze się to z tego, że 14 sumuje się do 5. Przez co mają w sobie tyle nadmiaru, że są w stanie  poprowadzić jeszcze zmysły na przykład partnera.

Natomiast każdy kij ma dwa końce więc z drugiej strony trzeba właśnie na te zmysły uważać. Tak jak wcześniej wspominałam, karma ta,jak każda inna jest do przepracowania. Pierwszym objawem sukcesu w przypadku karmy 14 jest fakt, że jesteśmy mniej zazdrośni o naszych partnerów albo otwieramy się na normalny zdrowy związek. 

Autor: Olga stępińska

Komentarze (3)

 1. Mariusz pisze:

  trzeba było o tym otwarcie rozmawiać, komunikacja w związku to jedna z najważniejszych rzeczy.
  może kiedyś to przeczytasz 🙂

 2. Mariusz pisze:

  Ewa 🙂 szkoda, że dopiero teraz to zobaczyłem 🙂
  lepiej późno niż wcale.
  kurczaku :))))))))

 3. Ewa pisze:

  Co zrobić gdy osoba która jest moim bliźniaczym płomieniem ma dług karmiczny nr14 i z daty urodzenia i z i imienia i nazwiska ale nie wie o tym jak pomóc , osoba nie interesuje się sprawami duchowymi.

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska