Jak manifestować miłość konkretnej osoby?

Jak manifestować miłość konkretnej osoby? Zapraszam na materiał. 

Dziś poruszymy temat prawa przyciągania w relacjach damsko-męskich. O co w tym chodzi i jak tak naprawdę afirmować? Co to znaczy manifestować i jak zamanifestować osobę?

Manifestowanie konkretnej osoby

Pierwsza, najważniejsza sprawa jest taka, że każdy człowiek na Ziemi ma wolną wolę. Dlatego stanowczo odradzam afirmowania miłości do kogoś w kim jest się zauroczonym, ale nawet się go nie zna. Unikaj afirmacji do osoby, którą dopiero co poznałeś i wydaje ci się, że byłoby fajnie, gdyby ta osoba była z tobą. I ty już robisz afirmację: otwieram się na to, że ta konkretna osoba z imienia nazwiska, kolor oczu, data urodzenia, mi się oświadczy.

Oczywiście przesadzam w drugą stronę.

Jednak chodzi o to, żebyście uświadomili sobie, że nie powinniśmy robić afirmacji na konkretną osobę, ponieważ ta osoba tak samo jak my ma wolną wolę i może nas nie chcieć. Naprawdę tak jest, mimo, że ty kogoś chcesz. Może wychodzi ci, że jesteście sobie przeznaczeni, bo sprawdziłeś jej/jego numerologię i wszystko pasuje to i tak ta osoba może cię nie chcieć i ma do tego prawo. To nie jest koniec świata. 

Druga rzecz jest taka, że każdy z nas ma programy w podświadomości odpowiedzialne za budowanie związku. Masz określone programy w podświadomości dotyczące związku, chcesz, żeby ten związek wyglądał w jakiś konkretny, określony przez ciebie sposób. Natomiast nie masz zielonego pojęcia jakie wzorce w podświadomości ma twój wybranek/wybranka. Może się okazać, że dla niego związek, relacja jest zupełnie czymś innym niż dla ciebie. Zobacz, ile ludzie mają pomysłów na to jak żyć. Jedni chcą budować domy, inni chcą mieszkać tylko w mieszkaniu, jeszcze inni chcą mieszkać w kamperze, a jeszcze inni mieszkają całe życie w wynajmowanych mieszkaniach. To jest tylko jedna sprawa: jak mieszkać? A już mamy tyle możliwości. Dlatego nigdy nie afirmujcie konkretnej osoby.

Jeżeli jesteście na tym następnym etapie i ten człowiek się do was “zgłosił”, przyciągacie go, budujecie już coś z nim, to wtedy można zrobić taką afirmację: “buduje dobry dla nas związek z Józiem”. Jednak dopiero wtedy jak już i Józio i ty wiecie, że jesteście w fazie budowania waszego “razem”. Dopiero wtedy. Na wcześniejszym etapie, jak otwierasz się na to, żeby budować związek, jesteś na etapie poszukiwania partnera/partnerki, to warto po prostu afirmować kogoś z przestrzeni, kto będzie z tobą w twoim związku w taki sposób jak ty chcesz. I to jest bardzo fajne ćwiczenie. Wtedy przyciągniesz te osoby, które będą miały podobny pomysł na budowanie związku co ty. I to jest super.

Sama, gdy afirmuję sobie związek, to mam taką afirmację, żebym się komuś podobała, żeby przyszedł do mnie ktoś komu ja będę pasować, komu będzie pasować moje ciało, komu będzie pasować mój głos, komu będzie pasować to co ja robię. Nie chciałabym próbować budować związku z kimś kto mówi, że nie ma karmy albo numerologia nie działa. Nie musi to być ktoś, kto się tym fascynuje, ale niech nie ma do tego oporu. Bardzo często problemy w małżeństwie polegają na tym, że mąż nie akceptuje zainteresowań żony czy odwrotnie.

Nie afirmujemy konkretnej osoby Chyba że już jesteśmy “po słowie” z tą osobą i wtedy możemy zrobić sobie taką afirmację: “docieramy się, budujemy dla siebie dobrą przestrzeń, dajemy sobie prawo do tego, żeby sprawdzić co jest między nami”.

Manifestowanie – co to oznacza?

Wydaje mi się, że manifestacja tego co nam się faktycznie wydarza oznacza, że to się wydarza. Czyli afirmujemy, wizualizujemy, uwalniamy blokady, wpisujemy nowe wzorce i coś otrzymujemy. Wszechświat nam w jakiś sposób odpowiada. To jest ta manifestacja tego co my mamy w głowie. Jeżeli to co manifestujesz nie podoba ci się, to wróć do siebie. Popracuj ze swoimi blokadami, może zmień afirmację, może inne wizualizacje są potrzebne. Zmień coś co robisz, żeby “test” tego co chcesz otrzymać, czyli ta manifestacja, wyszedł dobrze dla Ciebie. W sensie, żeby ci się to podobało, żebyś był zadowolony, żebyś czuł, że idziesz dokładnie w tą stronę, w którą chcesz iść.

Na przykład wizualizuje sobie w głowie obraz mojego związku, co ja bym chciała dostać i co ja bym chciała dać. Pamiętajcie o sprawiedliwej wymianie energii, to jest bardzo ważne. Natomiast jeżeli macie zbudowane co chcecie dać, żeby ten związek mieć, mówisz: “proszę wszechświat (czy energie wspierające), żeby ktoś już zaczął manifestować”.

Ktoś się pojawia i zaczynasz drugą fazę, czyli zaczynasz manifestować, że budujecie ten związek, tą relację. Zastanawiacie się jak to ugryźć. Chcemy być jak najszybciej z tą osobą i staramy się przyspieszyć ten etap, ale czasem warto poczekać. Dlatego wtedy warto afirmować: “daję sobie czas, daję nam czas na to, żebyśmy zbudowali naszą relację”. 

Bardzo fajnym sposobem jest pisanie, czyli manifestujemy na kartce miłość do konkretnej osoby. Pozwalamy sobie napisać na kartce to o czym wspominałam wcześniej, czyli to co chcemy dać, to co chcemy dostać. Możemy też zastosować na kartce metodę pamiętnika odwróconego, czyli opisać jak ten związek mógłby wyglądać. 

Jak manifestować osobę?

Wszystko zależy od tego na jakim jesteś etapie, czy już masz kogoś stwierdzonego czy jeszcze go szukasz. Czasem dostaję pytanie: jak manifestować wiadomość od konkretnej osoby? Dobrze się tutaj sprawdza metoda pytań kwantowych: 

  • co mam wiedzieć na temat tej relacji, 
  • co mam wiedzieć na temat tego związku, 
  • co mam wiedzieć jakie informacje są dla mnie teraz potrzebne.

Rzucacie sobie to pytanie w przestrzeń i czekacie. Bardzo często jest tak, że mamy czas, możemy z kimś pisać, ale ten ktoś nie zawsze ma czas, żeby nam odpisywać, w tym konkretnym momencie. Tutaj bardzo często polecam afirmacje: “daję czasowi czas”. Jednak pamiętajcie, żeby nigdy nie ograniczać wolności drugiej osoby.

Oczywiście są wibracje takie jak 3, 5 albo 9, które w zamian za wolność są w stanie zrobić dużo. Takim osobom tym bardziej nie wolno ograniczać wolności. Natomiast tak naprawdę nikt, żadna wibracja, nie chce, aby jej wolność była ograniczana. Dlatego nie denerwujcie się jak ktoś wam nie odpisze od razu, bo czasami po prostu nie ma takiej możliwości. Tak wygląda życie, że oprócz tego, że jesteśmy w jakimś etapie budowania związku, to oprócz tego musimy robić też inne rzeczy, mamy obowiązki. Dlatego, jeżeli denerwujesz się na to, że ktoś ci długo nie odpisuje, to pamiętaj, możesz zrobić afirmację: “daje czasowi czas”. Warto afirmować: “przyciągam dobre, przyciągam pożyteczne, prawdziwe”, żeby odpowiedź przyszła. 

Lustrzane odbicie – Jak związki ukazują nasze prawdziwe Ja?

Prawda jest taka, że żeby zrozumieć na czym polegają związki, to trzeba bezwzględnie rozumieć zasadę lustra. Nasi partnerzy, nasze partnerki są dla nas lustrem. Jeżeli nie masz w sobie przepracowanych różnych rzeczy, to prawdopodobnie w związku wyjdą one jako coś do pracy, u ciebie, ale będziesz to widział u partnera.

Dlatego, żeby mieć związek przepięknej miłości to pierwszym krokiem jest zrobienie porządku u siebie, żeby pozbyć się wewnętrznego krytyka, popracować z poczuciem własnej wartości, uwolnić się od lęków. Jeżeli ty już masz te rzeczy u siebie poprzepracowywane, jeżeli jesteś pouzdrawiany, to przyciągniesz miłość. Ktoś po prostu będzie twoim lustrem. Jeżeli ty uważasz, że twoje ciało jest OK, że ty jesteś OK, że wszystko z tobą OK, to przyciągniesz osobę, która dokładnie będzie ci dawała takie komunikaty.

Natomiast jeżeli od tej osoby będziesz dostawał inne komunikaty, to absolutnie nie warto jest się złościć. Oznacza to, że prawdopodobnie jest to temat u ciebie do uzdrowienia. Warto afirmować: “przyciągam najlepsze dla mnie narzędzia do uzdrowienia tej części mnie”. 

Główne prawa przyciągania w relacjach damsko męskich

Pamiętajcie, że prawo przyciągania działa tak, że jeśli o kimś intensywnie myślimy, to jest duża szansa, że on/ona wcześniej czy później się do nas odezwie. Natomiast absolutnie trzeba się tu uwolnić od chciwości, od chciejstwa. To nie jest tak, że poleżysz sobie i 3 minuty pomyślisz o dawnym koledze i nagle tadam! On stanie w środku nocy, przed twoim domem. To może tak nie wyglądać. Chociaż pewnie historia zna też takie przypadki, niemniej jednak pamiętaj o tym, że najskuteczniej hamuje nasze manifestowanie, nasze przyciąganie, chciwość, chciejstwo, nasza presja i lęki. Podświadomość nie daje, jeżeli uważa, że coś jest dla nas niebezpieczne. Dlatego przyciągajcie, otaczajcie się miłością. Pamiętajcie, że każdy człowiek ma wolną wolę, tak samo jak wy lubicie, żeby szanować waszą wolność, to samo dajcie komuś. I pamiętajcie o tym, że jak afirmujecie, że ktoś ma wam coś dać, to zaznaczcie co wy możecie dać komuś.

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska