Liczba Drogi Życia – jakie jest jej znaczenie?

.

Chcesz wiedzieć jaki jesteś? Co mówi o tobie numerologia? Dowiedz się jak obliczyć swoją drogę życia – swoją ścieżkę przeznaczenia. Policzmy!

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Według różnych szkół numerologii mamy różne nazwy, różnie to ludzie klasyfikują – mamy liczbę przeznaczenia, mamy drogę życia, mamy kody życia itd. 

Niezależnie od tego, jak to nazwiemy – dziś chciałabym przedstawić jak TO obliczyć. Ja w swojej szkole używam pojęcia wibracja główna (WG) – ja osobiście je lubię, bo uważam, że jest to pojęcie najbardziej intuicyjne. Dlaczego? Jeżeli mamy liczbę przeznaczenia czy liczbę urodzenia czy wibrację drogi życia, to to jest takie pojęcie według mnie zbyt nieintuicyjne, natomiast jak powiem „wibracja główna” to wydaje mi się, że już nikt nie powinien mieć z tym problemu, żeby zrozumieć co to tak naprawdę jest.

Metody obliczania wibracji Drogi Życia/Wibracji Głównej

Jako przykład do obliczeń weźmy sobie datę 2.05.2003 r.

Jaka jest metoda obliczania takiej wibracji głównej (czyli tej liczby życia, liczby przeznaczenia, czy liczby urodzenia)? Dodajemy do siebie wszystkie cyfry, które tworzą datę urodzenia, czyli 2 dodać 0 dodać 5 dodać 2 dodać 0 dodać 0 dodać 3 czyli mamy sumę 12. Tę liczbę redukujemy jeszcze do cyfry i mamy 1 +2 = 3. Możecie też dodać to wszystko bez zer, bo w szkole którą ja pracuję liczba ta nie ma znaczenia – według innych szkół ma znaczenie. Natomiast tam są zupełnie inne algorytmy, zupełnie inny sposób interpretacji, więc ja zachęcam zawsze żeby wybrać sobie szkołę, którą ty konkretnie chcesz pracować albo zrobić sobie portret numerologiczny.

Tak naprawdę nie musisz nawet wybierać, tylko ktoś ci to wszystko rozpisze, jako profesjonalny numerolog i zrobi analizę liczb mistrzowskich, Lizbona karmicznych i powie jaki to ma wpływ na twoją drogę życia i jak mogłoby funkcjonować. Może też znaleźć jakieś blokady. Taki pełen portret numerologiczny to jest 17 punktów, więc jest to tak naprawdę ogromna wiedza jaką możesz pozyskać o sobie.

Inna metoda na obliczenie tej drogi życia / wibracji głównej to możemy wszystkie te liczby po prostu do siebie dodać w taki sposób, że 2 + 5 + 2003, czyli wychodzi nam 2010, czyli znowu 3, bo 2 + 1 to już 3 po redukcji.

Wibracje mistrzowskie jako Droga Życia

W numerologii korzystamy z magicznej własności liczby 9. Kiedy robimy redukcję poprzez dodawanie cyfr to wychodzi nam zawsze jedna z podstawowych wibracji czyli od 1 do 9. Jednak mamy też coś takiego jak wibracje mistrzowskie. Co wtedy?

Droga Życia według różnych szkół numerologii.

Pamiętajcie o tym, że w interpretacji tego powinniście iść zgodnie z tym, co mówi o tym wasza szkoła. Na przykład mamy coś takiego jak karma Hioba, której w mojej szkole NIE MA, bo dla nas 11 to jest mistrzostwo, a dla niektórych to jest karma. My karmę widzimy gdzie indziej –  według mnie bardziej dokładnie potrafimy w to wejść. Czyli musicie pamiętać, że jak będziecie sobie interpretować swój portret, to należy sprawdzić też liczby mistrzowskie.

Może tak się wydarzyć, że komuś wyjdzie podwibracja (czyli ta liczba przed redukcją) jako np. 11. Dlatego zachęcam Was właśnie do obliczania wibracji głównej z tego pierwszego sposobu, który podałam, bo w nim pracujemy sobie jeszcze właśnie na tej podwibracji. I to jest dla nas bardzo ważne, bo inaczej będzie wibrować ósemka stworzona z 35, a inaczej będzie wibrować ósemka stworzona z 26, także też warto to wiedzieć. 

Dlatego jeśli mamy podwibrację np. 29, to po zsumowaniu daje to nam 11 – to są wibracje mistrzowskie. Jeżeli wychodzi nam to przy drodze życia / przy wibracji głównej, to w momencie, gdy robicie sobie horoskop czy sprawdzacie sobie swój potencjał ten podstawowy (więcej na ten temat możesz przeczytać w mojej książce) to możecie sobie sprawdzić siebie w tym momencie jako dwójkę (albo jak np. Macie 33 to jako 6).

Znaczenie liczby przeznaczenia

Natomiast bardzo ciekawym jest taki moment kiedy zdecydujesz, że świadomie przystępujesz do bycia mistrzem według numerologii, czyli jeżeli ci wychodzi na przykład liczba 33, to oznacza to, że to będziecie predysponować Cię  do tego żeby być dla ludzi nauczycielem, przewodnikiem, który może wskazywać drogę. Jeżeli na przykład wybierzesz świadomie liczbę 11, to działanie jest podobne i możesz dzięki miłości i empatii pokazywać ludziom jak wygląda świat, którego być może oni nie widzą… Więcej o liczbach mistrzowskich przeczytasz w tym wpisie. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też