Mistrzowska 33

.

Liczba ta odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem. To miłość, która rodzi pragnienie służenia najwyższym ideałom i która nie waha się poświęcić wszystkiego w ich obronie.

Wszystkie Liczby Doskonałe symbolizują wewnętrzne Światło i odpowiadają najwspanialszym cechom Liczb Podstawowych. Liczba 33 oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki. Owa harmonia i spokój, i subtelność, jakie emanują z osób urodzonych pod wpływem tej wibracji, w szczególny sposób przyciągają ludzi zagubionych i nieszczęśliwych, szukających pociechy i oparcia.

Inne typowe cechy dla Liczby 33 to: uczciwość, prawdomówność, umiłowanie sprawiedliwości oraz poszanowanie tradycji. Są to zawsze osoby godne szacunku i zaufania.

Przyciągają do siebie osoby, które są tak samo jak one urodzone pod wpływem Wibracji Doskonałych, pragnące pełnić rolę mistrzów i przywódców duchowych ludzkości. Jednostki te mają również szansę stać się wielkimi mówcami, pisarzami czy poetami. Jednak najsilniejszą i najważniejszą motywacją kierującą ich życiem jest potrzeba przekazywania innym swej mądrości i duchowego światła.

Osoby posiadające w swym Portrecie Numerologicznym Liczbę 33 odznaczają się, podobnie jak pozostałe Liczby Doskonałe, nieprzeciętną intuicją, a w tym konkretnym przypadku także artystycznymi zdolnościami twórczymi. Ich dzieła są wyjątkowe, gdyż jak nikt inny odczuwają piękno. Potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

Umiłowanie życia rodzinnego jest u tych osób wprost niezwykłe i nierzadko przeradza się w poświęcenie i rezygnację z własnych celów, jeśli dobro najbliższych tego wymaga.

Zawsze będzie ona marzycielem i idealistą, a jej nadzwyczajna intuicja i wrażliwość pozwalają na zgłębianie wiedzy tajemnej, mistyki i zjawisk paranormalnych.

Wszystkie myśli i czyny osób urodzonych pod wpływem tej wibracji podporządkowane są nakazom etyczno-moralnym; będąc dla wielu swego rodzaju mistrzami duchowymi, zawsze najwięcej wymagają od siebie samych.

Tak liczne zalety, świadczące o niewątpliwej przewadze duchowej tych osób nad innymi, sprawiają, że cieszą się one ogólnym szacunkiem i podziwem i, często wbrew własnej woli, osiągają największe zaszczyty i sławę.

Każda osoba posiadająca Wibrację Mistrzowską powinna pamiętać, iż jej wpływ na otoczenie jest ogromny. Jeśli więc nie sprosta temu wyzwaniu lub też użyje swego wpływu w niewłaściwy sposób, jej rozwój duchowy zostanie zahamowany, co z kolei spowoduje poczucie moralnej klęski i frustracji.

Źródło : Gladys Lobos „ Magia Numerologii”.

PAMIĘTAJ !!!

Na Twoją osobowość ma wpływ nie tylko Twoja wibracja główna, ale także dzień urodzenia i wibracja imion i nazwisk i wiele innych czynników.

Zapisz się do Szkoły Numerologii! Półroczny kurs online live!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

4 komentarze
 1. Czy można u Państwa zamówić portret numerologiczny?
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Oczywiście. A którą opcją jest Pani zainteresowana – portretem numerologicznym opisowym czy omówionym na konsultacji? W przypadku zamówienia portretu numerologicznego opisowego otrzymuje Pani PDF z portretem (jest to ok. 25 stron), czas oczekiwania wynosi ok. 2 tygodnie. Koszt to 350 zł. Zamówić go może Pani tutaj: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   W przypadku portretu omówionego na konsultacji spotykacie się z Olgą lub z jedną z konsultantek na godzinną sesję online na Skype, a po spotkaniu otrzymuje Pani nagranie sesji oraz maila z najważniejszymi informacjami, linkami i innymi materiałami (arkuszami, medytacjami, e-bookami). Koszt sesji – 420 zł u Olgi, 350 u jednej z konsultantek. Termin może Pani zarezerwować przez naszą stronę: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 2. Od pewnego czasu zajmuje się teorią liczb.
  Zainteresowało mnie liczenie ilości dni pomiędzy jakimiś wydarzeniami.
  Np. ile dni jest pomiędzy dniem urodzenia.
  Zauważyłem, że jest pewna korelacja pomiędzy osobami tzw. przyjaciółmi a nie przyjaciółmi.
  Podpowiem, że im więcej występuje dzielników w danym między okresie (dni) tym relacja jest silniejsza.
  Co ciekawe, najsilniejsza korelacja jest oczywiście dla osób, które urodziły się tego samego dnia
  (potwierdza to teoria jak i praktyka)

  Czy zajmowaliście się tym zagadnieniem i czy macie dostęp
  do danych statystycznych w tym temacie aby przeprowadzić
  dalsze badania, analizę?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wysłaliśmy odpowiedź na Pana maila.

   Pozdrawiamy serdecznie

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też