Numerologia partnerska, czyli liczby drogowskazem w miłości

.

Liczby otaczają nas na każdym kroku. Wpływają na naszą osobowość, wybory, karierę zawodową oraz szczęście. I dlatego właśnie coraz większą popularnością cieszy się numerologia jako dziedzina, która pomaga nie tylko zrozumieć, co się wokół dzieje, ale również daje narzędzia do tego, by kreować rzeczywistość. I choć nie zmienimy daty swojego urodzenia, to jednak możemy otaczać się liczbami, które nam sprzyjają.

Po numerologię chętnie sięgają zakochani, osoby w związkach i ci, którzy mają problemy ze znalezieniem odpowiedniego partnera czy partnerki. Wiedza ukryta w liczbach przekłada się bowiem na cechy osobowościowe i relacje, które się buduje. I dlatego warto sięgnąć po numerologię partnerską, obliczyć dopasowanie, przekonać się, z kim jest nam po drodze.

Numerologia partnerska – jak obliczyć?

Niewątpliwie partnerska numerologia to świetny sposób na to, by ocenić potencjalną zgodność z drugą osobą. To może zwiększyć szansę na rozpoczęcie dobrego i trwałego związku, a także stać się metodą na rozwiązanie problemów. Tak po prostu można się nieco lepiej poznać, a to z pewnością wpłynie na jakość obecnych i przyszłych relacji. W życiu tak przecież jest, że z niektórymi osobami dogadujemy się szybko i doskonale, a z innymi nie jesteśmy w stanie znaleźć wspólnego języka. Okazuje się, że stoją za tym liczby – niektóre do siebie pasują, a inne wcale. Numerologia partnerska to jednak tylko zarys, który pokazuje, że pewne osoby nadają na tych samych falach. Aby obliczyć swoją (i partnera lub partnerki) wibrację główną, wystarczy dodać do siebie elementy daty urodzenia w taki sposób, by dojść do jednej cyfry. Więcej na ten temat przeczytać można we wpisie https://szkolanumerologii.pl/jak-obliczyc-twoja-glowna-wibracje/. W numerologii mówi się także o liczbach mistrzowskich: 11, 22, 33 i 44 (https://szkolanumerologii.pl/wibracje-mistrzowskie/), które nie podlegają redukcji.

Które liczby będą do siebie pasować?

Jak możesz się domyślać, numerologia partnerska będzie się skupiać na analizie 9 różnych osobowości oraz wskaże, z którymi liczbami mogą one zbudować dobrą relację, a z którymi niekoniecznie musi się ona udać. Być może wówczas taki związek będzie wymagać więcej uwagi.

Numerologia partnerska 1

Numerologiczna jedynka to osoba samowystarczalna, silna i namiętna. Będzie więc gotowa na różne poświęcenie dla ukochanej lub ukochanego. Numerologia partnerska dla 1 podpowiada, że najlepszy związek jedynka może stworzyć z szóstką lub dwójką – czyli osobami z natury uległymi. Powinno jej się udać zbudować ciekawą relację z trójką i czwórką, ale z pewnością trzeba będzie wówczas poskromić władczy temperament. Poza tym jedynka powinna unikać innych jedynek oraz liczb mistrzowskich, ósemek i dziewiątek. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 1.

Numerologia partnerska 2

Dwójki są stałe w uczuciach, więc numerologia partnerska 2 jest dla tej liczby szczególnie łaskawa. W tym wypadku druga połówka faktycznie staje się całym światem, a pewnego rodzaju sentymentalizm i nieśmiałość są uwodzące. Dwójka będzie pozwalać się zdobywać i wówczas oddaje się całym sercem. Idealnym towarzyszem lub towarzyszką będzie druga dwójka, szóstka lub czwórka. Relacja może się również udać z piątką i trójką, ale niekoniecznie z dziewiątką. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 2.

Numerologia partnerska 3

Pełne poczucia humoru trójki są tolerancyjne skłonne do kompromisów oraz nieco naiwne. Z tego powodu dość często zmieniają partnerów i zawsze uważają, że to ten jedyny. Numerologia partnerska 3 podpowiada, że dogadują się świetnie z innymi trójkami, jedynkami, piątkami i liczbami mistrzowskimi. Dobrą relację mogą zbudować z dziewiątką, ale to się nie uda z dwójką, szóstką i czwórką. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 3.

Numerologia partnerska 4

Szczere i wierne czwórki idealny związek mogą zbudować z dwójką, szóstką i siódemką. Szukają bowiem stabilizacji czy poczucia bezpieczeństwa, są stabilne i rozważne. Bez problemu powinny dogadać się także z jedynką, ósemką, dziewiątką i mistrzowską liczbą 22. Natomiast numerologia partnerska 4 pokazuje, że powinny unikać piątki oraz trójki, którym z zasady zależy bardziej na romansie niż związku. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 4.

Numerologia partnerska 5

Piątka jest szybka, zmienna w nastrojach, potrafi dominować, w życiu ceni namiętne chwile oraz odrobinę szaleństwa. Potrafi przejąć w związku inicjatywę. Idealnym partnerem może być druga piątka i trójka – będą się po prostu świetnie bawić. Numerologia partnerska 5 stawia również na pozytywne relacje z czwórką. Natomiast na powodzenie nie mają szans związki z dwójką, szóstką i siódemką. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 5.

Numerologia partnerska 6

Szóstka szuka osoby wrażliwej. Znajdzie ją w drugiej szóstce, dwójce i czwórce. To dobra podstawa do czułego i zmysłowego związku, w którym ważna jest rodzina. Numerologia partnerska 6 jest również przychylna do jedynek, trójek czy liczb mistrzowskich. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 6

Numerologia partnerska 7

Numerologia partnerska 7 pokazuje, że to osobowość o dwóch twarzach – bywa chłodna i bardzo otwarta. Jest stworzona do tego, by być z kimś. Siódemka świetnie dogada się z drugą siódemką, czwórką i dziewiątką. Może również zbudować świetną relację z trójką i piątką. Powinna natomiast unikać jedynki i ósemki. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 7

Numerologia partnerska 8

Ósemki są wymagające, podporządkowują sobie partnerów i miewają gwałtowny temperament i dlatego często szukają osób uległych. Numerologia partnerska 8 daje szansę na dobrą relację z dwójką, czwórką, szóstką, siódemką i dziewiątką. Może się też udać z trójką i piątką, ale z jedynką, drugą ósemką i liczbą mistrzowską nie będzie szans. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 8.

Numerologia partnerska 9

Wrażliwa dziewiątka nie jest szczególnie towarzyska, ale za to potrafi łatwo się zakochać. Warto, by postawiła na relację z drugą dziewiątką, siódemką lub liczbą mistrzowską. Bywa, że znajdzie szczęście przy boku szóstki. Natomiast numerologia partnerska 9 ostrzega przed trudnym związkiem ze zmienną piątką. Dowiedz się więcej na temat wibracji numerologicznej 9.

Numerologia partnerska – liczby mistrzowskie

Numerologiczne liczby mistrzowskie – 11, 22, 33 i 44, mają wyjątkową moc. Przekłada się ona na ich cechy charakteru, wybory, drogę życia oraz to, z jakimi partnerami będzie im się tworzyło najlepsze związki. Tym liczbom przypisuje się wyjątkowe wibracje, a praktyka pokazuje, że doskonałe relacje wiążą je z innymi starymi duszami.

Numerologia partnerska 11

Tak zwane liczby mistrzowskie z zasady mają wyjątkowe wibracje i złożone charaktery. Są utalentowane i często odnajdują się w sztuce, medycynie, religii czy polityce. Numerologia partnerska 11 pokazuje także, że bywają duchowymi przywódcami. W relacjach zaś szukają osób o podobnym flow. Będą to inne podwójne liczby, ósemki dziewiątki. Przeczytaj więcej na temat mistrzowskiej 11.

Numerologia partnerska 22

Na swoim koncie ma wiele wcieleń, więc wyróżnia ją doświadczenie, dojrzałość duchowa i mądrość życiowa. To osoba zdolna, praktyczna i energiczna, więc chętnie poświęca się pracy i służbie innym. Ma też wyjątkowe poczucie sprawiedliwości i potrzebę kontrolowania. I dlatego bywa postrzegana jako chłodna, a w miłości jest wierna i lojalna. Ważniejsze niż związek będzie natomiast dążenie do osiągnięcia sukcesu oraz konieczność zapewnienia rodzinie dobrych warunków materialnych. Dwudziestka dwójka będzie tworzyć udany związek z inną liczbą mistrzowską. Tutaj opisujemy mistrzowską 22.

Numerologia partnerska 33

W życiu i w miłości trzydziestka trójka kieruje się roztropnością. Ceni prostotę życia, jest otwarta i ma dar zjednywania sobie ludzi. Bywa wzorem i natchnieniem, jest opiekuńcza orazi gotowa do pomocy innym. Z drugiej strony nieustannie kontroluje się i panuje nad emocjami. Dlatego właśnie, poświęcając się dla partnera, jest w stanie w imię miłości zrobić wszystko. Jest romantyczna ale zaborcza, a rodzina jest dla niej wszystkim. Najlepszym partnerem dla numerologicznej 33 będzie inna liczba mistrzowska. Więcej informacji na temat mistrzowskiej 33.

Numerologia partnerska 44

To osoby skazane na sukces. I dlatego właśnie często mówi się o nich, że są wybrańcami losu, co może prowadzić do poczucia wyższości nad innymi czy też nadmiernej pychy i samouwielbienia. Niemniej czterdziestka czwórka zawsze osiąga to, czego chce. Dla niej praca i pomoc innym będą priorytetami, więc potrzebuje obok osoby wyrozumiałej. W związku ceni wolność i niezależność, a także ma tendencję do dominacji. Dowiedz się więcej na temat mistrzowskiej 44

Numerologia partnerska może powiedzieć bardzo dużo o człowieku, jego cechach, osobowości, a także ich oddziaływaniu na podejmowane decyzje. Jednak warto pamiętać o tym, że na relacje wpływ ma zdecydowanie więcej czynników niż same liczby. To przecież okoliczności, wychowanie i doświadczenia kształtują nas jako ludzi oraz jako partnerów, więc horoskop staje się jednym z elementów tej układanki. Być może pozwoli lepiej zrozumieć drugą osobę, docenić jej wysiłek, zadbać o wspólny komfort.

Poza wibracjami głównymi, które zostały pokrótce opisane, każdy partner numerologiczny to odmienny portret z szeregiem ważnych cech i informacji. By je poznać, warto pokusić się o zrobienie pełnej charakterystyki obu partnerów. To pomaga ocenić potencjał związku według numerologii.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
 1. Dzień dobry,
  W linku do i co o numerologicznej 3 podlinkowana jest strona o 2.
  Pozdrowienia

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,
   dziękujemy za zwrócenie uwagi, już poprawiamy.
   Pozdrawiamy serdecznie!

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też