Nazwisko męża i byłego męża ✧ Jak zmiana nazwiska wpływa na Ciebie w numerologii?

.

Co zrobić z nazwiskiem byłego już męża? Czy zostawić? Czy usunąć? Jakie to ma znaczenie według numerologii?

Często dostaję zapytania, że rozwiedliście się i co w takiej sytuacji z nazwiskiem? Zwyczajowo jest tak, że w Polsce jak wychodzimy za mąż, to przyjmujemy nazwisko męża (niezwykle rzadko, ale zdarza się, że to mężczyzna przyjmuje nazwisko żony). Później okazuje się, że mąż staje się byłym mężem i zastanawiamy się co zrobić z tym nazwiskiem. Ja wiem, że jest dużo teorii na ten temat. Jednak chciałabym wam profesjonalnie pokazać jak to wygląda od strony numerologicznej i zasugerować, że to od was tylko zależy co z tym nazwiskiem zrobicie.

Zachęcam was do tego, żeby dobrze sobie to wszystko wyliczyć, żebyście wiedziały (tak naprawdę kieruję ten materiał bardziej do kobiet z oczywistej przewagi w tym temacie), co się stanie jeśli to nazwisko zostawicie, a co się stanie jak nazwisko męża usuniecie nawet formalnie.

Rozwód – co z nazwiskiem? Zostawić czy zmienić?

Mamy kilka opcji.  Po pierwsze możemy nazwisko byłego męża zostawić i po prostu je używać, dalej się nim podpisywać. Ja na przykład to zrobiłam, ponieważ nazwisko, które dostałam od mojego już byłego męża wspiera mnie numerologicznie i korzystam z niego. W moim nazwisku rodowym mam podwójną karmę, więc z numerologicznego punktu widzenia, bardziej opłacało mi się zostać przy nazwisku po mężu. To jest jedna możliwość.

Druga możliwość jest taka, że idziecie do urzędu i oficjalnie zmieniacie sobie „nazwę”, czyli nie nazywacie się już „Krysia Kowalska” po mężu „Kowalskim”, tylko nazywacie się teraz „Krysia Nowak”, bo „Nowak” to było wasze nazwisko panieńskie albo „Nowak” jest nazwiskiem waszego następnego męża.

Zmiana nazwiska w numerologii

Trzeba wiedzieć, że fakt, że zmienicie sobie dokumenty i zmienicie sobie podpis i ID nie oznacza, że “wykasowałyście sobie” nazwisko po byłym mężu. To trzeba zrobić odrębnym rytuałem, dlatego że dla podświadomości ważne jest to, że dostając nazwisko złożyłyście w tym momencie odpowiednie OBIETNICE. Polecam to zrobić rytuałem, w którym trzeba oddać mężowi nazwisko, ale oprócz tego oddać mu obietnice (ale to temat na osobny materiał). 

Żeby podjąć świadomą, pod względem numerologicznym, decyzję czy z nazwiskiem byłego męża zostać, czy je usunąć warto to dokładnie przeanalizować.

Jak sprawdzić czy nazwisko męża jest dla mnie dobre numerologiczne?

Pierwsza sprawa: alfabet numerologiczny. Każdej literze przyporządkowana jest liczba od 1 do 9. Nas interesują trzy rzeczy: wibracja główna samogłosek, wibracja główna spółgłosek i suma całości. Oczywiście sprawdzacie co w tym nazwisku od męża dostałyście. Mogłyście dostać którąś z liczb magicznych: liczbę mistrzowską, albo liczbę karmiczną, albo liczbę 27, albo mogłyście dostać numerologiczną obojętność czyli nic. Sprawdźmy to na przykładzie Witolda Gombrowicza, który jest ostatnio moim ulubionym przykładem 😉 Jeżeli przyjęłybyście nazwisko Witolda Gombrowicza, dostałybyście od niego w prezencie karmę 14, czyli karmę trudnych związków. To pierwsza rzecz, którą warto wiedzieć: jak to nazwisko wibruje. Co to nazwisko nam daje: czy nas wspiera czy nas osłabia?

Drugi element to jest kombinacja: wyliczamy sumę spółgłosek i sumę samogłosek całej naszej nazwy. Jak robicie sobie portret numerologiczny to bierzemy pod uwagę wszystkie imiona i wszystkie nazwiska i to razem daje nam kombinację czyli informację o tym jakie robimy pierwsze wrażenie, jaką mamy wewnętrzną potrzebę do działania oraz jakie realizujemy cele. To jest równie ważne jak wibracja główna. 

Dowiedz się więcej o elementach portretu numerologicznego z mojej książki: “Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny”.

Nie chcę nazwiska męża

Czasem są sytuacje, w których po ślubie nie przyjmujemy nazwiska męża. To można wyliczyć jeszcze wcześniej, przed ślubem. Czy partner, który nam się oświadczył da nam prezent w nazwisku czy karmę? Warto to wiedzieć, żeby świadomie zdecydować czy przyjąć to nazwisko czy nie.

Jak przeanalizujemy sobie cały portret numerologiczny to wychodzi nam z tego kombinacja i potencjał, powstał już o tym materiał, więc zapraszam do filmów na YouTubie lub do mojej książki. To czy przyjmiemy nazwisko albo czy je później zostawimy, ma wbrew pozorom duże znaczenie. Zmiana nazwiska wpływa i na nasz potencjał i na naszą kombinację, a więc zmienia nam cele i motywację do życia, a to jest przecież niezwykle ważne!

Zdarzają się takie sytuacje, że z jakiegoś powodu bardzo, ale to bardzo nie chcesz mieć tego nazwiska: bo masz złe wspomnienia, bo czujesz, że to nie jest dla ciebie, bo czujesz, że już tak bardzo chcesz się pozbyć i zamknąć te drzwi… Wtedy mimo, że np. to nazwisko cię wspiera, to uważam, że warto wtedy zmienić nazwisko, ponieważ to, co ty myślisz o tym nazwisku, jest najważniejsze. Jeżeli czujecie, że to jest ten moment żeby kategorycznie zamknąć te drzwi i się pożegnać, to w pełni świadome konsekwencji numerologicznych, zróbcie to w sposób profesjonalny.

Nazwisko męża a liczba drogi życia

Nie ma znaczenia jaką jesteście wibracją główną (liczymy ją dodając wszystkie cyfry, które tworzą twoją datę urodzenia, otrzymujemy podwibracje, podwibracje redukujecie i otrzymujecie wibrację główną). Każde wasze imię i każde wasze nazwisko wibruje w sposób, który da się wyliczyć przy pomocy liter. Każdej literze podstawiamy cyfrę, dodajemy i otrzymujemy w ten sposób wibrację energetyczną liczby imienia i liczby nazwiska i już wiecie co w was siedzi.

Dokładnie w ten sam sposób postępujemy obliczając naszą wibrację wraz z nazwiskiem męża. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoje imiona i nazwiska wibrują korzystnie czy należałoby coś zmienić – zachęcam do skorzystania z indywidualnych konsultacji numerologicznych i nie tylko. A jeśli temat zainteresował Cię głębiej – skorzystaj z mojej książki lub zapisz się do Szkoły Numerologii. Zapraszam!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

3 komentarze
 1. Dzień dobry, czy jest możliwość żeby podała pani jak przeprowadzić rytuał oddania byłemu mężowi nazwiska i zwolnieniu z obietnicy gdyż nie umiem tego nigdzie znaleźć. Dziękuję

  Odpowiedz
 2. Ja myślałam, że jak zrezygnuję z nazwiska męża po rozwodzie, że to zakończy oddziaływanie. Jest lepiej ale nie do końca, mówiąc krótko. Jestem 9 z 27 i nazwisko męża, które przyjęłam wyniosło 27. Jak można się uwolnić od tych obietnic?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry.
   Bardzo dziękujemy za Pani komentarz. Wysłaliśmy informacje na maila.
   Pozdrawiamy serdecznie

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też