Rok Osobisty numer 1

.

Sprawdź jak obliczyć rok osobisty?

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 1 , zapraszam do lektury.

Masz za sobą rok, który przyniósł ze sobą wiele zmian. Niektórych z nich oczekiwałeś i dążyłeś do nich, inne nadeszły zupełnie niespodziewanie, często będąc bolesnym ciosem. Zmiany zaszły zarówno w Twoim wnętrzu, jak i Twoim otoczeniu. Pierwszym krokiem do pójścia naprzód będzie zaakceptowanie ich wszystkich i uwolnienie się od przeszłości. Pamiętaj, że nie jesteś swoją przeszłością. Każdego dnia możesz kreować się na nowo, w oparciu o pozyskane doświadczenie, ale bez obciążeń tego, co było.
Zobaczysz siebie i sprawy dokoła w nowym, innym świetle. Nabierzesz perspektywy i świadomości. Ci, którzy podążali sumiennie wyznaczoną sobie ścieżką zdążyli nabrać wprawy, ich krok stanie się bardziej sprężysty i pewny. Łatwiej przyjdzie mierzyć się z przeciwnościami i pokonywać przeszkody.  Ci, którzy ze ścieżki zbłądzili, lub dopiero szukają jej początku muszą zacząć stawiać małe, lecz świadome kroki. Panująca wibracja przyniesie energię i wiarę w siebie – natchnie nas śmiałością i inicjatywą, a wszelkie cele przestaną wydawać się odległe. Przeciwnie, może nas zaskoczyć łatwość, z jaką zaczniemy je realizować.
Początek cyklu może być początkiem czegoś wielkiego w Twoim życiu. Zwiastuje dobrą passę kreatywnego myślenia i wpadania na naprawdę innowacyjne i nowatorskie pomysły. Mogą się one przełożyć na sukcesy w pracy i życiu osobistym. Porównanie z mitycznym królem Midasem, którego dotyk zamieniał wszystko w złoto będzie może trochę nad wyrost, lecz nawet nieźle może zobrazować rezultaty naszych działań, jeśli tylko odpowiednio się zaangażujemy.
Jedynka symbolizować też może twoją pozycję społeczną – zarówno w rodzinie, pracy, jak i pośród znajomych będziesz wysuwać się „na czoło”. W naturalny sposób i z lekkością znajdziesz się w centrum zainteresowania, co zaprocentuje na wielu płaszczyznach. Wykorzystaj to do zaciśnienia więzów relacji rodzinnych i zabłyśnięcia w pracy. Nie daj się stłamsić osobom, które z powodu własnej zazdrości i braku pewności siebie będą próbowały cię zdyskredytować lub ośmieszyć. Zachowaj spokój i godność w każdej sytuacji, a zawsze wyjdziesz z nich zwycięsko.

Rok Osobisty numer 1 a odważne patrzenie w przyszłość

Ze śmiałością zabierz się do realizacji postanowień i planów, a szybko zorientujesz się, że największą przeszkodą na twojej drodze były twoje własne pułapki myślenia. Otwórz się na wszystko, co przynosi los. Nie obawiaj się zmian i nowości. Słońce jest twoją szczęśliwą gwiazdą, a jego blask nie ma sobie równych. Spraw, by twój był równie wyraźny.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

1 komentarz
  1. Piękny opis osobistej 1ktors ja mam dziękuję za wyczerpujące objaśnienie pozdrawiam

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też