Rok Osobisty numer 3

Sprawdź jak obliczyć rok osobisty?

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 3 , zapraszam do lektury.

Trzeci rok jest pod bezpośrednim wpływem wibracji planety Jowisz. Planeta ta, największa w naszym układzie, dzięki potężnej sile ciążenia często chroni Ziemię przed różnego rodzaju zagrożeniami przybywającymi z kosmosu. Jowisz osłonił nas przed niezliczoną ilością niebezpiecznych komet, więc nic dziwnego, że astrologowie utożsamiają go z wyjątkowym szczęściem. Zwiastuje rok pełen sukcesów i wartką rzekę korzyści płynącą z naszych działań. Nie bój się szanować swojego czasu, oczekiwać wynagrodzenia adekwatnego do włożonych starań i przede wszystkim – samego działania. Rzeka musi gdzieś mieć swoje źródło i to do ciebie należy znalezienie go i pielęgnowanie.


Wystrzegać należy się gier hazardowych i innego rodzaju losowych inwestycji typu „wszystko albo nic”. Jest to okres, w którym ciężko zapanować nad rozrzutnością i można łatwo obudzić się z ręką w nocniku, czy raczej pustym portfelu. Skłonności do przesady mogą też odbić się czkawką na innych aspektach życia – kontaktach międzyludzkich, głębszych relacjach, karierze i twojej kondycji psychicznej. Dlatego tak ważne jest, abyś świadomie i trzeźwo patrzył oczami na świat. Naucz się dawać ludziom przestrzeń, kiedy jej potrzebują, bądź stanowczy i asertywny, ale nigdy nachalny i narzucający się. Ciesz się owocami swojej pracy i nie zrażaj, jeśli z początku są one trochę kwaśne. Nie próbuj skupić na wszystkim jednocześnie. Lepszy jeden zrealizowany pomysł, niż pięć rozpoczętych i nigdy nie dokończonych.


To doskonały okres, aby podążać za podszeptami naszego wewnętrznego dziecka. Jeśli jest coś, w czym od zawsze czułeś się jak ryba w wodzie i chciałeś tym zajmować, to nie czekaj więcej, tylko rób to. To też doskonały czas na podjęcie poszukiwań, jeśli do tej pory nie znaleźliśmy niczego, co powodowało szybsze bicie serca. Inwestowanie czasu w swój rozwój jest zawsze wskazane, ale tym razem los wyjątkowo mocno ci sprzyja, więc bierz się za wszystko, co tylko wyda ci się interesujące. Może nauka języka? Sport? Kurs, o którym zawsze marzyłeś? Założenie bloga, napisanie książki, malarstwo? Twoja potrzeba wyrażania siebie przejmie stery, a ty skup się i zobacz, dokąd cię zaprowadzi.

Rok Osobisty numer 3 a pewność w działaniu

Liczba 3 wibruje wyjątkowo silnie, a jej wibracja pcha nas ku karierze, promieniuje niczym blask reflektorów lub błysk fleszy na czerwonym dywanie – daje pewność w działaniu i poczucie, że racja jest po naszej stronie. Wykorzystaj to i pewnie pójdź po czerwonym dywanie w stronę sukcesu, nie daj oślepić błyskom i nie zatrzymuj, bo możesz popaść w zgubny samozachwyt. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska