Rok Osobisty numer 5

Sprawdź jak obliczyć rok osobisty?

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 5 , zapraszam do lektury.

Piąty rok może przynieść ze sobą duży worek zmian, ale ciężko powiedzieć, co takiego wyciągnie z tego worka dla nas. Dużo zależy od tego, co udało nam się przedsięwziąć w poprzednich latach. Jeśli nabudowaliśmy solidne fundamenty naszej kariery i relacji, to najwyższy czas cieszyć się z korzyści, jakie nam przynoszą. Zauważysz, że nabrałeś niezłej prędkości, a droga przed tobą jest coraz mniej wyboista, a coraz bardziej prosta. Warto więc korzystać i ze swobodą poruszać się w materialnej przestrzeni, do maksimum czerpiąc ze wszystkich doskonale prosperujących elementów naszego życia i naprawiając te jeszcze niekompletne.

Czekać może na ciebie przygoda – jakieś nietypowe wydarzenie, daleka podróż, bądź nagła zmiana otoczenia. Znajdziesz też sporo czasu, żeby porządnie odpocząć, więc dobrze to wykorzystaj, gdyż odpoczynek i sen to jedne z najczęściej zaniedbywanych potrzeb. Istnieje duża szansa, że zaczniesz swoich talentów używać w celach zarobkowych. Wibracja sprzyja osobom, które potrafią swoją wiedzą i umiejętnościami dzielić się z innymi – w przeróżnych formach. Być może zaczniesz prowadzić audycję radiową, produkować telewizyjny show, otworzysz własną praktykę lekarską, założysz bloga, wydasz książkę, co by to nie było, istnieje duża szansa, że wejdziesz na kreatywną ścieżkę rozwoju i dając siebie innym dasz im również pomoc lub radość, albo obie te rzeczy 😉

Rok Osobisty numer 5 a poczucie własnej wartości

Bądź czujny, ponieważ podczas roku piątego można wjechać na rondo, z którego ciężko zjechać i można łatwo zacząć kręcić się w kółko. Szczególnie łatwo wpaść w takie błędne koło, jeśli kiepsko spożytkowaliśmy poprzedni rok i teraz nie wiemy na czym stoimy. W takim przypadku warto zajrzeć do swojego wnętrza i poszukać wartości w sobie, zamiast rozpaczliwie próbować zdobyć uwagę innych. Polubienie siebie jest pierwszym krokiem do sukcesu, a ty na pewno masz coś, z czego możesz być dumny. Doceń siebie, swoją wiedzę, wygląd, umiejętności i zdrowie. Naucz się znajdować w sobie wartość, a znacznie łatwiej będzie ci się szło przez życie.

1. Jakub Stojanowski (StoJan) pisze:

Witam serdecznie pani Olgusiu Ja wraz z moją Mamą jesteśmy siódemkami z (16 i 34) a także Bratnimi duszyczkami dowiedzieliśmy się właśnie w tym roku okolicach kwietnia – Maja że jesteśmy bratnimi duszami???? i w tam tym roku 2022 zaczęliśmy współpracę z firmą zdrowotną zdrowiem i zdrowiem finansowym co dało nam naprawdę wielkie sukcesy i cudowne zdrowie dla mojej Mamusi które miała ablację serca migotanie przedsionków a nawet udar serca pomimo iż ją lekarze zatruwali medykamentami to z tego wyszła i teraz wyjeżdża ponad tauzen km. i teraz szuka talentów do współpracy w firmie ,,Nature’s Sunshine” tak się nazywa ta firma w której ja i moja mama rozpoczęliśmy współpracę rok temu, i jeszcze przytoczę taką ciekawostkę w tym roku zacząłem naukę w nowej szkole Budowlanej oraz Muzycznej ale tylko przez kursy Mixu i masteringu oraz szkolimy się na spotkaniach biznesowych co daje naprawdę wielką satysfakcję i radość że mamy taką możliwość się poświęcić biznesowi,muzyce jaki zdrowiu duchowym, zdrowia przez firmę Nature’s Sunshine ale i też zdrowiu finansowym:) pozdrawiam serdecznie panią Olgusiu i życzę innym żeby im to też się sprawdzało i udawało się tego osiągać co nam się osiągnęło w roku jestem sobie i Mamie dumny i Wdzięczny że mogliśmy tego doświadczyć i osiągnąć i oby na kolejny rok we wrześniu przyniosło tyle cudownych wydarzeń jak w tym roku piątki:)