Rok Osobisty numer 6

.

Sprawdź jak obliczyć rok osobisty?

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 6 , zapraszam do lektury.

Rok szósty przebiegnie nam w rodzinnej atmosferze. Rodzinna atmosfera niekoniecznie oznacza atmosferę pełną radości i miłości. Często dużo od nas wymaga i potrafi rzucić cień na nasze dobre samopoczucie, ale z drugiej strony daje wielkie poczucie satysfakcji i radości. To wspaniałe móc obserwować, jak nasze potomstwo dorasta, jak nasi rodzice są z nas dumni i wspierają nas w działaniach, jak dojrzewamy wspólnie z naszą drugą połówką. Energia zainwestowana w naszych najbliższych zazwyczaj zwróci się zwielokrotniona. Sytuacja robi się bardziej skomplikowana, gdy zaczynają się kłopoty – finansowe lub zdrowotne, albo nasi bliscy mają zupełnie inne spojrzenie na życie. Nie zawsze jesteśmy w stanie pomóc, czy się dogadać i nie powinniśmy tego forsować, nawet jeśli chodzi o naszych najbliższych. Dobrze jest zaznaczyć odpowiednio swoją pozycję – jako głowy rodziny, a jeśli nie jako głowy, to jako w pełni wartościowego członka. Chcemy przecież, żeby nasze zdanie było zawsze brane pod uwagę i żeby każdy się z nim liczył. Jest duża szansa, że na nasze barki spadną rodzinne sprawy finansowe i inne formalności – jednak sprawy te powinny układać się głównie z korzyścią dla nas. Nie jest to jednak rok, którego wibracja sprzyja nagłemu wzbogaceniu się, czy pomnażaniu majątku. To nie problem, gdyż bieda raczej nie zajrzy ci w oczy. Będziesz zadowolony ze swojej pracy i jej owoców.
Satysfakcja z pracy i życia osobistego sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i stabilnie, co z kolei przełoży się na chęć rozwoju artystycznego. Otworzysz się na nowe wyzwania, zaczniesz tworzyć, kreować. Prawdopodobnie więcej czytać i pisać, uczyć się rzeczy zupełnie nowych, bądź wracać do dawnych zainteresowań i pasji.

Rok Osobisty numer 6 a bliskie relacje

Jako że wibracja roku szóstego skupia się wokół bliskich i rodziny, osoby, które jeszcze nie miały szczęścia spotkać na swojej drodze kogoś wyjątkowego mogą poczuć się osamotnione i przybite. Nie wolno tracić nadziei i popadać w desperację – na każdego z nas czeka bratnia dusza, to tylko kwestia czasu, aż ją znajdziemy. Prostym i bardzo skutecznym sposobem na poradzenie sobie z czarnymi myślami jest dbanie o swoje fizyczne i psychiczne zdrowie. Z początku może się to wydawać wcale nie takie łatwe, ale warto próbować i pamiętać, że zawsze są ludzie, którzy dobrze ci życzą i do których możesz się zwrócić.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
  1. To jest jedna wielka bzdura te wibracje roku jestem 6 powinnam cieszyc sie z relacji a jak do tej pory of pocAtku roku nadal jestem sama i co horoskop to czytam ze bede na ten moment sama wiec jaki to ma sens

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też