Rok Osobisty numer 7

Sprawdź jak obliczyć rok osobisty?

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 7 , zapraszam do lektury.

Szczęśliwa siódemka ma w przypadku lat osobistych wielką moc. Jej wibracja sprzyja rozwojowi duchowemu i poszerzaniu świadomości, a więc nabieraniu dystansu do materialnych przyjemności i szukaniu większej prawdy w świecie. Twoja ziemska egzystencja odsuwa się na boczny plan, a ty możesz na chwilę oderwać się od wszelkich przyziemnych i doczesnych potrzeb, a zastanowić nad wiecznością. Z dystansu, którego nabierzesz, będzie ci łatwiej spojrzeć na wszelkie problemy i komplikacje, jakie spiętrzyły się w twoim życiu. Dzięki temu prościej będzie się z nimi pogodzić, a następnie zacząć wymyślać sposoby ich rozwiązania.


Możesz odbyć niejedną podróż, ale będzie to raczej podróż metafizyczna – po zakamarkach własnego umysłu, a być może innych wymiarach świadomości. Tego typu podróże mogą zupełnie odmienić twoje dotychczasowe spojrzenie na świat i dar życia. Możesz zacząć bardziej doceniać i wykorzystywać swój czas. Sprawy do tej pory skomplikowane nagle wydadzą się proste i łatwiej będzie się z nimi zmierzyć. Cały twój dotychczasowy styl życia może ulec przewartościowaniu.

Co niesie za sobą Rok Osobisty numer 7?

Wibracja roku siódmego sprzyja wewnętrznej kontemplacji, stąd zauważyć możesz spadek energii w sferach towarzyskich – więcej tej energii idzie do wewnątrz, a nie na zewnątrz. Niezbyt często pojawią się chęci do imprezowania i poznawania nowych ludzi. Przełoży się to też na twoje życie zawodowe – z mniejszym zapałem będziesz wstawać do pracy, nowych zadań raczej nie powitasz z entuzjazmem, a zarabianie pieniędzy może wydać się trudnym obowiązkiem, a nie ekscytującym wyzwaniem. To nie problem, ponieważ ochota na rozwój wewnętrzny będzie do tego doskonałą przeciwwagą. Skupisz się na poznawaniu siebie, rozwoju duchowym i artystycznym, poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności. Rok ten sprzyja także i tym normalnym podróżom, które mogą tak samo przynieść wiele wspaniałych doświadczeń.

Autor: Olga stępińska

Komentarze (3)

 1. Anna Maria Wlazło pisze:

  Jakie to żywe. Moje. Czas do siebie ❤️

 2. Ona pisze:

  Tu sie nie zgodze co do wibracji roku bo w zeszlym mialam wibracje 6 a przeszlam ten rok jak pod wibracja 7 ani troche nie nie zgodze a w tym roku czuje sie sie otwarta na nowe znajomosci i nowa praca numerologia to schemat a nie opis czlowiek tak samo niby mi jest pisane pomaganie innym w opiece starszych , w zyciu nie wyobrazam siebie w tej pracy dla mnie to jedna wielka bzdura

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry.
   W numerologii istotne są wszystkie liczby obecne w naszym portrecie numerologicznym – czyli nie tylko data urodzenia, ale także wszystkie nasze imiona, nazwiska, a nawet przezwiska. Niektóre z cech osobowości mogą więc nie wypływać bezpośrednio z dnia, w którym się urodziliśmy, ale z naszego potencjału, kombinacji oraz blokad, które mamy w związku z obecnością liczb karmicznych.
   Pozdrawiamy serdecznie?

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska