Rok Osobisty numer 8

Sprawdź jak obliczyć rok osobisty?

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 8 to zapraszam do lektury.

Rok ósmy sprzyja sukcesom materialnym. Często przynosi ze sobą pieniądze, nagrody, wyróżnienia i innego rodzaju korzyści, zwłaszcza te majątkowe. Łatwo może to wzbudzić w nas uczucie typu „mogę wszystko” – co wcale nie jest złe, ale niekontrolowane może nas szybko wpędzić w megalomanię, a to z kolei szybko doprowadzi do tego, że odwrócą się od nas ludzie. W końcu nikt nie chce przebywać w towarzystwie człowieka uważającego się za lepszego od innych. Wibracja ósemki potrafi być dosyć podstępna i ma wiele destrukcyjnych aspektów, których należy się wystrzegać i jak najszybciej eliminować z naszego życia. Znaleźć musisz odpowiednią granicę między pewnością siebie, a poczuciem władzy i rozsądnie wykorzystywać jedno i drugie, żeby zjednywać sobie ludzi, a nie robić wrogów.

Działaj mądrze i etycznie

Stwierdzisz też, że masz więcej chęci do działania i energii twórczej, co zrodzi w twojej głowie wiele ciekawych i często dochodowych pomysłów. Twoja osobowość zyskuje dodatkową siłę i magnetyzm, co sprawia, że ludzie chętniej i pilniej cię słuchają. Wykorzystaj to mądrze we wszystkich aspektach swojego życia, ale przede wszystkim korzystaj z tego uczciwie i zawsze zostawiaj innym przestrzeń do podjęcia decyzji. Los będzie ci sprzyjał, jeśli twoje postępowanie będzie etyczne – jeśli natomiast zejdziesz z właściwej drogi, to może się od ciebie odwrócić!

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska