Rok Osobisty numer 8

Jeśli nie wiesz, jak wyliczyć swój rok osobisty zajrzyj tutaj.

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 8 to zapraszam do lektury.

Rok ósmy sprzyja sukcesom materialnym. Często przynosi ze sobą pieniądze, nagrody, wyróżnienia i innego rodzaju korzyści, zwłaszcza te majątkowe. Łatwo może to wzbudzić w nas uczucie typu „mogę wszystko” – co wcale nie jest złe, ale niekontrolowane może nas szybko wpędzić w megalomanię, a to z kolei szybko doprowadzi do tego, że odwrócą się od nas ludzie. W końcu nikt nie chce przebywać w towarzystwie człowieka uważającego się za lepszego od innych. Wibracja ósemki potrafi być dosyć podstępna i ma wiele destrukcyjnych aspektów, których należy się wystrzegać i jak najszybciej eliminować z naszego życia. Znaleźć musisz odpowiednią granicę między pewnością siebie, a poczuciem władzy i rozsądnie wykorzystywać jedno i drugie, żeby zjednywać sobie ludzi, a nie robić wrogów.
Stwierdzisz też, że masz więcej chęci do działania i energii twórczej, co zrodzi w twojej głowie wiele ciekawych i często dochodowych pomysłów. Twoja osobowość zyskuje dodatkową siłę i magnetyzm, co sprawia, że ludzie chętniej i pilniej cię słuchają. Wykorzystaj to mądrze we wszystkich aspektach swojego życia, ale przede wszystkim korzystaj z tego uczciwie i zawsze zostawiaj innym przestrzeń do podjęcia decyzji. Los będzie ci sprzyjał, jeśli twoje postępowanie będzie etyczne – jeśli natomiast zejdziesz z właściwej drogi, to może się od ciebie odwrócić!

.
Olga N Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Czym jest cykl numerologiczny?

Czym jest cykl numerologiczny?

Co można wyliczyć w sprawie twojej przyszłości, tak żebyś już nie musiał iść pod prąd? Chcesz wiedzieć jak zaplanować swoje przedsięwzięcia, żeby wszechświat Ci pomagał? Dowiedz się czym są cykle...