Rok Osobisty numer 9

.

Sprawdź jak obliczyć rok osobisty?

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 9 to zapraszam do lektury.

W numerologii rok dziewiąty jest rokiem podsumowującym cały cykl numerologiczny, co oznacza jednocześnie, że przyniesie ze sobą największą różnorodność doświadczeń. Czeka nas także swoisty bilans – rozliczenie zysków i strat podsumowujące poprzednie lata. Dopinasz najważniejsze sprawy, zamykasz niektóre wątki w swoim życiu i jednocześnie przygotowujesz się do wejścia w zupełnie nowy rozdział. Będzie to na pewno duży krok, ale pułap z jakiego go stawiasz sam budowałeś przez ostatnie lata więc może to być po prostu jeden z wielu już wykonanych w twoim życiu ważnych kroków i nawet nie zauważysz żadnej znaczącej zmiany, tylko wykonasz go pewnie. Z drugiej strony, jeśli do tej pory twoje życie było pasmem wzlotów i upadków, z nasileniem tych drugich, to możesz odczuć swoisty „lęk wysokości”, gdyż krok będziesz stawiać nad z pozoru głęboką przepaścią. Rada „nie patrz w dół” może tu zabrzmieć banalnie, ale jest tak naprawdę jedną z lepszych, jakie w tym przypadku można otrzymać – dół w tym przypadku jest twoją przeszłością, do której umysł często bezwiednie wraca i rozpamiętuje, w szczególności skupiając się na wszystkim tym, co się nie udało, nie wyszło i nie spełniło. Musisz nauczyć się oddzielać od swojej przeszłości i bazować tylko na tym, co wyniosłeś z niej cennego. Resztę najlepiej wyrzucić w otchłań zapomnienia.

Wibracja roku dziewiątego a sens życia

Są na to różne sposoby, a wibracja roku dziewiątego im sprzyja. Możesz odczuć potrzebę radykalnej zmiany w życiu – odejdziesz od dotychczasowych przyzwyczajeń, zapragniesz zmienić nawyki, być może odciąć się od towarzystwa, z którym do tej pory się trzymałeś, wyruszyć gdzieś, przeprowadzić, zmienić pracę. Wszystkie te potrzeby wynikają zazwyczaj z braku jakiejś istotnej rzeczy w życiu – satysfakcji, miłości, akceptacji, czy zrozumienia. Do ciebie należy, by określić, co to dokładnie jest. Wtedy łatwiej będzie to odszukać w świecie.
Pamiętaj, że nie jesteś swoją przyszłością. Czasami, gdy las jest zbyt suchy i zaczyna obumierać, dochodzi do samoistnego zapłonu, który wypala spróchniałe i zwiędłe drzewa, by na ich miejscu mogły rozwinąć się nowe, wielkie i zdrowe. Cały proces jest ciężki i długotrwały, ale oczyszczający. Jest to czasami jedyna metoda, by pozbyć się starego i otworzyć na nowe. Strach jest naturalny, ale panika to zły doradca i nie wolno się jej poddać. Skup się mocno na swoim wewnętrznym głosie, a on poprowadzi cię nawet w największych ciemnościach. Intuicja jest twoją przyjaciółką, jednak uważaj, żeby nie pomylić jej z brawurą i w chwilach największego ryzyka nie postępuj pochopnie!

Jak odnaleźć swoją drogę?

Wibracja dziewiątki odpowiednio zestraja się z naszym wewnętrznym okiem i sprawia, że wiele spraw widzimy w nowym świetle, otwieramy się duchowo, lepiej odbieramy kosmiczną energię. To doskonały okres na poszukiwania metafizyczne, otwieranie się na nowe wymiary, poznawanie swojego astralnego ja.
Dziewięć lat życia to znaczna ilość czasu. Czasu, który przemija niespodziewanie szybko i często nie pozostawia zbyt trwałych śladów w naszej pamięci. Ciężko więc wyobrazić sobie, że akurat taki okres jest ze sobą powiązany w sposób metafizyczny i nadnaturalny, ale wiara jest jedną z najwspanialszych cnót, jakimi obdarzony został człowiek. Dobrze więc mieć i pielęgnować wiarę – wiarę w poprawę sytuacji, wiarę w lepsze jutro, wiarę w nas samych i naszych bliźnich, wiarę w to, że wyższe siły oddziałują na nasz świat i los może zacząć nam sprzyjać. Przede wszystkim doceniajmy i cieszmy się tym, co mamy, jednocześnie ciągle pragnąc od życia więcej, a nasza droga będzie gładka i lekka, a wszelkie wyboje omijać będziemy z uśmiechem. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
  1. Dzień dobry Pani Olgo,
    Czy prowadzi Pani konsultacje indywidualne?
    Pozdrawiam
    Agata

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też