Z jakimi pytaniami ludzie zwracają się do Kronik Akaszy?

Jest takie narzędzie, które działa w ten sposób, że wchodząc w medytację, łączymy się z przestrzenią informacji. Najprościej rzecz ujmując – możemy się poczuć tak, jakbyśmy weszli do biblioteki Wszechświata. Tam, po znalezieniu informacji, czytamy odpowiedzi na ważne dla nas zagadnienia. Czytanie Kroniki Akaszy jest narzędziem do Rozwoju Świadomości. Pomaga w dokonywaniu lepszych wyborów w zgodzie z celem naszej duszy. Z jakimi problemami i pytaniami zwracają się do mnie ludzie przy odczytach z Kronik Akaszy?

PYTANIA O PRZYCZYNĘ PROBLEMÓW I W OBLICZU TRUDNYCH DECYZJI

Bardzo często na odczyty Kronik Akaszy przychodzą do mnie ludzie, którzy stoją w obliczu ważnej decyzji, boją się czegoś, albo gdy już wydarzyła się jakaś trudna rzecz w ich życiu, a którą nie wiedzą jak sobie poradzić, ponieważ dzięki wejściu w to pole informacji możemy się dowiedzieć DLACZEGO taka sytuacja miała miejsce. Poprzez zrozumienie prawdziwej przyczyny, możemy łatwiej sobie poradzić z tym, jak wyjść z takiej sytuacji. 

Kroniki Akaszy to świetne narzędzie też dlatego, że oprócz tego, że dowiemy się jaka jest przyczyna zdarzeń na naszej drodze, to poda również drogę do uzdrowienia tej trudnej sytuacji.

PYTANIA O POTENCJAŁ

Bardzo piękne jest również to, że przychodzą do mnie ludzie nie tylko „z problemami”, ale po prostu tacy, którzy chcą się czegoś o sobie dowiedzieć. Ludzie zaczynają się BUDZIĆ. Świat się budzi. Istoty przypominają sobie, że nie są tylko materią, że są również w dużej mierze (nawet większej) formą energii i światła i są coraz ciekawsze tego, jak to życie mogłoby wyglądać, żeby wykorzystać ten potencjał jakim jest BYCIE CZŁOWIEKIEM. Dlatego coraz częściej podczas odczytów, które prowadzę pojawiają się pytania o ścieżkę duchową, o ścieżkę kariery, o to jaki ktoś ma prawdziwy potencjał i jak może siebie pokazać innym, jak może BYĆ dla innych.

PYTANIA O RELACJĘ

Dużo jest również pytań o relację, np. Kiedy mamy trudną relację z partnerem, z mamą albo z dzieckiem. W Kronikach Akaszy można się bardzo dużo dowiedzieć na ten temat. Ale UWAGA! Nie jest to żadna wyrocznia! Dlatego że energię zamieszkujące/tworzące Kroniki nie podejmą za nas żadnej decyzji. Może być tak, że się dowiemy czegoś o naszej relacji.i ta wiedza będzie nam potrzebna na tu i teraz, ale dowiemy się również co zrobić, żeby tę sytuację zmienić, jak uzdrowić dolegliwości, które mogą by między nami a naszym partnerem, córką, matką czy inną osobą.

PYTANIA O DIETĘ I STYL ŻYCIA

Dużo osób dowiaduje się również z Kronik jak powinni zadbać o swoje zdrowie. Bardzo lubię pytania o dietę. Co jest ciekawe – za każdym razem, w zależności od osoby, dostajemy zupełnie różne odpowiedzi!

PYTANIA O PRZYSZŁOŚĆ

Niektórzy przychodzą do Kronik z pytaniami o przyszłość. Ale to już jest szerszy temat, na który odpowiem podczas LIVE n twmat Kronik z Piotrem O Maślukiem, który możesz zobaczyć tutaj. Piotr to również konsultant Kronik Akaszy z ogromnym doświadczeniem, dlatego zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia.

MASZ PYTANIA?

Jeśli uporczywie szukasz odpowiedzi na swoje pytania zapraszam Cię na odczyt w Kronikach Akaszy (napisz maila na biuro@olgastepinska.pl) lub kurs czytania Kronik Akaszy od podstaw. Poczuj tę niesamowitą przestrzeń na swoim przykładzie. Odpowiedzi na pewno do Ciebie przyjdą – w odpowiednim czasie. A jeśli chcesz spróbować wejść w Kroniki samodzielnie – pobierz Modlitwę wejścia w Kroniki Akaszy.

[/et_pb_text][/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska