Jak obliczyć rok osobisty?

.

Przed nami kolejny temat z cyklu, jak wyznaczyć sobie horoskop numerologiczny. Dziś pokażę Wam, jak obliczamy rok osobisty. Poprowadzę Was krok po kroku, jak w łatwy sposób można sprawdzić w jakim roku osobistym byliśmy, jesteśmy obecnie oraz w jakim będziemy. Wszystkie działania przedstawię w formie graficznej, aby jak najskuteczniej nauczyć Was samodzielnego obliczania lat osobistych.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Mój poprzedni materiał opowiadał o roku numerologicznym oraz jak go obliczyć. Dzisiaj skupimy się na roku osobistym. Czym się różnią oba zagadnienia? Przede wszystkim tym, że charakteryzują je polaryzujące między sobą energie. W przypadku roku numerologicznego napędzają nas energie z zewnątrz, natomiast w przypadku roku osobistego są to energie z wewnątrz. Takie jak motywacja czy chęć do działania oraz wszystko to, co promieniuje z naszego wnętrza na zewnątrz.

W przypadku roku numerologicznego zmiana roku następuje zawsze we wrześniu a konkretnie we wrześniowy nów. Natomiast w przypadku roku osobistego, zmiana roku następuje w dniu naszych urodzin. Czyli idzie równym tempem z naszym wiekiem.

W określeniu roku osobistego najważniejszy jest dla dzień naszych urodzin. Cały proces pokażę na przykładowej dacie urodzenia, abyście zrozumieli mechanizm działania. Ja dla przykładu wzięłam datę jak: 12.03.1983

W pierwszym kroku rysujemy oś czasu, na której w środkowym punkcie będzie data naszych tegorocznych urodzin. 

W kolejnym kroku wpisujemy po lewej stronie osi zeszłoroczną datę naszych urodzin, a po prawej przyszłą.

Następnie dodajemy każdą cyfrę z osobna wszystkich trzech dat.

      Z powyższych obliczeń możemy wyciągnąć następujące wnioski:

 • Od naszych urodzin z 2020 roku znajdujemy się w 1 roku osobistym
 • W dniu naszych urodzin w roku 2021 wchodzimy w rok 2
 • W dniu naszych urodzin w roku 2022 wchodzimy w rok 3 itd. aż do 9 roku, który zamyka cykl. Później nowy cykl znowu rozpoczyna się od 1.

Aby poznać więcej sprytnych technik na obliczenia z dziedziny numerologii zapraszam Cię do zakupu skryptu w moim sklepie internetowym. Zawarta w nim wiedza jest ogromna. Znajdują się tam wzory i tabelki znacznie ułatwiające obliczenia numerologiczne a także mnóstwo opisów oraz znaczeń wyników Twoich obliczeń. Jest to naprawdę świetne narzędzie do wyznaczania horoskopu dla siebie i innych. Zatem serdecznie Cię zapraszam do podniesienia swoich umiejętności na wyższy poziom.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
 1. Dzień dobry. Na Pani stronie znalazłam informacje dotyczącą obliczenia roku osobistego, z którego wynika, że jestem 9. W rachunku rozpisane jest dodawanie dnia i miesiąca (urodzenia) + obecnego roku. Na innych stronach rachunek dotyczy dnia dnia, miesiąca i roku urodzenia (numerologicznej cyfry) + roku obecnego- z czego wynika, że jestem 4. Czy może wyjaśnić Pani z czego wynika zmienność podanych reguł? Dziękuję i przesyłam gorące pozdrowienia

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,
   dziękujemy za komentarz🌻 Według naszej Szkoły rok osobisty liczy się poprzez dodanie dnia i miesiąca urodzenia do liczby roku, w którym po raz ostatni obchodziło się urodziny. Natomiast poprzez dodanie swojej wibracji głównej (wyliczanej z dnia, miesiąca i roku urodzenia) do liczby obecnego roku otrzymujemy liczbę roku numerologicznego. Podsumowując: jest Pani w 9 roku osobistym i 4 roku numerologicznym (25 września zaczynamy nowy rok numerologiczny, więc u Pani zacznie się 5).
   Pozdrawiamy serdecznie💜

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może zainteresuje Cię też