Jak efektywnie wykorzystać punkty zwrotne w swoim życiu?

Jak efektywnie wykorzystać punkty zwrotne w swoim życiu? Czyli druga część materiału, mówiąca o tym co daje nam znajomość twojego kryształu życia. Zapraszam.

W poprzednim wpisie pokazywałam dokładnie jak budować kryształ życia, więc jeśli chcesz wiedzieć więcej to zapraszam cię do tamtego wpisu albo do filmików na moim kanale na YT, bo już o tym krysztale nie raz opowiadałam. Teraz na szybko budujemy kryształ życia. Wpisujemy liczbę miesiąca wpisujemy, liczbę dnia i wpisujemy po zredukowaniu liczbę roku. Następnie do góry dodajemy, na dole odejmujemy. Z daty urodzenia 3.06.1991 mamy:

6 + 3 = 9 

3 + 2 = 5 

9 + 5 = 14 czyli redukujemy do 5

Tutaj odsyłam do poprzedniego wpisu gdzie tłumaczę dlaczego, według mnie, w krysztale życia nie powinniśmy brać pod uwagę liczb magicznych, czyli liczb karmicznych i liczb mistrzowskich. 

Następny ostatni punkt dodajemy miesiąc i dodajemy rok czyli nam wychodzi 

6 + 2 = 8 

Na dół odejmujemy:

6 – 3 = 3 

3 – 2 =1 

3 – 1 = 2 

W tym momencie mamy zbudowany kryształ życia. U góry mamy punkty zwrotne, a na dole mamy wyzwania

Punkty zwrotne i wyzwania na drodze życia – co warto o nich wiedzieć?

Tak jak wspominałam poprzednio punkty zwrotne trwają określony czas, jaki i dla jakiej wibracji o tym przeczytacie w poprzednim wpisie. Natomiast tutaj tylko chcę zwrócić uwagę na to, że cała budowa kryształu jest dla nas równie ważna jak przeanalizowanie każdego punktu.

Teraz chcę się skupić na tym, żebyście umieli wykorzystać kryształ życia jako planowanie długoterminowe, czyli np. jeżeli wiecie że do 45 roku życia jesteście w cyklu 5, 3 i jeszcze odrabiacie wyzwanie 2, to warto ustawić sobie tak życie takie cele żeby iść dokładnie z tymi wibracjami.

Akurat ta przykładowa osoba będzie miała fajną numerologiczną emeryturę, ponieważ będzie się nią opiekować ósemka, która da bezpieczeństwo finansowe. Pomoże je utrzymać, pod warunkiem, że wcześniej zostały odrobione lekcje i zostało ono zbudowane. A dwójka, na numerologicznej emeryturze, da spokój, da dobre relacje. Będzie to taki moment, że będzie można się wyciszyć, że będzie można mieć ten święty spokój, o który tak wszyscy – no może nie wszyscy, ale niektórzy – bardzo zabiegają.

Warunek jest taki, żeby zobaczyć również z poziomu globalnego wszystkie nasze wyzwania. Tak jak wspominałam wcześniej, wyzwania mimo, że je się wylicza w określonych partiach, one działają na nas przez życie. Czyli już widząc kryształ życia dziecka możemy zobaczyć, że będzie ono na pewno miało do zrobienia lekcje z poczucia własnej wartości. Na pewno, ponieważ tu jest dwójka, w którymś momencie życia przyjdzie do odrabiania lekcja z budowania relacji, z budowania współpracy, nauka tolerancji i akceptowania zdania innych. Będzie też wyzwanie trzecie, czyli nauka gospodarowania czasem. Jak my robimy portrety dzieciom to zawsze zwracamy rodzicom uwagę na to, jakie lekcje to dziecko będzie miało do odrobienia. I to samo zrób sobie. Oprócz tego, że wiesz jaką jesteś wibracją główną, jakie masz liczby karmiczne itd. – jak nie wiesz to koniecznie uzupełnij tą wiedzę.

Ta informacja na temat wyzwań w krysztale mówi nam o tym jakie dodatkowo jeszcze mamy do odrobienia lekcje. I jeżeli masz jedynkę w drugim wyzwaniu, albo jak masz np. taki układ, że masz dwie jedynki, to nie czekaj na nic, tylko już dzisiaj zacznij pracować z poczuciem własnej wartości.

Jak interpretować poszczególne cykle, żeby się do nich dobrze przygotować?

Pierwszy krok to oczywiście dobrze wszystko powyliczać. I drugi krok to zobaczyć ile u ciebie każdy cykl trwa.

Masz zawsze dwie liczby. Masz liczbę cyklu, określającą cykl i liczbę punktu zwrotnego. Liczba cyklu to twój fundament, ta liczba jest z tobą długo. Natomiast po kolei się zmieniają. 

Akurat w tej dacie urodzenia widzimy, że drugi i trzeci punkt zwrotny mają wartość 5, więc ta 5 oddziałuje długo bo aż 18 lat. Ta osoba w tym czasie będzie bardziej otwarta na podróżowanie, na zwiedzanie, będą te ruchy energią, będzie się działo.

Natomiast ostatni punkt zwrotny o wartości 8 zdecydowanie to osłabi, ta osoba już nie będzie miała tyle chęci i energii do działania. Bardziej ją będą interesować takie rzeczy dające spokój, dające wytchnienie. I nie można tutaj nie wspomnieć o roku numerologicznym i roku osobistym, które również mają na ciebie wpływ.

Tak naprawdę jakby odjąć lekcje płynące z wyzwań i skupić się tylko na tym jakie liczby nas otaczają, to mamy 4 liczby:

  • liczba określająca aktualny cykl życia
  • druga liczba, czyli ta określająca aktualny punkt zwrotny
  • trzecia liczba, czyli twój rok numerologiczny
  • czwarta liczba to jest twój rok osobisty.

O roku numerologicznym i osobistym i o całym horoskopie numerologicznym wpis pojawi się niebawem.

Jak się przygotować do przejścia z jednego szczytu na drugi?

Bardzo ważne jest to, żeby nie mieć iluzorycznych nadziei, że wydarzy się ot tak. Nawet jak przechodzimy z lat numerologicznych, z lat osobistych to tak nie wygląda. Dlatego dajemy sobie czas, żeby te energie mogły się wzajemnie zmienić.

Tak jak na przykład u tej osoby jest długo liczba 9. Ta liczba 9 w dzieciństwie może powodować, że mamy trudności, że jest nam tak ciężko, że emocje są dla nas bardzo trudne. Następnie w pewnym momencie przychodzi 5 i tak jak wspomniałam wcześniej, to nie jest tak na pstryknięcie, ale z dnia na dzień czujemy, że jest nam lżej, że pomimo wszystko mamy więcej energii do działania. Jak się przygotować? Przede wszystkim zaplanować, i to nie tylko to co będziemy robić w tym roku, nie tylko w tym miesiącu, ale patrzeć dalej.

Uwielbiam takie ćwiczenie gdzie pytam się kogoś: “A gdzie będziesz za 5 lat?” Ktoś kto zna swoją numerologię odpowie “będę miał taki cykl życia, będę w takim punkcie zwrotnym, będę miał taki rok osobisty i taki rok numerologiczny i właśnie dlatego wtedy planuje zrobić to to i to.”

Odkryj moc punktu zwrotnego w życiu – które decyzje mogą być najważniejsze?

Powiedziałabym, że raczej nie istnieje coś takiego jak decyzja ważna, ważniejsza, najważniejsza. Decyzje podejmujemy codziennie i tak naprawdę wielkich decyzji w życiu mamy niewiele do podjęcia. To czy budujemy spełnienie i szczęście bardziej zależy od tego, ile podejmujemy decyzji dziennie, miesięcznie, rocznie. Jak bardzo jesteśmy w tym procesie do przodu albo ile dajemy sobie wyzwań i decydujemy, żeby właśnie mając piątkę w punkcie zwrotnym, skoczyć na bungee, bo piątka będzie oczywiście z tych odważnych do tego zachęcać. Dlatego znajdź swój cykl życia i zobacz co, kiedy może się wydarzyć, na co kiedy sprzyjają liczby. Natomiast decyzja co z tą wiedzą zrobisz zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

Jakie przeobrażenia i możliwości przyniosą Ci poszczególne wibracje w punktach zwrotnych?

Oczywiście jeśli sobie na to pozwolisz, to możesz w każdym cyklu czuć się inaczej, robić inne rzeczy, doświadczać, testować tego na co dana liczba daje zielone światło. Jednak nie każdy ma tą chęć w sobie, żeby jego życie było cały czas bodźcowane. Niektórzy ludzie, szóstki numerologiczne na przykład czy dwójki, często dążą do tego, żeby właśnie mieć harmonię i spokój – w takiej definicji wprost.

Wtedy te punkty zwrotne, jak np. u kogoś się trafi piątka, to jest to punkt na przetrwanie, on musi przetrwać czy piąty rok osobisty czy piąty rok numerologiczny. Energia piątki niesamowicie pobudza, a nie każdy potrzebuje nie wiadomo jakich sukcesów, nie wiadomo jakich działań.

Gdy w krysztale życia pojawia się punkt zwrotny o wartości 7, to takie osoby będą chciały wtedy po prostu sobie posiedzieć ze sobą, pomedytować może, poczytać jakieś książki, kontemplować, wizualizować sobie swoje rzeczy. Natomiast nie będą chciały, żeby nie wiadomo co się w życiu manifestowało.

Zupełnie inaczej kiedy będzie właśnie energia piątki albo na przykład kiedy mamy trzeci punkt zwrotny, wtedy mamy chęć tworzyć i czasami zdarza się tak, że u osób które mają połączenie 4 i 8 czyli czwórkę np. z dnia, ósemka z całości – czyli osoby które przez całe życie nie uważały się za artystów – nagle mają trzeci punkt zwrotny i malują obraz. Może się tak zdarzyć.

Podsumowując wszystkie dane z numerologii czy w nie wierzysz czy nie – one istnieją. Jednak skoro jesteś na moim kanale to raczej nie jesteś ignorantem, jeśli chodzi o liczby. Bardzo ważne jest to, żebyś pozwolił sobie zaprosić tą wiedzę do twojego życia i korzystać z niej. To nie jest żadna wyrocznia i fakt, że gdzieś masz dziewiątkę, która mówi o tym, że to jest rozwód rozstanie i koniec, nie oznacza, że dokładnie rozwód musi wydarzyć się w twoim życiu. Natomiast fajnie będzie, jeżeli mając gdzieś punkt zwrotny numer 9 pozwolisz sobie na zakończenie.

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska