Jak używać numerologii, by zrozumieć swoje relacje rodzinne?

Czy wiesz, że numerologia może Ci pomóc w zrozumieniu Twoich relacji rodzinnych? Co daje wiedza numerologiczna w temacie Twojej rodziny, Twojego rodu? O tym dziś Wam opowiem.

Podczas zajęć w szkole numerologii, na zajęciach z portretów rodowych, uczestnicy jako pracę domową wykonują portret wszystkich swoich bliskich. Jest to niesamowita ilość wiedzy na temat tego, dlaczego ojciec się tak zachowywał, dlaczego matka była taka, a nie inna…itd., itp. To prowadzi w bardzo szybki, prosty i klarowny sposób do rozwiązania zagadki: dlaczego miałam takie dzieciństwo? I co z tego dzieciństwa miało na mnie ogromny wpływ? Co było dobre, wzmacniające, piękne, a co było trudne i teraz w życiu dorosłym muszę z tym pracować? Jeśli to jest Twój temat, zapraszam do zapoznania się z materiałem.

Podstawy numerologii – klucze do zrozumienia dynamiki rodzinnej.

Napisałam książkę “Prawda zaklęta w liczbach” i dostaję bardzo dużo pięknego feedbacku od Was, dotyczącego mojej książki. Przytoczę jedną z opinii powtarzających się wielokrotnie : “dzięki tej książce właśnie zrozumiałam, dlaczego mój mąż się zachowuje w taki sposób” lub “zrozumiałam, jak prowadzić moje dziecko, co dla mojego dziecka jest jego lekcją i gdzie ja, jako matka czy jako ojciec, powinnam/powinienem mu pomóc, co zrozumieć”. Te informacje mamy w portrecie. Zachęcam Was bardzo do tego, żeby absolutnie uwolnić się od oceniania swoich rodziców. Byli jacy byli, dali to co mogli dać. Jeżeli masz do nich żal, to popracuj z tym żalem, bo to Twój żal. Ogromnie cenię wszystkich terapeutów, psychoterapeutów, którzy mówią o tym jak wpływała na Ciebie relacja z matką, jak wpływała relacja z ojcem, z babcią, itd. Tak, to wszystko prawda. Natomiast na najgłębszym poziomie zrozumienia, warto dojść do tego, że to Twoja, obiektywna ocena; warto dojść do tego, że Ty sobie wybrałeś takich rodziców. I teraz jest moment, że zaczynasz to rozumieć – następuje piękny, uwalniający moment. Wspaniała chwila, kiedy możesz sobie pozwolić na to, by się rozluźnić, powiedzieć: “OK, miałam takiego ojca. On był taki, miał taki portret, dlatego traktował mnie w ten, a nie w inny sposób”. I to jest rewelacyjne, jak dochodzi do Ciebie zrozumienie całego przebiegu Twojego dzieciństwa. Jestem absolutnie przekonana, że nasi rodzice dali nam wszystko, co mieli, wszystko co mogli, kochali nas swoją miłością. Może się wydarzyć historia, że masz z którymś rodzicem tematy karmiczne, jakieś kontrakty dusz, itd. I jest ok, żeby na to sobie pozwolić, zobaczyć to. Czy to będzie widać z portretu? Może tak. Ale tutaj drugim narzędziem do sprawdzenia ww. – jeśli będziesz chciał zobaczyć temat z innej perspektywy -są oczywiście Kroniki Akaszy.

Numerologiczne profile osobiste, a zrozumienie członków rodziny.

Jeżeli przeanalizujesz moją książkę i wykorzystasz te wszystkie informacje, które będziesz miał o swoich członkach rodziny, zobaczysz jaką w ogóle energię tworzycie w domu. Jaka to jest dla Was sytuacja? Jakie lekcje macie wspólnie do odrobienia? W czym możecie się wspierać? W czym będziecie musieli razem coś przejść? Przy wszystkich tych trudnych wydarzeniach, polecam Wam robić afirmacje na miłość, afirmacje na zrozumienie, afirmacje na uzdrowienie, afirmacje na odpuszczenie ego. To jest piękny temat – żyjemy w cudownych czasach, że możemy naprawdę sobie pozwolić na to, by odpuścić pomysły ego, żeby otworzyć się dokładnie na to, żeby zrozumieć ścieżkę swojej duszy, duszy swojego taty, swojego męża, swojego byłego męża, jeśli ma się jeszcze z nim coś do przerobienia. I to są takie rzeczy, które mamy do uzdrowienia w nas. Ale to nie jest koniec, bo jeżeli poznasz profil numerologiczny czy portret numerologiczny swoich dzieci, swoich bliskich, z którymi tworzysz relacje (bo numerologia nie działa tylko wstecz), będziesz wiedział, jak żyć w przyszłości, jak budować relacje oparte na zrozumieniu, bez niepotrzebnych napięć, niepotrzebnych kłótni. Bo będziesz uderzał w samo sedno, będziesz wiedział, kiedy to jest po lekcja, którą trzeba przejść, odrobić, uzdrowić i uwolnić.

Jak liczby mogą ujawnić ukryte wzorce i dynamikę w rodzinie?

Bardzo ciekawą analizą jest analiza nazwiska rodowego. Bo w nazwisku rodowym, jeśli mamy zapisaną liczbę karmiczną, wiadomo, że z tym tematem, z tą płaszczyzną, będziemy pracować już od najmłodszych lat, będziemy tę energię czerpać z energii rodu. Czyli, jeżeli w rodzie na przykład mamy karmę 13, to warto zwrócić uwagę na to, co w rodzie mówiono o pieniądzach, jak traktowano pieniądze, jakie budowano relacje z pieniędzmi. Jeżeli w nazwisku rodowym mówimy o karmie 16, to w ogóle temat jest bardzo ciekawy, bo tam może być absolutnie wszystko. Jeśli masz karmę 16 u siebie, zawsze będzie kierunek na to, by przeanalizować relacje z Twoimi najbliższymi. Kolejną karmą może być karma 19 w nazwisku rodowym i wtedy wiesz, że od dziecka byłeś w rodzie, gdzie mogła być energia manipulacji, oszukiwań, tajemnic itd. I oczywiście, jeśli się świadomie rozwijasz, to wiesz, że energia rodu i na przykład zapisane w niej tajemnice, mogą mieć wpływ na Twoje indywidualne pole i coś Ci blokować. O tym są całe ustawienia Hellingera, np. jak na nas wpływa to, że w naszym rodzie ktoś kiedyś usunął dziecko albo, że ktoś kiedyś miał dziecko “na boku”, że są w rodzie tajemnice – to się ustawia. To mocny temat i mimo tego, że dotyczy teoretycznie Twojej prababki, ma na Ciebie wpływ, bo jesteś w tym rodzie. Tak więc, bardzo serdecznie zapraszam do tego, żeby zrobić wyliczenia całej swojej rodziny.

Praktyczne wskazówki do analizy numerologicznej relacji rodzinnych.

Jako dodatkową rzecz podam, że nawet jeżeli w portrecie rodowym nie masz nazwiska panieńskiego mamy, bo mama była mężatką i od razu po narodzinach dostałeś nazwisko ojca, to nie masz tego w portrecie. Natomiast coś Cię też łączy z rodem matki, dlatego bardzo istotne jest to, żeby przeanalizować sobie ród matki, jej nazwisko rodowe i zobaczyć co możesz mieć tam do przerobienia. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy spędzałeś dużą część swojego dzieciństwa z przedstawicielami rodu matki. Tak czasem jest, że spędzamy wakacje u babci, która jest mamą mamy. I nie ma szans, żeby ród nie miał na Ciebie wpływu, więc zobacz, co jest w tym nazwisku. Zobacz, co jest w nazwisku panieńskim, na przykład Twojej babci – jednej i drugiej, jeśli masz dostęp do tych nazwisk. Wykorzystaj – to pomoże Ci zrozumieć, w jakich warunkach wzrastałeś, a wiadomo, że “czym skorupka za młodu nasiąknie…”. Czy chcemy, czy nie, czy walczymy z tym czy nie, to będzie miało na nas wpływ. I cała taka analiza absolutnie jest potrzebna tylko do jednego : żeby uświadomić Tobie, jakie możesz mieć “wdruki” w podświadomości, jakie możesz mieć wpisy w podświadomości. Na tych wpisach bezpośrednio później już będziesz pracować, uzdrawiać itd.

Rozwiązywanie konfliktów rodzinnych za pomocą numerologii.

Konflikty były, są i będą. Natomiast, jeżeli masz podstawy numerologii, to po prostu napełniasz się głębokim zrozumieniem. Na zjazdach numerologów mówimy: “mój mąż jest czwórką, to takie zachowanie będzie miał i tyle”. I w drugą stronę, jak przyciągamy miłość – na kursie przyciągania miłości, to bardzo fajnie, jak uczestnicy sobie pomyślą jaką wibrację mogliby przyciągnąć, z jaką wibracją mogliby się porozumieć, z jaką wibracją mogliby stworzyć coś dobrego, spójnego. Wtedy jest łatwiej przyciągnąć, bo w kolejny sposób definiujesz, czego Ty chcesz. W kolejny sposób łączysz się ze swoją prawdą o tym, jaka osoba będzie dla Ciebie na ten moment najbardziej kompatybilna. Łatwiej nam się przyciąga, bo wiemy, czego chcemy i umiemy to nazwać.

Rola numerologii w budowaniu lepszych relacji rodzinnych.

Ostatnio pojawia się u nas bardzo dużo zamówień na całe portrety rodowe. Przygotowujemy je długo, ponieważ pracuje nad tym kilka osób. Natomiast cel jest dokładnie taki, żeby przedstawić Wam jak ród funkcjonuje od strony numerologicznej. I w takim portrecie znajdują się bardzo praktyczne wskazówki, staramy się, żeby tak było. Tak samo, jak tworzymy portrety dla dzieci. Portret dla dziecka to jest tak naprawdę instrukcja obsługi dziecka pisana dla rodziców, żeby wiedzieli z czym i jak pracować. To nie ma nic wspólnego z ogólnymi wskazówkami, bo ogólna wskazówka jest taka: Ukochaj swoje dziecko, wychowuj najlepiej jak umiesz, itp. Natomiast temat wychowania dziecka to długi i wielowątkowy temat. Mówię Wam to po latach pracy z dziećmi w szkole. Każde dziecko jest inne i jeżeli dziecko ma karmę lub ma lekcję, to wiadomo, że to się będzie powtarzać. Dochodzimy do tego, o czym zaczęłam mówić już wcześniej : każde dziecko, każdy członek rodziny ma bardzo dużo dobrych cech i widząc pełne portrety możemy powiedzieć: “Okej, masz to i to – ja tego w Tobie trochę nie lubię, trochę mam z tym problem, że tak masz, ale wiem, że to i to jest w Tobie przecudne, wspaniałe i za to właśnie Cię kocham; patrząc na Ciebie, będę zwracać uwagę na zauważone aspekty. Tak właśnie chcę, będę teraz patrzeć na to, co mi się w Tobie podoba, dlaczego z Tobą jestem, dlaczego z Tobą lubię spędzać czas. A te cechy, które masz przeze mnie oceniane jako trudne, będę miał tego świadomość, ale postanawiam się na tym nie bardzo skupiać, bo chcę Ciebie akceptować. Tak zdecydowałem, tak wybrałem i żeby nie frustrować się na każdym możliwym kroku – przypominam sobie, dlaczego jesteś sympatyczny, dlaczego Cię lubię, dlaczego jestem z Tobą”.

Użycie numerologii w harmonizacji życia rodzinnego.

Myślę, że wszyscy albo prawie wszyscy wiemy, że najważniejsza jest harmonia, a by była w nas harmonia, ważne są przepływy Ying Yang. Będzie pięknie jak takie przepływy będą również w naszej rodzinie. Po latach analizy portretów rodowych twierdzę, że nigdy nie dobieramy się przypadkowo. Zawsze jest jedna energia, która wnosi to, inna energia, która wnosi tamto i pozostałe energie wnoszące jeszcze coś innego. To wszystko razem tworzy przepiękną mandalę. Może być ona pięknie ułożona z cudownych kwiatów, a może być też taka mandala jak po burzy. Natomiast zawsze pamiętajcie o tym, że tworzymy całość i warto wiedzieć kto, co wnosi. Kto wnosi coś pięknego, pozytywnego i chce nas tego uczyć. A gdzie i kto wnosi swoje lekcje, które ktoś inny może mu w przepiękny, rodzinny, pełny miłości sposób pomóc odrobić.

Dziękuję, że jesteście. Jeśli temat Numerologii, Kronik Akaszy i Medytacji to Wasz temat, proszę subskrybujcie i lajkujcie mój kanał, znajdźmy się na Facebooku, na Instagramie, na Tiktoku i do zobaczenia.

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska