Przyciąganie miłości - kurs. Warsztaty pracy z podświadomością cz. II - Jak przyciągnąć miłość?

Marzysz o pięknej relacji z drugą osobą? Na pewno wyobrażasz sobie jak miałby wyglądać Twój idealny związek... Zastanawiasz się co zrobić aby przyciągnąć Bratnią Duszę? POKAŻĘ CI JAK TO ZROBIĆ!

 

✨ Zapraszam Cię na 4 tygodniowy kurs online, podczas którego
poprzez pracę ze swoją podświadomością, nauczysz się jak pozbyć się negatywnych ludzi z Twojego życia i przyciągnąć Bratnie Dusze, które pozwolą Ci nawiązać prawdziwą, wartościową relację. ?

? Spotkania odbywają się 7, 14, 21, 28 lutego

Ilość miejsc ograniczona – tylko 17 miejsc!

Przyciąganie miłości – kurs. Warsztaty pracy z podświadomością cz. II – Jak przyciągnąć miłość?

Jak przyciągnąć Bratnią Duszę? ✧ Wyślij list do Wszechświata!

 

Kurs przyciągania miłości to podróż przez rozpoznanie i uwolnienie się od dawnych, ograniczających schematów, przez spotkanie się ze sobą i, co najważniejsze, zauważeniem siebie i swoich wzorców dotyczących miłości i związków oraz tego, jaką rolę TY przyjmujesz w swoich relacjach.

Na kurs zapraszam osoby, które są już zmęczone poszukiwaniem spełnienia w miłości, tym które są pełne blokad i które pragną uzdrowić swoje relacje miłosne (i nie tylko!).

 Zapraszam tych, którzy już wiedzą, że czas na TRANSFORMACJĘ i rozpoczęcie prawdziwego przyciągania zdrowych i pięknych relacji.

Przed Tobą 4 spotkania, na których:

R

Dowiesz się, dlaczego niektórzy mają dobre związki a inni wciąż się o kogoś starają lub z kimś walczą

R

Przekonasz się, jak przyciągnąć dobrą dla siebie osobę i jak kochać innych, kochając samego siebie

R

Opowiem Ci czym tak naprawdę jest zasada lustra w związku

R

Zbudujemy Twoje bezpieczeństwo miłosne

R

Wykonamy odpowiednie ćwiczenia, testy, medytacje i rytuały, byś miał/a konkretną wiedzę o sobie. Te elementy będą dostosowane do potrzeb GRUPY, będziemy bowiem pracować warsztatowo.

R

Pokażę Ci, że można i jak żyć z karmą zdrady

R

Nauczę Cię dlaczego mimo wszystko warto być w związku

R

Powiemy sobie jaki wpływ na nasze związki mają relacje z matką i z ojcem

R

Poznasz zasady, które pomogą Ci stworzyć dobry dla Ciebie związek

R

Dowiesz się jak zbudować swoją pewność siebie w związku i dlaczego to jest takie ważne

R

Opowiem jak przestać się bać o związek i dlaczego masz takie lęki

R

Nauczysz się jak pracować ze swoją Podświadomością, by przyciągać odpowiednie osoby

R

Przeanalizujemy elementy Twojego Portretu Numerologicznego pod kątem Twojego wrodzonego potencjału i wyznaczymy Twoje mocne strony m. in. przez liczby, a także dowiesz się jak się dobrać dobrze partnera dla siebie korzystając z numerologii

R

Pokażę Ci jak wykorzystać prawo przyciągania w związku

R

Przez odpowiednie pytania (indywidualnie dla Ciebie) znajdziesz prawdziwe źródło zablokowania Twojej mocy sprawczej.

R

Na koniec powiemy sobie kiedy warto/trzeba podjąć decyzję o rozstaniu, jak wybaczać jednocześnie wyciągając konsekwencje oraz jak nie budować na sobie presji związku

Poczuj ulgę i zacznij żyć w szczęśliwym związku!

Pozwól sobie poczuć, że jeśli chodzi o Twojego partnera lub partnerkę życiową, masz naprawdę nieograniczone morze możliwości i na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie do Ciebie pasował. W procesie odnajdywania tej osoby, ważne jest uświadomienie sobie kogo szukasz, a kogo z pewnością nie szukasz.Ważne jest też to, co Ty takiej osobie chcesz oferować i zrozumienie, że nie każdy chce przyjąć to, co masz do zaoferowania. I to też jest ok. Jest to jednak bardzo trudne, szczególnie kiedy walczymy z lękiem przed odrzuceniem, najprawdopodobniej nabytym jeszcze w okresie dzieciństwa czy kiedy wchodzimy w nieodpowiednie role w związku

Przez około pierwszych 20 lat naszego życia byliśmy programowani i przeprogramowywani przez innych. W procesie przyciągania naszej bratniej duszy, ważne jest zrozumienie ile z tych programów jest Twoich, a które są oczekiwaniami innych osób wobec Ciebie, Twoich wyborów, Twojego życia, a nawet… Twojego potencjalnego partnera.

Dzięki tym warsztatom zajrzysz w głąb swojego serca, by uleczyć emocjonalne rany i odważyć się na MIŁOŚĆ!

Warsztaty, dzięki którym wyjdziesz miłości naprzeciw

…poznając i otwierając własne serce. Te warsztaty to nie magia ani zabawa. To poważny krok w samorozwoju. To kurs dla tych, którzy nie boją się pracy nad samym sobą, bo sami chcą również stać się wymarzonym partnerem czy partnerką.

Kogo szukasz? Kim jest Twoja bratnia dusza?

Jak przyciągnąć kompatybilnego partnera do Ciebie? Jakie są filary dobrego związku, a co związek blokuje?

“Czas decyduje, kogo spotkasz w życiu. Twoje serce decyduje, kogo chcesz w swoim życiu, a twoje zachowanie decyduje, kto dostanie się do twojego życia.” – to słowa Buddy.

Jeśli chcesz przyciągnąć do swojego życia miłość i zastanawiasz się jak wykorzystać do tego prawo przyciągania, siłę podświadomości, techniki wizualizacji, manifestacje, afirmacje oraz medytacje, to właśnie to pokażę Ci podczas tych warsztatów. Korzystając jednak z narzędzi, które wykorzystuje w numeroterapii, pokażę Ci też, jak ważny jest również wgląd w samego/samą siebie by osiągnąć spełnienie w relacji miłosnej.

Warsztaty przyciągania miłości odmienią twoje myślenie o związkach i potencjalnych partnerach, ale także o sobie. Zaczniesz w końcu czuć się bezpiecznie w relacji miłosnej.

Na czym zależy Ci najbardziej będąc w związku? 

Warsztaty przyciągania miłości, poprzez odpowiednie ćwiczenia dla Twojej podświadomości, pomogą Ci uświadomić sobie wiele spraw, które są istotne w budowaniu związku. Uwolnisz się od niekorzystnych wzorców z przeszłości. W końcu zdefiniujesz swoją życiową rolę i rolę partnerów w Twoim życiu w pozytywny sposób.  

Podczas warsztatów będziemy też aktywnie pracować w sposób warsztatowy z Twoim poczuciem własnej wartości, tak abyś w pełni przeszedł transformację wewnątrz siebie, tak by podnieść Twoją energię, która będzie atrakcyjna dla potencjalnego partnera. Podczas warsztatów przyciągania miłości nauczysz się akceptacji i kochania samej/samego siebie i w końcu pozbędziesz się cierpienia. Staniesz się osobą, która przyciąga do siebie dobrych ludzi!

Uświadom sobie kogo szukasz – czyli jak przyciągnąć miłość i partnera swoich marzeń?

Możesz sobie samodzielnie dać to o czym marzysz. Już czas.
Zbuduj swoją atrakcyjność w ujęciu duchowym jak i mentalnym

Na pewno zauważasz, że ludzie, którzy są szczęśliwie zakochani z reguły przyciągają do swojego otoczenia masę szczęścia i wiedzie się im w różnych dziecinach ich życia. To dlatego, że wibracje szczęścia przyciągają kolejne szczęśliwe sytuacje. Ten kurs pomoże Ci zmienić Twoje wibracje na lepsze i nauczy Cię jak przyciągnąć miłość i inne pozytywne sytuacje do Twojego życia.

Narzędzia i metody pracy

Narzędzia, z których będę korzystać podczas kursu: Reiki, Numerologia, Kroniki Akaszy i podstawy Numeroterapii. Podczas warsztatu będziemy też korzystać ze skali przekonania i emocji Hawkinsa. Są to narzędzia, z których ja korzystam przygotowując kurs – nie jest konieczna wiedza kursantów na ich temat.

Forma warsztatowa zajęć pozwoli nam przeanalizować elementy portretów numerologicznych uczestników kursu, dzięki czemu indywidualnie podejdziemy do potrzeb uczestników. W trakcie naszych spotkań nie będziemy opierać się na schematycznych zadaniach – zostaną one dostosowane do energii grupy. 

Kiedy?

Spotkania odbywają się 7, 14, 21, 28 lutego

(wtorki) w godzinach 17:00 – 20:00

Twoja inwestycja

 

Koszt kursu to 699 zł

 UWAGA! Planujemy pozostałe części warsztatów pracy z podświadomością w marcu, które dotyczyć będą przyciągania zdrowia.

Jeśli planujesz zapisać się na oba kursy – RABAT! 

Zamiast 1398 zł za 2 kursy zapłacisz tylko 1299 zł! Zapisz się na oba kursy i zaoszczędź prawie 100 zł!

Dla kogo? 

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

L

Chcesz zrozumieć i zbudować zdrową i obfitą relację z obecnym lub przyszłym partnerem

L

Rozwijasz się i przyda Ci się dodatkowe wzmocnienie tego rozwoju w aspekcie tworzenia odpowiednich relacji

L

Pragniesz otworzyć się na miłość i doświadczać pełnej zrozumienia i akceptacji relacji

L

Czujesz, że błądzisz i chodzisz w kółko. Chcesz dowiedzieć się co Cię blokuje przed zdrowym związkiem i jak usunąć te przeszkody.

L

Brakuje Ci poczucia spełnienia, Twoje związki nie przynoszą Ci radości, masz w sobie dużo lęku dotyczącego wejścia w nową relację lub nie masz siły na wyjście z niezdrowej relacji, w której jesteś

L

Masz w sobie gotowość do pracy nad swoimi problemami oraz otwartość na wsparcie Wszechświata

L

Chcesz odkryć co powoduje w Tobie poczucie braku oraz dowiedzieć się jak zbudować w sobie poczucie bezpieczeństwa i zaufania do drugiej osoby w relacji

UWAGA! Z racji tego, że każdy uczestnik przejdzie podczas kursu swoją TRANSFORMACJĘ,  liczba miejsc jest mocno ograniczona

Ze względu na warsztatowy

charakter zajęć, mamy TYLKO 17 miejsc!!!

Dołącz do kursu

  • Spotkania odbywają się online, w 4 kolejne wtorki lutego o godzinie 17:00 i spędzamy ze sobą około 3h. Zaczynamy 7 lutego.
  • Pomiędzy spotkaniami macie dostęp do kursowej, zamkniętej grupy na Facebooku, nagrań ze spotkań oraz dodatkowych materiałów, z którymi pracujemy.
  • Dostęp do nagrań z kursu otrzymujesz na 3 miesiące, więc możesz przerabiać podróż wgłąb siebie w swoim tempie.

Masz moje wsparcie

Spotkania w kursie prowadzę online na żywo – widzimy się i słyszymy wszyscy. Rozmawiamy i wspólnie przechodzimy przez kolejne tematy. Pogłębiając te, które Wy – uczestnicy potrzebujecie pogłębić. Właśnie dlatego nie jest to typowy kurs, a WARSZTAT.

N

Przeprowadzę Cię właściwą drogą

Z tygodnia na tydzień staniesz się bardziej świadomy/a, poprowadzę Cię przez podróż w głąb siebie właściwą drogą.  Dostaniesz narzędzia, których będziesz mógł/mogła używać jeszcze długo po zakończeniu kursu.

w

Energia grupy

Uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość omawiania rezultatów ćwiczeń na specjalnie przygotowanej dla nich grupie na Facebooku. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli się wspierać w rozwoju. 

Pakiety