Czy obciąża Cię liczba karmiczna? – sprawdź, jak ją obliczyć. Karma w numerologii

.

Czym jest ta słynna karma? I czym jest koło karmy? I co to dla ciebie oznacza? W tym materiale przeanalizujemy to, oczywiście okiem numerologa.

Przed nami temat bardzo ciekawy: karma. 

Czym jest karma w numerologii? 

Karma daje nam bardzo dużo informacji na temat tego, dlaczego w naszym życiu może nie układać się tak, jakbyśmy tego chcieli. Czyli mamy taką sytuację, że np. borykasz się z jakimś problemem już od dawna i mimo, że bardzo dużo ze sobą pracujesz, przeczytałeś bardzo dużo książek, ta karma działa w taki sposób, że nie czujesz spełnienia w tej dziedzinie. Każdy numerolog, pracujący według algorytmów według których ja pracuje, znajdzie waszą karmę, jeśli ją macie. Przeanalizujemy waszą datę urodzenia i będzie nas interesowała wibracja główna, czyli dodamy wszystkie cyfry do siebie, wyjdzie nam jakaś podwibracja, a później ją redukujemy i otrzymujemy wibrację główną. Będzie nas interesował też dzień urodzenia, ponieważ w dniu urodzenia też możecie mieć liczbę karmiczną. I druga rzecz – w portrecie numerologicznym będziemy analizować imiona i nazwiska według alfabetu numerologicznego.


Liczby karmiczne

Karma daje nam bardzo dużo informacji na temat tego, dlaczego w naszym życiu może nie układać się tak, jakbyśmy tego chcieli. Czyli mamy taką sytuację, że np. borykasz się z jakimś problemem już od dawna i mimo, że bardzo dużo ze sobą pracujesz, przeczytałeś bardzo dużo książek, ta karma działa w taki sposób, że nie czujesz spełnienia w tej dziedzinie. Każdy numerolog, pracujący według algorytmów według których ja pracuje, znajdzie waszą karmę, jeśli ją macie. Przeanalizujemy waszą datę urodzenia i będzie nas interesowała wibracja główna, czyli dodamy wszystkie cyfry do siebie, wyjdzie nam jakaś podwibracja, a później ją redukujemy i otrzymujemy wibrację główną. Będzie nas interesował też dzień urodzenia, ponieważ w dniu urodzenia też możecie mieć liczbę karmiczną. I druga rzecz – w portrecie numerologicznym będziemy analizować imiona i nazwiska według alfabetu numerologicznego. 

Karma 26

Przeanalizujemy to na przykładzie Witolda Gombrowicza (ur. 04.08.1904). Po pierwsze wyliczamy sobie wibracje główną – bierze się ona z podwibracji, gdzie już widzimy, że po zsumowaniu wszystkich cyfr z daty urodzenia Gombrowicza mamy magiczną liczbę 26. Pamiętamy – dwadzieścia sześć to jest liczba mówiąca o potencjalnych problemach w ciele: nie możemy schudnąć, nie możemy przytyć, nie możemy dobrać sobie leków, nasze ciało powoduje, że jesteśmy nim zaaferowani, mamy dużo lęków o ciało. Mówi się, że to karma żołnierza i niewolnika, wielokrotnie już wspominałam o tej karmie we wcześniejszych materiałach. Jeśli okaże się, że ją masz to odsyłam cię do mojej książki oraz do mojego filmiku na Youtube na ten temat, gdzie oprócz tego, że mówię więcej na ten temat to jeszcze wspominam jak sobie z nią poradzić. 

Karma 14

Jak przeanalizujemy sobie imię Witold korzystając z alfabetu numerologicznego, okaże się że suma samogłosek to piętnaście, z punktu widzenia numerologii to informacja dla nas mało ciekawa. Ale jak dodamy sumę spółgłosek to wychodzi nam 14 i tu mamy kolejną liczbę karmiczną, którą widzimy w portrecie Witolda Gombrowicza. Czternaście to karma “wino, kobiety i śpiew”. Ta karma utrudnia nam związki. Chyba taki najciekawszy temat od strony numerologiczniej kiedy mamy tą karmę w nazwisku, które dostajemy od męża, czyli pierwotnie nie mamy tej karmy, a wychodząc za mąż zmieniamy nazwisko i już ta karmę mamy. I jest duża szansa, że w tym małżeństwie będzie coś do uzdrawiania, będą jakieś lekcje do odrobienia.

Karma 13

Zauważcie, że w nazwisku Gombrowicz też z całości wychodzi nam czternastka. Wiemy, że Witold Gombrowicz kiedyś przyjął pseudonim Alejandro i tu suma spółgłosek wychodzi 13 – to liczba, która utrudnia nam wszystko, co związane z pieniędzmi. Możemy mieć do odrobienia lekcje związane z pracą, pieniędzmi, może się okazać, że mamy poczucie wykonywania „Syzyfowej pracy”. Według mnie to jest najprostsza karma do przerobienia, niezależnie gdzie wam wyjdzie, więc się nie przejmujcie, bo ją się najszybciej udrażnia. 

Karma 16, 19 i 27

Poza tymi liczbami karmicznymi, które widzimy Witolda Gombrowica mamy jeszcze karmę szesnastki, dziewiętnastki, a niektórzy mówią, że liczba dwadzieścia siedem też może być uznawana za liczbę karmiczną.


Co to jest karma? Karma w ujęciu numerologicznym

Co te liczby o tobie mówią? Co o tobie mówi twoja liczba karmiczna? Innymi słowy jakie są wibracje karmiczne w numerologii? Liczba karmiczna mówi nam tylko i wyłącznie jakie mamy lekcje do odrobienia, do przepracowania. Na pierwszych zajęciach w Szkole Numerologii mówię i powtarzam, że to jest informacja, a nie ocena.

Każdy z nas ma jakieś lekcje do odrobienia, jeżeli te lekcje są trudniejsze i będą się pojawiać częściej, wtedy mamy o tym informację zapisaną w karmie, czyli widzimy którąś z tych liczb w portrecie. Nie ma sensu się zastanawiać dlaczego ja tak mam. Po prostu trzeba te lekcje odrobić.

Oczywiście mamy metody na to, żeby sprawdzić jak to wygląda, np. Kroniki Akaszy albo wyliczenie wyznaczników karmicznych, są do tego dobrym narzędziem , by z tą informacją dalej pracować. Przestańcie pytać “dlaczego ja tak mam?”. Macie tak i koniec, macie tak, bo coś było nie tak w poprzednich życiach, ale to można sprawdzić w Kronikach Akaszy co to było za życie. Według mnie ważniejsze jest “co z tym zrobić?”. 

Cała nasza praca w numeroterapii polega na tym, że przepracowujemy to. Dlatego właśnie liczby karmiczne są wam potrzebne – po to żebyście zrozumieli co wam jest i wiedzieli jak z tym pracować. To jest ta mądrość życiowa, że wiemy co nam jest i wiemy jak to uzdrowić.

Czy obciąża Cię liczba karmiczna? Jakie są wibracje karmiczne w numerologii?

Przypominam interesują was liczby: trzynaście, czternaście, szesnaście, dziewiętnaście, dwadzieścia sześć i dwadzieścia siedem. Więcej o nich znajdziecie w moich filmikach na You Tubie lub w mojej książce, w której dokładnie analizuję każdą z nich i to jak sobie z nią radzić.

Karma i powołanie wibracji 

Jak mielibyśmy powiedzieć coś na temat powołanie wibracji to wtedy nie będą nas interesować już liczby karmiczne tylko liczby mistrzowskie. Na przykładzie imienia Witold suma całości to dwadzieścia dziewięć, czyli 2 plus 9 daje nam 11 i to pierwsza liczba mistrzowska. Kolejne liczby mistrzowskie to dwadzieścia dwa, trzydzieści trzy, czterdzieści cztery itd. Jak się pewnie domyślacie będziemy zwracać uwagę na te liczby, które są tworzone przez identyczne cyfry. Każda z nich niesie ze sobą inną informację.

Czym się różni mistrzostwo, czyli powołanie wibracji od karmy?

Tym, że karma was dopada 😉 Natomiast z mistrzostwem można zdecydować czy być mistrzem według numerologii albo nie. Jeśli zdecydujemy się, aby być mistrzem to warto przepracować swoje tematy po to, aby kiedyś móc pomóc ludziom. Jest duża szansa, że przepracujecie je po to, żeby właśnie kiedyś być przewodnikiem, nauczycielem dla kogoś, kto jest jeszcze zabłąkany, zagubiony. To właśnie jest cenniejsze według mnie, że wy pod wpływem tego, że macie mistrzostwo, że macie ten dar żeby przekazywać wiedzę, ale nie z książek, a z własnego doświadczenia, możecie pomóc innym.

Dlatego właśnie macie wybór. Mówi się, że mistrzowie to tak zwane stare dusze, które mogą w tym życiu pomóc innym w temacie miłości, zrozumienia, otwierania serca, albo w tematach materialnych, o czym będzie nam mówiło mistrzostwo 22, 44 i inne liczby złożone z dwóch cyfr parzystych. 

W temacie liczb mistrzowskich i liczb karmicznych to już chyba wszystko. Nagrałam kilka filmików na ten temat, znajdziecie je na moim kanale na You Tube. Opisałam też je w mojej książce. Jeśli temat cię zainteresował to zapraszam.


Numerologiczne warunki wcielenia

Aby ten temat rozwinąć warto jeszcze wspomnieć o numerologicznych warunkach wcielenia. Pojawia się tu hasło: klucz wcielenia. U mnie w książce znajdziecie ten opis jako pierwszy punkt zwrotny w krysztale życia. 

Jeżeli weźmiemy sobie datę 3.7.2005. Kryształ życia budujemy w ten sposób, że bierzemy pod uwagę miesiąc (7), dzień urodzenia (3) i rok urodzenia (2+5=7). Do góry dodajemy, na dół odejmujemy. Jak dodamy 7+3 to da 10 czyli piszemy 1 (po refukcji) i 3+7 to również da 10 więc piszemy 1 i tak dalej. W dół jak odejmiemy to mamy 4. 

Nas jednak będzie interesował ten punkt (1) czyli klucz wcielenia, jak to niektórzy nazywają. Ja to nazywam pierwszy punkt zwrotny. Warto podkreślić aby tego nie przeceniać, ważniejsze są cele życiowe, które wynikają z kombinacji waszych imion i nazwisk, bo one mają na was większy wpływ. To jest informacja o tym, w przypadku jedynki numerologicznek jaka liczba się nią opiekuje do 35 roku życia, w przypadku dwójki numerologicznej do 34 roku życia, w przypadku trójki numerologicznej do 33 roku życia, w przypadku czwórki numerologicznej do 32 roku życia, piątka numerologiczna do 31, szóstka numerologiczna do 30, siódemka numerologiczna do 29, ósemka numerologiczna do 28 i dziewiątka numerologiczna do 27 roku życia.

W numerologii mówimy o tym okresie kiedy skupiacie się na tym, żeby być w rodzinie, tej w której się wychowaliście. To pierwsza sprawa, wtedy jesteście dość mocno zależni. Te trzy liczby 1, 7 i 4 mówią nam o tym jak mogło wyglądać nasze dzieciństwo, co się tam mogło dobrego lub złego zadziać. Każda liczba, która się tu pojawi może być zinterpretowana.

Punkty zwrotne w numerologii

Pierwszy punkt zwrotny jak wam wychodzi 1 to nowe, indywidualna realizacja, sukces osiągany według własnego pomysłu. Lekcją tu będzie realizować siebie i swoje plany pod warunkiem, że wybrałeś ród taki, że jest to możliwe do zrobienia. 

Nie w każdym rodzie będziesz mógł się realizować jak będziesz chciał. Mówi się o tym, że dziecko urodzone tego dnia będzie miało potencjał żeby do tego dążyć, będzie mu się chciało w ten sposób się zachowywać. Czy mu się to uda to już jest inna kwestia – to zależy od warunków panujących w rodzie, w którym się odradzacie.

Dwójka – związki, współpraca, małżeństwo, rola kobiet, rola energii żeńskiej, na pewno będą do odrobienia lekcje samodyscypliny ale również sztuki dialogu, współpracy. U osób, które mają pierwszy punkt zwrotny równy dwa, przy analizie portretu bierzemy pod uwagę wpływ energii żeńskiej na dzieciństwo.

Trójka – twórczość, wyrażanie siebie, radość, takie fajne dzieciństwo. Jak się ktoś urodził w marcu albo ma pierwszy punkt zwrotny równy trzy to takie dzieciństwo o którym chyba wszyscy marzymy żeby mieć. Oczywiście są na to liczby ale czy akurat tak było i czy dziecko mogło się tak czuć to wymaga przeanalizowania całego portretu rodowego.

Czwórka – organizacja, spełnienie, praca, budowanie. Domyślacie się, że w tym przypadku dzieciństwo oznaczało więcej obowiązków niż mieli rówieśnicy. Jeszcze jak czwórka jest w pierwszym punkcie zwrotnym to ok ale dużo trudniej jest kiedy ona jest w wyzwaniach. To jest nauka pracy od dzieciństwa, czyli to dzieciństwo już nie jest takie beztroskie.

Piątka – ruch, żywe srebro, wykorzystujemy potencjał, podróżujemy, natomiast takie dziecko bardzo często trzeba ochłodzić i powiedzieć „super, że masz tyle pomysłów, ale jesteś lekko ograniczony czasem w kilku z nich, więc może warto by było wybierać pomysły”.

Szóstka – odpowiedzialność, obowiązek, sztuka, rodzina, elegancja. Jak ktoś ma pierwszy punkt zwrotny równy sześć to może mieć poczucie, że jest zamian ról w domu, ktoś może brać na siebie nie swoje obowiązki.

Siódemka to wiedza, specjalizacja, doktorat, medytacja. Jeśli u kogoś w pierwszym punkcie zwrotnym jest siódemka to może sugerować problemy w odnalezieniu się w grupie rówieśniczej.  Jak siódemka pojawia się w innym punkcie zwrotnym to jest lżej, ale jeśli pojawia się w pierwszym albo u osób urodzonych w lipcu to może być trudność w tworzeniu relacji z rówieśnikami.

Ósemka – pieniądze, sprawy materialne. Jednak jak pojawia nam się ósemka w pierwszym punkcie zwrotnym to zawsze zadaje pytanie czy były problemy z ojcem. Tak jak dwójka to energia żeńska to ósemka to problemy z ojcem ale tam nie widzimy od razu czy ta energia była wspierająca czy nie, tak tu przy ósemkę, albo u osób urodzonych w sierpniu sprawdzamy czy tam nie ma konfliktu z ojcem, który wymaga uzdrowienia, np. ojciec był w delegacji zawsze, był trudny, agresywny.

Pierwszy punkt zwrotny równy dziewięć uczy otwierania na innych, uczy żeby dawać siebie dla innych, czasem bezinteresownie. W związku z tym rykoszetem dostajemy lekcje do odrobienia w zachowaniu równowagi w braniu i dawaniu. Osoby mające pierwszy punkt zwrotny równy dziewięć albo urodzone we wrześniu mają bardzo często do dokończenia kilka spraw zaprzeszłych czyli poprzednie życie zakończyły za wcześnie i teraz jakieś tam sprawy muszą się domknąć.

To są takie charakterystyczne wydarzenia, zawsze przy portrecie zwracamy na to uwagę, żeby powiedzieć komuś, że to co się u niego życiu dzieje to jest czasami domykanie czegoś z poprzednich żyć. To jest temat bardzo ciekawy ale na inny materiał.

Co mówi o Tobie Twoja liczba karmiczna – podsumowanie

Podsumowując, sprawdźcie u siebie liczby karmiczne, liczby mistrzowskie. W mojej książce jest to opisane w rozdziale „Liczby magiczne”.

Weźcie pod uwagę jaki był wasz pierwszy punkt zwrotny żebyście mogli zobaczyć czy wasze dzieciństwo wspierało wasz rozwój, czy jednak chcieliście się rozwijać, a nie było jak.

I jeżeli macie dzieci to zapraszam do zrobienia portretu dzieciom, mamy taką usługę w wersji opisowej, dostajecie PDF kilkunastostronicowy, gdzie dostajecie taka instrukcję obsługi do waszej pociechy – znajdziecie go u mnie w sklepie w zakładce “konsultacje indywidualne”.

Ale teraz zwróćcie uwagę w jakim miesiącu się urodziło, jaki ma pierwszy punkt zwrotny i jakie ma wyzwanie, bo te liczby powiedzą wam bardzo dużo na temat dzieciństwa. Waszego, ale też waszych dzieci.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
 1. Trafiłam na ten blog szukając czegoś więcej na temat przerobienia karmy 4/13. Powiem szczerze,że zamartwiam się moim ostatnim PZ właśnie o tej wibracji od lat. Bardzo się tego boje. Że stracę pracę,że nie będę miała z czego żyć,że będzie mi do końca życia bardzo ciężko. Obecnie mam pracę,która lubię, angażuje się w nią i chciałabym aby tak pozostało. Podobno 13/4 jest bardzo uciążliwa, ciągle się spada na sam dół, ciągle są rzucane kłody pod nogi,ciężko jest też założyć albo utrzymać rodzinę. Czy może pani napisać coś więcej o tym jak ta karmę przerobić?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,
   należy zdecydowanie nie poddawać się i działać nawet w najtrudniejszych warunkach. Trzeba to przeżyć. Zapewniać sobie możliwość uczciwej pracy i zawsze wywiązywać się ze swoich obowiązków. Uwalniać się od oczekiwań i roszczeń wobec innych. Samodzielnie zadbać o niezależność finansową. Nauczyć się zarządzania pieniędzmi, nie trwonić, ich tylko budować nimi swoją przyszłość.
   Proszę się nie martwić – jest to najłatwiejsza karma do przepracowania ze wszystkich.
   Pozdrawiamy serdecznie

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też