Jak zrozumieć i interpretować duchowe przekazy w Kronikach Akaszy?

Witam Cię serdecznie. Już od ponad miesiąca jest na rynku moja ostatnia książka. To trzecia moja książka z kolei, ale pierwsza o Kronikach Akaszy i być może nie ostatnia. Więc jeżeli to twój temat i chcesz mieć w jednym miejscu wszystkie informacje, to oczywiście zapraszam cię do odwiedzenia mojego sklepu na stronie www.szkolanumerologii.pl.

Dzisiaj będziemy sobie troszeczkę mówić o tym, co też opisałam w tej książce. Natomiast, to jest tak, że ja cały czas czytam Kroniki. Spotykam się z osobami, które też czytają Kroniki, szkolę, cały czas regularnie organizuję kursy podstawowe, zaawansowane. Jeszcze do tego dołożyliśmy kurs pracy z poprzednimi życiami, kursy czyszczenia czakr i ja za każdym razem do takich zajęć się specjalnie przygotowuję i otrzymuję bardzo dużo przekazów właśnie z Kronik Akaszy. I zachęcam każdego (jeśli to czytasz, to prawdopodobnie temat z tobą rezonuje), żeby dał sobie szansę właśnie wejść w Kroniki, pobyć tam i zobaczyć, co się wydarzy. A dzisiaj będziemy sobie o tym mówić, jak te przekazy interpretować i co zrobić z tymi odpowiedziami, które do nas płyną.

Wstęp do kronik akaszy i ich znaczenia w duchowości.

Kroniki Akaszy niektórzy porównują do biblioteki Wszechświata. Ja po latach praktyki doszłam do tego, że to jest bardziej chmura w Googlu niż biblioteka wszechświata. Bo właśnie te informacje zawarte w Kronikach Akaszy są bardziej w takiej postaci jak mamy właśnie dokumenty na dysku na przykład chmury Google. Niemniej jednak, jest to ogromne, wręcz nieskończone źródło informacji, wiedzy i mądrości na temat tego, co było i tego, co jest tu i teraz, a czasami na temat tego, co będzie. Niektórzy myślą, że przyjdą do Kronik Akaszy i poznają całą swoją przyszłość – raczej się to nie wydarzy i tłumaczyłam wielokrotnie, dlaczego tak jest. Dlatego tutaj dzisiaj będziemy się skupiać na tym, żeby wykorzystać to, czego faktycznie w tych Kronikach można się dowiedzieć.

Podstawy dostępu do kronik Akaszy.

Czasami pytacie, czy każdy ma dostęp do Kronik Akaszy i ze stuprocentową odpowiedzialnością mówię “tak”. W mojej książce opisuję, jak to zrobić, że jest pewne BHP, które trzeba stosować, żeby w te Kroniki wejść bezpiecznie. Oczywiście niektóre osoby wchodzą w Kroniki migiem. Sczytują informacje i już wiedzą wszystko. A inne osoby potrzebują tego, żeby poćwiczyć, żeby się bardziej rozmedytować. Dlatego jak nie możecie wejść w Kroniki, to pierwszym treningiem powinien być trening samej medytacji i pracy w przestrzeni serca. Jeżeli lubisz szybkie rozwiązania, to wejdź na moją stronę i pobierz sobie instrukcję wejścia w Kroniki Akaszy. Tam masz i BHP i modlitwę, dzięki której otworzą się – mam nadzieję dla ciebie – te przepiękne wrota.

Kluczowe zasady interpretacji duchowych przekazów.

Moje doświadczenie jako nauczyciela jest takie, że niektórzy od razu rozumieją, na czym polegają te przekazy, a inni potrzebują troszkę więcej praktyki, żeby w pełni to przyswoić, zrozumieć i zaakceptować. I teraz kluczowa zasada jest taka, że jeżeli wchodzisz w Kroniki Akaszy, to idziesz tam po to, żeby od istniejących tam energii dowiedzieć się tego, co w jakimś momencie twojego życia cię interesuje.

Bardzo ważne jest to, żeby samemu nie interpretować i ze wszystkimi dodatkowymi pytaniami i wątpliwościami iść właśnie do Kronik Akaszy. Dlatego, że jeżeli dostaniesz przekaz i będzie on dla ciebie niejasny (może tak być, tak się czasem zdarza) i zaczniesz go interpretować po swojemu – to gubisz istotę całej sprawy. Natomiast to, co ja zawsze doradzam w trakcie moich kursów: wejdź tam, sczytaj to co się uda tobie na dany moment, zamknij Kroniki, przeczytaj ten odczyt i jeżeli coś jest dla ciebie niejasne, wynotuj sobie pytania, ponownie otwórz Kroniki Akaszy, wejdź tam, dopytaj, zamknij i wyjdź.

Praktyczne wskazówki do interpretacji przekazów duchowych.

Tak jak to wszędzie podkreślam, nie pytajcie – przynajmniej na początku – o sytuacje, które są dla Was bardzo trudne emocjonalnie, dlatego, że jesteśmy tylko ludźmi i mamy ogromny problem ze zdystansowaniem się do naszych emocji, zwłaszcza tych, które się wydzielają w trudnych sytuacjach, które powstają w nas, jak jesteśmy w jakiejś trudnej sytuacji. Niemniej jednak warto trenować wejście w Kroniki Akaszy zawsze i nawet jak jesteś w trudnej sytuacji, to wejdź w Kroniki i poproś, żeby oni cię uspokoili. Ty sobie musisz na to pozwolić. Oni ci pomogą wtedy uwolnić się od tych trudnych emocji. I dopiero jak będziesz uwolniona od trudnych emocji, to możesz zacząć zadawać takie konkretne pytania.

Cała książka jest o tym, jak praktycznie podejść do Kronik Akaszy. Natomiast jak ja mam tutaj wskazać jedną kluczową rzecz – nie chciej wszystkiego naraz. Wszystkie swoje pytania podziel sobie na dni, na miesiące, na tygodnie. I jeżeli wyjdzie ci coś do pracy, bo przewodnicy ci wskażą coś, co jest u ciebie do uzdrowienia, to też daj sobie na to czas. Bo to co jest największym problemem, jeśli czytamy Kroniki Akaszy sami, to jest to, że my za bardzo chcemy. Włącza się chciejstwo, chciwość, brak cierpliwości, frustracja. I koniec – i to właśnie zamyka przestrzeń serca, która musi być otwarta, żeby z Kronikami móc się naprawdę połączyć.

Jak odróżnić prawdziwe przekazy od własnych projekcji?

Kluczowe pytanie, które zadają sobie wszyscy: czy to jest moje, czy to jest od nich?

Jest dużo ćwiczeń, które ja robię w trakcie kursu, które też opisałam w tej książce – jak oszukać troszkę ego. Natomiast prawda jest taka, że jeżeli jesteś sam uczciwy wobec siebie, to jesteś w stanie wykonać takie ćwiczenie, do którego cię bardzo serdecznie zapraszam.

Napisz sobie na kartce, jaki masz problem i co ty na ten temat uważasz. Wypisz tak, jakby ktoś przyszedł do ciebie z problemem, zapytał Cię, a ty mu wtedy powiesz, że masz taki problem, bo… Zrób sobie taką autoterapię i następnie wejdź w Kroniki Akaszy i zapytaj o to samo. Zapisz to, co oni ci podpowiedzą i zobacz czy to jest to samo, co ty proponujesz, czy to jest zupełnie coś innego albo chociaż trochę coś innego. No więc jak będzie coś innego, to już masz jasność sytuacji. Już wiesz jaka jest odpowiedź na pytanie, czy to jest moje czy to jest od nich. Natomiast jeśli okaże się, że oni mówią dokładnie to samo, co ty uważasz na ten temat, to dopytaj – drodzy Przewodnicy, myślę w ten sam sposób, dajcie mi znak najlepiej w ciele czy to jest faktycznie od was, czy to jest moja interpretacja, której po prostu jeszcze nie potrafię się pozbyć. Jeżeli dostaniesz w jakikolwiek sposób potwierdzenie, że to jest od nich, to może tak być, że ty i oni macie to samo zdanie na dany temat. Natomiast jeżeli okaże się, że to nie jest od nich, tylko to jest twoje, to poproś ich wtedy, żeby pomogli ci uwolnić się od twojej interpretacji. Oni cię prawdopodobnie przeprowadzą w takim ćwiczeniu, gdzie pomogą ci to z siebie wyciągnąć, a następnie otworzyć się na to, żeby informacja przeleciała do ciebie właśnie od nich. Jeżeli wciąż masz z tym problem, to trzeba pracować z oporem. Można sobie do tego dołożyć afirmację, można robić na przykład pod prysznicem takie ćwiczenie, że “uwalniam się od swoich projekcji, od swoich pomysłów, otwieram się na to, co energie z Kronik Akaszy chcą mi powiedzieć”.

Integracja wiedzy z Kronik Akaszy w codziennym życiu.

Uważam, że Kroniki Akaszy to jest bardzo praktyczne narzędzie, bo absolutnie o wszystko można w nich zapytać. My czasami wchodzimy w Kroniki i pytamy o niby proste, przyziemne rzeczy, a z Kronik popłynie tak głębokie wyjaśnienie, że my aż będziemy w szoku, że taka błahostka może tak naprawdę pokazywać nam tak wiele. Dlatego zdecydowanie, jeżeli macie jakieś pytania, które są z wami długo, z którymi nie umiecie sobie poradzić, zadajcie je w Kronikach Akaszy i poczekajcie na odpowiedź.

Moja książka już w sprzedaży, także zapraszam serdecznie. Myślę, że to jest ponad 20 lat moich doświadczeń. I oczywiście czytajcie Kroniki. Czytajcie sobie, a jeśli chcecie, żeby to zrobili wam profesjonaliści to zapraszam na stronę www.szkolanumerologii.pl, zakładka Kroniki Akaszy, zakładka konsultanci. Tam znajdziecie osoby, które współpracują ze mną, kończyły u mnie kursy, zdają u mnie regularnie egzaminy i czuwam nad tym, żeby wszyscy, którzy tam są polecani przez nas, naprawdę stawali na wysokości zadania. I co też jest bardzo ważne, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, to te osoby są wykwalifikowane do tego, żeby zrobić wam nawet oczyszczenie w Kronikach.

Subskrybujcie, lajkujcie. Znajdźcie nas na Facebooku, na Instagramie, na Tiktoku, na Facebooku jest też grupa. Bardzo serdecznie zapraszam.

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska