Jak wybrać sprzyjającą DATĘ ŚLUBU według numerologii?

.

Data ślubu. Ty ją wyznaczasz. I można dowiedzieć się jak to zrobić, żeby w dokładnie dobrym momencie wejść z ukochaną osobą w życie, według zasad numerologii.

Data ślubu a numerologia

Ponieważ mamy dużo zapytań dotyczących tego jak ma się data ślubu do numerologii i pytacie o to, jak to w ogóle zrobić, według jakich zasad numerologicznych to wyliczamy, to postanowiłam nieco opisać co 2w takiej sytuacji jest brane pod uwagę.

Więc trzeba tutaj zacząć od tego, że mamy dwie daty urodzenia, dwóch osób. Datę ślubu wyliczamy z horoskopu numerologicznego, a dokładnie z tego jaki mamy rok osobisty. Później z tego jaki mamy miesiąc osobisty i jaki mamy dzień. Dlatego już na samym początku, jeśli nie wiesz o czy mówię, to na moim blogu znajdziesz takie cztery wpisy:

Jak już będziesz wiedzieć jak to obliczać, to możemy przejść dalej z tematem daty ślubu.

Jak wybrać dobrą datę na ślub?

Musimy pamiętać, że mamy tutaj dwie daty urodzenia, bo mamy pannę młodą oraz pana młodego. Także najpierw pracujemy sobie na przykłąd z datą panny młodej, a po drugiej stronie mamy pana młodego i pracujemy sobie z datą urodzenia pana młodego.

Musimy znaleźć najpierw rok osobisty panny młodej, później ustalić, którym miesiąc osobisty u panny młodej będzie sprzyjający, itd. Jeśli chodzi o dzień osobisty, to ja wiem, że modne jest to, że wychodzimy za mąż i żenimy się w soboty, więc żeby znaleźć dobry miesiąc osobisty dla panny młodej i później dobry dzień osobisty, to najlepiej żeby wibrował nam on w szóstce.

Jaka jest najlepsza data na ślub według numerologii?

Dlaczego w szóstce? Bo liczba 6 jest dobrą wibracją na rodzinę, ewentualnie możemy wziąć pod uwagę wibrację w jedynce, bo jedynka jest bardzo dobrym dniem osobistym na rozpoczynanie. Takie dwa dni bierzemy więc pod uwagę.

W związku z tym musicie wykonać właściwie cztery obliczenia – obliczyć wibrację główną oraz rok, miesiąc i dzień osobisty panny młodej. A potem dokładnie to samo musimy zrobić u pana młodego, czyli obliczyć jego rok osobisty, musimy obliczyć jego miesiące osobiste i wyznaczyć jego dzień osobisty w taki sposób, żeby wibrował nam w szóstce albo żeby wibrował nam w jedynce. 

Numerologia daty ślubu – jak ją obliczyć?

Zapraszam cię do kupna skryptu: horoskopy numerologiczne, gdzie ja dokładnie pokazałam jak wykonywać takie obliczenia. Znajdziesz tam dokładny opis każdego miesiąca czy roku osobistego i zobaczysz czy to jest ok, żeby w tym miesiącu wziąć ślub. No bo są takie miesiące, które… nie sprzyjają, no umówmy się, nie sprzyjają rozpoczynaniu wspólnej drogi. 

Na czym polega trudność? Robiłam wiele konsultacji ślubnych. Trudność polega często na tym, że czasami mamy kłopot z uchwyceniem, żeby ten sam miesiąc osobisty był dobry dla pana młodego i dobry dla panny młodej.

Na co tutaj musicie bardzo szczególnie zwrócić uwagę, to żeby wybrać tak datę ślubu, żeby ona pasowała i pannie i panu młodemu. Czyli nie polecam tego, żeby gdziekolwiek była np. dziewiątka. 9 rok osobisty, dziewiąty miesiąc osobisty albo dzień dziewiąty mogą niestety nie być najlepszym wyborem w przypadku daty ślubu według numerologii. Numerologia daty ślubu zakłada, że nie może być tej dziewiątki. Zgodna z numerologią data ślubu nie powinna mieć tej dziewiątki.

Miesiąc osobisty mógłby być dobry, na przykład w jedynce, kiedy się wszystko budzi, kiedy się rozpoczyna. Ale tak jak mówię, w tym skrypcie będziesz miał każdy miesiąc opisany i zobaczysz sobie czy tobie to pasuje. 

Więc jaka jest najlepsza data na ślub według numerologii? Taka, która będzie pasowała obojgu partnerom – pannie młodej i panu młodemu. Ja wiem, że mówi się żeby nie brać ślubu w miesiącach w których nie ma R, albo w jakieś tam inne jeszcze zabobonowe reguły. Są prawdy duchowe i takie, wiecie, przechodzone z dziada, pradziada. Natomiast, moim zdaniem, trzeba pokusić się o to, by wykonać odpowiednią ilość obliczeń i dowiedzieć się w jakim momencie ten pan młody wejdzie w energię związku i w jakim momencie ta pani młoda wejdzie w energię związku. Więc data ślubu jako sama data nic nie oznacza, ona musi być rozpatrzona w kwestii tego co ona oznacza dla panny młodej i co ona oznacza dla pana młodego. I dopiero wtedy jak mamy dobrze dobrane dni osobiste, dopiero wtedy możemy mówić o tym, że data została dobrze zwibrowana.

Jeżeli chodzi o rok numerologiczny, bo to też ma znaczenie, to jest to już spływ energii zewnętrznych. Najlepszy na zakochanie jest rok numerologiczny sześć. I dlaczego ja teraz o tym mówię? Być może ten tekst czytają osoby, które akurat szukają kogoś i wtedy, w tym roku numerologicznym sześć, jest duża szansa, że uda wam się szczęśliwie zakochać. 

Numerologia partnerska – jak ją obliczyć?

Mamy też dużo pytań o to „czy jedynka pasuje do dwójki?” albo „czy trójka pasuje do czwórki?”, albo „a co byś powiedziała jak ja jestem ósemką a moja żona dwójką?”.

No powiedziałabym tyle, że trzeba zrobić cały portret twój i cały portret twojej żony. I to nie jest tak, że ludzie do siebie pasują według numerologii albo nie pasują. Każdy z nas ma coś do przerobienia i ma też gdzieś potencjał. W portrecie numerologicznym mamy siedemnaście punktów, które sprawdzamy i dopiero jak zrobimy całkowitą analizę partnerki i partnera (np. panny młodej i pana młodego), to dopiero możemy powiedzieć czy te osoby są w stanie się dogadać.

Numerologia partnerska również w biznesie

W numerologii partnerskiej tak naprawdę robimy portrety po to, żeby powiedzieć „słuchaj, on jest taki, taki i taki i czy ty kogoś takiego chcesz?”. Przyznam wam się w tajemnicy, że ja w ten sposób przyciągam sobie osoby do współpracy – jeśli potrzebuje mieć jakąś osobę, to jakby mówię kim bym chciała żeby ona/on był numerologicznie. Mam tak cały team zbudowany i jakby pomagam często ludziom w budowaniu teamów w pracy. I ja bazuję na tym, że zastanawiam się, gdzie każdy człowiek ma swoje mocne strony, gdzie ma słabsze i jak to wszystko razem ułożyć. Od razu tutaj mówię, że dla mnie, po wielu latach doświadczeń, wielu latach pracy, portret numerologiczny jest informacją jaki ten partner czy partnerka jest i od ciebie zależy czy chcesz z kimś takim tworzyć związek czy nie. 

Kiedy wziąć ślub? Policz!

Jeśli więc chcesz mieć dobrą datę ślubu to zapraszam do kupna skryptu do obliczania horoskopu numerologicznego oraz do obejrzenia moich darmowych filmików na youtubie, z których dowiesz się więcej jak wyliczamy rok osobisty, jak wyliczamy miesiąc osobisty i dzień osobisty. A dzięki temu będziesz wiedział jak wyznaczyć datę tego najpiękniejszego, czego z całego serca życzę, dnia w twoim życiu. 

Życzę, kochani, miłych ślubów i miłych obliczeń. Znajdźmy się na facebooku, my mamy tam również grupę, na której warto zadawać pytania. Znajdźmy się też na Instagramie.

Zachęcam Cię również do przeczytania mojej książki, która pomoże Ci stworzyć swój pełen portret numerologiczny. Tule i życzę dobrych wyliczeń.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też