Lekcja karmiczna: Karma 19

Witam ponownie. Moi drodzy, przed nami kolejna lekcja karmiczna, tym razem dotycząca karmy 19. Karma 19 jest obciążeniem karmicznym dotyczącym władzy oraz związanymi z nią pieniędzmi . W serii o lekcjach karmicznych opowiadam, czego dane karmy dotyczą, czym się charakteryzują oraz skąd się wzięły. Pokazuję również, jak w łatwy sposób można je z siebie zdjąć za pomocą prostych ćwiczeń oraz odpowiednio dopasowanych afirmacji.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Podczas robienia portretu numerologicznego nieraz okazuje się, że niektóre osoby mają obciążenia karmiczne. Oznacza to, że w tym życiu mamy jakąś lekcję karmiczną do odrobienia. Nie wszyscy mamy obciążenia karmiczne, ponieważ nie wszystkie dusze narzucają na siebie karmę.

W lekcjach karmicznych chodzi o to, że w naszych poprzednich żywotach czegoś nie zrobiliśmy lub czegoś nie dopilnowaliśmy. Bardzo możliwe też, że mogliśmy komuś zrobić przykrość, nawet wielokrotnie. Każda liczba karmiczna określa inny rodzaj długu, który ma do spłacenia. 

Karma 19 jako karma władzy i pieniędzy

Karma 19 jest to karma powstająca, gdy w którymś ze swoich poprzednich wcieleń w zły sposób wykorzystaliśmy swoją pozycję, władzę i pieniądze z nią związane. Chodzi głównie o złe traktowanie innych związane z tymi właśnie aspektami. Mogło to być złe traktowanie innych z premedytacją lub nieświadomie. Ciężar oraz rozmiar obciążeń karmicznych jest zależny właśnie od sposobu, w jaki to robiliśmy.

Każdy szef czasem musi podjąć decyzję, która nie podoba się pracownikom, albo która według nich jest niekorzystna. Natomiast dusza nakłada na nas karmę wtedy, gdy robimy to z premedytacją lub złą intencją. Na przykład wtedy, gdy mówimy ludziom złe rzeczy lub ich upokarzamy. Nieważne jest, czy w poprzednim wcieleniu byliśmy szefem, generałem czy inną osobą mającą władzę. Istotne jest to, że w podświadomości mamy zapisane to doświadczenie więc w tym życiu musimy je przepalić, aby już więcej nie musieć odrabiać lekcji karmicznych z nim związanych. 

Czasami może zdarzyć się tak, że nie rodzimy się z daną karmą, a przejmujemy ją z nazwiskiem, na przykład poprzez zawarcie małżeństwa. Wtedy otrzymujemy daną karmę wraz z nazwiskiem. Dlatego zawsze warto to sprawdzić za pomocą portretu numerologicznego, by uniknąć przykrych niespodzianek w postaci lekcji karmicznych. W momencie gdy posiadamy wiedzę na temat swoich obciążeń karmicznych, wiemy jak działać. 

Karma 19 w rozwoju młodego człowieka

U osób urodzonych 19 dnia miesiąca, 1 i 9 sumuje się do 10 czyli daje nam 1 jako wibrację główną. Osoby te będą mieć cechy przywódcy i ludzie będą za nimi szli więc dostaną możliwość bycia ważnym. Bardzo istotne dla ich rozwoju jest to, żeby tego nie wykorzystali w zły sposób. Bo z tego względu, że taka osoba jest spod wibracji 19, będzie miała większą skłonność do wykorzystywania swojej władzy w zły sposób. Jest również ryzyko, że może to pójść w drugą stronę. Czyli osoby z 19 mogą spotkać kogoś, kto będzie starszy, większy i silniejszy więc będzie ich wykorzystywał. Mówię tutaj głównie o relacjach w przedszkolu.

Jak robię portrety numerologiczne dzieciom i wychodzi Karma 19, to często rodzice opowiadają o podobnych sytuacjach w przedszkolu, które właśnie dotyczą wykorzystywania władzy. Wtedy trzeba tłumaczyć dziecku te sytuacje oraz pytać, jak się z tym czują, że ktoś je źle potraktował lub odwrotnie. Jest spora szansa, że dziecko to zrozumie, a tym samym przepali karmę już w przedszkolu. Stanie się szczęściarzem, który już nigdy więcej nie będzie musiał odrabiać tych lekcji karmicznych, bo już je odrobił w swoim życiu.

Kolejną przyczyną Karmy 19, a zarazem lekcją karmiczną, na którą warto zwrócić uwagę jest to, że osoby z tą karmą nie potrafiły uszanować racji innego człowieka. Ani nie brały w ogóle tego pod uwagę, ponieważ były zawsze przekonane, że tylko one wiedzą najlepiej, przez co lekceważyły innych. Zatem lekcja karmiczna polega na tym, że w tym życiu są traktowane dokładnie w ten sam sposób, jak one traktowały innych. Po to, aby zrozumieć swój błąd i móc go naprawić.

OPIS NUMEROLOGICZNY RODU RODZINNY

Sposoby na przepalenie Karmy 19

Aby przepalić Karmę 19 trzeba z ogromnym szacunkiem odnosić się do innych ludzi. Z ogromnym szacunkiem musimy traktować zarówno tych, którzy są ponad nami, jak i tych, którzy są pod nami. Chodzi tu na przykład o naszą pracę zawodową. Jeżeli jesteśmy kierownikiem, to mamy właśnie ludzi pod sobą i nad sobą. Wtedy z równie dużym szacunkiem trzeba odnosić się do wszystkich i zwracać na to szczególną uwagę.

Poza tym za każdym razem gdy przytrafia się nam sytuacja, że ktoś nie uszanuje naszej wolności i będziemy się z tym źle czuli, musimy wtedy po prostu przyjąć to na klatę i zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Czyli uświadomić sobie, że mamy karmę 19 oraz związane z nią lekcje karmiczne do odrobienia, a to właśnie jedna z tych lekcji. Następnie trzeba poprzez swoje bolesne doświadczenie wysłać wiadomość do wszechświata, że już wiem, jak się czuły osoby przeze mnie skrzywdzone. A na końcu wysyłamy szczerą myśl do wszechświata, że nigdy nie zrobię tego więcej. Dzięki temu zaczyna się skuteczne przepalanie karmy.

Komentarze (2)

 1. Anna pisze:

  Słucham bo szukam czegoś co wytłumaczy pewne zjawisko które miałam okazję doświadczać. Będąc w pracy – kiedy byłam na dyżurze poczułam jak coś ode mnie się odkleja. Nie umiem tego wytłumaczyć. Uczucie jakby to coś a w zasadzie ja stała o bok mnie. Moim problemem jest utrzymanie pracy – ona się pojawia i bardzo szybko znika. W mojej samej dacie urodzenia jest 19. Szukałam informacji również jak liczone jest imię Maria – bo podobno ma dług karmiczny 13, ale z moich obliczeń wychodzi że jest to 24 = 6, wiec nie widzę w tym imieniu cyfry 13. Szukam czegokolwiek co poprawi mój los. Wierzę w energie 🙂 interesuje się też karmą, ale nie nalazłam jeszcze żadnej ciekawej książki która ze mną za-rezonuje. Naprawdę chciałabym odpracować to co mam do odpracowania, bo jestem zmęczona w kółko powtarzającymi się zdarzeniami w moim życiu.

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   Żeby poznać wszystkie liczby magiczne z danego imienia, należy obliczyć osobno spółgłoski, osobno samogłoski i na końcu całość. W imieniu Maria karma 13 wychodzi właśnie po zsumowaniu spółgłosek.
   Więcej informacji znajdziesz w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska