Numerologiczna 11 – wibracje mistrzowskie

Co mówi liczba 11 jako wibracja główna w numerologii i dlaczego jest ona określana jako liczba mistrzowska? Dowiedz się więcej o tym jaka jest numerologiczna jedenastka.

Tym razem do współpracy na temat liczby 11 zaprosiłam Elizę Wieczorkowską, która jest taką Jedenastką, a jej wibracja główna to 11. Poza tym jest 2 z dnia i 11 z miesiąca urodzenia, więc 11 i 2 ma w swoim w portrecie numerologicznym dużo. I dlatego u źródła będziemy pytać o wibracje mistrzowską 11.

Co oznacza mistrzowska 11 w numerologii?

Olga: Powiedz z czym nam się może kojarzyć Jedenastka?

Ewa Wieczorkowska: Jedenastka to jedna z liczb mistrzowskich, która przyszła na świat, by dzielić się wiedzą, inspiracją, żeby pomagać innym. Żeby pomagać tym zagubionym duszom wznosić się ku górze, żeby prowadzić ich do światła, do harmonii, do dobrobytu emocjonalnego, ale również do dobrobytu finansowego. Jedenastki to stare dusze. Jak zdążyła zauważyć ze swojego doświadczenia, Jedenastki mają w sobie tą wiedzę, bardzo dobrze rozwiniętą duchowość i intuicję. Jedenastki wchodzą emocjonalnie w drugiego człowieka i wiedzą często co jest dobre, jak znaleźć rozwiązanie, jak wyciągnąć kogoś z kryzysów różnego typu.

Mistrzowska 11 – idealna praca

O: Czyli Jedenastki to bardzo dobrzy terapeuci?

E: Tak, to między innymi bardzo dobrzy terapeuci, odnajdują się też w roli numerologa, astrologa. Jedenastki to też doradcy różnego typu. Tak naprawdę rolą Jedenastki jest pomaganie ludziom w różnych aspektach ich życia, to robienie czegoś dla ludzi. Ze swojego doświadczenia zauważyłam, że Jedenastki to też często osoby, które działają na różnych polach, gdzie ich praca ma służyć ludziom, ich dobremu samopoczuciu w otaczającym ich otoczeniu. To są projektanci, dekoratorzy wnętrz, projektanci ogrodów. Ale to też np. doradcy finansowi. Działalność Jedenastek to bardzo szerokie spektrum.

Prawda zakleta w liczbach Podręcznik numerologiczny

Charakterystyka i specyficzne cechy dla 11 numerologicznej

O: Jedenastka ma serce dla innych i korzysta ze swojej intuicji. Często Jedenastki dużo medytują i mają połączenia z przestrzeniami mądrości informacji. Robią to w dużej mierze po to, aby pomagać innym. 

E: Głównym zadaniem Jedenastki to pomaganie innym, przy czym w tym pomaganiu innym tak się zatracają, bo pomaganie mają w swoim genotypie, że często zapominają o sobie. Dlatego wyzwaniem osobistym Jedenastki jest zapanowanie nad swoimi emocjami. Są to osoby bardzo emocjonalne, wrażliwe, to jedna sprawa. A druga sprawa to nauczenie się zdrowego egoizmu, aby nie zapominać o sobie.

11 numerologiczna – mistrzostwo w miłości?

O: Powiedz jak Jedenastka kocha, jaka jest Jedenastka w miłości?

E: Jedenastka w miłości jest bardzo oddana, wszystko dla partnera. W pierwszej połowie swojego życia Jedenastki szukają sobie dość trudnych partnerów, gdzie czasem wchodzi kwestia współuzależnienia, ponieważ Jedenastki mają misję, aby pomagać tym osobom. Zatracają się bez końca w tym pomaganiu. Sztuką w takich związkach jest nie zatracić siebie, nauczyć się żyć w partnerstwie. Dlatego, że jeżeli Jedenastki chcą bezgranicznie komuś pomóc i brać jego życie na swoje plecy to zabierają mu energię do działania. Jedenastki osiągają mistrzostwo w drugiej połowie swojego życia.

O: Jeżeli chcą, bo mają wybór czy chcą być Dwójką czy Jedenastką.

E: Tak, i wtedy zaczynają rozumieć temat partnerstwa, w życiu i związku. Partnerstwo czyli dawanie i branie, a nie tylko dawanie. Życie w harmonii, miłości. Tu w grę wchodzą takie czyste uczucia.

O: Sztuka partnerowania bez uzależniania się.

E: Tak to jest w tych związkach jedenastkowych.

Rozwój osobisty u numerologicznej 11

O: Jaka Jedenastka jest w pracy?

E: Jedenastka w pracy? To też wynika z tej dwójkowości, bo najpierw mamy Dwójkę, która przechodzi w Jedenastkę. Jedenastka jest bardzo obowiązkowa, pracowita, natomiast tutaj też jest taki haczyk, aby zachować swoją indywidualność. Jedenastki w zasadzie muszą mieć pracę, która będzie się opierała na tworzeniu czegoś, na robieniu czegoś dla innych. 

O: W zgodzie z sercem.

E: Tak, w zgodzie z sercem, w zgodzie ze sobą. I wtedy Jedenastki bezgranicznie oddają się swojej pracy.

O: I to przynosi efekty, bo przynosi pożytek innym i dopiero wtedy popłyną za tym pieniądze u Jedenastki. Jeżeli ona będzie robiła coś co faktycznie będzie przynosiło pożytek innym, najlepiej na tym duchowym poziomie.

E: Tak, to wchodzi też ambicja, duża wyobraźnia. Tu też bardzo pomocne u Jedenastek jest porozumienie z innymi osobami. Jedenastki świetnie potrafią się dogadywać z innymi ludźmi, z szefem, ze współpracownikami, bądź z klientami.

O: Czyli Jedenastka kieruje się tym w ogóle w życiu, żeby się ponad wszystko dogadać. Jak Jedenastka opanuje swoje ego, co się bardzo szybko dzieje, to później jej celem życiowym jest aby się ze wszystkimi dogadać, tam nie ma nigdy celu aby się z kimś szarpać, udowadniać racji. Tylko żeby znaleźć wspólne dobro.

E: Jedenastka zawsze szuka złotego środka, tej prawdy kosmicznej, żeby jednej i drugiej osobie było dobrze. I udaje jej się to! Duchowość, oświecenie, medytacja, inspiracja, wielka intuicja – to słowa, które na pewno będą kojarzyć nam się z jedenastką.

portret numerologiczny opisowy

Finanse u 11 numerologicznej

O: A jak z finansami u Jedenastek?

E: Często się mówi, że Jedenastka nie jest od zarabiania pieniędzy, natomiast w zasadzie celem u Jedenastki samym w sobie nie jest zarabianie pieniędzy. Jedenastka nigdy nie może patrzeć tylko na pieniądze. Pieniądze potrzebne są Jedenastkom po to aby stworzyć sobie bezpieczeństwo finansowe. Po to żeby mogły się dalej realizować. Po to aby mogły mieć fundusze na dalszy rozwój, na różne szkolenia, na realizowanie pasji.  To nie jest tak u tych Jedenastek, że one nie mają pieniędzy.

O: Mają i to czasem całkiem nieźle, tylko to nie jest dla nich najważniejsze. Nie skupiają się na tym. Pieniądze dla Jedenastek nie są celem samym w sobie tylko po to im są potrzebne, żeby móc korzystać z tego, że tu na ziemi mogą się w określony sposób rozwijać. Czyli jak mamy powiedzieć czym się kieruje Jedenastka to właśnirozwój osobisty.

E: Jedenastki też niekiedy rozdają te pieniądze na jakieś fundacje, na jakieś rzeczy pomocowe, tym ludziom ubogim, potrzebującym. I troszeczkę zapominają o tych swoich potrzebach, finansach, o tych swoich zabezpieczeniach.

O: Ale mają poczucie, że zrobiły coś fajnego ze swoimi pieniędzmi.

11 numerologiczna i szczególne powiązania z astrologią.
Czy istnieją także powiązania z tarotem? Symbole numeru jedenaście.

O: Powiedz mi kilka ciekawostek o wibracji 11. Jak to się łączy z Tarotem, jak to się łączy z astrologią?

E: Symbolem Jedenastki jest strzałka skierowana ku górze. Jeśli chodzi o Tarot, to w Tarocie symbolem Jedenastki jest sprawiedliwość. To ma związek z tym szukaniem złotego środka, szukaniem porozumienia, bezstronności. Doprowadzenie do tej harmonii, aby jednej i drugiej stronie było dobrze, aby pogodzić te dwie strony. Natomiast jeśli chodzi o znaki zodiaku, to najbardziej przybliżone znaki do tej wibracji to Waga i Wodnik. Wodnik są bardzo inteligentne, ich misją jest pomaganie innym. Wodniki to rewolucjoniści. Natomiast Wagi mają świetny intelekt, Wagi bardzo dobrze potrafią się komunikować z innymi, Wagi dążą do harmonii.

O: Wyważać, bo Waga dąży do tego aby wyważać, zrównoważyć.

E: Myślę, że te dwa znaki jak najbardziej są zbliżone do tej wibracji.

Metale i kamienie wspierające wibrację 11

O: A co możemy powiedzieć na temat metalu, kamienia przeznaczenia?

E: Jeśli chodzi o kamienia to szafir, opal. One rozwijają w Jedenastce wyobraźnię, rozwijają takie cechy jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie, harmonizują czakry. Jeżeli chodzi o metale to jest to platyna i srebro. 

Osobiste wyzwania dla 11. Pozytywne i negatywne cechy 11 numerologicznej.

O: Mówi się, że Jedenastki są podwójnie wrażliwe i jak to odkryją to mają podwójną moc. I to oczywiście jak są już dorośli, zdobędą pieniądze, idą w rozwój osobisty to pięknie im się to wszystko układa i później dużo osób może korzystać z dobrodziejstw Jedenastki. Taka najpopularniejsza Jedenastka jaką ja znam i którą kocham ponad wszystko to Bogusia Andrzejewska, która świadomie przyjęła rolę Jedenastki, wyszła z Dwójki i jest Jedenastką. Uczy nas jak można lekko i przyjemnie iść do wyzwolenia. Ale to w dorosłym życiu. A co z dziećmi Jedenastkami. Jaką radę miałabyś dla rodziców dzieci Jedenastek?

E: Dzieci Jedenastki charakteryzują się dużą wyobraźnią i dużą wrażliwością. I rolą rodziców jest zadbanie z jednej strony o to, aby nie wsadzać tych dzieci w schematy obyczajowo-społeczne, aby dać im tą wolność rozwoju, a z drugiej strony towarzyszyć tym dzieciom w budowaniu silnej woli, ponieważ to będzie fundamentem na przyszłość. Ponieważ chodzi o to, aby ta Jedenastka w przyszłości poradziła sobie z takimi różnymi zachwianiami emocjonalnymi, aby zbudowała tą harmonię emocjonalną, żeby mieć ten dosyć twardy, silny kręgosłup. Energia mistrzowska 11 może być energią niszczącą, to jest energia dość ciężka. Podstawą jest zadbanie o to, aby tą energię udźwignąć, dać się ponieść tym zadaniom, wyzwaniom.

Jedenastka w pierwszej połowie życia ma bardzo duże przeszkody, wyzwania, jest testowana, na różne sposoby. Nie jest to łatwe, ani dla dziecka ani dla rodzica. Natomiast gdy osiągnie harmonię, gdy wyciągnie lekcję z tych swoich doświadczeń. Kiedy będzie kierowała się najwyższymi wartościami, bo ważny jest ten kodeks moralno-etyczny, wtedy jest w stanie stać się prawdziwą Jedenastką.

O: Rodzice akceptujcie tą wybitną wrażliwość swoich dzieci, rozmawiajcie z nimi o tym i uczcie ich tego żeby pracowały ze swoimi emocjami. Nie wypierajcie tego, pokazujcie. Może zaprowadźcie na jakieś zajęcia, które będą miały na celu pracę nad uwalnianiem trudnych emocji. 

E: Tak, jak najbardziej. Jedenastka jest chyba najbardziej emocjonalna z tych wszystkich wibracji mistrzowskich.

O: Przejmuje się, jest wysoko wrażliwa. Predysponuje ją też do tego to, że interesuje się tym co u innych, jak inni czują. Jak tylko może to chce pomagać. Było mi przepięknie się spotkać prawdziwa, błyszcząca Jedenastko, dziękuję. 

Mam nadzieję, że tym materiałem uspokoiłyśmy wszystkie Jedenastki. Jesteście wysoko wrażliwe i tak jest, nie przejmujcie się tym. Nie chodzi o to, że z wami jest coś nie tak, nie porównujcie się do innych. Wy tak po prostu macie i to jest wasz piękny dar.

E: Mam nadzieję, że uświadomiłam niektóre Jedenastki, że nie będzie tak źle, będzie wszystko dobrze. Pracy jest dużo w obecnych czasach dla wszystkich Jedenastek, jest komu pomagać.

Zapisz się do Szkoły Numerologii! Półroczny kurs online live!

Podsumowanie – LICZBA 11

Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji stoją wobec ogromnego wyzwania, jakim jest postępowanie zgodne z najbardziej wzniosłymi i surowymi zasadami etyczno-moralnymi. Zawsze powinny pamiętać, że ich życie jest służbą wobec ludzkości. 

Jednostki posiadające tę wibrację są idealistami i marzycielami gotowymi do największych poświęceń w obronie swych ideałów. Nierzadko osoby te stają się prekursorami nowych kierunków społecznych i ideologii. Mimo że same nie chcą się do tego przyznać, obdarzone są wielką charyzmą, a swymi płomiennymi mowami oraz własnym przykładem potrafią przewodzić całym rzeszom ludzi. Toteż nierzadko stoją na czele masowych ruchów społecznych. 

Prawdziwa 11 nigdy nie pozostaje niezauważona, posiada bowiem nie tylko liczne zdolności, ale również przenikliwy, głęboki umysł oraz dar przewidywania przyszłości, który pomaga jej w podejmowaniu właściwych i szybkich decyzji, co z kolei prowadzi do zwycięstw i sukcesów w każdej niemal dziedzinie. 

Wielkość Jedenastek przejawia się zwłaszcza w momentach ich największych życiowych triumfów, kiedy to zachowują skromność i umiarkowanie. Nigdy nie chełpią się swym bogactwem czy zaszczytami i zawsze pozostają wierne swym ideałom, czyli dążeniu do doskonałości duchowej i pragnieniu służenia innym. 

Numerologia mówi nam, że wibracja ta oznacza również twórczą wyobraźnię, oryginalność, wielkoduszność, bezstronność i wewnętrzną równowagę. Osoby o tej wibracji to najczęściej poeci, wizjonerzy, humaniści i mistycy. Przez całe życie zgłębiają wszelką wiedzę, a zwłaszcza te dziedziny nauki, które pozwalają na odkrywanie sekretów ludzkiej egzystencji. Reprezentanci tej wibracji mogą być zatem świetnymi naukowcami i filozofami, a także, biorąc pod uwagę ich fascynację sztuką, utalentowanymi i natchnionymi pisarzami, malarzami czy aktorami. Jedenastki są również doskonałymi mówcami, kaznodziejami i misjonarzami. Natomiast dzięki nadzwyczajnej intuicji oraz zdolnościom parapsychologicznym mają szansę zostać wybitnymi astrologami, numerologami, a także profesjonalistami w każdej innej dziedzinie wiedzy tajemnej. 

Posiadając tak liczne i różnorodne zalety, bez trudu osiągają cele, które sobie wyznaczą, zarówno w sprawach materialnych, jak i duchowych i społecznych. Czekają je zaszczyty, sława i bogactwa. Wszystko to jednak ma dla nich znaczenie jedynie ze względu na dobro, jakie dzięki nim mogą świadczyć ludzkości. 

Z drugiej jednak strony, zważywszy, że jednostki te są przecież tylko ludźmi, istnieje niebezpieczeństwo, iż popadną w skrajność i, utraciwszy wszelkie poczucie rzeczywistości, staną się nieszkodliwymi dziwakami, wiecznymi marzycielami, goniącymi za chimerami i utopiami, niemożliwymi do zrealizowania. 

Pozytywne, autentyczne Jedenastki nie dopuszczają do głosu ciemnej, negatywnej strony tej wibracji. Ze spokojem, pełne wewnętrznej harmonii, tak dla nich typowej, pokonują wszelkie przeszkody, jakie stawia na ich drodze życie, stanowiąc tym samym wzór i natchnienie dla otoczenia. To właśnie do nich najlepiej pasuje powiedzenie: “Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem”. Potrafią przy tym zachować doskonałą równowagę między rzeczywistością, a podświadomością. Ich główną zaletą jest jednak odwaga i wytrwałość w obronie własnych przekonań. 

Źródło: Gladys Lobos „ Magia Numerologii”, Olga N Stępińska “Prawda zaklęta w liczbach”

PAMIĘTAJ !!!

Na Twoją osobowość ma wpływ nie tylko Twoja wibracja główna, ale także dzień urodzenia i wibracja imion i nazwisk, i wiele innych czynników. 

Autor: Olga stępińska

Komentarze (27)

 1. Ela pisze:

  Witam serdecznie,

  16.03.1981

  Chciałabym zapytać czy moja data urodzenia wskazuje na trudną drogę życia, co może jeśli się nie mylę być powiązane z tzw. karmą Hioba ?

  Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam ciepło.

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Dwójki z podwibracji 29 (czyli mistrzowskiej 11) mają predyspozycje do zainteresowania rozwojem osobistym i bycia dla innych. 16 dzień urodzenia może natomiast sprawiać, że będą jeszcze częściej chować się za innymi, nie będą chciały się pokazać światu. 16 jest też karmą rodziny i osoby ją posiadające maja na sobie dużą odpowiedzialność za swoich bliskich, mogą być zdradzane, ale zrobią wszystko, by utrzymać małżeństwo, mają kłopoty z zaufaniem.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  2. Ula pisze:

   Dzień dobry

   30.01.1987 z astrologii zachodniej Wodnik z human design świadome słońce brama 19.3
   Z tego wynika że moim powołaniem jest wspieranie ludzi, A nie daje rady w wspieraniu swoich dzieci, brak Mi cierpliwości
   Czy w dacie można wyczytać karma która jest tego przyczyną?

   Dziekuje?

  3. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   W dacie urodzenia nie ma żadnej liczby karmicznej, ale mogą takie znajdować się w Pani imionach, nazwiskach, a nawet przezwiskach.
   Zapraszamy na sesję omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 2. Ela pisze:

  Dzień dobry, data urodzenia 12.06.1982r. Czy z daty wychodzi 2 czy 11?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Jest Pani numerologiczną Dwójką z mistrzowskiej podwibracji 11.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 3. AniołŚwiatła pisze:

  Witam mój mąż 19.08.1982 ja 21.12.1985 a córcia 28.10.2018 czy córcia jest 22? Jestem ciekawa bo jest bardzo intuicyjna a czasami się zdarzało że mówiła mi – telefon dzwoni chwilę przed tym jak dzwonić zaczynał. Ja mam zdolności jasnowidzenia ale słabo mi to idzie i zdolność prekognicji która spontanicznie daje o sobie znać. Czyż by moja Julia Zofia z pod znaku skorpiona miała zdolności po mnie.

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Córka jest Czwórką z mistrzowskiej podwibracji 22. Zachęcamy do zamówienia portretu opisowego dziecka: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-dla-dziecka/. Znajdzie w nim Pani odpowiedzi na swoje pytania dotyczące córci?

  2. AniołŚwiatła pisze:

   Może kiedyś skorzystam z portretu opisowego dla córci , ale teraz to dla mnie strasznie drogo. Pieniądz się mnie nie trzyma. Dla siebie też bym chciała ale mnie nie stać. Dziękuję i pozdrawiam z miłością.

 4. AniołŚwiatła pisze:

  Witam czy mogę się o sobie czegoś dowiedzieć moja data 21.12.1985. Ostatnio trochę się pogubiłam i mam ciągle jakieś problemy i problemiki, wiem że potrafię współgrać z energią, pracuje też nad swoimi czakrami, ale chyba zboczyłam trochę z toru. Ciągle jestem zestresowana i poddenerwowana jak bym nie mogła znaleźć drogi stojąc na rozdrożu. Proszę mi pomóc. Pozdrawiam z całego serca Agnieszka

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   dziękujemy za komentarz? Pomocna będzie tu sesja odczytu w Kronikach Akaszy. Tutaj może Pani dowiedzieć się więcej o Kronikach:
   https://szkolanumerologii.pl/jesli-nie-wiesz-co-zrobic-zapytaj-w-kronikach-akaszy/.
   Zapraszamy do zarezerwowania terminu przez naszą stronę: https://szkolanumerologii.pl/sklep/odczyt-w-kronikach-akaszy/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  2. AniołŚwiatła pisze:

   Witam, nie stać mnie na sesję, a poza tym wolała bym sama to zrobić. Kiedyś zrobiłam sobie regresję wcieleniową i to było wspaniałe przeżycie, poznałam skąd mam wielką wiedzę o ziołach a nawet doszłam aż po moment mojego poczęcia i kim byłam tam a niebie zanim przyszłam tu ponownie. Jak mamie opowiedziałam że byłam jej aniołem stróżem i że kiedy moja mam była małą dziewczynką wspinała się na płot, ja jako jej anioł stróż pociągnęłam ją za sukienkę żeby sobie nie zrobiła krzywdy , miała wtedy taką śliczną sukienkę w kolorowe groszki. Mama aż się popłakała bo pamiętała ten moment tylko że pamięta jak ktoś ją szarpnął za sukienkę ale nikogo nie było bo chciała pójść do sąsiadów na ogródek na szaber a to byłam ja.

  3. AniołŚwiatła pisze:

   Pamiętam że byłam Aniołem światła, postać męska o czarnych krótkich włosach w białej szacie z delikatnymi złotymi zdobieniami, pamiętam też złote światło w rękach taką siłę i energie kurą mogłam leczyć, tworzyć i robić cuda za pomocą tej stwórczej energii, podglądałam w chmurach jak w telewizorze wybrane osoby w tym moją mamę i pilnowałam czy jest wszystko jak trzeba. Po zakończeniu sesji jeszcze przez chwilę czułam te światło w rękach i znikało szybko. Czasem jak wspominam to niby wiem że maiłam tam dostęp do tej energii ale tu na ziemi mam blokadę to tak jakby parę centymetrów nad głową była taka klapa którą jak otworzysz możesz robić cuda jak Bóg czy Anioł ale jest ta klapa zapieczętowana dla nas tu na ziemi i nie wiem czy się da jakoś tam dostać. Może to 8 czakra Anielska , może to ta brama przez którą można porozumieć się z Aniołami i Nauczycielami jak Pani pisała o kronikach Akaszy.????

  4. AniołŚwiatła pisze:

   A i jeszcze wtedy jak po tej regresji z Anielskiego wcielenia dowiedziałam się że istnieje czakra Anielska powyżej czakry, czakra alfa o najwyższej energii złotej przechodzącą w jaśniejącą biel. Wcześniej znałam tylko podstawowe.

  5. AniołŚwiatła pisze:

   I jeszcze że mam fioletowo złotą aurę ale nie wiem co ona oznacza. Nie bardzo znam się na aurach.

  6. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoją historią. Zapraszamy na nasz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@szkolanumerologii. Znajdzie tam Pani wiele materiałów, które na pewno Panią zainteresują i odpowiedzą na pytania, może nawet te jeszcze niezadane?
   Pozdrawiamy serdecznie?

  7. Angelika pisze:

   14.04.1991.
   Dzień dobry 🙂
   Miłego dnia
   Dziękuje

 5. Witam, a co może Pani powiedzieć o takiej dacie 29.12.1986. Jak ma się 11 z daty urodzenia i daty całej, czy to tez cos oznacza?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Jest Pani 2 z podwibracji 38 – wynikająca z niej 11 niesie ze sobą wzmocnienie mistrzowskie, a połącznie ósemki i trójki daje większą pewność
   siebie i radosne usposobienie. Jest to bardzo korzystne, ponieważ Dwójki urodzone w 29 dniu miesiąca (czy w innych wibracjach dystansujących) będą jeszcze częściej chować się za innymi, nie będą chciały się pokazać światu.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  2. Juliett pisze:

   Witam, urodziłam się 15.02.2001, czyli to oznacza ze jestem numerologiczną jedenastka?

  3. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Jest Pani numerologiczną Dwójką z mistrzowskiej podwibracji 11.
   Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 6. aniazdan pisze:

  „01.01.1980 jedenastka czy bardziej 2 ?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Wibrację główną liczymy dodając do siebie po kolei wszystkie cyfry z daty urodzenia – jest więc Pani 2 z podwibracji 20.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 7. jolanta pisze:

  Witam ,moja data ur .6.5 .1962
  Tzn ze jestem podwojna jedenastka.dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   jest Pani dwójką z mistrzowską podwibracją 11. Takie 2 są to osoby dysponowane do tego, żeby w tym życiu odrobić swoje lekcje i następnie samodzielnie nauczać. Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie

 8. Jolanta pisze:

  Witam jestem 11tzn.data ur.6.5.1962.r na temat 11wszystko się by zgadzało ,troszkę nie bardzo z finansami i uczuciami .a jak to jest ze starością 11.Narazie zdrowie OK Czy bardziej jestem dwojka czy jedenastka?Dziękuję

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   dziękujemy za komentarz. Dwójki z mistrzowskiej podwibracji 11 to osoby dysponowane do tego, żeby w tym życiu odrobić swoje lekcje i następnie samodzielnie nauczać. Więcej informacji może Pani uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska