Liczby Mistrzowskie w Numerologii

.

Czym są liczby mistrzowskie według numerologii, co ze sobą niosą, do czego obligują, a w czym utrudniają? Dowiedz się więcej o mistrzowskiej 11, 22, 33 i 44.

Do stworzenia dzisiejszego wpisu zaprosiłam Renatę Chmielewską, jedną z moich najzdolniejszych uczennic ze Szkoły Numerologii, piątkę z całości i czwórkę z dnia urodzenia. Dzisiaj opowiemy wam więcej ogólnie na temat liczb mistrzowskich. Co oznacza być mistrzem według numerologii?

Czym są liczby mistrzowskie i jak je wyliczyć?

Olga N Stępińska: Reniu, powiedz proszę o co chodzi z tym mistrzostwem  wyliczanym z liczb?

Renata Chmielewska: Co z tym mistrzostwem? Może zacznę od tego czym są liczby. Już Pitagoras powiedział, że budowa świata opiera się na potędze liczb. Uważał, że wszystko można wytłumaczyć liczbami, że liczby są naszą wskazówką życiową. Liczby otaczają nas zewsząd, zaczynają się właściwie od dnia urodzenia, poprzez pesel w dowodzie, poprzez oceny w szkole. Nawet cyfry na zegarze, rejestracje naszego samochodu czy numery domów, telefonów. Liczby są wszędzie. Są symbolami kosmicznymi, symbolami energetycznymi, są po prostu wibracją. Bo wszystko jest wibracją, wszystko wibruje – cały kosmos. Liczby też oznaczają czas, to może być rok i jego 12 miesięcy, doba i 24 godziny, czy tydzień i 7 dni. One żyją własnym życiem, mają własny potencjał, własną energię. To, jak my odbieramy liczby, zależy tylko od nas, bo od nas zależy jak my postrzegamy świat. 

W numerologii stosujemy liczby od 1 do 9, chyba że według wyliczeń numerologa wyjdą dwie jednakowe cyfry, wtedy mówimy, że są to liczby mistrzowskie. Czytamy je wtedy jak 11, 22, 33, 44. Są to liczby złożone.

Liczby mistrzowskie przechodzą do duszy wtedy kiedy dusza jest gotowa na to, aby podjąć wyzwanie. Bo droga mistrza nie jest łatwa. On ma postawione dużo wyższe, dużo trudniejsze zadania w swoim życiu do pokonania. Jeżeli dusza jest obudzona, jest pogodzona z tym, że podoła temu, to wówczas możemy powiedzieć, że realizuje drogę mistrza.

Nie wszyscy realizują drogę mistrza, nawet jak z wyliczeń wyjdzie im liczba mistrzowska. Idą wtedy drogą łatwiejszą, mniej skomplikowaną. Zdarza się, że te osoby nie czują takiej satysfakcji, czują pewien niedosyt.

Co to jest wibracja urodzenia ? Metody obliczania liczby przeznaczenia

R.Ch.: Wibracją urodzenia jest nasza podstawowa energia. Możemy ją sobie wyliczyć, ona przyniesie nam informacje jaka jest nasza osobowość, jakie mamy talenty, potencjały, wady. Możemy wyliczyć taką wibrację 3 metodami.

Metoda horyzontalna w numerologii

Pierwszą metodą jest metoda horyzontalna, która polega na dodaniu do siebie wszystkich składowych naszej daty urodzenia po kolei.

Metoda wertykalna

Drugą jest metoda wertykalna, która polega na tym, że dodajemy w niezmienionej formie do siebie składowe daty urodzenia i np. jeśli to jest 10.12.2020 to dodajemy 10+12+2020 i nie zmieniamy nic.

Metoda redukcji

Jest też trzecia metoda: redukcji i wtedy właśnie taką datę 10.12 redukujemy: 1+0=1, 1+2=3, 2+2=4. I wtedy dodajemy tylko te zredukowane składowe.

Co oznacza dana wibracja mistrzowska?

Do czego nam służy nam to, że liczymy tymi trzema sposobami? Oprócz liczby podstawowej dostajemy informację z podliczb. Np. taka 9 ona może być z podliczby 18, wtedy bierzemy pod uwagę 1 i 8. Jeżeli jest od liczby 36, to da nam informację o 3 i 6 itd. Każda wibracja, która ma właśnie taką podliczbę rozszerza nam, dopełnia tą informację. Tak jak zaznaczyłam wcześniej, że droga mistrza nie jest łatwa, ale aby pozytywnie odebrać wibrację mistrzowską, możemy te trudności przełożyć, czy przekuć na rozwój wewnętrzny, na stanie się lepszym, na pogodzenie się z tym, że nasza droga, którą podjęliśmy nie jest taka usłana płatkami róż. Liczby mistrzowskie pracują na wysokiej częstotliwości, mają swoją misję, zadanie. To są dusze gotowe do tego, aby dojść do oświecenia, czyli zostają zesłane takim osobom, by pomóc właścicielowi poprzez różne metody czy wiedzę, zająć się tym, by spełniać się w roli mistrza. Dopóki dusza się nie obudzi, to ta dusza wibruje podstawową wibracją czyli 2 zamiast 11, albo 6 zamiast 33, czy 4 zamiast 22.

O.S.: Warto tutaj jeszcze zwrócić uwagę, że liczby mistrzowskie tworzymy z dwóch cyfr parzystych albo nieparzystych. Czyli mamy, np. 11, 33, 55 i ta informacja mówi nam o tym, że dusza, która ma te liczby i będzie miała otwarte serce dla innych, a przynajmniej w tą stronę powinna iść. I jeżeli będzie chciała zrobić jakiś biznes, gdzieś się spełnić, to te osoby powinny szukać swojego powołania zawodowego, wybierając to, co kochają. Czyli pracę warto, żeby te osoby wybrały sercem. Jeżeli chcą być nauczycielami i spełniać tą nadaną im rolę mistrza, nauczyciela, przewodnika, to uczyć powinny one tego w co same wierzą, a po drugie być przekonanym, że to będzie przynosiło pożytek innym. I wtedy mogą osiągnąć sukces taki społeczny, materialny. 

Natomiast wibracje mistrzowskie utworzone z liczb parzystych: 22, 44, 66 mogą próbować otworzyć biznes, spełniać się zawodowo w tym, co uznają za dobre zawodowo, za dobre materialnie. Oczywiście nie mogą oszukiwać, bo to się nikomu się nie opłaca. Jednak te osoby mogą zrobić biznes czując, że coś będzie dobrym biznesem. One umieją wykorzystać te umiejętności duchowe i mówi się o tym, żeby przekuć ducha nad materię. Te osoby tworzą dobre, fajne firmy, spełniają się w tym i robią coś, co po prostu im daje pieniądze, ale tez pożytek innym. Nie muszą w to inwestować tyle serca, co wibracje utworzone z liczb nieparzystych. 

Każdą z tych wibracji scharakteryzujemy z Renią w kilku słowach, oczywiście zapraszam do moich kolejnych materiałów na kanale YouTube, gdzie będę tam z innymi pięknymi istotami zgłębiać bardziej tajemnice każdej z tych liczb mistrzowskich, ale już teraz my je krótko opiszemy. Zrobimy taką zajawkę o każdej z nich.

R.Ch: Tak, zajawka o każdej z nich.

Liczba Mistrzowska 11

Liczba mistrzowska 11 to wizjonerstwo. To wizja, jasnowidzenie, duża charyzma, wielka intuicja. To miłość i praca dla innych, serce dla innych, ale też lęk, strach, niepokój, czy napięcia nerwowe.

Liczba Mistrzowska 22

Liczba mistrzowska 22 to działanie, budowanie struktur, pęd i moc do działania. To siła i energia. Ale też strach przed porażką i egoizm.

Liczba Mistrzowska 33

Liczba 33… Mówi się o niej, że to jest Miłość Chrystusowa. Wielka miłość do wszystkich i do wszystkiego, do informacji, do świata. To kreatywność, to artyzm, to służba. Ale też taki moralny dołek, jak się komuś nie powiedzie, ktoś poniesie klęskę oraz to, że te osoby nie zawsze dbają do końca o swoją rodzinę. 

Liczba Mistrzowska 44

Liczba 44 to panowanie ducha nad materią. To siła, wola, sukces, skupienie, dyscyplina, mądrość, ale też pracoholizm tu się wkrada.

Określenie starej duszy w numerologii

Liczby mistrzowskie – mówi się, że to są stare dusze. One mają wiedzę zdobytą z innych wcieleń z innych szkół, ezoterycznych nawet. One nie dokończyły życia w poprzednim wcieleniu, nie dokończyły czegoś w swoim życiu i teraz przyszły po to, aby pomóc innym w rozwoju duchowym, aby dać im wskazówki. One mają bogate doświadczenie ziemskie, karmiczne i wiedzą, że celem życia jest pomaganie innym i rozwój duchowy. Słyszałam też, że można dodać do starych dusz także osoby z wibracją 9, a nawet wibracją 7. Nie wszystkie, ale niektóre. Ludzie, którzy posiadają liczbę mistrzowską charakteryzują się taką siłą ducha, charyzmą, jakimś takim nieprzeciętnym przyciąganiem innych ludzi. One dostały więcej, ale też mają większy potencjał żeby to zrealizować. Ich życie odbiega od takiego przeciętnego życia. One działają na wysokich wibracjach moralnych, etycznych, są empatyczne, bardzo wrażliwe. To nasi przewodnicy.

Mistrzowskie liczby – jakimi są ludźmi?

O.S: Jeśli decydują się pójść tą drogą, drogą mistrza. Oczywiście mają ten dar, ale mogą być podłe dla ludzi i strzelać prosto w serce. Jeśli wibrują w części negatywnej. Macie drodzy mistrzowie według numerologii ogromny potencjał, ogromne możliwości ale od was zależy jak je wykorzystacie i co z nimi zrobicie. 

R. Ch.: Tak, bo to mistrzostwo można właśnie osiągnąć poprzez połączenie wibracji mistrzowskiej z wibracją podstawową. I umiejętne dopasowanie się do tego i wyciągnięcie jak najlepszej esencji, żeby sprostać tym wymaganiom. Z czasem te trudności, te kłody od nogami są lżejsze. Do czasu aż dusza przepracuje te trudności i przekuje je w coś dobrego, w cierpliwość, miłość, dyscyplinę. Liczba mistrzowska przychodzi do tych osób, kiedy dusza jest dojrzała i nabierze tych niezbędnych umiejętności, by prowadzić ludzi. Bo one są do tego powołane, by być nauczycielami, przewodnikami, by prowadzić innych. Kiedy już do tego dojdzie, to liczby mistrzowskie objawiają się w pełnej krasie, ludzie zdobywają szacunek, uznanie, są szczęśliwe. Otwierają się na duchowość, na przewodnictwo innym, są szkoleniowcami, pociągają za sobą tłumy wręcz. 

Tak jak wcześniej zaznaczyłam, że liczby mistrzowskie mają te trudności, to tutaj dobry jest cytat „per aspera ad astra” („przez trudy do gwiazd”). Idealnie to mistrzostwo pokazuje. Natomiast jak już to osiągną, to tu chciałabym zacytować niemieckiego poetę Wolfganga Goethego: „nawet z kamieni położonych pod nogami można zbudować coś pięknego”. I to jest świetne podsumowanie liczb mistrzowskich, że wszystko można osiągnąć tylko trzeba mieć chęci, trzeba być przygotowanym, otwartym.

O.S: I pozwolić sobie zauważyć swój potencjał. 

R. Ch: Tak, to bardzo dobra puenta.

O.S: Dziękuję Reniu za to spotkanie.

Wszystkich tych, którzy są zainteresowani zgłębianiem tajemnic numerologii zapraszam na stronę szkolanumerologii.pl – może spotkamy się w następnej edycji Szkoły. I zapraszam was do obserwacji mojego kanału na YouTube, bo co tydzień będziemy prezentować wam filmik o każdej z tych wibracji. Będę wam przedstawiała zupełnie inne spojrzenia, ponieważ do współpracy zaprosiłam zupełnie różne, ale bardzo ciekawe osoby.

Dziękuję Reniu, myślę, że cel został osiągnięty, myślę, że przybliżyłyśmy światu jak działają osoby obdarzone wibracjami mistrzowskimi. 

R.CH: Dziękuję. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też