Rok Osobisty numer 4

.

Sprawdź jak obliczyć rok osobisty?

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 4 , zapraszam do lektury.

Jest to rok, w którym wypada skupić się przede wszystkim na pracy. Wszelkie szaleństwa i przyjemności należy odłożyć na boczny tor. Imprezowa wstrzemięźliwość może się nam przysłużyć – łatwiej nauczyć się dyscypliny i wyrobić sobie codzienną rutynę, która bardzo przyda nam się w zawodowym życiu. Do zrealizowania jest zapewne jeszcze multum pomysłów, na które wpadliśmy niedawno, ale też i w poprzednich latach. Nie do każdego będzie łatwo powrócić, bo o ile kiedyś odczuwaliśmy względem nich wielki entuzjazm i chęć tworzenia, o tyle teraz mogą się wydać nudne i przytłaczające. Jednak wibracja sprzyja nam w realizacji nawet najbardziej monotonnych zadań, gdyż pozytywnie wpływa na naszą cierpliwość i konsekwencję w działaniu. Nasza świadomość się pogłębia i łatwiej skupić nam się na realizacji celu. Dobrze wykorzystać ten czas, aby stworzyć dla siebie odpowiednią przestrzeń do samodoskonalenia i dążenia do sukcesu. Rok czwarty przeżywamy zapatrując się na przyszłość, a jednocześnie stawiając kroki z pokorą i opanowaniem. Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka – to dobre motto dla roku czwartego. Warto mieć je w pamięci i skupić się na systematycznym i skrupulatnym oszczędzaniu, rozwijaniu się i budowaniu swojej przyszłości. Raczej nie nastawiamy się na żadne spektakularne wydarzenia, które pozytywnie nas zaskoczą. Nie powinno też spotkać nas zbyt wiele przykrości, ale warto podchodzić do wielu drażliwych tematów z należytą ostrożnością.

Rok Osobisty numer 4 a poważne decyzje

Wszystko, co uda nam się stworzyć i osiągnąć w roku czwartym, zostanie z nami na długo i może zagrać bardzo istotną rolę w naszym życiu. Może to być biznes, który dopiero nam raczkuje, może inwestycja, a może pierwsza randka, z której zrodzi się wspaniała relacja. Z drugiej strony może zacząć dokuczać nam pewna monotonia i brak zapału do wychodzenia i spotykania się z ludźmi, a nasze stosunki z innymi staną się dość ospałe. Jednak można tę ospałość wykorzystać z korzyścią dla nas, zamieniając ją w poważne i odpowiedzialne podejście, co z kolei stworzy wspólną strefę komfortu i poczucie bezpieczeństwa. Czas na figle i szaleństwa przyjdzie niczym duża fala, ale jego energia odpowiednio się rozłoży na zbudowanym przez nas falochronie.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też