Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

.

Jak odnaleźć prawdziwą miłość i czym ona tak naprawdę jest? Zapraszam na materiał.

Co oznacza “prawdziwa miłość” w sferze duchowej?

Przeczytałam kiedyś przepiękną książkę “Budda i miłość”, którą napisał mój nauczyciel. Każdemu polecam przeczytać tą książkę, nawet jeśli nie jesteście buddystami. Mój nauczyciel w przepiękny sposób pokazał czym jest miłość, a czym jest uzależnienie, przywiązanie.

Jeśli mam się wypowiedzieć od strony duchowej, to miłość prawdziwa jest wtedy, kiedy mamy już w sobie bardzo dużo poukładanych rzeczy. Jesteśmy dojrzali, jeśli chodzi o duchowość, czyli nie mamy już roszczeń do świata. Wiemy, że wszystko co nam się wydarza to są nasze nasiona, które kiedyś zasialiśmy, to są nasze kontrakty, to jest nasza karma. Już jesteśmy sami w sobie ok i spotykamy drugą osobę, która ma podobnie. Czyli ma poprzerabiane różne rzeczy i niekoniecznie musi być to osoba wybitnie doświadczona w tym życiu, bo może już w poprzednim poodrabiała swoje lekcje. Musi to być za to osoba, która jest w pełni świadoma tego, że bierze za swoje życie odpowiedzialność. 

Prawdziwa miłość budująca związek może być definiowana na różne sposoby. Podaję tutaj jeden z nich, ale bardzo mi się podoba ta koncepcja i może ona zainspirować wszystkich tych, którzy przyciągają miłość. Przyciągają tą osobę, z którą chcą się wymieniać energią miłości. 

Miłość w sensie duchowym polega na tym, że dwie osoby spotykają się ze sobą. W sumie to nie wiem czy powinnam mówić dwie, może trzy, bo to teraz jest różnie, ale osoby spotykają się ze sobą i budują razem coś, taki twór “ONI”. I w tym tworze: my, razem, nasze, jest dobrze, przyjemnie, co nie oznacza, że nie ma sprzeczek i transformacji. Za każdym razem jak jest transformacja to może powodować wszelkiego rodzaju nawet burze w relacji. Jednak nie ma czasem innego sposobu, żeby się transformacja wydarzyła, szczególnie, gdy jej chcemy, bo wchodzimy na ścieżkę rozwoju, a jak ona się wydarza, to zdarza się w pewnym momencie, że odczuwamy przed nią strach.

Wracając do tematu głównego: miłość od strony duchowej.

Spotykają się zupełnie świadome osoby i postanawiają zbudować coś z czegoś co w buddyzmie nazywamy nadmiarem. Czyli ja już mam dużo miłości do siebie, mam już dużo zrozumienia dla siebie, mam dużo empatii dla siebie, ale z drugiej strony jestem konstruktywnie krytyczna. Rozumiem, analizuję i przyjmuję na tzw. “klatę” różne rzeczy, czyli jestem duchowo dojrzała, rozumiejąca prawo przyczyny i skutku czy my w nie wierzymy czy nie, ono po prostu działa.

Spotykamy drugą osobę, która ma tak samo. Wtedy jest mało spięć w takim związku, ponieważ ludzie rozumieją, że mają siebie po to, żeby porozmawiać i przeanalizować jakąś sytuację, pomijając ocenianie. Co ja zrobiłam i w wyniku czego wydarzyła się taka, a nie inna sytuacja, czyli ktoś był dla mnie niemiły, ktoś mnie oszukał. Mamy tendencję do analizowania rzeczy, które były dla nas trudne, zauważcie, że nie siadamy i nie analizujemy tych dobrych sytuacji w naszym życiu.

Miłość w sferze duchowej oznacza bycie ze sobą z nadmiaru, czyli mam tyle, żeby się podzielić.

Mogę zaprosić do wspólnego życia, mogę wspólnie podoświadczać na różnych płaszczyznach: i w sferze seksualnej, i wspólne podróże, i dzielenie się wiedzą. Dobrze by było, żeby osoby w związku się wzajemnie inspirowały. Według ścieżki duchowej można by przyjąć, że kobieta jest inspiracją, a mężczyzna jest działaniem.

W obecnych czasach, gdy kobiety mają dużo tej męskości mogą wydarzyć się związki, że kobieta będzie inspirowana przez mężczyznę i to też będzie ok. Nie ulegajmy sztywnym podziałom i szufladkom. 

Jak pokochać samego siebie?

To pytanie nawet nie na kawałek wpisu, tylko pewnie na cały kurs, który niedługo zrobię i będzie na platformie. Jednak w największym uproszczeniu, moim zdaniem, prawdziwe kochanie siebie polega na tym, że przestajemy się siebie czepiać, a rozumiemy swoje błędy i wyciągamy z nich wnioski. Doceniamy to gdzie jesteśmy, gdzie byliśmy, widzimy swoją wartość.

Ciągle powtarzam, że każda istota tu na Ziemi ma wartość. Każdy ma coś za co jest wart, żeby go pokochać. I to o co ja proszę w ramach numeroterapii, na samym początku, to żeby ktoś mi wypisał dlaczego warto go pokochać. I okazuje się, że mamy z tym bardzo często problem.

Mamy sprzeczne, niebudujące przekonanie, że musimy być jacyś – jacy tak naprawdę nie jesteśmy – żeby ktoś nas pokochał. I warto dojść do tego gdzie ja się naginam w związku, co ja do tej pory robiłem, co oznaczało brak miłości do samego siebie.

Tak jak wspomniałam temat jest bardzo obszerny, ale to co teraz chcę polecić: spróbuj już dziś zrobić listę rzeczy, za które warto cię pokochać. Czyli np: może dobrze gotujesz, może dobrze sprzątasz, może umiesz robić sushi, albo masz piękny dom, do którego można kogoś zaprosić. I nie bój się, że na początku będziesz szukać rzeczy materialnych, to też jest ok. W międzyczasie będziesz budować swoją wartość i zrozumiesz, że jesteś człowiekiem, który ma dużo do dania. I jak napełnisz się tym, że masz dużo do dania, to przyciągniesz osobę, która… i tu mamy dwie opcje: albo taką, która będzie bardzo łatwo brała od ciebie i będziesz czuł się wykorzystywany, albo dokładnie przeciwnie. Spotkasz osobę, z którą będziesz się wymieniać tym nadmiarem, czyli ja mam dużo żeby dać, ty masz dużo żeby dać i z tego tworzymy NAS. I tego z całego serca życzę. 

Numerologia partnerska, a udany związek. 

Nie jest żadną tajemnicą, że jeżeli pracuję z kimś, ja albo inne numeroterapeutki, w sesjach nad przyciąganiem związku i tego wyśnionego partnera, to ten partner w którymś momencie się pojawia, no musi się pojawić bo my znamy takie metody, takich narzędzi używamy, że on się musi pojawić.

Oczywistym jest to, że sprawdzamy go pod kątem numerologicznym, czyli wchodzimy w jego portret, sprawdzamy jak to działa. Sprawdzamy przede wszystkim jaką jest wibracją główną i jaką jest liczbą z dnia.

Nawet jeśli się nie znacie na numerologii, ale skoro czytacie ten wpis, to na pewno ona was interesuje. Jeżeli już przyjdzie ten potencjalny partner czy partnerka to warto jest sprawdzić jego datę urodzenia, sprawdzić czy ma obciążenia karmiczne w imionach, nazwiskach itd. To możecie sobie sami sprawdzić, nie potrzebujecie numerologa do tego. Chyba, że chcecie, aby ktoś zrobił wam cały portret i pokazał jak prawdopodobnie będzie wyglądało życie z takim partnerem, to oczywiście zapraszam na sesje do mnie czy do kogoś z moich uczniów.

Wracając do numerologii partnerskiej. Dochodzimy do pytania:

Jak sprawdzić dopasowanie numerologiczne?

Pierwsza sprawa: musisz ustalić kim ty jesteś.

Jaki partner dla numerologicznej 1?

Jeśli jesteś jedynką numerologiczną i jeszcze z dnia nie jesteś niczym łagodzony, czyli nie jesteś 2 z dnia – bo pozostałe liczby będą jeszcze bardziej motywować tą jedynkę – to musisz mieć świadomość, że jesteś osobą, która lubi rządzić. Lubi, żeby było po jej myśli, lubi planować itd. I warto żebyś poszukała partnera np. dwójki numerologicznej, który będzie miał w sobie dużo takiej dobrej uległości, czyli nie będzie stawiał wszystkiego na ostrzu noża, że musi być po jego myśli.

Jeżeli jedynka numerologiczna zwiąże się z czwórką to jest ryzyko, że tam będą cały czas przepięcia, awantury. Mówimy, że związek jedynki i czwórki jest zazwyczaj trudny. 

Jaki partner dla numerologicznej 2?

Jeżeli jesteś dwójką numerologiczną to pamiętaj o tym, że masz w sobie dużo dyplomacji, elegancji, uległości i dążenia do współpracy. I bardzo fajnie, żebyś miał partnera/partnerkę, który będzie decyzyjny, który stanie na wysokości zadania, który weźmie odpowiedzialność za różne rzeczy. 

Właśnie związek ósemki i jedynki jest fajny, albo związek ósemki i dwójki, w konfiguracji kobieta ósemka, mężczyzna dwójka. Bardzo dużo znam takich związków i to właśnie kobieta “nosi spodnie”. Wielokrotnie powtarzam, że to jest ok, nie ma sensu nikogo na siłę zmieniać. Są kobiety bardzo kobiece, są kobiety męskie i one tak mają, a są kobiety, które są pełnym Yin-yang, bo mają tak ułożoną numerologię. I to samo jest z mężczyznami.

Każda wibracja znajdzie swoją drugą połówkę, tylko pierwsza sprawa, żeby być świadomym siebie np. jestem dwójką numerologiczną więc będę dążyć do współpracy, ale może być u mnie ciężko z działaniem, z podejmowaniem wyzwań i tutaj fajnie by było mieć za partnera ósemkę, czwórkę czy jedynkę. 

Jaki partner dla numerologicznej 3?

Jeżeli jesteś trójką numerologiczną to już się pewnie znasz od tej strony, że masz w sobie dużo takiego kokietowania, takiego dążenia do tego, aby otrzymywać zachwyt. Dobrze by było spotkać partnera/partnerkę, który będzie to doceniał, będzie mówił tym językiem miłości, będzie dawał komplementy, będzie doceniał, że jesteś ładnie ubrany, że zadbałeś o jakieś szczegóły, jesteś kreatywny, twórczy, że fajnie coś wymyśliłeś itd. Dla trójki to jest ważne, żeby dostać to podbicie słowne.

Jaki partner dla numerologicznej 4?

Jeżeli jesteś czwórką numerologiczną, to raczej przyciągnij partnera/partnerkę, który będzie chciał realizować z tobą pewne plany – oczywiście możecie je wspólnie ustalać. Jednak jeśli czwórka numerologiczna połączy się z piątką numerologiczną to czwórka będzie oburzona spontanicznością piątki. Historia zna takie przypadki i raczej czwórka będzie dążyła do tego, żeby było zaplanowane, poukładane. U czwórek jest mało miejsca na spontaniczność.

Dlatego jeśli czwórka połączy się z dwójką numerologiczną, albo z trójką, która ma dar przekonywania to mogą te wibracje fajnie pobudzić czwórkę i wtedy czwórka będzie miała i wszystko zaplanowane i pozwoli sobie na jakąś spontaniczność.

Czwórka numerologiczna pozwoli sobie na spontaniczność kiedy uzna, że to jest zasadne. Czwórki tak funkcjonują, lubią też kontrolować, więc przygotuj się, że osoby o tej wibracji będą dopytywać gdzie jesteś, co robisz itd.

Między czwórką, a piątką, czy między czwórką, a trójką mogą być spięcia wynikające z tego, że te wibracje będą miały poczucie, że czwórka ich za bardzo kontroluje.

Niemniej jednak czwórka bardzo ładnie planuje i realizuje te swoje plany, co w dłuższej perspektywie daje poczucie bezpieczeństwa.

Czwórka rzadko zmienia zdanie, jest stała, można powiedzieć wprost, że jest strasznie uparta, ale to łączy się z faktem, że czwórka ma pewną swoją wizję, którą chce realizować. Wszystko zależy od tego jakie życie komu pasuje. Tak wygląda życie z czwórką.

Jaki partner dla numerologicznej 5?

Piątki numerologiczne są półdzikie i życie z piątką będzie bardzo ciekawe. Będzie tam dobry seks, będzie dużo chęci podróży, zwiedzania, szaleństwa.

Piątka pojedzie do lasu na spacer, kupi wycieczkę last minute i pojedzie spontanicznie na drugi koniec kraju. Piątka też często nie ma problemów z pieniędzmi, ta energia pieniądza przy niej dość dobrze krąży tak z zasady.

Oczywiście są wyjątki , ale co do zasady piątka nie powinna mieć z tym problemu i na te podróże zawsze te pieniądze będzie prawdopodobnie miała. Mam na myśli standardowy przykład, kiedy nie mówimy jeszcze o karmach.

Jaki partner dla numerologicznej 6?

Szóstka numerologiczna będzie cenić rodzinę, dom. Będzie cenić piękno w domu, może wybudować dom. Będzie prawdopodobnie związana ze swoją mamą lub osobą, która ją wychowała. Szóstka bardzo długo podejmuje decyzję o rozwodzie. Dlatego, że szóstka ma w fundamencie wpisane, że rodzina jest najważniejsza. A jak pojawiają się dzieci, czyli temat wychowywania, budowania dzieci to będzie dla szóstki bardzo ważne. Wyobraźmy sobie związek szalonej piątki, która chce zwiedzać świat z plecakiem i na boso z szóstką, która chce budować dom i tworzyć ognisko itd. Tu może nie być spełniony warunek o realizacji wspólnych celów. 

Jaki partner dla numerologicznej 7?

Siódemka numerologiczna jako partner jest doskonała dla osób, które lubią elegancję, filozofię, lubią się nad czymś zatrzymać. Siódemka będzie potrzebowała zawsze dostawać czas dla siebie i dla swoich przemyśleń.

Siódemka, podobnie jak dziewiątka, nie do końca wpuszcza ludzi do swojej przestrzeni. Nawet jak się bardzo stara, to czasami to nie wychodzi. Siódemki i dziewiątki przechodzą zazwyczaj dużo transformacji w życiu, w którym są tymi wibracjami i czasem po prostu muszą przejść je same. 

Siódemka jest bardzo inteligentna, wykształcona, chociaż nie musi mieć ukończonej szkoły, rozumiejąca, widząca. Bardzo często siódemka inspiruje innych do przemyśleń, do zmian.

To co jest trudne w siódemce to to, że jest totalnie niezrozumiana, nawet przez najbliższych co powoduje napięcia i konflikty. Jeśli decydujesz się na związek z siódemką ona może być momentami mało w tej rzeczywistości. Może mieć przez to takie dziwne pomysły, więc dobrze by było, żeby siódemka zakochała się w osobie, która ma uziemienie, która będzie ustawiała siódemkę w tych warunkach ziemskich, co jest trudne, bo siódemka woli być gdzie indziej. Jednak znam dużo siódemek, które spotkały kogoś z kim udało im się stworzyć naprawdę fajne ziemskie życie.

I w normalnym życiu te siódemki są matkami, żonami, piorą, gotują obiady, natomiast mają pracę, gdzie mogą oddawać się wiedzy o energii, wiedzy o przepływach itd.

Jaki partner dla numerologicznej 8?

Ósemka numerologiczna jest partnerem, który lubi rządzić, lubi żeby było tak jak sobie ósemka wymyśli. Ósemka to jest taka bardziej hardcorowa wersja czwórki. I o ile z czwórką da się często porozmawiać, da się ją do czegoś przekonać, to z ósemką może być trudno, jest niesamowicie osadzona w swojej racji.

Oczywiście ósemka pyta, zbiera wiedzę, sprawdza itd. Natomiast ósemka, jak żadna inna wibracja, jest bardzo mocno przywiązana do swojego zdania na dany temat. I nie twierdzę, że nie mają racji, jednak jak się buduje wszelkie relacje, to ta racja nie jest aż tak ważna. Ważne są inne rzeczy.

Z drugiej strony dobrze funkcjonująca ósemka będzie istotą, która czuje się odpowiedzialna za cały ród, za całą rodzinę, więc ósemka jest doskonałym partnerem dla kogoś kto chce sobie tak spocząć przy kimś. Ósemka zorganizuje, jak będzie umiała najlepiej załatwi sprawę, zadzwoni, nie boi się, zadba. Jednak będzie stawiała na swoim. Praca nad zmianą poglądów u ósemki to jest bardzo często syzyfowa praca.

Dlatego z jednej strony super jest być z ósemką, a z drugiej strony trzeba się liczyć z tym, że to są wbrew pozorom, mimo, że one często o sobie mówią inaczej, silne jednostki. Mają swoje zdanie i bardzo ciężko spowodować, żeby one w ogóle pomyślały, że świat może wyglądać inaczej.

Jaki partner dla numerologicznej 9?

Dziewiątka to tak jak siódemka – stara dusza. Dziewiątka przychodzi tutaj, aby zakończyć pewne sprawy, żeby poukładać, żeby zrozumieć, zamknąć i bardzo duży wpływ ma na nią liczba z dnia. 

Jedyne co trzeba wiedzieć o dziewiątce jeśli chodzi o związek to to, że dziewiątka będzie chciała nauczać, będzie chciała przekazywać wiedzę. Jeśli jesteś otwarty, żeby jednak czegoś się dowiedzieć to taki związek będzie bardzo ciekawy. Mówi się też, że dziewiątka powinna umieć kochać bezwarunkowo. Można mieć nadzieję, że od dziewiątki dostanie się dużo miłości bezwarunkowej. 

Dopasowanie partnerów – mistrzowska liczba

Oczywiście warto też sprawdzić dopasowanie partnerów według tak zwanej numerologii związków. Można sprawdzać czy w wibracjach nazwy mamy wibracje mistrzowskie, bo jeśli tam mamy 11 i 33 to daje nam nadzieje, że ta osoba może naprawdę umieć kochać. Jest jeszcze kilka punktów w portrecie numerologicznym, które my zawsze sprawdzamy pomagając odnaleźć komuś miłość, budować związek, sprawdzać wibracje związku i tworzyć tą prawdziwą miłość. 

Afirmacja miłości – jak może Ci pomóc?

Aby przyciągnąć dobrą dla ciebie miłość proponuję afirmację: 

“pozwalam sobie poznać siebie”, 

“biorę pełną odpowiedzialność za moje życie”,

“przyciągam osobę o takiej samej dojrzałości duchowej czy emocjonalnej jak ja”,

“pozwalam sobie z kimś kroczyć przez życie ramię w ramię”,

“uwalniam się od potrzeby uzależniania od kogoś”,

“buduję związek z nadmiaru: daje co chce dać i dostaję to co ta osoba chce mi dać, w harmonii”,

Zupełnie inaczej buduje się związek jak ma się 20 lat, a inaczej jak ma się 40, ale to temat na zupełnie inny materiał. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Karma 26 w numerologii

Karma 26 w numerologii

Dzisiejszy wpis będzie w formie rozmowy, wraz z Moniką N Tokarską-Kuniszewską porozmawiam o karmie 26. Monika posiada karmę 26 już w dniu urodzenia, a 4 z całości. W związku z taką numerologią...

Karma w numerologii

Karma w numerologii

Karma - jak to tak naprawdę działa, o co w tym wszystkim chodzi? Jeśli ciekawi Cię ten temat - zapraszam serdecznie do przeczytania i posłuchania. https://www.youtube.com/watch?v=6eoXO1U9XFo...

Nadawanie imion wzmacniających

Nadawanie imion wzmacniających

Co to są imiona wzmacniające według numerologii? Jak je nadajemy i po co? Zapraszam na materiał. https://www.youtube.com/watch?v=tO4FlK7ZbEA Tym razem popracujemy w temacie mocno numerologicznym....