Karty Afirmacji – dlaczego nasze karty są inne?

.

Pomysł zrobienia kart afirmacji pojawił się tak naprawdę w mojej głowie już dawno temu. Kiedy pracowałam jeszcze głównie stacjonarnie, to przychodzili do mnie klienci na zabiegi Reiki. Każdy taki zabieg był jednak poprzedzony rozmową, w trakcie której zdarzało się często, że układałam dla tych ludzi afirmacje i bardzo często zapisywałam im je na kartkach.

Okazało się, że wielu z nich te kartki przechowywało i zbierało. W pewnym momencie jedna z dziewczyn, która przychodziła właśnie na te zabiegi zapytała: “Olga, a nie mogłabyś mi wydrukować tych kartek, żebym ja je mogła lepiej przechowywać?”

Porozmawiałam potem z jedną z moich koleżanek, która jest 8 numerologiczną. Ta moja znajoma z kolei stwierdziła, że takie karty afirmacji naprawdę by się ludziom przydały i że warto je przygotować, a ja po prostu wiem jak je zrobić. Pamiętam, że zaproponowała wtedy, żeby każdy, kto przychodzi do mnie do gabinetu losował sobie nawet taką kartę 🙂

Trochę czasu minęło, a mi zależało na tym, że jeśli taki produkt miałby rzeczywiście powstać, to muszę nauczyć się dobrze wchodzić w Kroniki Akaszy, żeby Mistrzowie wspierali mnie przy tworzeniu już nie tylko samych pojedynczych afirmacji, ale całych DEKRETÓW i żeby zrozumieć po co właśnie tworzymy te całe dekrety.

Z biegiem czasu narzędzie, jakim są afirmacje i dekrety wykorzystuje praktycznie w każdej terapii jaką prowadzę (info o tym znajdziecie oczywiście w mojej najnowszej książce), dlatego karty afirmacji, które już wkrótce pojawią się u nas w sklepie, będą bardzo pomocne przy samodzielnej pracy, nie tylko dla moich uczniów, ale dla wszystkich, którzy potrzebują popracować ze swoją podświadomością w odpowiedni sposób.

Coraz więcej osób budzi się i jest otwartych na taką pracę samodzielną, dlatego dla mnie niezwykle satysfakcjonujące jest, że będę mogła wspierać ten proces niejako “zdalnie” właśnie poprzez nasze KARTY AFIRMACJI.

Jako jedyne na rynku, Karty Afirmacji przygotowane przeze mnie i mój wspaniały team oczywiście, bedą pogrupowane właśnie na konkretne DEKRETY, a te z kolei zostały skategoryzowane tak, by wspierać odpowiednie obszary, takie jak:

 1. Dobrostan
 2. Bezpieczeństwo
 3. Wdzięczność
 4. Poczucie własnej wartości
 5. Wewnętrzny krytyk
 6. Akceptacja siebie
 7. Ciało
 8. Związek
 9. Spełnienie zawodowe
 10. Spełnienie rodzinne
 11. Emocje

Każdy z nas w powyższych obszarach ma zazwyczaj coś do przerobienia, jakieś lekcje do odrobienia i walczy z jakimiś blokującymi schematami, dlatego mam nadzieję, że karty te będą dla Was dużym wsparciem.

Dodatkowo, karty będą dostępne w dwóch wersjach – standardowe oraz w wersji do pokolorowania! Czy znajdą swoich sympatyków? Dajcie mi znać w komentarzach!

Powiem szczerze, że ja już bardzo nie mogę się doczekać, aż przyślą nam je z drukarni, bo jestem przekonana, że sama będę z nich korzystać na co dzień, nie tylko w pracy! 🙂

EDIT: JUŻ SĄ!!! Zobacz nasze karty afirmacyjne!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też