Numerologiczna 22 – wibracje mistrzowskie

Dlaczego niektóre dusze w swoim portrecie numerologicznym znajdują liczbę 22? Jak to jest być Mistrzem według numerologii? Co oznacza mistrzowska 22?

O: Do współpracy tym razem zaprosiłam jedną z absolwentek Szkoły Numerologii, Karolinę Sip. Karolina jest wibracyjnie numerologiczną 5, prowadzoną 1 z dnia urodzenia. I przyjęła moje zaproszenie abyśmy wspólnie przybliżyły wibrację mistrzowską 22.

K: Dziękuje za zaproszenie, miło mi będzie was uraczyć odrobiną wiedzy numerologicznej.

Co oznacza mistrzowska 22 w numerologii? Cechy pozytywne i negatywne.

O: To jest kolejny materiał z serii o liczbach mistrzwoskich. Już dużo zostało powiedziane na temat ogólnie czym są wibracje mistrzowskie, było już o tym kim jest numerologiczna 11. Dzisiaj zgodnie z kolejnością będziemy mówić o tym czym jest wibracja 22. Co mamy wiedzieć na temat wibracji 22?

Charakterystyka i specyficzne cechy dla 22

K: Myślę, że najważniejszą rzeczą, którą możemy powiedzieć o wibracji 22, to to, że ma nieograniczoną moc. I wiara w tą moc i branie za nią odpowiedzialności jest bardzo ważne. Dwudziestki Dwójki są wielkimi architektami. To są osoby, które potrafią stworzyć niesamowite cuda, ale też potrafią być niesamowicie destrukcyjne jeżeli się nie rozwiną. Jeżeli nie zadbają o podlewanie tych nasion, które w sobie mają. Myślę, że to jest najważniejsze, bo to poczucie mocy to jest niesamowita sprawa dla rozwoju. 

O: Czyli Dwadzieścia Dwa przychodzi po to, aby w świadomy sposób kreować swoje życie. Żeby połączyć to, co duchowe i to, co ziemskie. 22 ma w tym życiu dar do tego żeby pracować głęboko z uziemieniem, łączyć te dwie energie.

K: Ale też dla wspólnoty, przede wszystkim. To nie jest tylko tworzenie dla siebie, tu kwestie ego też są bardzo ważne. Dwudziestka Dwójka potrafi intuicyjnie pięknie poprowadzić grupę, ale to też zależy od jej własnego rozwoju. Od tego jak zarządza swoją własną energią, od tego czy czuje to, że może zamanifestować te wielkie cuda, które w niej tkwią.

Jakie jest podstawowe zobowiązanie karmiczne dla 22?

O: Słuszna jest ta uwagą, że Dwadzieścia Dwa musi szczególnie pracować z ego. Te wszystkie mocne osobowości, te mocne wibracje muszą mieć to w pamięci, że bardzo dużo jest im dane, w sensie, że mają wystarczającą ilość karmapunktów z poprzednich żyć, i dlatego w tym życiu mają ten potencjał w ten sposób rozbudowany. I ważne jest żeby tego nie zepsuć. I żeby wykorzystać to w taki sposób, żeby zrobić z tych swoich umiejętności, przyniesionych z poprzednich żyć, pożytek i dla siebie i żeby stać się w pewnym momencie przewodnikiem i nauczycielem dla innych. No właśnie, bo 22 to 4 i odwieczne pytanie: kiedy jestem Czwórką, kiedy jestem Dwadzieścia Dwa?

Mistrzowska 22: kiedy 4 staje się mistrzem?

K: Na początku życia jestem zdecydowanie Czwórką. To jest taki okres, w którym 4 wspomaga rozwój talentów, które mogą doprowadzić do samego mistrzostwa 22. Ale wiadomo, każda osoba ma też wybór. To nie jest tak, że jeżeli mamy do czynienia z osobą, która jest 4 z 22 to, że to musi być mistrz. Tak naprawdę rozwój i doświadczenia człowieka w trakcie życia, zawsze będą definiowały czy do tego mistrzostwa dojdziemy czy z niego zrezygnujemy. Aczkolwiek przy 22, szkoda by było zmarnować taki potencjał.

Zazwyczaj jest tak, że mistrzostwo nie rozwija się w pierwszej połowie życia. To jest troszeczkę błądzenie po omacku, rozpoznawanie własnych talentów. To takie właśnie przeżywanie swoich porażek. Dwudziestka Dwójka jest trochę jak samuraj – jak poniesie porażkę, może tak być, że to ją na dłuższy czas zablokuje, ponieważ Dwudziestki Dwójki są bardzo honorowe. One podchodzą do wielu spraw bezkompromisowo, trochę jak 4, jest albo czarne albo białe. Pośrodku między sukcesem a porażką często nie ma nic. Tutaj też w jaki sposób Dwudziestka Dwójka poradzi sobie z tymi odczuciami porażek, które gdzieś tam do niej przyjdą w trakcie rozwoju, zależy czy to mistrzostwo zostanie zrealizowane. 

O: Uczyć się na błędach, rozpoznawać błędy. JAk myślę o 22 to przychodzą mi na myśl takie słowa jak światło, współpraca, realizacja marzeń, rozwój, technologia. To może zacznijmy od tego jaka jest Dwudziestka Dwójka w miłości, jak kocha?

Mistrzowska 22 – miłość u Dwudziestki Dwójki

K: Dwudziestka Dwójka przede wszystkim kocha bez wiecznie romantycznych wyznań, bez obsypywania kwiatami. Ona prędzej wybuduje dom i zrobi wszystko, co jest potrzebne do tego żeby stworzyć, w materii, samą strukturę domu. To jest typowa wibracja, która będzie się skupiać na konkretach, na czynach. Taka egzaltacja romantyczna to raczej występuje u Szóstki.

O: No chyba, że mamy sytuację, że ktoś ma wibrację 22 i kilka razy 33, więc tu różnie. Za to jeśli mamy do czynienia z osobą, która jest z podwibracji 22 lub z dnia 22, to ona będzie udoskonalać cechy 4. Ona będzie kochać i pokazywać, „dawać dowody”: wybuduje dom, dla rodziny, dla dzieci, dla psa. I tak będzie pokazywać, że kocha.

Praca dla numerologicznej 22

O: A co z pracą? Bo tu wspominamy o 4. Wszyscy, którzy interesują się numerologią wiedzą, że 4 to pracownik roku. A jak ma się 22 w tym, w pracy?

K: Dwadzieścia Dwa to będzie Czwórka do kwadratu! To będzie osoba, która będzie dostrzegać wiele szczegółów. Będzie dostrzegać wiele niuansów, będzie łączyć wiele tematów, aby zobaczyć pełen obraz tego, co trzeba zrobić. I będzie oczywiście próbować zrobić to jak najlepiej. Najlepiej nic poniżej perfekcyjności. Tak jak wspomniałam tutaj będzie coś albo czarne albo białe. Albo jest doskonale albo pracuje dalej. Na dobrą sprawę też bardzo ważne, żeby Dwudziestka Dwójka była doceniania za swoje starania, jeśli pracuje dla kogoś. Rzeczywiście Dwadzieścia Dwa ma to do siebie, że widzi bardzo dużo, ale to są takie szczegóły, na które nie każdy zwróci uwagę, więc dużo zależy od nagrodzenia i od satysfakcji. Dwudziestki Dwójki jako wibracje mistrzowskie mają pewien “mistrzowski idealizm”. Wydaje im się, że każdy będzie doceniał ich pracę.

O: I ich zaangażowanie i ich trud.

K: Tak, zwłaszcza, że praca z perfekcjonizmem też jest bardzo istotna po to, aby przejść dalej. Po to, aby nie siedzieć i dłubać nad jednym projektem całe życie, tylko po prostu przechodzić dalej. Czasem dobre jest lepsze od doskonałego na dany moment. I w procesie dużo rzeczy będzie wychodzić.

O: Mam w swoim teamie 22 i dodam, że jako pracodawca jestem zachwycona. To są osoby, które zdejmują ze mnie mnóstwo odpowiedzialności, one jak prowadzą jakiś projekt, to ja nie muszę się tym zajmować. Wiem oczywiście jak je doceniać i staram się to robić najlepiej jak potrafię. Natomiast dobrze doceniania Dwudziestka Dwójka da z siebie 150% i jest rewelacyjna. Jak szukacie pracownika to polecam wam liczbę 22, bo to osoby, które można zaufać w 100% i one pociągną temat, którego się podejmą.

Finanse dla mistrzowskiej 22

O: A jak z finansami u 22? Czy to jest prawda, że dla nich finanse będą najważniejsze?

K: Najważniejsze? Nie do końca. To też zależy od tego w jakim otoczeniu taka Dwudziestka Dwójka się rozwija, bo to zawsze ma na nas niesamowity wpływ. Finanse, pomimo tego, że Dwudziestka Dwójka zazwyczaj nie ma problemu z tym żeby opłacić wszelkie zobowiązania, tak bardzo często dopóki nie zobaczy własnej mocy, będzie się bała sięgać po, należne jej, większe pieniądze za wkład pracy, który Dwudziestka Dwójka oferuje. Jeżeli ten idealizm jest bardzo mocno u niej rozwinięty, no to nawet tam gdzie pieniądze są jej należne, będzie machać na nie ręką. Będzie mogła się czasami unosić honorem. Aczkolwiek materia, to jest właśnie ten temat, który Dwudziestka Dwójka ma możliwości rozwinąć i przerobić. I ma do tego wszelkie predyspozycje. Może budować solidne podwaliny pod mniejszą lub większą fortunę, tylko kwestia żeby chciała po to sięgnąć. 

Numerologiczna 22 – rozwój osobisty i wiara w siebie

O: Dwudziestka Dwójka musi w siebie uwierzyć i zobaczyć do czego ją to może doprowadzić. Bardzo często w portretach zauważam, że mamy połączenia 13, czyli karmy pracy i 22. I to nawet w niektórych imionach jest ta sytuacja. Te osoby na pewno będą miały więcej pracy nad pracą, żeby przyciągnąć te pieniądze. Zachęcamy z Karoliną wszystkie Dwudziestki Dwójki, że możecie iść pod górę, może być ciężko, ale idźcie bo warto! Bo macie na to życie taką ścieżkę zapisaną żeby manifestować, żeby zgłębiać i żeby przyciągać to, o czym sobie pomyślicie. Tylko nie oczekujcie, że to będzie się wydarzało od razu.

K: I samo.

Osobiste wyzwanie dla 22

O: Dla wszystkich Dwudziestek Dwójek apel od 5 numerologicznej – żeby być bardziej cierpliwym. A czy Dwudziestka Dwójka jest zainteresowana rozwojem?

K: Dwudziestka Dwójka ma duży dostęp do takiej wiedzy intuicyjnej. To może być zarówno fajne w momencie kiedy świadomie do tego daru podchodzi i świadomie z tego dostępu korzysta. Ale jeżeli jednak toczy się walka z ego, może być trochę pod górkę. Dwudziestka Dwójka będzie miała sporo wyzwań po drodze, to jest taka dosyć mocna wibracja mistrzowska. A wiadomo mistrzostwo wykuwa się tak naprawdę jak diament, wręcz w ogniu walk. Siła się rodzi, ona przychodzi. W momencie kiedy Dwudziestka Dwójka otworzy się na duchowość, otworzy się na to żeby jednak mimo wszystko nie tylko te namacalne rzeczy i takie wyjaśniane matematycznie wprowadzić, to mimo wszystko wykorzysta swoją szansę. Duchowość rozwija pięknie i pogodzi ego.

O: Pracuję czasem z 22 w sesjach numeroterapii i tam jest taka sytuacja, że musimy wytłumaczyć i jak Dwudziestka Dwójka zrozumie o co chodzi, matematycznie tłumaczę przepływy energii, to już jest ok. Mówi „jak to tak działa, to ja to rozumiem”. Tłumaczymy dlaczego taka akcja wywołuje taką reakcję i jak Dwudziestka Dwójka zrozumie o co chodzi to wcieli to w życie, jak Czwórka. Idziemy powolutku, ale jak nastąpi przełom, to jest duża transformacja u tych osób.

K: To musi przejść przez głowę.

O: Tak! Zdecydowanie. U Dwudziestek Dwójek musi przejść przez głowę, bo inaczej one nie są w stanie zaakceptować różnych rzeczy. A jak nie akceptują to na pewno nie będą się tym kierować w życiu. 

Podstawowy symbol dla  numerologicznej 22

O: Mamy jeszcze kilka ciekawostek. To co do tej pory odkryłyśmy przed wami, to jest mocno pielęgnowane w naszej szkole jak robimy portrety ludziom czy jak robimy im numeroterapię, to zwracamy na te rzeczy uwagę. A teraz ciekawostki. Co może być symbolem 22?

K: Symbolem Dwadzieścia Dwa jest przede wszystkim połączenie materii z duchowością, taka synteza i to też jest jedna z większych misji Dwudziestki Dwójki. 

Szczególne powiązania z astrologią u 22. Czy istnieją także powiązania z tarotem?

O: Jak się łączy Dwadzieścia Dwa z Tarotem, z astrologią, jaka jest planeta wspierająca?

K: Kartą, która w Tarocie będzie wspierała symbolikę 22 jest „Głupiec”. To jest karta numer zarówno 0 jak i 22. To jest symbolika cykli życia, gdzie 21, czyli poprzednia karta „Świat” czyli realizacja pełnego potencjału. A „Głupiec” to nie jest powrót do początku drogi, to jest podejście z powrotem z taką otwartością, bo w momencie kiedy Dwudziestka Dwójka upiera się, że już wszystko wie, nie otwiera się na te wiadomości, na spojrzenia na życie, które mogą to życie ubogacić.

Ta otwartość, spojrzenie z dziecięcą ciekawością, pięknie rozwija Dwudziestkę Dwójkę. Planetą wspierająca będzie Pluton, który wspiera manifestowanie materii. To jest planeta mocy. To jest dowód na to, że Dwadzieścia Dwa ma moc.

Kamień przeznaczenia dla numerologicznej 22 i metale wspierające energię 22

K: Kamieniem wspierającym dla Dwudziestki Dwójki jest koral, Kwiat Oceanów. To kamień, który będzie pomagał Dwudziestce Dwójce realizować te pozytywy i łagodzić mniej przyjemne aspekty, bo wiadomo, że każda wibracja ma te rzeczy, które są mniej wygodne. Polecam posiadanie koralu dla każdej Dwudziestki Dwójki, bo to wspiera otwieranie się na taką współpracę między osobami. Dwudziestka Dwójka ma wpisaną tą współpracę w swoją ścieżkę, w swoje potrzeby, to co ją otacza. Ona rozwija siebie dla dobra ogółu. To jest bardzo ważny cel na to wcielenie gdzie tą Dwudziestkę Dwójkę mamy.

Jeśli chodzi o metale to miedź będzie wspierać osobę o wibracji 22. Co jest ciekawe, to jest to metal, który przewodzi energię i jest stosowany bardzo często do tworzenia różdżek i to jest kumulacja energii. To jest skupienie tej całej mocy i myślę, że to może bardzo wspierać Dwudziestkę Dwójkę, więc polecamy połączenie miedzi z koralem, ale też w zależności od potrzeby wszelkie miedziane artefakty pomogą Dwudziestce Dwójce osiągnąć swój potencjał. To są rzeczy, które pomagają, ale też gdy mamy coś w materii koło siebie jako talizman to też nam ułatwia.

O: Świetnie to działa dla wszystkich osób, które są wrażliwe żeby mieć coś, co będzie nam przypominało o rozwoju.

Każdej Dwudziestce Dwójce życzymy aby odnalazła swój potencjał, urzeczywistniła go i była pożyteczna jako nauczyciel-przewodnik dla innych.

K: I żeby nie traktowała porażki jako porażki, tylko jako ten ogień w wykuwaniu diamentu.

Komentarze (1)

  1. Yoostyna pisze:

    Mam córkę z numerologia 22 . Wszystko co tu przeczytałam to wypisz wymaluj moje dziecko
    Nie obchodzi ja numerologia bo to nie nauka . Jest uparta i perfekcyjna . Dużo przeżyła , ciągle ma pod górkę ale mam nadzieję , ze to rok przełomowy .

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska