Numerologiczna 33 – wibracje mistrzowskie

.

Co naprawdę jest w wibracjach mistrzowskich 33? Opieka, pomaganie innym, troskliwość, mistrz – nauczyciel. Co jeszcze możemy powiedzieć o numerologicznej 33?

Co oznacza mistrzowska 33 w numerologii?

O: To jest kolejny materiał z cyklu „Poznajemy wibracje mistrzowskie” i do współpracy zaprosiłam jedną z moich najzdolniejszych uczennic – Małgosię Cylwik. Gosia to numerologiczna Jedynka, ale bardzo wspierana 5 z dnia. O Trzydziestce trójce będzie mogła wam opowiedzieć bardzo dużo, gdyż sama ma w ją w imieniu „Małgorzata”, jak możecie sobie przeliczyć oraz w nazwisku panieńskim. Ale co dla nas cenniejsze, ma męża, który jest wibracją 33. 

Powiedz, ogólnie, co powinniśmy wiedzieć o wibracji Trzydzieści Trzy? Czy to jest tak zawsze, że jak ktoś się rodzi w podwibracji 33 to oznacza, że od razu jest mistrzem?

M: Przede wszystkim, do tego mistrza trzeba dojść. Trzydziestka Trójka przez całe życie uczy się tej dobroci, miłości do ludzi. Ona tutaj przyszła żeby dać taką bezwarunkową miłość. To jest taki nauczyciel duchowy, tylko ta Trzydziestka Trójka musi do tego dojrzeć. Życie daje jej różne wyzwania, żeby poczuła jak to jest czuć w sercu bezwarunkową miłość. Nie każda dusza będąca liczbą mistrzowską wejdzie w to mistrzostwo. Trzydziestka Trójka musi do tego dojść małymi krokami, patrzeć na swój rozwój osobisty i się w tym rozwijać. 

Charakterystyka i specyficzne cechy dla 33 – cechy pozytywne i negatywne

O: Czyli tak jak mamy 33 i jak to zsumujemy to jest 6, czyli najpierw musimy dobrze wibrować jako 6, po to żeby móc stać się mistrzem. Czyli nauczycielem, przewodnikiem, kimś kto sam może pokierować innych. 

M: Zgadza się. Ta 6 ma nacisk na początku, żeby w tej rodzinie i najbliższym otoczeniu dookoła było dobrze. Trzydziestka Trójka również kocha wszystkich jak swoją rodzinę.

O:  Czyli poszerza się sercem.

M: Dokładnie.

O: Co trudnego może być u Trzydziestki Trójki a co dobrego?

M: Co dobrego? Przede wszystkim ma dar oczyszczania świata z cierpienia, ona tym swoim ciepłem i empatycznością wzbudza w ludziach dobre emocje. Jeżeli oczywiście wibruje pozytywnie, bo wiadomo, ona też do tego musi dojść. Trzydziestka Trójka wibrując negatywnie ma wahania nastrojów. Przez to, że ona odczuwa bardzo mocno emocje innych ludzi, to może również wchłaniać te emocje. I później jak się dobrze nie oczyszcza, będzie nieodpowiednio wibrowała. Trzydziestka Trójka to czysta energia piękna, duchowości, przewodnik duchowy, nauczyciel, energia światła.

Symbolizm numerologicznej 33

O: Mówi się, że osoby o tej wibracji to stare dusze, jak zresztą wszystkie wibracje mistrzowskie. Jest taka teoria, o której mówimy w naszej szkole, że prawdopodobnie są to osoby, które mają pamięć życia na Atlantydzie. 

M: Tak, to jest bardzo stara dusza, oczywiście. Stara dusza i ambitna. Osoby, które inkarnują się tutaj, wchodzą w rolę Trzydziestki Trójki to są bardzo ambitne dusze. Żeby dojść do tego mistrzostwa to muszą przejść przez bardzo różne potknięcia w swoim życiu, które nie są często łatwe.

O: Ale niczego by się nie nauczyły.

M: Tak, dokładnie. Nie doszłyby do tego mistrzostwa, gdyby nie te potknięcia.

Mistrzowska 33 – sprawy miłosne

O: Jaka jest Trzydziestka Trójka w miłości?

M: Bardzo kochająca. Potrafi poświęcić dla partnera praktycznie wszystko, co nie jest zawsze dobre, bo powinna pamiętać także o sobie. Jest zazdrośnikiem, bo nie wierzy do końca w siebie. Wybacza szybko, opiekuje się bardzo swoim partnerem. Ważne jest to, żeby Trzydziestka Trójka znalazła partnera, który odwzajemni tę miłość, żeby te osoby zaczęły się pięknie uzupełniać.

O: A jak jest w przypadku, kiedy Trzydziestka Trójka jest rodzicem? Mówimy o tym na zajęciach, żeby Trzydziestki Trójki unikały bycia tzw. kwoką.

M: Tak, Trzydziestki Trójki potrafią niestety „zadusić” te swoje dziecko. Jako rodzic jest bardzo empatyczna, bo 33 wibruje z Szóstki. Musi dać temu dziecku swobody czasami.

O: I pogodzić się z tym, że dziecko będzie decydowało samo o sobie, że nie o wszystkim musi wiedzieć. Pamiętam jak na zajęciach mówiliśmy jakimi rodzicami są Szóstki, a co dopiero Trzydziestki Trójki, nie wiem czy pamiętasz ale odezwały się dziewczyny, które mówiły, że one miały takich rodziców. I z tego miejsca mamy apel do wszystkich rodziców: żeby takimi nie być, żeby pozwolić dziecku popełniać błędy i później je naprawiać.

Praca dla mistrzowskiej 33

O: Powiedz mi jak z pracą jest u Trzydziestek Trójek?

M:  Powiem tak: pieniądz nie jest na pierwszym miejscu. Praca musi być taka, żeby Trzydziestki Trójki się w tej pracy spełniały i dobrze się w niej czuły. Przez to, że są bardzo empatyczne, to bardzo wyczuwają energię w pracy. Mogą zarabiać nie wiadomo ile pieniędzy, ale jak nie będzie atmosfery to one powoli zaczną się z tej pracy wycofywać. Nie poświęcają się w 100% dla pracy, muszą mieć też swoją pasję, w którą idą. Mój mąż na przykład trenuje dzieci. Chodzi do pracy, a po godzinach jest trenerem, bo kocha dzieci, jak każda Trzydziestka Trójka i jest nauczycielem, jak każda Trzydziestka Trójka. Czy to duchowym czy nauczycielem w szkole. On mówi, że to jest bardzo ważne żeby pracować, a dodatkowo robić to, co on kocha i żeby w pracy była dobra atmosfera. On się bardzo dobrze wtedy czuje i się spełnia. Jeśli Trzydziestka Trojka ma pracę, która zabiera im energię to cierpią z tego powodu. Tracą energetycznie swój blask.

O: Mam przyjaciółkę Trzydziestkę Trójkę, która jest agentem ubezpieczeniowym. To, co ona ludziom daje, to bezpieczeństwo. Wybitna w tej roli. Jak się coś komuś dzieje, to ona odbierze telefon, zawsze pomoże, zawsze przekieruje. Ludzie naprawdę mogą na nią liczyć.

M: Tak, bo Trzydziestka Trójka jak się za coś weźmie to można na nią liczyć, jest bardzo słowna, wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

33 w numerologii – podejście do finansów

O: Konkretna, solidna. Materiał na męża bardzo fajny i materiał na przyjaciółkę, bo „w nocy o północy”, co się nie dzieje to można na nią liczyć. Płynnie przechodzimy do tematu finansów. Jak to jest z tymi finansami u Trzydziestek Trójek w numerologii?

M: Trzydziestka Trójka przyszła tutaj, aby rozwijać się duchowo, a niekoniecznie ten pieniądz idzie płynnie. Będzie zarabiać, ale inaczej to przepływa niż u innych wibracji. 

O: Czyli pieniądze nie są dla niej ważne?

M: Pieniądze są ważne, bo Trzydziestka Trójka jak się uprze to odłoży i biedzie miała ten pieniądz, ale nie jest to dla niej priorytet w życiu. Przede wszystkim musi czuć się dobrze pod względem energetycznym w swojej przestrzeni. Jak jest stabilizacja finansowa to super, ale to nie jest ponad wszystko. Jakbyśmy postawili inne wibracje, bardziej materialne, jak Ósemka, która lubi pracować i lubi zarabiać pieniądze. Tak, Trzydziestka Trójka lubi owszem zarabiać i mieć pieniądze, ale nie ponad siebie. 

O: Znam Trzydziestki Trójki, które spełniają się jako artyści.

M: Tak, to prawda. Trzydziestka Trójka jest złożona z dwóch trójek, a Trójka ma talenty artystyczne. Znam osoby, które np. pięknie malują, śpiewają i to są Trzydziestki Trójki. One mają bardzo dobry zmysł artystyczny, gust w domu, pod tym względem się spełniają, rozwijają. Do Trzydziestki Trójki można przyjść z jakimś problemem czy coś pasuje do siebie i ona zawsze doradzi.

O: One takie się rodzą, one to czują. One widzą kolory, widzą głębię. Mnie to zawsze zadziwia u Trzydziestek Trójek, że one zawsze wiedzą że coś do czegoś pasuje. Zawsze mnie to u nich zadziwia. 

M: Bo to jest ogromna intuicja. Trzydziestki Trójki powinny przede wszystkim zwracać uwagę na swoją intuicję, bo one zawsze bardzo dobrze czują. Tylko często przez to, że są emocjonalne, tę swoją intuicję odstawiają na bok. Nie słuchają siebie do końca. Nigdy nie wiadomo skąd, ale zawsze to wiedzą.

O: Czyli co? Apel do wszystkich Trzydziestek Trójek: ufajcie sobie, bo wszystkie odpowiedzi i cała mądrość jest w was. A jaki jest symbol numerologicznej 33, z czym mogło by się to nam kojarzyć?

Szczególne powiązania z astrologią dla 33. Czy istnieją także powiązania z tarotem?

M: Ich planetą  jest Wenus. Trzydziestka Trójka ma zawsze wianuszek znajomych, jest widoczna dla otoczenia, bo to są bardzo przyciągający ludzie. Wiadomo, planeta zobowiązuje. Wenus jest piękna, tak samo Trzydziestka Trójka nie wiadomo skąd ma ten swój czar. Znak zodiaku to byk i waga, według Gladys Lobos, z której książki korzystamy w Szkole Numerologii. Byk przyciąga uwagę, waga jest empatyczna.

Kamień przeznaczenia i metal dla 33 numerologicznej

K: Metal to miedź. Kamień to szmaragd, agat i opal.

Osobiste wyzwanie dla 33 – za co je kochamy a w czym nas denerwują?

O: Czyli jakbyśmy miały podsumować co jest w Trzydziestce Trojce dobrego i za co kochamy Trzydziestki Trójki?

M: Pokazują nam jak bez walki osiągnąć pokój na ziemi, jak swoją serdecznością i dobrym sercem stworzyć harmonię. Uczą nas tego, żeby bezwarunkowo kochać i pokazują nam swoje serce. Te cechy też udzielają się innym ludziom, bo przebywając z Trzydziestką Trójką czujemy spokój wewnętrzny. To są przepiękne dusze i jeżeli tylko pozwolą sobie na wejście w tą duchowość i otwarcie swojego serca, to wtedy zarażają wszystkich swoją dobrocią. Trzydziestki Trójki to warte zauważenia dusze, a czasami niedoceniona. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. Wiem, że mogą osiągnąć bardzo wiele w swoim życiu.

O: Dobrze, a czym nas mogą denerwować?

M: Mogą nas denerwować tym, że bujają za dużo w obłokach. To są czasami trudne do ogarnięcia osoby, jak trafią na osobę, która nie widzi i nie rozumie tego ich rozkojarzenia. Jeżeli trafią na partnera lub przyjaciela albo rodzica wibrującego w innej Trzydziestce Trójce, albo w innej liczbie mistrzowskiej, to one się bardzo pięknie uzupełnią i zrozumieją. Trzydziestka Trójka czasami może być uciążliwa przez to swoje bujanie w obłokach i zamyślenie. Nie każdy zrozumie tą ścieżkę.

Mistrzowska 33 – możliwości

O: Jeszcze mam jedną uwagę już na koniec: żeby wszystkie Trzydziestki Trójki pamiętały, że mamy taki dar do trafiania w serca ludzi. I albo to wykorzystamy w tą dobrą stronę i będziemy te serca budować, wtłaczać dobrą energię; albo będziemy ludzi ranić. Tak jak nóż: może przekroić chleb i nakarmić ludzi, albo może zabić. Dlatego Trzydziestki Trójki macie niesamowitą moc, macie niesamowite możliwości i jeżeli chcecie w tym życiu nałapać dobrych karmapunktów, to mądrze z tych możliwości, korzystajcie.

M: Dokładnie. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

4 komentarze
 1. Witam,
  jestem mistrzowską 33 ale spod znaku koziorożca. Zatem dopisałabym jedną wadę jaką jest nerwowość i skłonność do zaniedbywania rzeczy ważnych. Zgadzam się w 1000%, że jesteśmy
  „wybrani” do niesienia pomocy innym. W przyszłym roku kończę 30 lat i i świadomie mówię, ze nie jestem w pełni szczęśliwa i spełniona. Nie potrafię albo jestem zbyt leniwa na wysłuchanie samej siebie co chce w życiu tak naprawdę robić. I właśnie teraz, kiedy po 5 latach pracy nagle ja straciłam uświadomiłam sobie, ze to prawdopodovbie najlepszy moment na diametralne zmiany w życiu. Niestety moje rozchwianie emocjonalne sprawia, ze ciężko podjąć mi jakakolwiek decyzje. Potrzebuje aby ktoś mnie ukierunkował, podpowiedział albo zmotywował co jest nie lada wyzwaniem.
  Pozdrawiam,
  Paula

  Odpowiedz
 2. Wszystko sie zgadza co do 33,tylko Rybki tez sa 33 bo ja jestem w tej wibracj i14.03.1969.Tylko zastanawiam sie czemu mnie cos chamuje.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też