Kurs PRZEPRACUJ swoje dzieciństwo

Innowacyjny, autoterapeutyczny program, przeznaczony dla osób, które odczuwają lęk przed indywidualną terapią z terapeutą lub nie mają na nią wystarczająco dużo czasu.

To idealny program dla tych, którzy pragną zgłębić swoje przeszłe doświadczenia i uwolnić się od problemów emocjonalnych, a jednocześnie prowadzić proces samodzielnego rozwoju.

PRZEPRACUJ swoje dzieciństwo – program do autoterapii. Kurs do samodzielnej pracy online

Zajrzyj wgłąb siebie i przepracuj swoje dzieciństwo: Odkryj swoje blokady, przekształć je i odbuduj swoje życie!

 

Kurs “Przepracuj swoje dzieciństwo” to niezwykła szansa na poznanie siebie, zgłębienie przeszłości oraz przyczyn naszych problemów emocjonalnych. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych metod numeroterapii oraz bogactwu materiałów dostępnych na platformie szkoleniowej, uczestnicy będą mogli osiągnąć realne zmiany w swoim życiu!

Pracując samodzielnie, z własnym zaangażowaniem i we własnym tempie, każdy uczestnik może przekształcić swoje życie na lepsze, uwolnić się od negatywnych doświadczeń z przeszłości i nawiązać głębsze relacje z innymi oraz ze sobą samym.

Zapraszam do programu autoterapii “Przepracuj swoje dzieciństwo” wszystkich, którzy pragną zmierzyć się ze swoimi blokadami i odnaleźć celowość oraz radość w swoim życiu.

Dołącz do grona zadowolonych uczestników, którzy przeszli przez ten proces i osiągnęli znaczące zmiany w swoim życiu. Pozwól sobie na głębokie zrozumienie swojego dzieciństwa, uwolnienie problemów emocjonalnych i odkrycie prawdziwej mocy oraz wsparcia Wszechświata w swojej codziennej pracy nad sobą.

✨ Zapraszam tych, którzy już zdają sobie sprawę, że nadszedł czas na uwolnienie się od swoich blokad ✨
Odkryj swoją wewnętrzną moc i zdecyduj się na przemianę!

Program “Przepracuj swoje dzieciństwo” skierowany jest do osób, które chcą zrozumieć przyczyny swoich ograniczeń, wywodzących się z dzieciństwa, i nauczyć się, jak nad nimi pracować. Podczas kursu zbadamy różne rodzaje blokad oraz ich źródła, a także dowiemy się, jak rozpoznawać i przeciwdziałać wewnętrznemu krytykowi. Odkryjesz swoje ukryte zasoby, nauczysz się radzić sobie z trudnymi sytuacjami i jak osiągać swoje cele, mimo przeszłych ograniczeń.

Kurs “Przepracuj swoje dzieciństwo” to wyjątkowy program autoterapeutyczny, który skupia się na odkrywaniu i uzdrawianiu doświadczeń z przeszłości, związanych z dzieciństwem. Ten kurs został opracowany z myślą o tych, którzy pragną głębiej zgłębić swoje życie, uwolnić się od problemów emocjonalnych i osiągnąć harmonię wewnętrzną.

Największe wartości tego kursu to:

R

Rozpoznasz jaki prawdziwy wpływ miało na Ciebie dzieciństwo i okres dojrzewania. Zadecydujesz, które komunikaty Cię wspierały, a co Cię osłabiało. Zajrzymy w Twoją podświadomość, by odkryć sytuacje, które wywołały lęki również z Twoich poprzednich żyć.

R

Pracujemy z tym, co już w Tobie istnieje i co już się wydarzyło – naszym zadaniem jest odnaleźć te kluczowe momenty i pokazać Ci, jak się od nich uwolnić.

R

Samodzielność: stając się swoim własnym terapeutą, uczestnicy uczą się, jak prowadzić proces terapeutyczny na własną rękę, co może być pomocne nie tylko w trakcie trwania kursu, ale także w przyszłości.

R

Elastyczność: dostęp do kursu przez rok pozwala na wygodne planowanie sesji pracy z materiałami w zgodzie z własnym harmonogramem i potrzebami.

R

Kompleksowość: kurs oferuje różnorodne materiały i techniki, które pomogą uczestnikom w pełni zrozumieć swoje dzieciństwo i jego wpływ na ich obecną sytuację emocjonalną.

R

Osobiste zaangażowanie: przez długotrwałą pracę z materiałami nauczysz się słuchać swoich uczuć i emocji, aż do momentu uwolnienia problemów z przeszłości.

R

Poruszymy temat wybaczania, zwracając uwagę na fakt, że wybaczasz przede wszystkim dla siebie, nie dla innych. Przeprowadzimy serię ćwiczeń, takich jak pisanie listów do rodziców, które pomogą Ci oczyścić i uzdrowić relacje z przeszłości.

R

Omówimy również kwestie związane z trudnymi doświadczeniami z dzieciństwa, które pomogły Ci stać się silniejszym, odpowiedzialnym i samodzielnym. Wspólnie zastanowimy się nad tym, co dobrego wyniosłeś od swoich rodziców i jak przyczynili się do Twojego obecnego poziomu.

R

W ciągu kilku tygodni nauczysz się analizować i przepracować swoje przekonania, wydarzenia z dzieciństwa oraz zrozumiesz, jak te doświadczenia wpłynęły na Twoje życie.

R

Oszczędność: zakup dostępu do kursu po cenie 799 zł zapewnia równowartość około 10 spotkań z numeroterapeutą (1890 zł!), co przekłada się na dużą oszczędność w porównaniu do tradycyjnej terapii.

Kurs “Przepracuj swoje dzieciństwo” – droga do wewnętrznej przemiany i przyciągania tego, czego pragniesz

Czy zdajesz sobie sprawę, że Twoje przekonania i doświadczenia z dzieciństwa mają ogromny wpływ na Twoje życie? Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego mimo starań niektóre cele wydają się być nieosiągalne? Chciałbyś dowiedzieć się, jak przepracować swoje dzieciństwo, aby skierować swoje życie na właściwy tor?

Jeśli tak, to kurs “Przepracuj swoje dzieciństwo” jest stworzony właśnie dla Ciebie! Ten rewolucyjny kurs pomoże Ci przejść przez proces wewnętrznej przemiany, odkryć moc słów i przekonań oraz zrozumieć, jak Twoje dzieciństwo wpłynęło na Twoje życie. Pamiętaj, że wszystko robisz dla siebie, aby osiągnąć równowagę i wewnętrzny spokój.

Dowiedz się jak pozbyć się cudzych programów, uzupełnić deficyty, a także jak pracować z wewnętrznym krytykiem i wybaczyć swoim rodzicom. Wspólnie przepracujemy wiele godzin, energii, żalu i bólu, abyś mógł osiągnąć wewnętrzny spokój i równowagę.

Analiza własnych schematów z dzieciństwa i określenie, które z nich wpłynęły na obecne życie.

Program autoterapeutyczny “Przepracuj swoje dzieciństwo” to idealne narzędzie dla osób pragnących zrozumieć wpływ swojej przeszłości na obecne życie oraz wprowadzić pozytywne zmiany za pomocą autoterapii. Zyskasz wiedzę, jak uwolnić się od blokad i przekształcić swoje życie w to wymarzone.

Ten rewolucyjny kurs pomoże Ci przejść przez proces wewnętrznej przemiany, odkryć moc słów i afirmacji oraz zrozumieć, jak Twoje dzieciństwo wpłynęło na Twoje przekonania i życie.

Dołącz teraz do tego niezwykłego kursu i pozwól sobie na wewnętrzną przemianę oraz odkrycie pełni swojego potencjału. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby wpłynąć na swoją przyszłość, przyciągnąć to, czego pragniesz i stać się prawdziwym mistrzem swojego życia.

Twoja autoterapia – PRZEPRACUJ SWOJE DZIECIŃSTWO. Rozpoznawanie i przepracowywanie wpływów z dzieciństwa

Ten kurs to wyjątkowe doświadczenie, które doprowadzi do głębokiej transformacji Twojego życia. Poprzez odkrywanie swojego wewnętrznego świata, nauczysz się radzić sobie z lękiem i krytyką, które dotychczas blokowały Twoją drogę do sukcesu i spełnienia. Znajdziesz w sobie siłę i motywację, by przełamać negatywne przekonania i przestać się sabotować. Korzystając z narzędzi numeroterapii, odkryjesz swój potencjał i zaczniesz żyć zgodnie ze swoimi wartościami. Zapraszam na kurs wszystkie osoby, które chcą przełamać swoje ograniczenia i odnaleźć sens i radość w życiu, bez obaw i lęków.

Naszym celem jest przepracowanie trudnych wspomnień z przeszłości, transformacja wewnętrznych przekonań oraz wyzwolenie Ciebie od tego, co mogło wpłynąć na Twoją podświadomość w sposób negatywny. Wierzę, że wspólnie odnajdziemy to, co naprawdę Cię blokuje, i wspólnie będziemy dążyć do osiągnięcia zamierzonych celów.

Narzędzia i metody pracy

To jest kurs dla takich osób, które mają lęk przed indywidualną terapią z terapeutą lub nie mają na nią czasu. Dlatego, że ludzie tu coś poruszają i wracają do tych tematów. Na terapii procesy przeprowadza terapeuta, natomiast w tym kursie sam stajesz się swoim terapeutą. To nie jest kurs na kilka godzin, czy nawet na weekend. To jest kurs dla osób, które naprawdę chcą pracować nad sobą – dostęp do materiałów otrzymujesz aż na 12 miesięcy, byś mógł swobodnie do nich wracać.

Znajdziesz tam arkusze pdf do samodzielnej pracy, fragmenty z książki o numeroterapii, kilkanaście godzin nagrań oraz materiały do samodzielnych ćwiczeń, do których możesz wracać. Żeby jednak osiągnąć sukces, musisz pracować z tym kursem przez kilka miesięcy i wracać do tych elementów, które wywołały w Tobie specyficzne uczucia i emocje, aż do momentu, do kiedy je uwolnisz…

Aby osiągnąć sukces w procesie autoterapii, uczestnicy powinni być zaangażowani w długotrwałą pracę z materiałami kursu, co pozwoli im osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty i ostatecznie uwolnić się od negatywnego wpływu negatywnego wpływu doświadczeń z dzieciństwa na ich obecną jakość życia i relacje z innymi. W miarę jak uczestnicy pracują z kursowymi materiałami, ważne jest, aby skupić się na swoich uczuciach i emocjach oraz wracać do tych aspektów, które wywołują silne reakcje, dopóki nie zostaną uwolnione.

Twoja inwestycja

Koszt kursu – 799 zł

Ale jego wartość jest BEZCENNA!

Kurs “Przepracuj swoje dzieciństwo” to idealne narzędzie dla osób pragnących zrozumieć wpływ swojej przeszłości na obecne życie oraz wprowadzić pozytywne zmiany za pomocą autoterapii. Zyskasz wiedzę, jak uwolnić się od blokad i przekształcić swoje życie w wymarzone.

Dołącz teraz do tego niezwykłego kursu i pozwól sobie na wewnętrzną przemianę oraz odkrycie pełni swojego potencjału. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby wpłynąć na swoją przyszłość, przyciągnąć to, czego pragniesz, i stać się prawdziwym mistrzem swojego życia.

Naszym celem jest właśnie przepracowanie trudnych wspomnień z przeszłości, transformacja wewnętrznych przekonań oraz wyzwolenie Ciebie od tego, co mogło wpłynąć na Twoją podświadomość w sposób negatywny. Wierzę, że wspólnie odnajdziemy to, co naprawdę Cię blokuje, i wspólnie będziemy dążyć do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dla kogo ten kurs? 

PROGRAM DO AUTOTERAPII “Przepracuj swoje dzieciństwo” jest dla Ciebie, jeśli:

L

Masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać, a podejrzewasz, że jego źródło tkwi w Twoim dzieciństwie.

L

Chcesz rozwijać się i poszerzać swoje horyzonty, ale czujesz, że coś Cię blokuje. Jesteś gotowy/a na pracę nad sobą i na otwarcie się na wsparcie Wszechświata

L

Marzysz o wewnętrznej transformacji, ale nie wiesz, jak się za nią zabrać. Rozwijasz się i szukasz dodatkowego wsparcia, które wzmocni Twój rozwój osobisty.

L

Czujesz, że błądzisz i chodzisz w kółko, a Twoje sukcesy nie przynoszą Ci spełnienia

L

Czujesz, że słowa mają moc i chciałbyś to jeszcze lepiej odkryć, ucząc się, jak wykorzystać tę moc w procesie autoterapii.

L

Jesteś gotowy na to, aby zadbać lepiej o siebie oraz przyjąć nowe perspektywy i narzędzia rozwoju.

Ten PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE, jeśli:

L

Oczekujesz natychmiastowych rezultatów bez żadnego wysiłku, nie chcąc inwestować czasu i energii w proces autoterapii.

L

Nie jesteś gotowy do pracy nad swoimi problemami, nie chcąc zmierzyć się z trudnymi aspektami swojego życia.

L

Nie masz otwartości na wsparcie Wszechświata, nie wierząc w moc zmiany pochodzącej z własnego wnętrza i otaczającej nas energii.

Kwestie organizacyjne:

Kurs “Przepracuj swoje dzieciństwo” to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących wsparcia w procesie samodzielnej pracy nad swoimi problemami z przeszłości. Wykupując dostęp do tego kursu, otrzymujesz kompleksowe materiały oraz wsparcie, które pomogą Ci zgłębić i zrozumieć doświadczenia z dzieciństwa…

Co otrzymujesz wykupując kurs “Przepracuj swoje dzieciństwo”?

Po dokonaniu zakupu dostępu do kursu “Przepracuj swoje dzieciństwo”, otrzymujesz dostęp do profesjonalnej platformy szkoleniowej, gdzie znajdziesz:

i

Arkusze PDF do samodzielnej pracy

ułatwiające organizację własnych myśli, uczuć i przeżyć związanych z przeszłością… i które wprowadzą Cię w świat pracy nad swoim dzieciństwem .

Fragmenty z książki o "Numeroterapia, czyli edukacja duchowa"

dające wgląd w techniki terapeutyczne, które można wykorzystać w procesie autoterapii.

Kilkanaście godzin nagrań

pozwalających na jeszcze głębsze zrozumienie i refleksje nad własnym życiem i doświadczeniami oraz dodatkowe linki do zewnętrznych video, które pomogą Ci odkrywać siebie oraz zrozumieć, jak Twoje dzieciństwo wpłynęło na Twoje obecne życie.

Materiały do samodzielnych ćwiczeń

ćwiczenia praktyczne, które uczą, jak konstruktywnie pracować nad własnymi emocjami i przeszłością.

Nie zwlekaj, zainwestuj w siebie i swoje życie, korzystając z kursu “Przepracuj swoje dzieciństwo”. Dzięki niemu zyskasz narzędzia i wiedzę, aby skutecznie pracować nad swoim dzieciństwem, uwolnić się od problemów emocjonalnych i odkryć nową jakość życia.

Odbicie dzieciństwa: Jak przeszłość wpływa na Twoje obecne życie i relacje

W tym programie autoterapeutycznym odkryjesz:

L

Jak zgłębić wpływ dzieciństwa na obecną sytuację.

L

Jak analizować własne przekonania i wydarzenia z dzieciństwa, które mogły utrudnić realizację Twoich marzeń.

L

Metody identyfikacji traum i żalów wobec bliskich osób.

L

Jak analizować wpływ wzorców rodzinnych na obecne relacje.

L

Jak unikać powszechnych pułapek i błędów w pracy nad sobą, a także jak wykorzystać swoje zasoby i mocne strony.

L

Że możesz podjąć próby zmiany niezdrowych wzorców i przekonań.

L

Źródła Twoich problemów na różnych płaszczyznach życia.

L

Jak wygląda Twoja obecna relacja z rodziną

L

Jak dążyć do odcięcia pępowiny i budowania własnych decyzji.

L

Jak długo i dlaczego warto pracować nad swoim dzieciństwem, aby utrzymać trwałe zmiany i wprowadzać dalsze transformacje w swoim życiu.

Ćwiczenia i zadania pomogą Ci:

L

Zrozumieć, jakie traumy wpłynęły na Twoją obecną sytuację

L

Sporządzić listy żalów wobec rodziców, dziadków czy nauczycieli.

L

Przeanalizować obserwacje i opinie rodziców w konkretnych tematach.

L

Prześledzić wzorce rodzinne i zastanowić się, jak wpłynęły one na obecne życie.

L

Zidentyfikować płaszczyzny problemów, takie jak zdrowie, finanse czy związki.

L

Zbadasz źródło deficytów emocjonalnych, takich jak brak bezpieczeństwa, miłości czy troski, wynikających z dzieciństwa.

L

Określić swoją obecną relację z rodziną i zrozumieć, jak wpływa na życie.

L

Skutecznie pracować nad swoim dzieciństwem, stosując techniki autoterapii i dostosowywać je do swojej indywidualnej sytuacji.

Twoja droga do wewnętrznej przemiany

Wsparcie autorki kursu – Olgi N. Stępińskiej i możliwość podjęcia numeroterapii

 – zawsze możesz się z nami skontaktować, aby dopytać o kwestie zawarte w kursie, które budzą Twoje pytania lub wątpliwości. Skorzystaj z maila, Facebooka lub Instagrama.

Możesz też umówić się na dodatkowe spotkanie z jednym z naszych numeroterapeutów, aby głębiej popracować z danym obszarem. Zaproponujemy Ci specjalną zniżkę na pierwsze spotkanie!

Przeprowadzenie przez właściwą drogę

– kurs pozwoli Ci stać się bardziej świadomym i poprowadzi Cię przez podróż w głąb siebie, abyś mógł zidentyfikować źródła swoich problemów oraz odpowiednio je rozwiązać.

Kurs “Przepracuj swoje dzieciństwo” to wyjątkowy program autoterapeutyczny, który skupia się na odkrywaniu i uzdrawianiu doświadczeń z przeszłości, związanych z dzieciństwem. Ten kurs został opracowany z myślą o tych, którzy pragną głębiej zgłębić swoje życie, uwolnić się od problemów emocjonalnych i osiągnąć harmonię wewnętrzną.

Przystępne materiały

– wszystkie lekcje video są opracowane w prostym i zrozumiałym języku, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł zrozumieć omawiane kwestie oraz zastosować je w swojej codziennej pracy nad sobą.

Pamiętaj, że masz dostęp do tego kursu masz aż na 12 miesięcy!!!, więc możesz wracać do tych ćwiczeń, które przygotowałam dla Ciebie, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę. Pracujemy z tym, co już w Tobie istnieje i co już się wydarzyło – naszym zadaniem jest odnaleźć te kluczowe momenty i pokazać Ci, jak się od nich uwolnić.

Opinie

o moich programach online

Uczestniczka ostatniego kursu poczucia własnej wartości:

Podobała mi się przemyślana organizacja spotkań, punktualność i wzmacnianie osób, które zabierały głos po medytacjach i dzieliły się swoimi przeżyciami.

Bernadeta Ziemińska – 12 stycznia 2021
Jestem zachwycona kursem poprowadzonym przez Olgę.
W prosty i jasny sposób uczy jak wejść w stan medytacji i uwolnić się od poczucia winy, wybaczyć innym i sobie oraz wykreować nową, wymarzoną przyszłość.
Jest to pierwszy kurs po którym mogę powiedzieć, że umiem wejść w stan medytacji i pracować nad poszczególnymi problemami i wyzwaniami.

Olga to cudowna osoba o bardzo dużej wiedzy na temat podświadomości i rozwoju ❤️ Każdy z nas potrzebuje narzędzi, aby pracować nad swoimi emocjami, do zbudowania harmonii w sobie i właśnie ten kurs pozwala poznać takie tajniki- medytację, która jest idealna, aby uspokoić swoje myśli, emocje i nabrać energii do działania na co dzień ?

Uczestniczka kursu pewności siebie i poczucia własnej wartości

Indywidualne podejście do każdego uczestnika, trzymanie i dbanie o ramy spotkania, trafne afirmacje i energia reiki… A także duże wsparcie siebie nawzajem uczestniczek i poczucie opieki Olgi nad nami. Było inspirująco i motywująco!

Uczestniczka ostatniego kursu podnoszenia poczucia własnej wartości:

Bardzo podobała mi się forma warsztatowa i to jak Olga zadawała pytania, naprowadzając uczestniczki do tego, co siedzi głębiej… Nie spodziewałam się efektów!

Krzysiek – 10 stycznia 2021
Przez całe swoje życie nie byłem tak świadomy swoich emocji jak podczas tego kursu medytacyjnego. Cudowne prowadzenie Olgi pozwoliło mi to wszystko lepiej zrozumieć, odpuścić to co już się dało i najważniejsze… Teraz sam mogę pracować nad tym i coraz lepiej poznawać siebie. Dziękuję jeszcze raz i polecam każdemu!