Przyciągnij sukces w Nowym Roku dzięki odpowiednim afirmacjom!

.

Przyciągnij sukces w Nowym Roku – zrób to mądrze, układając odpowiednie afirmacje. Zapraszam na materiał.

Mamy Nowy Rok, świętowaliśmy Sylwestra, każdy tak jak lubi. Przyszedł Nowy Rok, przyjdą nowe energie, przyjdą nowe pomysły.

Ja bardziej uznaję ten Sylwester, który mamy w nów wrześniowy, bo nam się wtedy zaczyna Nowy Rok Numerologiczny i świętujemy to co roku na wyjeździe “Spa dla duszy”. Układamy horoskopy dla uczestników od sierpnia do października, tak aby uchwycić wrzesień, kiedy się wszystko zmienia. Większość ludzi lubi tą zmianę kalendarzową.

Co nas czeka w nowym roku?

Oprócz tego, że z numerologii wiemy w jakim jesteśmy roku numerologicznym, w jakim osobistym, kiedy mamy jakie miesiące, możecie sobie zrobić horoskop w dowolnym momencie. Możecie go zamówić u nas teraz i przygotujemy go na ten nowy rok 2023. W horoskopie numerologicznym powiemy na co, kiedy będą sprzyjać energie. Na warsztatach “Spa dla duszy” robimy programowanie tego. To jest wszystko bardzo fajne, ale element, który się nazywa twoje myślenie, twoje afirmacje, ty, jest ważniejszy niż wszystkie inne wróżby. 

Co to są w ogóle dobre afirmacje? 

To są afirmacje, które działają. Są na dany, konkretny moment dla ciebie teraz. One się za chwilę powinny zmienić, bo zmieniasz się ty, zmieniasz przyciąganie.

Czasami musisz przyciągnąć prawdziwe źródło problemu. Czasami musisz przyciągnąć otwartość na zmianę, bo jesteś w permanentnym lęku przed zmianą i ten lęk blokuje całe przyciąganie we wszystkim. Czasami musisz otworzyć się na to, aby otworzyć serce jeśli chcesz przyciągnąć miłość. A czasami już to wszystko masz za sobą i dalej nie idzie, bo musisz zrobić afirmacje napełniające cię wiarą.

W prawie przyciągania budujemy je na kilku płaszczyznach.

Może być tak, że masz taki kod w podświadomości, który blokuje wiarę, że to jest dostępne dla ciebie. Tak, są możliwe dobre związki; tak, jest możliwe prowadzenie biznesu przyciągającego dobre pieniądze; tak, jest możliwe schudnięcie – ale ja sobie z tym nie poradzę. Wtedy właśnie należy ułożyć odpowiednią na ten moment dla ciebie afirmację. 

Kursy afirmacji, które prowadzę cię tego nauczą. Układaj je, pracuj nimi, bo to, że dzisiaj masz taki stan jaki masz to nie jest wynik polityki, globalnego ocieplenia czy wybuchu wulkanu w kraju, w którym nie mieszkasz. To nie ma prawie żadnego wpływu. Ważna jest twoja myśl i twoja reakcja na wszystkie akcje, które cię bodźcują. Bo albo mówisz “nie, nie, nie, ja się boję”, albo mówisz “super pomysł, wchodzę w to”. 

Czego nauczył mnie 2022 rok?

Korzystając z tego, że kończy nam się rok, ten czas zawsze przeznaczam na refleksję nad tym jaki był ten okres. Co tam się u mnie w życiu zadziało. Jaki ten rok miał na mnie wpływ. W sumie robię to dwa razy. We wrześniu bardziej planuję. W grudniu, kalendarzową zmianę roku, poświęcam na rewizję tego co planowałam, co osiągnęłam, i co teraz mogę zrobić. Tą zmianę kalendarzową traktuję jako zmianę siebie, czyli co chcę mieć i dlaczego jeszcze tego nie mam. 

Może się okazać, że masz do popracowania z lękiem, że masz do popracowania z kodami lub innymi emocjami. Do tego służą dobrze ułożone afirmacje.

Wsłuchaj się w siebie

Jeżeli zdecydujesz się na kurs układania afirmacji i dekretów, to najlepiej abyś był przygotowany do pracy na swoim konkretnym przykładzie. Jak to ma brzmieć, jak to ma wyglądać, na co ja mam dzisiaj potrzebę afirmacyjną.

Możesz mieć np. taką afirmację do zrobienia: “zwalniam moje ciało z choroby, bo już zrozumiałem o co w tej chorobie chodzi”. Zawsze jak jestem przeziębiona, moją afirmacją jest: “ciało, zwalniam cię z obowiązku upominania mnie o tym, że mam zwolnić”.

Najczęściej choroba lub przeziębienie to oznaka, że mamy zwolnić, odpocząć. Pozwalam sobie wtedy wypocząć i robię takie afirmacje. Jak muszę to odwołuję sesje i daję sobie czas, aby moje ciało mogło się zregenerować. 

Zaprogramuj podświadomość w nowym roku

Na pierwszy kwartał 2023 roku zaplanowałam 3 kursy:

  • kurs przyciągania pieniędzy
  • kurs przyciągania miłości
  • kurs przyciągania zdrowia

Będziemy się na nich zajmować przyciąganiem, przeprogramujemy podświadomość. To są kursy na zoomie, kilka spotkań w każdym kursie.

Większość uczestników ma jakieś swoje problemy z którymi pracujemy, przeprogramujemy podświadomość. W ten miesiąc wydarza się transformacja. Cały czas pracujemy transformacją po to, żeby rozpoznać, znaleźć, co jest bardzo trudne czasami, gdy są złe kody w podświadomości. Pracujemy nad nimi odpowiednimi metodami po to, aby się totalnie od nich uwolnić.

Rozwój duchowy w nowym roku

Na nowy, 2023 rok, życzę tobie żebyś nauczył się siebie. Nauczył się jak być ze sobą, dla siebie, jak pracować z tym co się u ciebie pojawia.

To nie jest tak, że przyjdziesz na kurs i coś tam przerobimy i już jest super. To byłoby piękne. 

Na moich kursach robimy transformacje i coś się u ciebie zmieni. Jednak celem moich kursów jest to, abyś dostał wędkę, narzędzie, którym będziesz mógł pracować samodzielnie, gdy zajdzie taka potrzeba, gdy coś znowu się zmieni w twoim życiu. Bo przecież

nasze życie nieustannie ulega zmianom.

Jeśli jesteś zainteresowany horoskopem numerologicznym na nowy rok to zapraszam. Sporządzimy horoskop dla ciebie na najbliższe 12 miesięcy. Znajdziesz tam podział na miesiące liczone według algorytmu miesiąca numerologicznego i osobistego. A możesz też zrobić horoskop samodzielnie. Do tego przyda ci się skrypt, który możesz kupić w sklepie.

Życzę aby ten nowy, 2023 rok był spożytkowany zgodnie z energią tego roku, czyli z energią wibracji 7. To czas na medytację, na dobre analizy i oczywiście na pracę nad sobą na głębokim poziomie. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też