Reinkarnacja w numerologii czyli czym jest dług karmiczny

Jeśli interesują cię tematy związane z reinkarnacją, to w tym tekście omówię reinkarnację według numerologii czyli czym jest dług karmiczny?

W tym wpisie odpowiemy sobie na kilka pytań, które często się pojawiają w waszych mailach i waszych komentarzach. Zastanowimy się czym w ogóle jest dług karmiczny? Najważniejsze jest to, żeby wiedzieć co takiego, jako blokada może u nas występować, która w tym życiu skutecznie nam wszystko utrudnia.

Być może zrobiliście już kurs Prosperity, czy już wiecie dużo o podświadomości, już przeczytaliście dużo mądrych książek i tak dalej, i już wiecie jak można by żyć, jak moglibyście myśleć, żeby wszystko było dla was łatwe i znane, jednak dalej się coś wywala w życiu.

Właśnie wtedy przychodzi taki moment (a w ogóle radzę wam sprawdzić to już wcześniej, zanim zaczniecie pracę nad sobą, bo czasami pracujemy nad sobą kilka lat i to w ogóle nie daje żadnych spektakularnych efektów), kiedy okazuje się, że przyczyna naszych problemów jest właśnie w długu karmicznym.

Co to jest dług karmiczny?

Dług karmiczny, najprościej mówiąc, jest związany z tym co robiliśmy w poprzednich życiach. To, co robiliśmy w którymś z naszych poprzednich żyć ma bowiem wpływ na to życie aktualne i dokładnie TERAZ możemy się z tym zmierzyć. Możemy spłacać dług karmiczny. Pamiętajmy, że karma sama w sobie nie jest dobra ani zła, tylko jeżeli mamy dług karmiczny, to wiadomo, że będzie to tak, jakbyśmy zaciągali kredyt i będziemy musieli go spłacić. I dokładnie taką analogię tutaj można sobie zaproponować.

To, co mamy, to genialne narzędzie, które kocham ponad wszystko czyli numerologię. Tam istnieją metody, które pomogą ci obliczyć czy masz dług karmiczny. Jak zrobicie sobie portret numerologiczny to po prostu będziecie wiedzieli czy macie dług karmiczny czy nie. I to jest genialne! Jak się dowiadujesz, że masz dług karmiczny (który wylicza się z wibracji imion i nazwisk oraz daty urodzenia), to tak jakby ci lekarz postawił dobrą diagnozę. Po prostu wiesz jak masz dalej funkcjonować, wiesz co masz z tym zrobić!

Jak obliczyć dług karmiczny?

Jeśli z wyliczeń portretu numerologicznego można stwierdzić, że nie masz długu karmicznego, a jednak coś ciągle funkcjonuje w Twoim życiu nieprawidłowo – szukamy wtedy problemu już na przykład w podświadomości, czyli nie musimy już szukać odpowiedzi w Twoim “magazynie” poprzednich żyć, tylko skupiamy się na tym, co jest w tym życiu i dzięki temu wiesz, którą drogą trzeba iść żeby coś zrobić.

I teraz pomyśl, że chodzisz cały czas od wielu lat po lekarzach pytając “co mi jest?” i lekarze nie wiedzą jak mają ci odpowiedzieć i nagle… trafia się ten jeden lekarz, który wie! Takim “lekarzem” jest numerologia! Dług karmiczny liczymy z wibracji imion i nazwisk – każdej literze odpowiada pewna cyfra, na przykład imię Olga:

O to jest 6, L to jest 3, G to jest 7, A to jest 1 czyli 17.

Alfabet numerologiczny – System Pitagorejski
Alfabet numerologiczny – System Pitagorejski

Każda litera odpowiada jakiejś liczbie. Żeby dowiedzieć się czy ma się dług karmiczny, to ważne są wszystkie imiona i nazwiska, czyli również drugie imię, trzecie imię, nazwiska po mężu (nawet jeśli już ich nie używamy – ja się z moim mężem rozwiodłam, ale nazwisko mi dał takie piękne że że nie zamierzam go zmieniać, haha), przezwiska, itd. Te wszystkie liczby trzeba do siebie dodać i jeszcze osobno się sprawdza samogłoski (czyli np. u góry sobie piszemy żeby było lepiej widać cyfry z samogłosek, czyli u góry mamy 7 (6+1), a na dole mamy 10 (3+7).

Liczby długu karmicznego. Wibracje karmiczne

W następnym punkcie musimy wiedzieć, jakich liczb tak naprawdę szukacie, po co my to w ogóle liczymy? Wypiszemy sobie liczby długu karmicznego.

Nie skupiamy się tylko na tym, że szukamy czegoś złego, ale ponieważ dzisiaj omawiamy sobie temat karmy, to oczywiście szukamy liczb karmicznych, czyli liczby 13, 14, 16, 19, 26, 27.

Przeczytaj o tych karmach więcej na moim blogu!

Karma 16, 19, 26, 27, 13, 14

Jak spłacić dług karmiczny?

Jeżeli któreś z tych liczb widzisz w swoim portrecie numerologicznym, to już warto się na tym troszeczkę pochylić. Najgorsza jest przecież taka sytuacja, gdy już wiesz, co ci jest, ale nie wiesz co z tym zrobić, czyli np. wiem, że mam nadwagę, ale nie wiem jak schudnąć. Oczywiście w numerologii tak nie jest – w numerologii mamy na wszystko rozwiązania! W zależności od tego jaką masz kombinację długu karmicznego (bo niektórzy mają np. 13 pomieszaną z 19 albo 26 i 27 pomieszany z 16) należy dobrać tak materiał na pracę żeby spłacić cały dług karmiczny, w którym jesteście.

Pamiętaj, nawet jeśli wychodzi Ci jakaś karma, to się totalnie tym nie przejmuj – to jest tylko informacja. Ja zawsze to powtarzam, że jak komuś wychodzi karma, to po prostu wiemy, co robić.

Na początek możesz zacząć od mojego filmiku z taką próbną medytacją uwalniającą karmę (na końcu mojego live z Joanną Gierasimiuk o liczbach karmicznych) – takich ćwiczeń oczywiście jest więcej, więc jak będziecie tylko zainteresowani, to na pewno poznajdujecie informacje. Natomiast jeśli ktoś przychodzi do mnie lub do któregoś z moich uczniów na portret, to my też tłumaczymy na czym polega spłacanie długu karmicznego.

Jak obliczyć karmę z daty urodzenia?

Kolejne miejsce gdzie możemy się dowiedzieć więcej o naszej karmie, to data urodzenia.

Cały temat tego wpisu to tzw. numerologia karmiczna. W Szkole Numerologii poświęcamy cały dział zajęć na to, żeby wytłumaczyć i zrozumieć jak to wszystko działa. Nie wystarczy bowiem tylko tego wyliczyć – zapewne każdy sam sobie to wyliczy. Ważne jest jednak to, by umieć to zinterpretować. Czyli zachęcam Was, żebyście sobie spróbowali wyliczyć i w ogóle wiedzieli czy macie karmę, ale interpretacja to jest już grubsza sprawa.

Ja bardzo lubię jak ktoś przychodzi do mnie na portret numerologiczny i mówi: “Obejrzałam twój filmik, wiem, że mam karmę 26” i ja mówię super, czyli ja już mogę po prostu z człowiekiem iść w to, co z tą karmą robić, jak z nią pracować.

Wracając do daty urodzenia – weźmy na przykład kogoś, kto jest urodzony 13 kwietnia 2001 roku, czyli już widzimy na pierwszy rzut oka, że ma karmę 13, bo jest urodzony 13-tego. To już jest dla nas pierwsza informacja.

Natomiast przypominam Jak obliczyć wibracje główną czyli w tym przykładzie mamy 1 + 3 + 4 + 2 + 1 czyli to jest 11 i tutaj wychodzi nam taka sytuacja, że mamy karmiczna trzynastkę i mistrzowską 11. To jest bardzo ciekawe, ale w tym wpisie nie skupiamy się na wibracjach mistrzowskich, tylko na karmach, ale musimy wiedzieć, że jak wychodzi nam liczba mistrzowska i liczba karmiczna to one się wzajemnie potęgują. Bardzo dobrym przykładem jest tu imię Maria, gdzie mamy karmę 13 i wzmocnienie 11 i to dużo tutaj może nam powiedzieć na temat tego, jakie Maria może mieć problemy finansowe i sercowe.

Obciążenia karmiczne

Cały portret numerologiczny to jest 17 punktów, więc po to się go robi, żeby to wyliczy naprawdę bardzo dokładnie.

Obciążenia karmiczne to jest naprawdę niezwykle obszerny temat i tak jak wspominałam wcześniej – w Szkole Numerologii omawiamy duży moduł “numerologia karmiczna” gdzie wyliczamy rzeczy z pewnego algorytmu i tam już dostajemy konkretną informację jak wyglądały poprzednie życia, które mają wpływ na to obecne.

Podsumowanie – reinkarnacja w numerologii i dług karmiczny

Czyli teraz już wiesz, aby wyliczyć to czy masz dług karmiczny należy sprawdzić i imiona i nazwiska, osobno spółgłoski i samogłoski oraz wszystkie wibracje z daty urodzenia. Trzymam kciuki za to, że albo nie masz karmy, albo masz, ale już będziesz wiedział/a i wtedy będzie łatwo coś z nią zrobić.

Jestem ciekawa, czy po lekturze tego tekstu wiesz już dlaczego używam nazwiska po moim byłym mężu skoro nie jesteśmy już razem? 🙂 Napisz w komentarzu!

Autor: Olga stępińska

Komentarze (11)

 1. Katarzyna pisze:

  Data ur 24 02 1960,proszę o wiliczenie długu,karmicznego

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   Wszystkie informacje dotyczące długu karmicznego znajdziesz w swoim portrecie numerologicznym. Zapraszamy na sesję: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/ lub do zamówienia portretu opisowego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-opisowy/.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 2. Aleksandra pisze:

  Dzień dobry, jak obliczyć wynik jeżeli w nazwisku są polskie znaki typu ó, ż, ń, ś, ć. Jakie liczby przypisujemy tym literom?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   do obliczeń należy użyć odpowiednich liter bez polskich znaków, czyli a zamiast ą, c zamiast ć, e zamiast ę itd.

 3. Gosia pisze:

  Czy suma daty urodzenia i miesiąc też liczymy razem??? Bo jest dzień+ miesiąc albo sam rok albo suma całej daty urodzenia A czy rok i miesiąc też liczymy razem??? Bo ja 1982 z roku i 9 z miesiąca. Wychodzi 29 a to jest dług karmiczny. Czy mam ten dług teraz czy nie???

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   Aby obliczyć wibrację główną należy po kolei dodać wszystkie cyfry z daty urodzenia – dzień, miesiąc i rok, nie tylko miesiąc i rok. Dodatkowo 29 redukuje się do 11 – nie jest to więc liczba karmiczna, tylko mistrzowska.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 4. Karmiczna pisze:

  Witam prosze mnie powiedziec co zrobic jak za kazdym razem kiedy licze moj dlog karmiczny zaczyna mnie kluc lewa nerka i dostaje czkawki. Czy moze to byc spowodowane moim dlogiem czy powinnam isc do lekarza?
  Pozdrawiam mczakal

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry
   Niewykluczone, że Pani dolegliwości wynikają z którejś z liczb karmicznych obecnych w Pani portrecie, niemniej wszystkie niepokojące objawy radzimy skonsultować z lekarzem.
   Pozdrawiamy serdecznie

 5. Magdaa pisze:

  Dzień dobry, mogłaby pani napisać czy wynik, który wyszedł ze spółgłoski również dodajemy do wyniku z samogłoski, nie rozumię który wynik jest ostateczny, żeby sprawdzić cyfrę karmiczną, pozdrawiam

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,

   Dziękuję bardzo za komentarz. Wysłaliśmy do Pani wiadomość e-mail.

   Pozdrawiam serdecznie

 6. Małgosia pisze:

  Ja też używam nazwiska po moim byłym mezu..bo tak czuje intuicyjnie daje mi większą siłę ale mniej szczęścia w miłości…może powinnam jednak to odrzucić?

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska