Zapraszam na całodniowe

Sobotnie warsztaty w Kronikach Akaszy

Jeśli potrafisz już czytać w Kronikach Akaszy, chcesz poszerzyć Swoją wiedzę i umiejętności i chcesz poćwiczyć pracę z klientem.

W programie:

Oczyszczanie pól energetycznych wokół ludzi i zwierząt, pól energetycznych wokół nieruchomości, oczyszczanie pomieszczeń, odczytywania informacji dotyczących inkantacyjnego koła życia

Wzorce i blokady w podświadomości. Jak je odkryć poprzez oglądnie sytuacji, jak wyczytać z własnych myśli nasze hamulce, jak sprawdzić stan energetyczny swojego ciała… i chyba najważniejsze: jak i przez ile z nimi pracować
 
Pracę w Kronikach klienta, wspólnie omówimy taką sesję – krok po kroku i oczywiście będziemy to wspólnie trenować.

KIEDY: Sobota, 22 maja

GDZIE: platforma Zoom*

INWESTYCJA:  350 zł

Teoria, praktyka, czytanie sobie nawzajem, materiały dodatkowe i wiele medytacji! 

Zaczynamy o 9:00
Przerwa obiadowa 14:00
Przygotuj się na cały dzień pracy nad sobą i pracy w Kronikach innych, zrobisz tego dnia ogromny krok na ścieżce swojego rozwoju wewnętrznego.

WAŻNE: Zajęcia nie będą nagrywane!

Jedyna możliwość skorzystania z warsztatów to być na nich na żywo.

Warsztat poprowadzi:

Olga N Stępińska. Założycielka Szkoły Numerologii, twórczyni autorskiej metody pracy z duszą i umysłem – Numeroterapia, pomaga rozwiązywać problemy i kształtować przyszłość z marzeń poprzez pracę w Kronikach Akaszy, numerologię, Reiki i medytacje. Od 20 lat zgłębia metody Rozwoju Osobistego. Od 15 lat naucza.

Kroniki Akaszy, medytacje, Reiki i numerologia to moje główne narzędzia pracy. To metody, które pozwoliły mi pokonać moje własne życiowe problemy i dojść do tego miejsca, gdzie jestem teraz – pracować tak, jak to sobie wymarzyłam, być otoczoną ludźmi, których kocham i którzy kochają mnie, żyć tak, jak tego JA chcę. Dają też piękne rezultaty moim klientom, którzy przychodzą do mnie z rozmaitymi problemami. Wiem, że działają i dlatego właśnie na nich się skupiam. Każdego dnia moi klienci dają mi na to kolejne dowody.
W tym kursie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniami, które pozwolą Ci zrozumieć i zacząć skuteczną, intencjonalną i świadomą praktykę medytacji!

Opinie

o moich programach online

Masz pytanie?

Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi napisz na biuro@szkolanumerologii.pl 

Jak mogę się zapisać?

Rezerwacja miejsca następuje z chwilą kupienia biletu, więc kliknij w przycisk powyżej i opłać bilet, a dostaniesz mailem wszystkie instrukcje udziału i materiały na warsztaty.

Jak mogę zapłacić?

Dostępna jest płatność online Przelewy24 poprzez system bankowości oraz PayPal.

Jeśli chcesz zapłacić kartą wybierz płatność PayPal i w następnym kroku drugą opcję: płatność kartą (zamiast logowania do tego systemu).

Czy jest możliwość odroczenia płatności lub płatności w ratach?

Nie, w obecnej chwili nie mamy takiej możliwości. 

Jak wziąć udział w warsztacie online? Jak się używa Zoom'a?

Osoby, które zapiszą się na warsztat otrzymają na adres email link do spotkania.

Na komputerze wystarczy kliknąć link, spotkanie otworzy się w przeglądarce z której korzystasz.

Jeśli preferujesz łączyć się przez telefon: zainstaluj przed spotkaniem bezpłatną aplikację Zoom. Następnie klikając w link spotkania ta otworzy się automatycznie i dołączysz do spotkania.

Jak mogę się nauczyć podstaw czytania Kronik Akaszy?

Jeśli nie czytasz jeszcze Kronik zapraszam Cię na kurs, na którym dowiesz się wszystkiego krok po kroku i co najważniejsze przećwiczysz z moim osobistym wsparciem: Kurs czytania Kronik Akaszy.

Czy muszę być absolwentem Twojego kursu czytania Kronik Akaszy?

Nie, jedynym warunkiem jest to, że czytasz w Kronikach i czujesz się w tym swobodnie.

Szkoła Numerologii by Olga N Stępińska   |  Polityka prywatności  |  Regulamin sklepu