Czy możemy sami zmienić swoje przeznaczenie?

.

Czy możemy sami zmienić swoje przeznaczenie? Hmm…jak myślicie? Zapraszam na materiał, w którym omówimy ten temat.

Czym tak naprawdę jest nasze przeznaczenie? I czy możliwa jest zmiana przeznaczenia? Odpowiadając krótko: tak, jak najbardziej!

Los, przypadek, przeznaczenie – co decyduje o naszym życiu?

W 90% przypadków jest tak, że los, przypadek, przeznaczenie, czyli coś, co niektórzy uważają, że decyduje o naszym życiu, jest zależne od tego co my na ten temat myślimy. 

Przeznaczenie człowieka jest zależne od jego kodów i wpisów i poglądów, które ma zapisane w swojej podświadomości. Człowiek jest w tych wpisach i funkcjonuje według nich, bo tak to się wydarza, że my świadomie mamy wpływ na 4-7% naszych myśli. Pozostała część jest w tej sferze podświadomej, czyli jak sama nazwa wskazuje, takiej do której nie mamy świadomie dostępu.

My oczywiście wiemy jak tam wejść, bo są do tego narzędzia. Głównie w numeroterapii nasza praca polega na tym, że my chcemy coś, a wydarza się w naszym życiu coś innego. Pracujemy nad tym głównie w sesjach numeroterapii.

Ktoś może powiedzieć, że wierzy w przeznaczenie, że Bóg tak chciał, wierzy w los, przypadek. Ok. Może tak być. Ale to oznacza, że nie masz siły sprawczej, nie masz siły wewnętrznej.

Co robimy w takim życiu? Jak wygląda wtedy nasze życie? Siedzimy i po prostu czekamy, że Bóg nam da albo nam nie da? Pozostajemy z tym, że naszym przeznaczeniem jest męczyć się z jakiegoś powodu? No dobra, może są tacy ludzie, którzy tak mają.

Myślę jednak, że jeśli to czytasz to tak nie masz.

Co to jest przeznaczenie i jak jest rozumiane w numerologii?

Oczywiście, jak numerolodzy mamy mnóstwo do powiedzenia, nie tyle na temat tego, co ktoś by nazwał przeznaczeniem czy złym przeznaczeniem, tylko my mówimy o tym jakie lekcje na to życie wybrała nasza dusza. I jak znasz te lekcje, wiesz czego one dotyczą, wiesz jak je odrobić i wiesz co z tym zrobić. I nawet coś co możesz nazywać złym przeznaczeniem, bo niektórzy mogliby tak pomyśleć o karmie, że to jest ich złe przeznaczenie, dzięki tej wiedzy możesz zupełnie je zmienić. 

Co to jest liczba przeznaczenia?

Myślę sobie, że trzeba podejść do tego bardziej globalnie. W portrecie numerologicznym jest mnóstwo punktów, które łącznie dają nam informację na temat przeznaczenia.

W numerologii, którą ja się zajmuję, ważne jest nie tylko to co wyszło z obliczeń, ale również gdzie wyszło. Dlaczego? Dlatego, że co innego będzie oznaczała 5 w wibracji głównej, co innego będzie oznaczało 5 w motywacji wewnętrznej, co innego będzie symbolizowała 5 w potencjale, a zupełnie co innego w krysztale życia, albo to, że ktoś jest w 5 dniu osobistym.

Dlatego, aby zrozumieć na czym polega ‘przeznaczenie’ warto to wyliczyć – oczywiście zapraszamy każdego serdecznie na portret numerologiczny.

Jak będziesz mieć tą wiedzę, będziesz wiedzieć dlaczego tak funkcjonujesz, dlaczego przyciągasz odpowiednie osoby, dlaczego możesz się definiować jako osoba, która ma problemy w związkach.

Tu to sobie teoretyzujemy, natomiast na kursach robimy to wszystko w praktyce, np.: na trwającym właśnie kursie przyciągania miłości. Co my na takich kursach robimy? Bo wszystko jedno czy przyciągamy miłość, pieniądze czy zdrowie albo przeprogramowujemy ciało. Trzeba sobie dać czas bo to jest proces.

Narzędzie, którym ja głównie pracuję to dobrze ułożone afirmacje. Naprawdę, takie dekrety, które sobie powtarzasz, powtarzasz, powtarzasz. Aż w końcu się inaczej zaprogramujesz. A jak będziesz inaczej zaprogramowany możesz zmienić przeznaczenie. Możesz zmienić swój los.

Tak naprawdę nie wiem czym według niektórych różni się los i przeznaczenie. Może macie jakieś pomysły czym to się może różnić? To chyba nie ma aż takiego znaczenia.

Jeśli chcesz układać sobie afirmacje to jest już na platformie mój kurs Słowa Mocy. Dowiesz się jak to robić porządnie, żeby już przestać walić głową w mur, tylko naprawdę znaleźć takie afirmacje, których powtarzanie da rezultat.

Droga Życia – czy możemy ją zmienić?

Czasem pytacie czy drogę życia można zmienić?

Wszystko zależy co dla ciebie będzie oznaczało hasło: droga życia. Bo jeśli droga życia to coś co jest na stałe zapisane w twojej numerologii, czyli niektórzy tak mówią na coś co ja nazywam wibracją główną, czyli suma wszystkich twoich liczb tworzących twoją datę urodzenia. Niektórzy nazywają to drogą życia, to wtedy odpowiedź brzmi: nie, bo wibracji głównej nie zmienisz. Jeśli urodziłeś się 6 to będziesz 6. Nie zmienisz dnia swojego dnia urodzenia.

Z portretu numerologicznego możesz się dowiedzieć, które dane można zmienić, np. poprzez dodanie imienia wzmacniającego. Wtedy zmieniasz to jak ci się w tym życiu wydarza.

Niektórzy chyba nazywają drogą życia punkt w krysztale życia, który liczy się z sumy miesiąca, ale tego też nie zmienisz, bo wynika bezpośrednio z twojej daty urodzenia. Nawet jeżeli w tej dacie urodzenia jest coś co cię martwi, bo np.: wyjdzie ci karma, to zapewniam cię, że każdą karmę da się uzdrowić, da się przepalić, niektóre do końca.

Można zmienić również wibrację podpisu, ona też ma na nas wpływ.

Dużo osób nazywa drogą życia też liczbę życia, czy liczbę urodzenia, według mnie to jest wibracja główna.

Jak obliczyć swoją liczbę przeznaczenia?

Wprowadziłam w swojej Szkole Numerologii (kolejna rusza już od października – zapisy w marcu), inne nazwy pewnych miejsc w portrecie, właśnie po to, aby się nie myliło.

Dzień urodzenia to dzień urodzenia, liczba podpisu to liczba podpisu. Wyliczamy liczbę przeznaczenia dodając wibracje podpisu do wibracji głównej, ale jak mówię tymi hasłami to dla wszystkich to jest jasne.

5 porad, jak zacząć wykorzystywać przeznaczenie swojej liczby życia do codziennego rozwoju:

 1. Znajdź tą liczbę – zobacz w opisie jaki ty tak naprawdę jesteś.
 2. Przeanalizuj dzień urodzenia – zobacz jakie cechy mają osoby w tym dniu urodzenia i sprawdź jak to się ma z twoją wibracją główną.
 3. Przelicz swój podpis – sprawdź czy nie trzeba zrobić korekty, przez dodanie jakiejś literki.
 4. Wylicz liczbę przeznaczenia – zobacz czy to ci odpowiada.
 5. Zrozum, że skoro jesteś tutaj w tej wibracji, z taką datą urodzenia i nawet jeśli wyjdą ci jakieś ‘złe przeznaczenia’ to ze wszystkim można pracować.

Naprawdę. Robię to ponad 20 lat i daje efekty. U mnie, u moich klientów i u numeroterapeutów, których wykształciłam. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

2 komentarze
 1. Hmm… Mam na imię Robert i szukam podpowiedzi, w jaka strone powinienem iść, bo czuje, że kręcę się w miejscu. Interesuje się nie tylko numerologią inaczej mówiąc szukam wskazówek z różnych źródeł różnych dziedzin i chyba czas zasięgnąć porad, których raczej unikałem, bo wolałem “Sam”
  Karmiczna 13,ktorej nie potrafię przepracować wyliczona z jednej metod wyliczania, a dxien urodzenia to 27,liczba od zawsze Mi znana i wyjatowa.,nawet wtedy kiedy byłem dzieckiem. Proszę o jakiekolwiek wskazówki, co dalej
  Dziękuję

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Karma 26 w numerologii

Karma 26 w numerologii

Dzisiejszy wpis będzie w formie rozmowy, wraz z Moniką N Tokarską-Kuniszewską porozmawiam o karmie 26. Monika posiada karmę 26 już w dniu urodzenia, a 4 z całości. W związku z taką numerologią...

Karma w numerologii

Karma w numerologii

Karma - jak to tak naprawdę działa, o co w tym wszystkim chodzi? Jeśli ciekawi Cię ten temat - zapraszam serdecznie do przeczytania i posłuchania. https://www.youtube.com/watch?v=6eoXO1U9XFo...